Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #176
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No to nanami, trzymam kciuki


  2. #177
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    no to nanami zyczę powodzenia
    daj znac jak wygladało to drugie szkolenie
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  3. #178
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Bardzo Wam dziekuje

    bylam drugi raz i bylo o wiele lepiej, wielu nowych rzeczy sie dowiedzialam, ciagle w czyms pomagala, zwracala uwage, generalnie na wielki plus. Dzis robilam juz mamie i jestem nawet zadowolona, zdjecia wystawilam na FB i tu na forum.
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 22-01-2014 o 16:24
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #179
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    no widzisz ja fajnie. super że się udało. teraz tylko dużo ćwiczyć i uszczęśliwiać kobitki


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #180
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Super że się udało

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #181
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Musze sie z wami podzielic moimi wrazeniami ze szkolenia u naszej marchewkowej W zeszly piatek lecialam z piecioma innymi dziewczynami z roznych zakatkow Niemiec do Ali ... Ala przyjela nas bardzo serecznie i polowe piatku przegonila nas po calej Warszawie ladnie tlumaczac co gdzie jest , i co jest warte obejrzenia .... W sobote mialysmy pierwsze szkolenie perfekcja metody 1:1 . Ala musiala sie urzerac z 6 ma dziewczynami z ktorych 5 jej wcale nie rozumialo Musze przyznac ze po przejsciu tylko teori ( ktora ja musialam tlumaczyc na niemiecki ) bylysmy naprawde zszokowane jak malo wiemy na temat robienia rzes zawsze uwazalysmy ze mialysmy dobre szkolenia poprzednie .... bo wszystkie robilysmy je w porzadnych firmach ( vip lashes , xxl lashes xterme no i Secret Lashes ) Ale nikt nam jeszcze tyle o rzesach nie potrafil opowiedziec Dziewczyna sie wcale buzie nie zamykaly ze zdziwienia Ala wszystko dokladnie tlumaczyla i pokazywala i nawet troche marudzila jak nie robilysmy tak jak ona pokazywala Pierwszy dzien zakonczylasmy o godzinie 23.45 w miedzyczasie dostalysmy wspaniale Polskie pierozki ,kawe Herbate iiiiiii Ciasteczka w hotelu nie moglysmy jeszcze dlugo usnac caly czas dziewczyny sie zachwycalay jak Ala dobrze potrafi wszystko wytlumaczyc jak ona duzo wie , na kazde pytanie Ala miala odpowiedz . W Niedziele mialysmy szkolenie objetosciowe Ale sie zdziwilysmy ze Ala zaczela znowu od teori ( myslalysmy ze opowiedziala nam juz wszystko dzien wczesniej ) I nowu ala cierpliwe i grzecznie opowiadala pokazywala i nawet jak nam juz nerwy puszczaly jak cos nie wychodzilo , Ala dalej spokojnie poraz setny pokazywala jak i co mamy robic .... to bylo pierwsze szkolenie na ktorym instroktorka nawet przez chwile nie zostawila nas samych ... To bylo naprwde najlepsze szkolenie jakie mialysmy .... Ala nawet o godzinie 23 po calodniowym pilnowaniu kursantek potrafila z usmiechem na twarzy odpowiadac na pytania

    Alu dziekuje Ci za wspaniale szkolenie ..... A dzieczyna ktore szukaja szkolenia zycze takiej instruktorki jak Marchewkowa

    Ps Nastepne chetne dziewczyny juz sa

  7. #182
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Małgosiu, dziękuję za tak miłe słowa aż się zarumieniłam, ale bardzo mi miło, że dziewczyny są zadowolone i że nauczyły się nowych rzeczy, że słuchały i grzecznie próbowały utrwalić nabyte umiejętności. każda ma swój styl klejenia, każda jest wyjątkowa i każda już miała ukończony kurs 1:1, było mi łatwiej. Ale bez ciebie, Małgosiu, nie było by szkolenia, to ty zorganizowałaś i przyjazd, i nocleg, i wspaniałe tłumaczenie. Dziewczyny powinny ci płacić za tyle godzin mówienia, byłaś niesamowita, ciągle pogodna, uśmiechnięta, chętna do pomocy dziękuję
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #183
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Trójmiasto i okolice

    Witam dziewczyny

    Szukam kursu 1:1 gdzieś w okolicach trójmiasta, chciałabym się czegoś na nim nauczyć bo poprzedni był w Warszawie
    w salonie X ... katastrofa....nie potrzebnie tyle jechałam.

    Możecie coś polecić? Kursy tak bardzo różnią się cenowo że ma mały mętlik w głowie.... bo nie stac mnie na kurs za 1500zł

    Mam nadzieję że uda mi sie i zaczne kleić rzęski, łóżko juz mam zakupione jupi

  9. #184
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Trójmiasto i okolice

    Martyna w trójmieście najlepsza jest dzikakura - Bożena Golanowska 516066244
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #185
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    zapraszam na szkolenia z przedłużania i zagęszcania rzęs 1:1 oraz warszaty doszkalajace firma Magintica Lashes

    Przedłużanie i zagęszczanie rzęs SZKOLENIA, WARSZTATY. - Firmy Usługi Szkoły Kursy Szkolenia | Białystok | Gumtree Polska


  11. #186
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Trójmiasto i okolice

    Edytakon dziękuję

  12. #187
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A ja właśnie wrociłam ze szkolonka z Nadią i jestem mega zadowolona. Atmosfera rewelacyjna, teoria wyłożona jasno i zrozumiale, świetny skrypt, ktory pozwala w domu wrocic do omawianej teorii jest super rozwiązaniem
    Do tego kawka i ciasteczka czekoladowe, czyli cos, za co dałabym się żywcem pokroić , a potem domowy obiadek ( ) Nigdy nie powiedziałabym że klejenie rzęsek może być takie trudne, ślepotka najpierw mialam problem jak trafic rzęsą w rzęse, ale potem poszlam do przodu i nawet co nieco wykleiłam i jestem zadowolona. Wiadomo, jako perfekcjonistka chcialabym od razu kleic super wachlarze w czasie 1,5 godziny niestety tak sie nie da i byłam na początku troche sfrustrowana swoją nie wprawioną rzęsowo ręką, ale generalnie mam mega zapał i się nie poddaje, bo juz pod koniec szło mi calkiem nieźle. Sama Nadia ciepła osóbka z poczuciem humoru podobnym do mojego, przez co, jeszcze fajniej sie pracowało, ale skrupulatnie i dokładnie wszystko wyjaśniała, żeby nikogo nie zmyliła ta luźna atmosfera, jak trzebabyło( skleiłam kilka rzęs) to zostałam upomniana, więc to tym bardziej mnie utwierdza w przekonaniu ze zalezy Jej na szkoleniu stylistek, a nie przepełnieniu rynku pustymi nic nie umiejącymi "rzęsistkami". Czuje ze pochłonęłam tyle ile sie dało, a jak dojde do wprawy z trafianiem w rzęsy i zejde z czasu o dużo, to moje prace mam nadzieję będą mówic same za siebie. Nie mam w zwyczaju słodzić i pusto sie zachwycac dlatego rzuciłam konkretami, jestem mega zadowolona i chętnie poleciałabym juz kleić moją mamuśkę jako pierwszą chętna, aczkolwiek musze kupic materiały buziaczki Nadia jeszcze raz, jestem ogromnie wdzięczna * Załączam fotki, na pierwszej jeszcze dochodząc do ideału i próbując ćwiczyć na dwóch prostych pęsetach, koniec końców wyszło, że jednak jedna prosta druga zakrzywiona

    Ostatnio edytowane przez Patrycja_92 ; 17-08-2013 o 17:13
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  13. #188
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziękuję Ci Pati za opinię.
    Już Ci mówiłam że taki zdolny uparciuszek jak Ty na pewno sobie poradzi dalej i sam, ale mimo wszystko każdego dnia rzęsowego służę pomocą.
    Już nie mogę się doczekać Twoich pierwszych samodzielnych prac bo jestem przekonana że będą ładne. Modelkę miałaś bardzo ciężką ale świetnie sobie radziłaś z wynalezieniem odpowiednich rzęs w tym buszu rzęsowym, kierunki - miodzio, odstępy prawie idealne! Czekamy na pierwsze prace pokursowe


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  14. #189
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    To i ja dorzucę kilka słów od siebie. W razie gdyby ktoś szukał namiarów na Wrocław i okolice
    Tym bardziej, że jestem bardzo świeżo po szkoleniu z objętościówek u naszej forumowej Nadii.
    Bardzo długo wahałam się czy iść na takie szkolenie bo wydawało mi się, że mimo błądzenia, wiem mniej więcej co i jak ( taaa ) . Jednak zaczęłam obserwować prace naszych forumowych dziewczyn, wchodzące nowości i stwierdziłam, że warto w siebie zainwestować. Nie żałuję w ogóle wydanej kasy. Porównując ten kurs do mojego podstawowego u Daleckiej - niebo a ziemia. Nadia ma olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzieli. Mam nawet wrażenie, że wiem więcej niż oczekiwałam
    Dostałam kolorowy skrypt z którego dziś sobie bezczelnie ściągałam podczas pracy
    Nie wiem czy to ze względu na mój stan (2w1) czy w standardzie, ale czułam się mocno "dopieszczona"- czego już zupełnie nie spodziewałabym się po szkoleniu tego typu

    W ogóle nie sądziłam, że to może być tak stresujące. Tak przejmowałam się tym jak mi wyjdzie że cała się zgrzałam, spociłam i w ogóle odlot... Dobrze, że zaraz atmosfera i masa pudełeczek rzęs to wyciszyły

    Dzięki Nadia

  15. #190
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A ja byłam na szkoleniu z objętościówek u Agulaaa w Krakowie I jestem bardzo zadowolona Warto było jechać aż z Gdańska ! 2 dni od rana do wieczora wiedzy i ćwiczeń bez obijania. Nocowałam u Agnieszki Obiadki lepsze niż w hotelu, codziennie robione na bieżąco (w wykonaniu męża Agnieszki gdy my dzielnie ćwiczyłyśmy) Ogrom wiedzy powalający. Zmienione myślenie o 100% i triki jak przyspieszyć prace.Jak dla mnie szkolenie adekwatne do ceny. Warto było i dziękuję jeszcze raz

  16. #191
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ania dziękuję bardzo za miłe słowa a mój mąż ucieszył się, że o nim też wspomniałaś hehe wkońcu jest po gastronomiku więc nie mam z nim źle

    Bardzo miło było Cię poznać i mam nadzieję, że do zobaczenia jeszcze nie jeden raz

  17. #192
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny poszukuję porządnego doszkolenia na terenie trójmiasta
    proszę doradźcie coś ;**

  18. #193
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dzikakura jest z trojmiasta szczerze polecam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #194
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Wiem wiem, ale nie chce jej obciążać , i tak pewnie ma dużo klientek, a dla takiego maleństwa to potrzebuje dużo czasu teraz. Nikogo innego sprawdzonego nie znacie? najwyżej poczekam jeszcze troche i pójde do kurki.

  20. #195
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Z tego co wiem kurka cały czas szkoli. Kobieta się tak zorganizowała, że brak słów podziwu.

  21. #196
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    choco-lashes
    jak coś sie dowiesz od dzikierkury,napisz prosze priv
    też szukam kogoś na miejscu, ale ten Kraków kochany!

  22. #197
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Mozecie sie wypowiedziec na temat kursow /szkolen w NEW-NAILS czy dobrze szkola czy instruktorki sa wyrozumiale i czy to dobra firma szkoleniowa? Bede wdzieczna

  23. #198
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    rzęsy chcesz w new nails zamiast u kogoś z forum ? zastanów się dwa razy. jak ja chodziłam do new nails na paznokcie, dziewczyny kleiły same a instruktorka sobie wychodziła .




  24. #199
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Nie chce kleic rzes... nawet o rzesach nie wspomnialam.. szczegolnie ze jestem po szkoleniu z rzes ... zapytalam ogolnie o wypowiedzenie sie na temat tej firmy i ich szkolen

  25. #200
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja też dołączam się do pytania... Ktoś był na szkoleniach? kosmetycznych, wizaż, paznokcie.. ogolnie ofertę maja bardzo bogatą, a jak z jakością

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2023, 00:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •