Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #101
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    To prawda nic ujac nic dodac. Mój kurs instruktorski równie na wysokim poziomie i też zjadłam 2 pyszne obiadki, spalam u Ali i rozmawialysmy klejac rzeski do 5 rano. Od tamtej chwili rozmawiamy czesto o tematach rzesowych i nie tylko, przez tel, bo niestety z KRK do Warszawy nie jest rzut beretem ;/ Zyskałam świetną znajomość- koleżeńsko-instruktorksą

  2. #102
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    aż się zarumieniłam
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #103
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No i ja jestem świerzo po szkoleniu u Ali- Marchewkowej co tu dużo mówic- POLECAM

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  4. #104
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witam, od jakiegos czasu interesuje sie rzesami, czytam, ogladam, zbieram wiedze i niedlugo chcialabym zrobic kurs. Interesuje mnie firma Noble Lashes i tutaj moje pytanie, czy po szkoleniach z tej firmy bede mogla pracowac za granica? dokladnie Szwecji? i czy tak naprawde ma znaczenie czy firma jest znana lub wogole jej nie ma w danym kraju? Jezeli ktos sie orientuje, dziekuje bardzo za pomoc!
    Pozdrawiam

  5. #105
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    oczywiście, że po kursie będzie można pracować za granicą. Kursantki dostają certyfikat dwujęzyczny, zazwyczaj polsko-angielski, a na przykład: dziewczyny z Niemiec dostają niemiecko-angielski.

    uważam, że nie tyle marka się liczy, ile twoje umiejętności. jeżeli będziesz miała certyfikat znanej firmy, a nie będziesz umiała robić rzęs, to raczej nie zdobędziesz klientek, bo najlepsze są stworzone żywe reklamy. (ewentualnie antyreklamy).
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #106
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziekuje slicznie za odpowiedz. Tak wiem to jakie sie ma umiejetnosci najwazniejsze, jak ogladam Wasze prace jestem zachwycona jak swietnie i perfekcyjnie sa one wykonane!

  7. #107
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A ja dodam że ostatnio od Noble dostałam odpowiedź że certyfikat może być praktycznie w każdym języku byle odpowiednio wcześniej uprzedzić, żeby zdążyli przygotować. tak że serdecznie zapraszamy na szkolonko do jednej z naszych instruktorek!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #108
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    nadiuszka to swietna dla mnie wiadomosc!

    agulaaa tak tez wlasnie slyszalam, dlatego to wlasnie w Noble Lashes postanowilam sie szkolic

  9. #109
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja potwierdzam Jestem świeżo upieczoną stylistką rzęs. Pracowałam na Noble i jestem bardzo zadowolona i oczywiście zamierzam pracowac cały czas na tych produktach

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  10. #110
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Galbi my lecimy do marchewkowej w 7-8 osob z niemiec .... dziewczyny nie znaja polskiego jezyka ale mimo tego zachwycone z umiejtnosci marchewkowej ....... wiec widzisz oplaca sie do niej jechac

  11. #111
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    napewno warto, przeczytalam jej calego bloga i podziwialam te cudne rzesy ktore zrobila
    Powodzenia na kursie

  12. #112
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    czytam i czytam ale mam do Was na szkolonko daleko :/ może ktoś jest ze Szczecina albo z Koszalina? Może znacie kogoś, kogo polecacie z tych okolic? są szkoleniowcy ale nic o nich nie wiem i nie znam się (jeszcze ale bardzo chce) ja nie wiem co to za dziura na zachodniopomorskim, wszystkie z Was są daleko

  13. #113
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Pinoczetka z Koszalina

  14. #114
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cześć dziewczyny na początku chciała bym GORĄCO podziękować naszej "agulaaa" -li jestem świeżo po kursie ponieważ dziś ukończyłam drugi dzień zmagań z rzęskami po tych godzinach spędzonych z Panią Instruktor moge z czystym sumieniem napisać ( mając kilkanaście szkoleń typu: doradztwo klienta ), że jest to osoba stworzona do nauki innych.... na szkoleniu jest ogrom wiadomości ale są one przekazywane z taką łatwością iż każdemu same wchodzą do głowy a praca na oku... o matko jak się trzęsą ręce, jednak słowa uznania dla Aguli że potrafi uspokoić kursantkę tak aby nie wydłubała oka a modelka nie uciekła w popłochu.... mało kiedy spotyka się tak cierpliwą osobe która potrafi setny raz powiedzieć " unikaj napierania na powiekę" hehehe... na pewno będę nad tym pracować..... nie wiem jak jest na innych kursach ale BARDZO POLECAM AGE w dwa dni pokazała mi tyle rzeczy począwszy od podstaw po kolorowe rzęsy, jak robić brokatowe rzęsy, doklejanie ozdób np. cyrkoń jednym słowem CZAD.... aha i najważniejsze Pani instruktor nie pospiesza, czeka cierpliwie, nie wyrzuca z domu nie wypuści od siebie jak się nie wyklei całego oka nawet gdyby miało to trwać ponad 10h hehehe

    NAJWAŻNIEJSZE: każdy pisze jakie to fajne ale jest to bardzo ciężka mozolna praca, która po zakończeniu przynosi 100% satysfakcji po obu stronach

    DZIĘKI AGA ZA PRZEKAZANIE OGROMNEJ WIEDZY KTÓRA Z KAŻDYM DNIEM BĘDZIE PĄCZKOWAĆ

  15. #115
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Achhh Dana303 dziekuje za tak mile słowa. Ja jestem bardzo dumna z tego ze trafiła mi się taka zdolna kursantka, cwicz kochana teraz duzo a rzeski bedziesz robic sliczne Zapamietaj cenne uwagi które mówiłam a napewno bedziesz w swojej okolicy bardzo solidna konkurencja dla innych stylistkek i tego wlasnie Ci życze i zapraszam niedlugo na rzeski trzeba reklamowac solidnie to co teraz bedziesz robic Buziaczki

  16. #116
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    oj tam oj tam pisze całą prawdę ale oczywiście zapomniałam o najważniejszym:

    Aga nie stroni od gratisów dla nowych kursantek... dla nas jest to bardzo ważne ponieważ jeszcze błądzimy po tej ilości produktów która jest dostępna na rynku
    Duży szacun z mojej strony....

  17. #117
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Chciałam Cie pochwalic moze mnie nie zjesz ze to napisze na Forum Dana chciala sie tak przygotowac na 2 dzien kursu do mni, pocwiczyc separacje rzes i trzymanie penset ze wykleila wszystkie swoje miski rzeskami ktore otrzymala ode mnie na super glue (nie miala jeszcze kleju do rzes hahahhaha) Meeega szacun za poswiecenie miskow koniecznie wstaw zdjecia musza wygladac teraz cudownie az nie moge sobie wyobrazic orzesionych misiow hehehhehe

    Mam nadzieje ze szybko spożytkujesz to co ode mnie dostalas zawsze to cos na Start do kuferka stylistki

  18. #118
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ha! wiedziałam, że to agulaaa szkoliła danę303 jak tylko zobaczyłam zdjęcia aplikacji, od razu się domyśliłam agulaaa, gratuluję tak zdolnej kursantki, posiadanych umiejętności instruktorskich i podejścia do szkoleń i kursantek, jestem z ciebie mega dumna
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 02-05-2013 o 18:38
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #119
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Drogie stylistki i styliści, biegli w metodzie 1:1


    Wychodząc naprzeciwko Waszym oczekiwaniom i pytaniom Evo Eyelash Evolution przygotowała dla Was specjalny pakiet szkoleniowy z rzęs objętościowych, w programie min znajdują się:

    -Szkolenie z aplikacji rzęsami z włosia norki syberyjskiej
    -rzęsa synetyczna, metoda piórkowa, wszystkie metody 3d
    -mieszanie skrętów i grubości
    -stylizacja oka i wiele wiele innych elementów
    Szkolenie pakietowe trwa dwa dni, przeprowadzane jest na dwóch modelkach

    Jeśli administrator uzna, że tenże post jest reklamą, proszę o usunięcie go z wątku, ale wydaje mi się, że odpowiadamy na pytania forumkowych koleżanek dotyczące tego, czy można skończyć szkolenie kompleksowe z wszystkich metod objętościowych jednocześnie, a więc informuję, że teraz można ,

    ale nie mnie to oceniać czy to reklama czy nie tylko "sile wyższej".
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  20. #120
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    a jak cenowo wygląda takie szkolenie dwudniowe? ja też uważam, że jeden dzień szkoleniowy to za mało, uważam, ze to dobry krok w kierunku jakości szkoleń
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  21. #121
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    u mnie nie ma lekko
    modelki były trzy

  22. #122
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    I tak najbardziej moje uwielbiają extreme :-D
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Marchewkowy cena takiego szkolenia jest tutaj:




    Warsztaty doszkalające(dla osb po ukończonym kursie podstawowym) - EVOLASHES

    W ogólnym wątku o szkoleniach trzeba się ograniczyć chyba do informacji ogólnych, takiego przekazu informacyjnego, że coś nowego powstało i gdzie to można nabyć. Regulamin dość wyraźnie mówi o reklamie i gdzie powinna być umieszczona, więc nawet nie chce ryzykować nagany ze strony adminów

    Bombel, a ja zrobiłam na dwóch, bo dziewczyna fajna i bardzo pojętna , po prostu w drugi dzień zrobiłyśmy miksa wszystkich metod rzęsą syntetyczną, mogę pokazać co wyszło spod jej rąk, proszę:
    (troszkę pogubiła się przy dobieraniu długości, przy przejściach na oku ale to jest jedna z moich metod, dać zrobić i potem pokazać co się spierniczyło, ))), w końcu po to są modelki, aby na nich ćwiczyć, na zwartą piękną aplikację to ma przyjść klientka, a że czasami kursantce się uda! Punkt dla niejKursantka ma się nauczyć
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 05-05-2013 o 20:39
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  24. #124
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    u mnie 3.. dlatego bo robię jeszcze sprawdzenie 1:1 co by się kłamczuszek nie trafił żaden

  25. #125
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A ja proszę o portfolio z paroma poprawnie wykonanymi aplikacjami, ale bombelek, dobry pomysł, bo nie każda stylistka ma zdjęcia, chociaż powinna, jak nie ma to trzeba ją na trzecią modelkę rzucić
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2023, 00:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •