Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #151
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    U mnie klientka przed zabiegiem dowiaduje się o efekcie końcowym a nie o danej metodzie J
    Trochę racji masz przyznam, ale dziewczyny mówią tyle ile mogą. Trzeba uważać na pseudo stylistki, które naprawdę mogą zrobić krzywdę. Z wyczytanych na forum informacjach tworzą cuda i co najgorsze czasami sprzedają taką usługę, o której nie mają zielonego pojęcia.

    Uwierz, nikt nie chce być nie miły, ale czemu stylistka ma Ci zdradzić cała Swoją wiedzę, którą zdobyła przez szkolenia i doświadczenie poparte ciężką pracą J

  2. #152
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    o tym właśnie mówię, że absolutnie nie oczekuje uzyskania pełnej wiedzy, po to chodzimy na szkolenia, wiem

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    O metodzie 3d i 2d dziewczyny wiele razy wspomniały i myslę, ze taka wiedza na szkoleniu podstawowym jest wystarczająca. Jeśli idziemy na dane szkolenie (np z podstaw z akrylu, to nikt nas uczył nie będzie jak budujemy szpice no dziewczyny zrozumcie )
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #154
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    kurcze, no chyba źle się wyraziłam :/ porównując do szpiców, to nikt nie będzie prosił o instruowanie w budowie, ale jeśli ktoś wcześniej się nie interesował paznokciami i nie wie że takowe istnieją to fajnie jeśli na szkoleniu się dowie, że są inne kształty poza kwadratowymi, jak na przykład szpice, które są szpiczaste! wyłącznie o to mi chodzi! właśnie o toakie wspomnienie.

  5. #155
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Zuzka, ale nikt nie powiedział, ze nie wspomina o innych metodach na szkoleniu pewnie ze tak bo dzieki temu dziewczyny wiedzą, ze ta branża ciagle się rozwija, ciagle pojawiaja się jakieś nowości... kto by pomyślał kilka lat temu, ze bedą rzęsy podwójnie cienkie czy tez z futerka norki...

    aż miło pomyśleć, ze prawie każde życzenie naszej klientki możemy spełnić

    Chce Pani ciemnoczekoladowe ze złotym akcentem, alez proszę
    sorry za offtop

    Warto wspomnieć, ale tak jak fajnie porównałaś trzeba zaczać od podstaw w każdej branży i w rzęsach, i w pazurach, i gdziekolwiek
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  6. #156
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    zuzka jest wiele metod stylizacji ktore mozna podzielic na 1:1 i powiedzmy objetosciowe
    jesli klientka przychodzi na 1:1 to opowiadam jej mw czym sie chcarakteryzuje np metoda 3D ze np klei sie innymi rzeskami niz 1:1, bardziej delikatnymi, rzesek jest duzo wiecej wiec mozna fajnie oczko zagescic i pokazuje foto takiej stylizacji, i to jest wiedza ktora powinna otrzymac kursantka na podstawie kursantce pokazuje jeszcze rzeski jak wygladaja jak omawiamy grubosci i profile

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #157
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    właśnie wyłącznie o takie informacje mi chodzi dziękuje bardzo
    asiuniak33 wydaje mi się, że jeśli klientka chce znać jakieś informacje o przeprowadzanym zabiegu too należy ją poinformować nie tylko o efekcie końcowym, ale także o tym co jej tam będziesz robić

  8. #158
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    prosze cie bardzo
    ja ze po szkole kosmetycznej to w nawku mam informowanie klientki o czynnosciach zabiegowych
    tzn ze podlaoze platki, odtliszcze i zaczynam kleic, pozniej zazwyczaj maja odlot

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #159
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Klientki też często pytają o to co robimy bo jednak czują, a nie wiedzą co i nie ma możliwości podejrzenia więc ciekawość zżera

  10. #160
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Zuszka19 podstawowe informacje, które wymieniła Agulusia jak najbardziej mówię jeśli je to ciekawi ale napewno nie tłumaczę w taki sposób.. "jedna rzęsa doklejona - przykładam drugą". Większość Pań korzysta z chwili i popada w sen więc po co przeszkadzać sobie i jej gadaniem

  11. #161
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    powrocmy do tematu szkolen, temat ogolny jest osobny wydzielony

  12. #162
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny ratunku i pomocy !

    Bylam na szkoleniu z przedluzania rzes 1:1, nie powiem gdzie ale w Poznaniu. Szkolenie trwało 5,5 godziny, otrzymałyśmy informacje ogólne, jakie są przeciwwskazania do przedłużania, jakie są grubości długości i profile. Moglysmy 'pomacac' sobie rzesy z norek. Mialysmy modelki ktore juz po polozeniu sie na lozko mega lzawily. No i zaczelo sie, to jest odtluczasz, to sa pesety a tu macie rzesy i klej i kleimy tak a tak... i nam pokazala kobieta jak mamy to robic po czym WYSZŁA i zostawiła nas raz na 10 minut raz na pół godziny, ja sie wkurzalam tylko, mialam problem nie wiedzialam jak ta rzese przykleic ale pozniej juz jakos szlo i bylo ok (przynajmniej tak mi sie wydawalo). Jednak jak wracalam do domu to prawie ryczalam, mialam kluske w gardle i bylo mi przykro ciagle ogladalam zdjecia ktore zrobilam tym dziewczynom... ponadto wymienialysmy sie modelkami na szkoleniu wiec nawet nie wiem co ja robilam zle a co tamta laska (bo na szkoleniu bylysmy we dwie). Przez caly weekend o tym myslalam (w piatek mialam szkolenie) i teraz nie wiem co zrobic. Czy isc jeszcze raz i powtorzyc ten kurs bo przysluguje mi takie prawo by odbyc go jeszcze raz za free, wydrukowac tej kobiecie fotki jakie robia rzesy kursantki na szkoleniu i powiedziec ze wlasnie czegos takiego sie spodziewalam ? Nie mam pojecia. Nie chce Wam wklejac zdjec bo mnie zjecie, ale wytlumacze jeszcze jedno ZE WYBOR SZKOLENIOWCA I MIEJSCA SZKOLENIA NIE ZALEZAL WOGOLE ODE MNIE BO ZOSTALAM WYSLANA TAM PRZEZ SZEFOWĄ.

    mam nadzieje ze mi cos poradzicie bo ja jestem w kropce. Jeszcze odbede rozmowe z szefową na ten temat ale jestem zdolowana wierzcie mi nie czuje sie na tyle na silach by zrobic jakiejkolwiek klientce rzesy. Boje sie po prostu a nie chce byc jedna z tych pseudo stylistek po ktorych robicie poprawki
    Zawsze mowilam ze jak bede chciala zrobic szkolenie z rzes to pojde do Edyty bo blisko i sprawdzona osoba z doswiadczeniem, ale gdybym to ja mogla wybierac na pewno sprawy by sie mialy inaczej.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #163
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja zdjęcia miałam okazję zobaczyć na FB. nie masz sie czego wstydzić, przecież to nie twoja wina, tylko instruktora. powiem tylko że tam nawet nie była połowa wyklejona - można bylo policzyć te rzęsy

    ja bym na Twoim miejscu zrobiła tej pani antyreklamę - ale to ja - wredna jestem. Jak płacę , wymagam.

    Powinnaś pójść na kurs do którejś dziewczyn z forum...Jak się w tej kwestii dogadasz z szefową to nie wiem.jeśli chcesz to robić to idź nawet za swoją kasę - warto. Moze tamta instruktorka to jakaś koleżanka szefowej czy coś? ale w sumie się nie dziwię.....nie jesteś pierwsza po takim kursie.
    Jak ja byłam na paznokciowym kursie w new nails, to rzęsowe były tam również i też dziewczyny były pozostawiane same sobie. Szkoda tylko, że od razu nie powiedziałaś coś...bo wiadomo po fakcie to kobieta się wyprze i tyle.

    przykro mi, bo człowiek potem sobie w twarz pluje, że się nie odezwał , że to, że tamto. i zastanwia się godzinami co dalej i co by było gdyby.




  14. #164
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No ja wlasnie jestem taka osoba ktora sie nie umie odezwac ale pojde tam to wiem na pewno. Wydrukuje jej zdjecia kursantek od ktorejs z naszych instruktorek (za zgoda oczywiscie) i pokaze czego sie spodziewalam. A na szkolenie pojde, mimo wszystko takie normalne i do osoby z polecenia.

    Zdjecia na FB usunelam bo sie wstydze tego wszystkiego i strasznie mi glupio bo chcialabym robic takie piekne rzesy po kursie jak WY

    Aha to nie byla kolezanka szefowej na pewno...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  15. #165
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    nanami współczuje Ci kochana, nie wyobrażam sobie wyjśc na 10 min albo i więcej i zostawić kursantkę samej sobie. Ja prowadząc kurs patrzę na każdy ruch ręki, na każde ułożenie penset. Od razu poprawiam jak coś idzie nie taj, tak że kursantka się nie zniechęca od początku pracy z pensetami.. Proponuje pozbierać pieniążki i udać się do profesjonalnego instruktora na prawdziwy kurs przedłużania rzęs Masz duży wybór instruktorek tutaj na forum więc jest w kim wybierać Ew poproś szefową, żeby domagała się reklamacji za tamten kurs chodz sądze ze nic z tego nie zdziałacie. Mozesz też postarac sie aby wyslala Cie na doszkolenie w inne miejsce poprostu

  16. #166
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Nanami - a tak z ciekawości, szefowa widziała efekty szkolenia ? albo słyszała relacje ? No bo chyba powinno jej zalezec na tym by bylo jak njalepiej..

    ________________________________________


  17. #167
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    nanami7, nie załamuj się. moje pierwsze szkolenie to też była porażka, na dodatek bardzo droga porażka, bo kosmiczne były ceny kilka lat temu.
    jeżeli wrócisz do instruktorki i będziesz jej wytykać błędy, to wątpię, że doszkolenie u niej będzie przebiegało w miłej atmosferze. twoim celem jest się nauczyć. udaj się do instruktorki i powiedz, że masz niedosyt, że czujesz, że nie umiesz, nie zrozumiałaś, nie opanowałaś. wtedy myślę, że chętnie ci pomoże. a ty zyskasz więcej praktyki pod jej czujnym okiem.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #168
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dziękuję ... tak szefowa widziala efekty i też nie jest zadowolona i ma to załatwić trochę mnie to podniosło na duchu ale racja że drugi raz jak pójdę może topór wisieć w powietrzu ... cóż... jak już się doszkole w tej firmie(lub też nie ) to ku przestrodze napisze gdzie to było żebyście tam nie poszly

    dobrze że robiłam zdjęcia . na kolejne szkolenie pójdę już tam gdzie będę chciała...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #169
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    daj znać jak się sytuacja rozwinie, bo na pewno nie tylko jestem ciekawa finału




  20. #170
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie sytuacji
    pierwsza mysl mi przyszla do glowy jak szefowej pokazac jak kurs wygladal to dac jej materialy, grzecznie poprosic zeby usiadla, dac pesety w rece i poprosic zeby kleila nie tlumaczac niczego

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #171
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Na szczescie szefowa jest po mojej stronie i ogolnie dobrze trafilam jesli chodzi o pracodawce wiec tu nie ma wiekszych problemow, ale ja jestem tez taka osoba ktora sie naogol wszystkim i wszystkimi przejmuje i masz babo placek.

    Bede Wam zdawac relacje na biezaco i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  22. #172
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Chodzo o to nanami, że babsko nie przygotowało Cie mentalnie do zawodu stylistki, a to juz jest duża wtopa i to powinien też być argument dla szefowej, bo poszłaś tam dlatego min by salon rozszerzył asmortyment usług. Nie tylko Twoja praca na kursie choć głównie, świadczy o tym, że tak jest. Po jednej dwóch aplikacjach rzęs nikt stylistką nie zostanie, bo trzeba poćwiczyć troszeńke więcej. ale Ty jesteś przerazona, nie nabrałas pewności siebie żadnej,którą powinien dac Ci kurs. Podejrzewam, że psychicznie czujesz się gorzej niż przed szkoleniem na zasadzie " nie dam rady, nie nadaję się, wyrzucone pieniądze w błoto" , poproś szefową, niech zawalczy o kasę, o zwrot, może dołóż różnicę, albo zaproponuj szefowej, że oddasz jej tę różnicę -pieniądze w zrobionych aplikacjach na rzecz salonu (jesteś na procencie?). Nie wiem, czy się uda ale może spróbujcie. I masz rację, będzie wisiała kosa w powietrzu jak pójdziesz drugi raz, na pewno nie odzyskasz straconej pewności siebie, a to jest podstawa u początkującej stylistki aby nabrała poczucia, że wie co robi, wie co musi podciągnąć, a w końcu wie, że z aplikacji na aplikację będzie coraz lepiej. Dobry instruktor tak właśnie działa na swoje kursantki, nie tylko daje techniczne narzędzia, ale sprawia, że kursantce chce się chcieć....
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  23. #173
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dzikakura pięknie to ujęłaś wszystko Zgadzam się co do słowa.

  24. #174
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Zgadzam się z kurą, nie sądzę, żeby pani jeszcze czegoś Cię nauczyła (widziałam też na fb te "rzęsy"), a po drugie zawsze w podświadomości będziesz miała tę myśl, czy aby na pewno pani mówi to co powinna instruktorka.
    Ja jestem świeżo po kursie i agulusia siedziała nad nami cały czas, korygowała ułożenie rąk, pęset, operowanie nadgarstkami, poprawianie wklejek, no wszystko, wszystko. Nie wyobrażam sobie, żeby poklepać trochę teorii a potem "se kleić", wbrew pozorom nie jest to wcale takie łatwe. ( w razie co ja się zgadzam na pokazanie mojej pracy )
    Ja też byłabym za opcją zwrotu kasy i zainwestowania z sprawdzonego instruktora.


  25. #175
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    o zwrocie nie ma mowy. szefowa ugadala się i w poniedziałek idę na powtórne szkolenie ale będzie inna instruktorka. pozniej uzbieram kasę i za swoje pójdę na doszkolenie. po szkoleniu nie omieszkam wystawić tej pani odpowiedniej opinii...


    Kura pieknie to napisalas
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-08-2023, 23:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 07:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •