Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 87 z 87

Temat: Ściąganie żelu

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    Dzieki ci,ale cos nie kumam jeszcze.Maluje pazur lakierem na to przyklejam tipsiora piłuje i nakładam żelco to za klej gdzie to kupić.super glue?
    Wypysia

  2. #77
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    odpowiedź w wiadomości prywatnej już nie offtopujemy hihi









  3. #78
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    O tych ultradźwiękowych urządzeniach było w AP chyba, bo czytałam. Sprzęcior ponad 5 stówek kosztuje, ale zdejmuje wszystko i paznokcie zostają wypolerowane nawet. Lakier usuwa w ciągu kilku minut, a żel i akryl kilkanaście. Próbowałam też tego płynu do usuwania tipsów i akrylu ( na początku kariery hehehe) on trochę zmiękczył żel, ale czasu to moczenie więcej zajmowało niż piłowanie. Ciekawa jestem tylko, czy ta myjka ultradźwiękowa działa tak jak opisali, bo na żywo tego nie miałam okazji oglądać.

  4. #79
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    Cytat Napisał xena607 Zobacz post
    O tych ultradźwiękowych urządzeniach było w AP chyba, bo czytałam. Sprzęcior ponad 5 stówek kosztuje, ale zdejmuje wszystko i paznokcie zostają wypolerowane nawet. Lakier usuwa w ciągu kilku minut, a żel i akryl kilkanaście. Próbowałam też tego płynu do usuwania tipsów i akrylu ( na początku kariery hehehe) on trochę zmiękczył żel, ale czasu to moczenie więcej zajmowało niż piłowanie. Ciekawa jestem tylko, czy ta myjka ultradźwiękowa działa tak jak opisali, bo na żywo tego nie miałam okazji oglądać.
    poszukaj na forum, juz o tym pisalysmy

    prosze bardzo http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...c-remover.html

  5. #80
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    klanat ja sciagam i zakladam opaznokcie sobie srednio 1-2 razy w tygodniu a moje paznokcie nie cierpia poniewaz nie sciagam ich do zera tylko do cieniutkiego szkieletu

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #81
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    Ja też zostawiam szkielecik
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  7. #82
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    klanat ja sciagam i zakladam opaznokcie sobie srednio 1-2 razy w tygodniu a moje paznokcie nie cierpia poniewaz nie sciagam ich do zera tylko do cieniutkiego szkieletu

    tez tak robie dlatego zawsze jak robie sobie pazurki - robie szkielet
    Agulusia widze, ze Ty tez czesto zmieniasz pazuraski ja sie szybko swoimi nudze i jak tylko mam nowa mysl to frezarka az kwiczy hyyy

  8. #83
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    Ja zawsze jak ściągam to pazurki są cienkie jak kartki papieru, mięciutkie, giętkie i ciacham na krótko :/ W sumie przez tyle czasu co robię te paznokcie to dopiero 2razy miałam okazję ściągać klientką, a tak to sobie. Jakoś mało mam chętnych na żel, przyjdą na uzupełnienie, później same sobie zrywają i przychodzą na nowe ehhh

    Póki co ćwiczę na sobie. plus ten że płytki już nie przepiłowuję tyle że cienkie są strasznie..

  9. #84
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    Aniuta27 to chyba coś nie tak jak są strasznie takie cienkie po ściągnięciu żelu...

    Mnie strasznie denerwuje jak kobiet sobie same zrywają paznokcie ;/ potem jest informacja że paznokcie się niszczą...

  10. #85
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    ja tez do szkieletu nigdy do zera zbyt obciaza to plytke.po paru takich razach chyba nic bym nie miała.dlatego zawsze zostawiam szkielet.

  11. #86
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    ja tez

  12. #87
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Ściąganie żelu

    A czy jest jakiś sposób na bezpieczne zdjęcie żelu w domowych warunkach? Słyszałam, że można je spiłować "na płasko" i pomalować zwykłym lakierem, ale zaczęły mi się te żele kruszyć po bokach ;/ Mam bardzo łamliwe paznokcie i nie wiem co z tym zrobić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 11:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •