Strona 1 z 44 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #1

    Tec Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    czy lubicie przedluzanie na szablonie? czym przedluzacie?
    Ostatnio edytowane przez asia ; 13-01-2010 o 18:06 Powód: połączyłam 4 w jeden, miałam plan zmienić tytuł całego tematu i tagi dodac....

  2. #2

    Domyślnie

    jakoś nigdy za szablonami nie przepadałam ... wolę na tipsa

  3. #3
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja uwielbiam szablony
    tips robie tylk0 na zyczenie

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Na swoich paznokciach wolę tipsy niż szablony, zwłaszcza w sezonie od wiosny do jesieni. Bardzo dużo jeżdżę, a niestety nie wszyscy na drodze są ostrożni i kilka razy zaliczyłam upadek. Za pierwszym razem miałam paznokcie na formie i połamały się do krwi. Teraz w razie czego pęka tylko tips.
    Klientkom robię i na formie i na tipsie, w zależności od tego jak sobie życzą. Jednak na formie robię tylko akryl. Żelu jeszcze nie odważyłam się robić.

  5. #5
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    robię pazurki tylko sobie i zawsze na szablonie
    jakoś tipsy mi sie nie podobają

  6. #6
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    tak ,ale nie na kazda plytke mozna podlozycz szblon

  7. #7
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    racja moja płytka jet dość kłopotliwa ale daję radę

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar Ola
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60

    Domyślnie

    ja bardzo polubilam formy choc jeszce do niedawna byly czyms co mnie strasznie denerwowalo, od jakiegos czasu robie tylko na formach

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    kiedyś się bałam a teraz wole robic szablon

  10. #10
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena Zobacz post
    tak ,ale nie na kazda plytke mozna podlozycz szblon
    powiedz mi marzenko .... bo ja dopiero eksperymentuje z szablonami ... pod jaka plytke nadaje sie takie przedluzenie chyba bardziej plaska czy nie mam racji

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Ja takze pracuje na szablonie. Mam rozne rodzaje, wiec praktycznie pod kazdy paznokiec moge je podlozyc. Chyba, ze sa bardzo krotkie. Przy tipsach jest wiecej roboty, wiec tylko w specjalnych przypadkach je uzywam. Klientki tez wola szablony Kwestia gustu i wprawy.

  12. #12
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    kochane a możecie polecić jakieś formy?
    ja kupilam ale nie wiem czy złe czy ja nie umiem tego zrobić.nigdy tego nie robiłam. wydają mi się bardzo sztywne i nie umeim ich założyć dobrze pod paznokieć

  13. #13
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    powiedz mi marzenko .... bo ja dopiero eksperymentuje z szablonami ... pod jaka plytke nadaje sie takie przedluzenie chyba bardziej plaska czy nie mam racji
    nie wazne jaka,wazne by bylo pod co podlozyc,ja nie lub ie plaskich

  14. #14
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Hej...ja jestem wylacznie za szablonem mam wieksze pole manewru i na prawde ladniej mozna je wymodelowac jak na tipsie,staram sie przekonywac klijentki do szablonu i przewaznie mi sie to udaje,zdaja sie na moja koncepcje,lecz nie ktore przyzwyczajenia klijentek co do tipsow pozostaja a nam pozostaje jedynie dobrze wykonac nasza prace...pozdrawiam...aha a co do wyboru szablonow ja rowniez na poczatku mialam problem z zakupem dobrych i uzytecznych szablonow,wazna jest kleistosc papierka nie wszystkie firmy to gwarantuja,ja osobiscie uzywam z firmy entity,jeszcze mnie nie zawiodly choc cena tez troche sie rozni,bo jest to najdrozsza marka w branzy paznokciowej..jedynie to moge polecic bo sprawdzone w 1oo%...

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    ja uwielbiam formy i na krylu tylko i wyłącznie forma , i można ją podpasować pod każdy paznokieć, wystarczy pociąć jesli nie pasuje , oczywiście forma musi idealnie pbyć podłożona aby pazurki były ładne o trwałe, dodatkowo można pięknie wyprofilowąć paznokiec, nadać im piękny tunel i nawet szeroka płytka już tak zle nie wygląda przy kształcie kwadrata jak to się dzieje przy zastosowaniu tipsa. Ja tipsy używam do żelu bo jakos tak nie próbowałam na formie ,więc dziewczynki formy i pędzeki w dłon i do dzieła! Powodzonka

    acha a formy ostatnio zakupiłam z Ef dwustronne i są naprawde dobre, twarde i mają dobry klej

  16. #16
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    aaaa jak sie je podklada .... bardzo bym chciala zeby mi ktos chociaz raz pokazal ... na szablonach mozna takie cuda paznokiec musi miec pewna dlugosc otwor w szablonie musi byc dosc duzy od czego to wszystko zalezy bo jak probowalam zalozyc jeden pazur kiedys to nie przylegalo mi to idealnie do paznokcia blagam pomozcie

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    w poniedziałek robie pzurki to postaram się zdrobic zdjęcia i wstawie .

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    ja tez forma tylko na akrylu ale musze się już przełamywac z forma na zel
    Zapraszam na mojego bloga

  19. #19
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie

    hmm a ja bylam przekonana ze na formie pazurki wykonywane sa bardziej kruche, a tips wydawal sie mi trwalszy-w sensie ze "twarde"podloze, opilowuje i siup do zdobienia, nigdy nie mialam stycznosci z forma.
    kolezanka roz robila sobie pazurki u stylistki (na formie) na wesele siostry-probowala otworzyc drzwi do auta i... po dwoch :/ -stad moje przypuszczenie
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  20. #20

    Domyślnie

    Jak forma jest dobrze wykonana pod wzgledem technicznym, to nic się nie ma prawa złamać. Swoje formy noszę od 27 lutego i po za ogromnym odrostem i małym zapowietrzeniem na jednym pazurku nic się nie dzieje.
    A mam SPORO obowiązków
    U mnie to różnie bywa, raz robie tipsy, a innym razem formy. Jak są problemy z podłożeniem, to można przyciąć delikatnie formę wtedy ładnie się dopasowywuje

  21. #21

    Domyślnie

    kurde no jak już pisałam w innym temacie muszę się w końcu przełamac i zacząc na formach robic ,tylko mnie lekko drażnią ale to pewno dlatego że jestem nie przyzwyczajona...dzia dziewuszki za wskazówki
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #22
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a jakich szablonow uzywacie do zeli..tych samych co do akryli czy tych preznaczonych specjalnie do zeli,uwazam ze sa o wiele bardziej elatyczne,latwiej sie je podklada,praktyczniejsze...

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    kurde no jak już pisałam w innym temacie muszę się w końcu przełamac i zacząc na formach robic ,tylko mnie lekko drażnią ale to pewno dlatego że jestem nie przyzwyczajona
    Kurcze ja tez muszę się przełamać ;/ A używacie form jednorazowych czy tych wielokrotnego użytku?

  24. #24
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    bardziej jestem przekonana do jednorazowych,nie ma z nimi zbytnio broblemow jak sie wprawisz,zajmuje to zaledwie do paru minut,pare razy uzylam tych metalowych ale nie nadaja sie pod kazda plytke,najczesciej dochodzi do zalania pod forma..

  25. #25
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Prawidłowe podłożenie formy

    skan z gazetki Akademia paznokcia
    na pewno się przyda, wiele osób ma problem z podłożeniem formy

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    add by Kamis - linki do skanów w większej rozdzielczości
    Prawidłowe podłożenie formy cz1
    Prawidłowe podłożenie formy cz2
    Zapraszam na mojego bloga

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •