Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 5678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #201
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    tu jest dział o rzęsach - stąd moje domysły że rzęsy.
    a ogólnie, to gdzieś było.... nie wiem gdzie bo ciężko odnaleźć

    ja byłam u nich na paznokciach i uważam że ok. tak po prostu ok - ani kiepawo ani super. gdzieś po środku. dużo cwiczeń.
    rzęsy - nie byłam ale widziałam . zostawiają kursantkę samą.
    makijaż - dziewczyny nie były zadowolone, mówiły że wiedzą więcej niz prowadząca.

    z modelkami kiepsko, często trzeba było ze swoją modelką.




  2. #202
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Przepraszam, zwracam honor, nie zauwazylam ze to dzial rzesy, myslalam ze tu ogolnie o kursach sie pisze.
    Obecnie zawiesilam dzialalnosc i zarejestrowalam sie jako bezrobotna i NEW NAILS oferuje szkolenia przez urzad pracy dlatego chciala bym sie dowiedziec cos na temat tej firmy szkoleniowej. Bardziej jestem zainteresowana kursem trwalej na rzes, mikrodermabrazja, kwasami

  3. #203
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No to cos znowu odemnie ... od 2.08 do 11.08 byla u mnie nasza wspaniala Marchewkowa Nie tylko poto by doksztalcac kursanki jakich bylo 12 Musze pochwalic ze Marchwekowa jest naprawde osoba nie strsujaca, sma soba sie zajmowala jak ja pracowalam ......nawet do sklepu poszla sama i kupila mi pasek ...jaki mi pare dni wczesniej zabrala dawala 2 dni napawde profesjonalne szkolenia obopiadala i opowiadala ze juz mnie od tlumaczenie jezyk zabolal ( ja tlumaczylam na jezyk niemiecki ......Ala sie chyba mniej stresowala niz ja byla spokojna jak zawsze ...byla nawet spokojna jak wszystkie dziewczyny na raz zaczynaly jej stawiac pytania ... odpowiadala slodko rzeczowo i spokojie na kazde pytanie ,,, nawet jak bylo juz po raz 2 postawione Jak zwykle wszystkie dziewczyny byly bardzo zadowolone ze schkolenia Ali .... co chwile bylo slychc ciche ,,aaaaaa,,, nooooo wlasnie ,,,,, allllllleeee,,,,teraz rozumie nawet modelki lezaly spokojnie pare dodzin i wsluchiwaly sie w to co ala mowi ..w jej glos jak tlumaczyla .... jedna nawet powiedziala ze jak Ala zaczyna cos tlumaczyc to ma taki mily uspokajajacy glos ..... i juz tak jak na naszym pierwszym szkoleniu z Ala wszystkie kursatki wyszy uskrzydone i pelne nowych pomyslow wstawie parre zdiec z tego szkolenia Dziekuje Ci ALu za mile spedzony czas
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 23-08-2013 o 13:58

  4. #204
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Hej kobitki , możecie polecić mi jakies dobre doszkolenie w olsztynie , z góry dziekuje

  5. #205
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    w Olsztynie nikogo nie znam, ale w Ełku masz zdolną Iwonę, to nasza forumkowa iwona1988. jest bardzo wymagająca a jednocześnie cierpliwa, wspaniale tłumaczy i ma bardzo dobre materiały szkoleniowe. dostaniesz rewelacyjny skrypt i będziesz świetnie przeszkolona.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  6. #206
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    a z okolic Rzeszowa jest ktoś od nas? doszkolenie/szkolenie

  7. #207
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    z okolic Rzeszowa najbliżej będzie Kraków. są tam 2 wspaniałe instruktorki, które miałam przyjemność poznać osobiście. To Agnieszka Kwiatkowska (forumkowa agulaaa) i Agnieszka Kasprzyk (nie udziela się aktywnie na forum z braku czasu). obydwie niesamowicie zdolne, szkolą z pasją, są przesympatyczne. Kwiatkowska jest bardziej głośna i roześmiana, Kasprzyk bardziej wyciszona i skupiona. Warto się do nich wybrać
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #208
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Kraków to także nasza Meraszka

  9. #209
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dzięki za odpowiedz, ale zależy mi na tym żeby przeszkolić się w olsztynie,
    probowalam starac się o szkolenie finansowane przez urząd pracy, ale u.p. żeby skierowc mnie na takie szkolenie musi mieć oświadczenie pracodawcy ze zostanę zatrudniona w dany zakładzie

    ---------- Dodano o godzinie 19:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:35 ----------

    a dodam jeszcze ze u.p. może zaproponować pracodawcy który mnie zatrudni nawet do 21 000 zl. na nowe stanowisko
    może jest ktoś chętny z OLSZTYNA

  10. #210
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    jezeli Ci naprawde zalezy to napisz CV i LM i idz do wszystkich zakladow w sowim miescie i popytaj moze ktorys zaklad sie zgodzi czesto tak jest.nie wywieszaja ogloszenia ale jak ktos sam do nich przyjdzie to przyjmuja.ja gdyby mi zalezalo to tak bym zrobila,u mnie pazurki to tylko hobby pracuje w zupelnie innej branzy wiec tylko pazurkami sie bawie,natomiast jak Ci zalezy to walcz i szukaj zakladow w swoim miescie.pozdrawiam i zycze powodzonka.

  11. #211
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Hej dziewczyny! Czy możecie polecić mi jakieś dobre szkolenie z przedłużania rzęs w woj. śląskim, w okolicach Katowic, Sosnowca lub Dąbrowy Górniczej? Z góry dzięki za rady

  12. #212
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    zebraa w Bytomiu mamy bardzo dobrą instruktorkę: Martyna Łazowska Glamour&Beauty ewentualnie zapraszamy do Krakowa nie jest daleko

  13. #213
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    zebra w Mysłowicach/ Jaworznie masz Agnieszkę Pocheć wejdź na fb sobie i możesz zobaczyć. Nawet w dziale szkoleń ma dodany post na wrzesień z terminami warto zerknąć

  14. #214
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja też bardzo polecam Martynę Łazowską z Bytomia, która jest bardzo zdolna i potrafi przekazywać wiedzę. warto
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  15. #215
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    zebraa-, w Częstochowie masz rewelacyjną Agnieszkę (agulusia). Szkoli świetnie, jest bardzo zdolną stylistką i przekazywana wiedza sama wchodzi do łebka. To tylko 70 km od Katowic, więc warto
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  16. #216

    Domyślnie

    Chcę podzielić się z Wami wrażeniami ze szkolenia u Agnieszki Kwiatkowskiej (agulaaa), jeśli któraś z Was szuka instruktora z pasją i ogromną wiedzą gorąco polecam szkolenia u Agnieszki w Krakowie. Warto dojechać do Agi nawet z drugiego końca Polski, ja jechałam z Łodzi -> pociągiem w 300st upale, ale było warto.

    Po pierwszej rozmowie telefonicznej z Agnieszką juz wiedziałam, że na doszkolenie z metod objętościowych chce pojechać tylko i wyłącznie do Niej. Nie wystraszyła mnie ani odległość w km, ani dość długi termin oczekiwania (Aga miała juz umówionych kilka szkoleń i urlop), ani koszt doszkolenia. Już po rozmowie telefonicznej i kilku mailach wiedziałam że trafiłam na osobę która możne mnie wiele nauczyć i ma ogromna wiedzę. Więc pojechałam....

    Szkoleni było, można tak powiedzieć, all inclusive : zostałam odebrana z dworca, zakwaterowana (szkolenie było dwudniowe), napojona pyszna kawą i wiedzą teoretyczną , nakarmiona, obdarowana baaardzo długim i szczegółowym skryptem, a następnie zostałam zaprzęgnięta do pracy ...

    Agnieszka jest fantastycznie miłym i fanatycznie precyzyjnym tyranem pracy i dokładności Wydawało mi się że po trzech latach pracy jako stylistka wiem wszystko, a jeśli nie wszystko to w każdym razie bardzo dużo o zakładaniu rzęs .... a potem poszłam na doszkolenie z metod objętościowych do Agnieszki ... i z pokorą muszę się przyznać, że okazało się, że wiem i umiem mniej niż myślałam Ale trafiłam w dobre ręce - Aga jest chodzącą encyklopedią rzęsową Nie było pytania na które nie potrafiła mi odpowiedzieć ! Podzieliła się ze mną całą swoją wiedza teoretyczną i praktyczną.

    Zagoniła mnie do pracy i pilnowała, poprawiała, pomagała, podpowiadała, doradzała, chwaliła, ganiła, dopingowała i podawała kawę prawie dożylnie To były dwa dni intensywnej pracy od rana do nocy, których nie zamieniłabym na dwa dni urlopu nawet gdyby mi ktoś do nich dopłacił

    Agnieszka to NAJLEPSZY INSTRUKTOR z jakim do tej pory pracowałam. Poświęciła mi 100% swojego czas, swojej uwagi i cierpliwości. Nie odpuściła mi nawet o jotę mimo, że temperatura na dworze wynosiła 40st, a ja byłam najbardziej zmęczoną kursantką na świecie zanim jeszcze usiadłam do tworzenia rzęs pod jej fachowym okiem.


    Po powrocie z kursu okazało się, że opieka Agnieszki nade mną nie skończyła się w momencie zakończenia kursu ... Aga potrafi gonić i dopingować na odległość !?!?? No i oczywiście służy pomocą nadal, zawsze kiedy tego potrzebuję


    Gdybym tylko miała bliżej ... z przyjemnością przychodziłabym do Agnieszki na rzęsy, bo robi je wspaniale (potrafi wymodelować moje oko jak nikt inny). A oglądanie jej przy pracy to prawdziwa przyjemność.


    Agulaaa jesteś moim guru-rzęsowym Bardzo dziękuję ci za kurs i już nie mogę doczekać się następnego. Tym razem obiecuję, że będę wyspana !

    Dołączam też zdjęcia ze szkolenia, żeby się pochwalić jakie cuda udało mi się stworzyć pod czujnym okiem Agnieszki
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 30-08-2013 o 23:52

  17. #217
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    One Million Lashes Agatko dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa Przyznam, że bardzo się cieszę że miałam przyjemność poznać tak zdolną stylistkę jak TY Widać, że kochasz to co robisz, jesteś bardzo dokładna i SŁUCHASZ wszystkich uwag jakie przekazywałam podczas kursu Doceniam to, że pomimo tej temperatury podołałaś w wyczerpującym szkoleniu i nie poddałaś się w połowie Dzięki temu Twoje aplikacje wyglądają wprost czarująco, a modelki od razu zapisały się na termin uzupełnienia rzęs Tak tak dziewczyny były tak zadowolone, że zyskałam kolejne 2 klientki. DZIĘKUJĘ Ci bardzo za to skupienie podczas szkolenia, wierzę że Twoje klientki będą teraz jeszcze bardziej czarować pięknymi spojrzeniami Zapraszam tym razem już na szkolenie o najwyższym poziomie- bo na to szkolenie z czystym sumieniem mogę już Ciebie dzisiaj zaprosić Warto by było mieć taką przebojową i zdolną instruktorkę w naszej firmie jak Ty Buziaki

  18. #218
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No i w Koblenz jet heszcze Malgosia ktora bardzo dobrze potrafi przekazac Ali informacjie ( to zylko zart )

  19. #219
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Małgosia, żaden żart. Wyśmienicie potrafisz przekazywać i tłumaczyć, myślę, że teorię masz już w małym palcu, pod tym względem jesteś bardzo dobrym materiałem na szkoleniowca. może nie zdajesz sobie sprawy, że ja od ciebie też wielu rzeczy się nauczyłam
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #220
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    oo Agatka zawitała na forum
    super rzęsiska nareszcie będę miała do kogo iść na porządną objętościówkę

  21. #221
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    bombelkowa to samo mówiłam Agacie na szkoleniu żeby poszła do Ciebie na rzesiska skoro w Łodzi tak cięzko o dobrą stylistke... a i owszem Agatka rzeski klei bardzo ładnie

  22. #222
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Marcheweczko,

    pamiętam, że szkoliłaś kiedyś Dziewczyny z Niemiec, potrzebuję stylistki z Kolonii dla klientki?
    Czy możesz mi pomóc?

  23. #223
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Mogę, zapytam i dam znać na priw
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  24. #224

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Gosiu dzięki, oczywiście zapraszam na rzęski

    Agulaaa odkopałam jeszcze zdjęcia z backstage'u szkoleniowego Już poluje na nowy aparat, żeby móc wcielić w życie twoje rady dotyczące ujęć i kątów

    ---------- Dodano o godzinie 23:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:01 ----------

    Agulaaa jeszcze raz dzięki za wspaniałe szkolenie

  25. #225
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A szkoleniowiec w Warszawie? zalezy mi na 2:1 i 3:1.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-08-2023, 23:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 07:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •