Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #126
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dziewczyny ( tu pytanie do instruktorek) czy Wy organizujecie modelki na takie szkolenie? Czy kursantka może przyjść z osobami zaangażowanymi przez siebie ?

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    karolasc - różnie to bywa ja uważam, że warto mieć modelkę wybraną przez szkoleniowca z powodów czysto praktycznych- wie, jakie rzęski będą dobre to uczenia się na nich i pokazania co i jak, i w którą stronę i z doświadczenia- jak się przyjdzie z koleżanką to często bywa mniej cierpliwa niż dziewczyna obca kursantce

  3. #128
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A ja mam znów pytanie czy jest powiedzmy jakieś fuul wypas szkolenie dla osoby,która totalnie nie jest w temacie?
    Domyślam sie,ze nie wszystko od razu,ale jak to wygląda?

  4. #129
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dla osoby, która nie jest w temacie trzeba wybrać dobre szkolenie z metody 1:1. każde dobre szkolenie jest full wypas, bo zawiera ogromną porcję nowej wiedzy
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 06-05-2013 o 00:12
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  5. #130
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    full wypas czyli zaczynamy zawsze od szkolenia podstawowego z metody 1:1- zachęcam do przeglądnięcia zakresu szkoleń (chociażby na stronie evolashes albo ogłoszeń odnośnie szkoleń w odpowiednim dziale naszego forum ). Z reguły w zakresie takiego szkolenia jest lub powinno być zawarte wszystko, co stylistka rzęs powinna wiedzieć (jeżeli chodzi o aplikację- dotyczy oczywiście metody 1:1).. warto jest opanować metodę podstawową i w czasie praktyki skrócić czas aplikacji, i po dojściu do pewnej wprawy można się spokojnie udać na szkolenie z technik objętościowych

  6. #131
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny jestem zielona
    Domyślam się,ze od czegoś trzeba zacząć a wiec 1:1 no i ok.
    A czy ktoś na takim szkoleniu jest w stanie powiedzieć mi ,opowiedzieć o innych metodach?
    Nie chciałabym być taka zupełnie głupia
    Skupić się na jednym to ja rozumiem,ale żeby nie być takim zupełnym głupkiem
    Nie wiem.mam nadzieję,ze wiecie o co mi chodzi

  7. #132
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Uważam, ze opowiadanie na szkoleniu podstawowym o innych metodach jest niewłaściwe. Po pierwsze dlatego, ze jesteś "zielona" jak to nazwałaś i bez sensu robić zamieszanie w głowie a po drugie odbieramy sobie możliwość ponownego spotkania, bo przecież będziesz wiedziała już wszystko z opowiadań

    Swoja drogą ostatnio dzwoniła do mnie dziewczyna, ktora klei bez kursu 2do 1 i niestety powiedziała cos co według mnie się sprawdza. Jej rzęsy nie wyglądają tak jak te,które nosi założone przez wyszkoloną (przez dzikąkurę ) stylistkę ze Słupska. Czyli co jednak warto zaiwestować w siebie ?
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #133
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja to raczej rozpatruje w innych kategoriach.
    Nie wiem może wynika to z mojego usposobienia?
    Chyba źle bym sie czuła gdybym była pozbawiona zupełnej wiedzy
    i nie miałabym pojęcia o różnicach w stylizacjach.

    Nie ciągnę tematu,bo i tak wiem do kogo mam się zgłosić gdybym zechciała rozszerzyć swoje usługi o rzęski
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi

  9. #134
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    dziewczyny ( tu pytanie do instruktorek) czy Wy organizujecie modelki na takie szkolenie? Czy kursantka może przyjść z osobami zaangażowanymi przez siebie ?
    U mnie szkolenia z metody podstawowej są 2 dniowe więc jest to świetna okazja aby kursantka poznała dużo moich prywatnych myków oraz teorię której poświęcam min 3-4h jest jej sporo...

    U mnie na 1 dzień przychodzi się ze swoją modelka bo z doświadczenia wiem jak to jest przy całkiej obcej osobie robić coś pierwsz raz... a na 2 dzień jest moja modelka. Na ogół daję nie łatwe Panie do wyklejenia a po to żeby duuuuużo się nauczyć na kursie... Sama zaczynałam od mega ciężkich przypadków dlatego teraz mogę sobie zawdzięczać taką ogromną wiedzę
    Mogę obiecać, że pod moim okiem każda kursantka zrobi i nauczy się kleić piekne rzeski

  10. #135
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    dziewczyny ( tu pytanie do instruktorek) czy Wy organizujecie modelki na takie szkolenie? Czy kursantka może przyjść z osobami zaangażowanymi przez siebie ?
    u mnie roznie bywa jesli kursantka przez pol polski chce wiezc swoja modelke to no problem jej jest razniej w podrozy i ma juz pierwszego" kroliczka doswadczalnego " jesli nie to ja sprowadzam modelke nigdy tez nie zmuszam do wyklejenia 100% bo wiem sama po sobie ze na pierwszy raz jest ciezko, ka bylam zmuszona do wyklejenia wszystkiego i pod koniec ryczec mi sie chcialo a modelce mialam ochote wbic pesety w oczy

    Sandrus na podstawie nie mozna robic balaganu ja tylko napominam ,ze takowe stylizacje istnieja i to wszystko dla osoby dopiero raczkujacej w świecie rzes sa to zbedne informacje robiace smietnik w glowie
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 06-05-2013 o 09:31

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #136
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    a ja jednak pociągnę temat sandruś- podstawą jak dziewczyny tu napisały jest szkolenie 1:1, ale to nie znaczy, że szkoleniowiec nie może wspomnieć o innych metodach czysto teoretycznie. Może je wymienić, powiedzieć jakie istnieją, zresztą widzisz nawet tu na wzorkach dużo zaawansowanych stylizacji rózne 3d, 2:1 , piórko i inne. Ale my wiemy jak to działa, od razu się chce robić super gęściochy i oszukiwać matkę naturę, a metoda 1:1 daje troszeczkę skromniejsze możliwości. Nie możesz jednak od instruktora wymagać, aby nauczył Cię zaawansowanych metod, podczas gdy nie masz praktyki w 1:1. Uczyć kogoś pierwiastków bez opanowania dodawania? O praktykę tutaj chodzi. Szkolenie daje podstawy, biegłość warsztatu wypracować musisz sama. Po prostu. Ja Ci mogę powiedzieć jedynie jak ja to robię: To nie jest kwestia tego, że musisz pracować rok albo dwa metodą 1:1 możesz robić to dwa albo trzy miesiące, jeśli się zaprzesz i ruszysz z kopyta i wykonasz wiele aplikacji w krótkim czasie to okrzepniesz w tej metodzie matce, jaką jest 1:1. Być może już po dwóch miesiącach będziesz gotowa do uczenia się stylizacji zaawansowanych. Wszystko zależy od Ciebie, determinacji i zdolnych rączek, których niewątpliwie jesteś właścicielką.

    Jeśli chodzi o modelki karolasc to rzeczywiście bywa różnie, to kwestia tego, czy instruktor ma taką mozliwość załatwić modelkę, jak się dogadacie etc. Ja wychodzę z założenia, że kursantka może wziąć pod pachę swoją modelkę, nawet tak wolę, bo modelka bliska kursantce widzi się z nią dość często i kursantka może zaobserwować, jak odrasta i rzednie wykonana przez nią aplikacja. Warunek jest jeden i to dla dobra kursantki, bo mnie to rybka. Powinna to być osoba bardzo bliska kursantce, mama, siostra. Przyjaciółka co do której, mamy absolutną pewność, że nie zrobi nas w konia. Bo na szkoleniach u nas w Evo poruszamy również kwestie marketingowe, co za ile i jak zarobić na rzęskach. Przyjaciółka potrafi się nasłuchac teorii i zacząć próbować kleić. Mam trzy takie przypadki, w "rodzinie" swoich kursantek. Ty płacisz, a "przyjaciółka" robi Ci konkurencję tuż pod Twoim nosem . Nieważne, że nie widziała, bo miała oczy zamknięte, dziewczyny są różne niestety. Niefajnie, co?
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dzikakura, ostatnie zdania to mi z języka zdjęłaś.

    swoja modelka to super jak pisze aguula bo niby raźniej, ale z drugiej strony lepiej żeby się kursantka nie stresowała że jej opłacona wiedza pójdzie komuś innemu w uszy, a poza tym... kursantka zachowuje większą powagę gdy ma pod swoimi łapkami kogoś obcego, bo jej się boi schrzanić i się bardziej stara.

    ja nie miałam możliwości goszczenia kursantki z modelką, bo póki co dojeżdżały z różnych miejsc Polski i spoza kraju, więc ciężko by im było przywieźć modelki. mam swoich parę zaufanych króliczków i ich się trzymam.

    sandrus, full szkolenie to szkolenie dwudniowe z 1:1, a jak u dobrego instruktora (a chyba się każda domyśla gdzie się w razie czego wybierzesz ) to fullniejsze już nie będzie.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  13. #138
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    full szkolenie to szkolenie dwudniowe z 1:1
    ja sie z tym wogole nie zgadzam, jak jest dobry instruktor to jeden dzien w zupelnosci wystarczy i nawet z calkowicie "zielonej" osoby w temacie zrobi bardzo d0bra stylistke
    moj osobisty kurs z 1:1 trwal cale 6 godzin i co jak sie chce to sie da, jestem dumna z mojej instruktorki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #139
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Napiszę tak jako rzęsowa jeszcze świeżynka - przed pójściem na jakikolwiek kurs, warto przeczytać rzęsowy wątek Mając już jakiekolwiek rozeznanie, to co usłyszymy na kursie lepiej utrwali nam się w pamięci, mniej wiadomości nam ucieknie. Zbyt duży natłok nowości powoduje, że nawet połowa przekazywanych informacji potrafi być niezapamiętana. Teorie to jedno, a praktyka to drugie. Wiedząc już cokolwiek można z instruktorki wycisnąć więcej
    Mój błąd, że przed swoim kursem przeczytałam tylko kilka stron... A co tam, są też doszkolenia, z których w przyszłosci zamierzam skorzystać

  15. #140
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał Chantelle Zobacz post
    Zbyt duży natłok nowości powoduje, że nawet połowa przekazywanych informacji potrafi być niezapamiętana. Teorie to jedno, a praktyka to drugie.
    jest dokladnie tak jak piszesz dlatego bardzo wazny jest kontakt z instruktorem juz po samym szkoleniu

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #141
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    agulusia, nie zgadzać się masz prawo. każda ma swoje zdanie. ja wygłaszam swoje.
    dziewczyna pytała się o full szkolenie a nie o same podstawy, a chyba zgodzisz się ze mną że nie jesteśmy w stanie w jeden dzień przekazać tyle wiedzy co w 2 dni. drugi dzień daje możliwość pod okiem instruktorki utrwalić na spokojnie zdobytą wiedzę, zamiast w domu stresować się że coś pójdzie nie tak.
    wiem dobrze że w tych najlepszych szkołach wschodnich szkolenia nie kończą się na jednym dniu i dlatego wychodzą z nich Stylistki których prace każda z nas podziwia z zachwytem.
    osobiście gdybym miała dopiero zaczynać przygodę rzęsową wybrałabym się na dwudniowe szkolenie.
    mam nadzieję że swoim postem nie miałaś zamiaru podważyć tego jaką jestem instruktorką, bo nie było by to smaczne z Twojej strony.


    ja się z kolei nie zgodzę z Tobą że to my z dziewczyn stylistki robimy dzięki temu że jesteśmy takie zarąbiste. my przekazujemy wiedzę i doświadczenie, robimy to najlepiej jak możemy a Stylistkę z kursantki robi ogrom pracy jaki później wykona. różnica między nami jest taka że każda ma swoje metody i doświadczenie, każda ma swój własny sposób przekazywania wiedzy. któraś lepszy któraś gorszy.
    oczywiście kontakt z instruktorką i te sprawy jak najbardziej wskazany. znam jednak sporo dziewczyn które mimo kijowatego szkolenia są super Stylistkami i z całą pewnością nie zawdzięczają tego żadnej instruktorce, tylko swojej pracy. sama jestem podobnym przykładem, bo w moim szkoleniu nie ucierpiała żadna instruktorka.

    to że po szkoleniu 6h robisz co robisz świadczy dobrze w większej mierze o Tobie a w mniejszej o instruktorce która Ci odpowiednią wiedzę przekazała.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  17. #142
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No i tak to jest jak sie szybko miedzu klienykami posze i w dodatku z telefon :/ oczywiscoe ze duzo zalezy od predyspozycji kursantki
    Nadia przeciez nic mie pisalm odnosnie twoich kursow bo nawet cie nie znam,
    Sory za literowki ale z tel piszw

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #143
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja jednak skłaniam się ku agulusi..
    a co w dwa dni więcej przekażesz? tak naprawdę to nic..
    bo teorii jest sporo ale na jeden dzień starczy..
    bardzo ważny jest kontakt z instruktorem, bo to właśnie wtedy wychodzą wszystkie kwiatki, nasuwają się pytania.. praktyka i tyle..
    sama mówisz, że dojeżdżąją.. nie każdy może pozwolić sobie na dwa dni pobytu w innym mieście..
    nieważne ile czasu, ważne jak i jaką wiedzę przekazujemy.

  19. #144
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    wiecie co .... a ja tez myślę ze jeden dzień w zupełności wystarcza.... pod warunkiem ze czas jest wykorzystany do maksimum, my instruktorki przekazujemy cała wiedzę teoretyczna- ,, książkowa'' i taka zdobyta przez nas w praktyce oraz oczywiście pokazujemy wszystko czego same nauczyłyśmy się dzięki szeregowi szkoleń oraz zdobytej często metodą prób i błędów.
    Jeżeli szkolenie 2 dniowe to moim zdaniem tylko rozłożone w czasie tzn pierwszy dzień pełna aplikacja 100% z całą teorią , dzień drugi np po 2 tygodniach . WARUNEK praca na tej samej modelce , pokazujemy uzupełnienie ( a nasza kursantka podczas 2 tygodni ma możliwość przećwiczenia tego czego nauczyła się pierwszego dnia szkolenia, przeanalizowania problemów, nazbierania pytań itd) . Ja zauważyłam ze najwięcej problemów pojawia się właśnie przy uzupełnieniach, więc warto byłoby pobyć przy naszych uczennicach i pomóc im np. w pozbyciu się rzęs odrośniętych, pokazaniu możliwości zmiany stylizacji oka w zależności od upodobań klientki itd .
    Ja np u siebie w mieście mam centrum szkoleniowe - oczywiście nazwy nie podam. Pani która tam szkoli robi sobie moim zdaniem kpiny ze swoich kursantek( jestem jedna z nich - odbyłam tam 1 szkolenie) . Dlaczego? jedzie na szkolenie powiedzmy z norki i na następny tydzień sama organizuje grupo-nowe szkolenia z tejże metody .... Pytanie : co sama poza teoria zapamiętana na szkoleniu( o ile było one dobre a teorie przedstawiono jej rzetelnie) możne przekazać no bo ile stylizacji była w stanie wykonać przez ten czas? jak można szkolić nie mając praktyki w danej dziedzinie....? dla mnie to żenada
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  20. #145
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    jednym słowem każda ma swoje metody i swoje zdanie.
    moje kursantki mają prawo wyboru kurs jednodniowy lub dwudniowy. na każdym z nich daję tyle żeby kursantka mogła mogła samodzielnie pracować.
    koniec dyskusji z mojej strony.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  21. #146
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja jako kursantka jestem zadowolona że miałam 2 dniowe. byłam szczęśliwa jak się dowiedziałam że nie 1 dzień a 2 (i to w tej samej cenie ;-)). głównie dlatego, że można poćwiczyć pod okiem instruktora. nie każdy ma możliwość od razu ćwiczenia na kimś w domu, więc dla mnie było to idealne, szczególnie że paliłam się do klejenia i po 1 dniu miałam niedosyt.
    Drugiego dnia miałam również możliwość poszperania w zasobach instruktora, zdjąć rzęsy, popytać o rzeczy o których zapomniałam z wrażenia pierwszego dnia, itp.




  22. #147
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja np zawsze staram sie dla niwych dziewczyn rozpoczynajacych klejenie zalatwwic jakas osobke z zalozonymi rzesami zeby mogla zobaczyc sama sprobowac sciagnac rzesy.
    Kazda ma swoja metode swoje sposoby. Ale ja osobiscie nie popieram wyceniania szkolenia 1 dniowego tak samo jak 2dniowegi. Tyle sie pisze tu o szanowaniu swojej pracy, ze kazda z nas musi w siebie inwestowac itd itp wiec troche bzdurne jest sprzedawanie siebie w taki sposob. Pozatym patrzac na ceny niektorych z nas aplikacji rzes..... i teraz do tego porownujac cene za szkolenie .... dla mnie to lekka paranoja.
    Wygurowane ceby tu zanizone ceny tam. Dziewczyny ktore trafia ( nieskromni mowiac) do ktorejs z nas tu z forum , moze byc pewna ze bd przygotowana super i zawsze moze kontaktowac sie z nami po szkoleniu , a my z checia podpowiemy pomozemy.
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  23. #148
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    jednym słowem każda ma swoje metody i swoje zdanie.
    moje kursantki mają prawo wyboru kurs jednodniowy lub dwudniowy. na każdym z nich daję tyle żeby kursantka mogła mogła samodzielnie pracować.
    koniec dyskusji z mojej strony.
    Czyli jednak w jeden dzien da sie pozadnie wuszkolic, i ta co u ciebie wybierze jeden dzie bedzie tak samo dobrze przeszkolona jak ta co wybierze 2 dni ( a wy wprowadzilyscie 2 dniowe niedawno to co nie byly wczesniej kursantki na full wyszkolone ) o to caly czas mi chodZilo
    Nie widze powodu do unoszenia sie
    bo ja wyzej napisane posty odebralam w taki sposob ze po jedno dniowych szkoleniach wychadza gorsze stylistki niz po dwu dniowych (i nie pisze o predyspozycjach kursantki bo jednym wystarczy kilka godzin a innym nawet tydzien szkolen nic nie da) i kazde dobre i na poziomie szkolenie jest full na 100%

    pozatym po jedno dniowych szkoleniach evo jest bardzo duzo obecnych instruktorek w innych firmach wystarczy wejsc sobie w spis
    i stare postu przejrzec jaki aplikacje robily po jednodniowym szkoleniu
    Koncze bo tematem do lukrowania i promocji jest odpowiedni dzial firmowy a ten jest dla potencjalnych kursantek a nie do pokazania kto lepszy

    Mala prosba do adminow zeby w rzesowch tematach ktos pozadek zrobil bo sie samowolka zaczyna tu dziac i balagan, a przes te tecze i jednorozce zanim czlowie sie przekopie do konkretow to sie odechciewa
    To na tyle z mojej strony

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #149
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dokładnie uważam jak Agusia, Pino i Bombelkowa wyżej.

    Kurs dobrze przeprowadzony to nie tylko rozciagnięcie w czasie, ale i pełne skupienie uwagi instruktora nad osoba szkolącą sie, ciagłe poprawianie rąk, pęset, błędów...

    Po dwudniowym szkoleniu co najwyżej dziewczyna będzie czuła się dużo pewniej, ale czy od razu dzięki tym kilku godzinom stanie się mistrzynią? Same sobie odpowiedzcie ile wykonałyście aplikacji zanim nie odczuwałyście stresu przed przyjściem "prawdziwej" klientki?


    Zresztą po każdym moim szkoleniu jestem dostepna (telefonicznie, mailowo, facebook, PW czy tez GG zeby rozwiac wszelkie wątpliwości). Każda z dziewczyn o tym doskonale wie. Gdyby była taka konieczność przecież żadna z instruktorek nie odmówi. Jeśli ktoś ma potrzebę proszę bardzo, ale koszt takiego szkolenia NIE MOZE być w tej samej cenie co koszt jednodniowego.

    Jak dobrze Pino zauważyła szanujmy swój czas i pieniądze. Jeśli wykonujemy dobrze stylizację i bierzemy za to pewna sume pieniędzy to dlaczego nie wziąć podobnie pieniędzy w przypadku szkoleń?
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #150
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    fajnie że są do wyboru 1 i 2 dniowe, jak ktoś wie, że po jednym dniu czułby się niepewnie, to można iść na 2 i dłużej poćwiczyć pod czujnym okiem instruktora ja mam wszędzie daleko i wolałabym szkolenie zrobić w 1 dzień
    a co do innych metod to fajnie by było aby szkoleniowiec 'wspomniał' o takich podczas szkolenia podstawowego z metody 1:1, powiem szczerze, że nie mam pojęcia o metodach 2:1 i 3:1, nie wiem jakie rzęski się do tego używa, czy są to zwykłe pojedyncze czy jakieś złączone, nie mam pojęcia, nie mam doświadczenia z rzęsami a wybieram sie na szkolenie z met. 1:1 i jeśli zabiorę się za stylizacje a klientka zapyta mnie czy one się różnią trochę źle wygląda jeśli nie wiem, nie mówi nikt tutaj od razu o szkoleniu, czy przekazywaniu jakiś tajników wiedzy, a o prostym wytłumaczeniu podstaw
    nie uraźcie się absolutnie, ale myślę, że trochę za bardzo chronicie swoją wiedzę, nam tutaj na forum możecie powiedzieć tyle samo co mówicie klientce która jest zainteresowana takim zabiegiem, niektóre klientki są ciekawe tego co stylistka im robi, nie mówicie wtedy chyba idźcie sobie na szkolenie bo ja na to kase wydałam, nie chce broń boże nikogo obrazić, wiem że wiedza jest cenna, ale dziewczyny czasem zadają tutaj proste pytania a takie odpowiedzi czytają, od odpowiedzi na takie pytania nikt się rzęsek nie nauczy robić, po to są właśnie szkolenia ze które płacimy, jedne z nas trafią na dobre szkolenie, na którym zostanie im wszystko dobrze objaśnione, inne niestety nie ...
    na szkolenie idziemy, żeby się nauczyć a wiedzieć na czym zabieg polega to co innego pozdrawiam i przepraszam że się tak rozpisałam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-08-2023, 23:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 07:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •