Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 48 z 48

Temat: Stylistki paznokci z UK

  1. #26
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    .
    Ostatnio edytowane przez Danutka ; 30-10-2012 o 17:22

  2. #27
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    UK
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    Cytat Napisał katiaa162 Zobacz post
    Z kad jestes z UK?
    poludniowy wschod angli.
    ale jak ja juz mam zalozona dzialalnosc(nie zwazana z kosmetyka) to czy musze cos zmienic jezeli chcialabym prowadzic gabinet kosmetycznyi
    Ostatnio edytowane przez malgos27 ; 30-10-2012 o 22:21

  3. #28
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    Cytat Napisał malgos27 Zobacz post
    poludniowy wschod angli.
    ale jak ja juz mam zalozona dzialalnosc(nie zwazana z kosmetyka) to czy musze cos zmienic jezeli chcialabym prowadzic gabinet kosmetycznyi

    Nie wiem jak to dziala, bo jeszcze nie mialam okazji zamykac jednej dzialalnosci dla drugiej Mysle, ze napewno trzeba to zglosic. Jak nie zmienisz, wyjdzie to przy rozliczaniu rocznym. Wtedy sie moga doczepic.

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    UK
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    dzieki za informacje.jak juz bede na etapie kosmetyki to wtedy upewnie sie u ksiegowego co dokladnie mam zrobic.pozdr

  5. #30
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    dziewczyny a jest tu ktoś z Leicaster bądź okolic, kto by mógł mojej koleżance zrobić pazurki przed Sylwestrem ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #31

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Witam

    A ja mieszkam w Cardiff// Walia. Mile miasto, na pewno bardzo sie rożni od Londynu, ale mi własnie ta rodzinna atmosfera odpowiada. Posiadam Salon, ktory otworzyłam 4 lata temu. Powiem tak ciężko a nawet bardzo bylo przez pierwsze 2 lata. Brytyjki okropniaszko stresują stylistki czasem. Malo kto ma 2h na paznokcie, a juz na pewno nie Panie przyzwyczajone do chińskich salonów, gdzie w 40min ma nowe pazurki.

    Jednak z perspektywy czasu, jestem zadowolona ze podjęłam ta walkę, bo przyznaje dumnie iz wygrałyśmy ( mowa o moich wspanialych dziewczynkach, a jest ich az 6 w salonie). Nauczyłyśmy nasze klientki, ze jakość i czas można pogodzić, i teraz nie narzekamy na nudę

    Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia

  7. #32
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Cześć dziewczyny. Może wy mi pomożecie. Szukam kursu z przedłuzania paznokci żel i akryl od podstaw.
    Chciałabym znaleźć jakąś fajna instruktorkę w Leicestershire,Derbyshire,Northamptonshire,Notting hamshire ewentualnie Birmingham i Londyn.
    Nic nie mogę w internecie znaleźć. Może pomożecie ?
    pozdrawiam
    ps. wiem ze najlepszym wyjsciem byloby lecieć do Polski ale to odpada w tym roku a zależy mi na tym kursie.

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    hej dziewczyny ja mieszkam w UK 1,5 roku poki co pracuje na magazynie w argosie ale przed praca czy w dzien wolny robie pazuraski i rzeski. Mysle o porzuceniu tej pracy na magazynie i zalegalizowaniu mojego interesu w domu. Jedynie co mnie martwi ze zapewne najpierw musze stac sie osoba bezrobotna zeby jobcenter mi pomoglo co

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Jestem z Leicester. Szukam kursu na akryl i na żel. Mogłabym nawet dojeżdżać na ten kurs. Byle tylko się nauczyć

  10. #35
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Jeśli miałabym wybierać kurs w UK wybrałabym się do którejś z Polek, lub na przykład tutaj: Locations

    obawiałabym się jakości innych produktów i usług

  11. #36
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    chcialabym zaczac robic paznokcie ale zastanawiam sie nad kursem, nie jest to tanie zwazajac na to ze nie wiem czy nadaje sie do tego ogolnie.

    zobacze.

  12. #37
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Smile Odp: Stylistki paznokci z UK

    Witam serdecznie. Mieszkam w UK już od jakiegoś czasu ale dopiero ostatnio zdecydowałam się zrobić coś z moim dotychczasowym tylko hobby. Mianowicie chciałabym rozpocząć mobilne bądź też domowe (tzn. u mnie) wykonywanie paznokci. Początkowo moją grupą docelową byłyby Polki- głównie z wygody ale też ułatwionej reklamy i promocji mojej działalności. Jednak na początek potrzebuję porad odnośnie rozpoczęcia takiej działalności od osób zorientowanych w temacie - czyli Was . Co jest wymagane na wstępie? Czy koniecznie muszę przedstawiać odpowiednie certyfikaty? Czy to typowe iż bez certyfikatu nie można nawet nabyć profesjonalnych produktów? Czy jeżeli posiadam już inną działalność niekosmetyczną możliwe jest jedynie jej rozszerzenie ażeby wszystko działało legalnie? Mnóstwo pytań bo i wątpliwości wiele Mam nadzieję, że ktokolwiek pomoże mi je choć trochę rozwiać

  13. #38
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Dziewczyny odswieze troche temat. mam pytanie w zwiazku z dezynfekcja narzedzie w UK czy jest jakas instytucja, ktora to sprawdza i jak to przebiega w praktyce, wiem ze w PL trzeba miec umowe podpisana ze szpitalem czy inna instytucja, ktora sterylizuje narzedzia a wUK jak to robic ?

  14. #39
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Witam sie dziewczyny, ja tez z UK

  15. #40
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Dziewczyny - tak z czystej ciekawości.
    Jaką kasę cioracie w UK jako kosmetyczki, a jaka jest tam średnia krajowa? ;-)

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Ja jestem z Irlandii i nikt tutaj nie musi miec umowy na sterylizacje narzedzi...w salonie paznokci to stylistki przynosza wlasne zarzedzia i one musza sie martwic "co dalej". A co do kasy to stylistka paznokci zarabia od 10euro w gore. Najnizsza krajowa to 8.65 euro.

  17. #42
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    A ja mam pytanie do dziewczyn będących w UK, jak zaczynałyście stylizację paznokci po przyjeździe ? Obecnie został mi rok szkoły kosmetycznej, na razie po koleżeńsku zajmuję się paznokciami i przedłużaniem rzęs, jednak po skończonej szkole planuję wyjazd do UK, konkretnie do Londynu, i marzy mi się praca w kosmetyce. Jednak jestem pełna obaw czy to wypali, na razie ani nie myślę o własnej działalności ale o pracy w domu ewentualnie w salonie gdyby była taka możliwość. Boję się że w efekcie utknę na taśmie i tak moja przygoda z kosmetyką się skończy. A jakie były u was początki ?

  18. #43
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Czy warto wyjeżdżać do UK do pracy? Jakie są wasze spostrzeżenia? Myślałem o wyjeżdzie za granicę, ale bardzo mało wiem o tym kraju i nie wiem czy sobie poradzę.

  19. #44
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    ja najpierw rozpoczelam prace w fabryce fakt na stanowisku innym niż zwykly pracownik przy tasmie potem sprowadziłam cale rodzine i gdy wszystko już ogarnelis,y i maz dostal stala prace zrobialm kolejne szkolenie z pazurków kilkudniowe i teraz sama zaczelam robic pazurki.oczywiscie otworzyalam dzialalnosc itd.takze wyjazd do Uk nie oznacza tylko stania na tasmie w fabrykach można spokojnie realizować swoje marzenia trzeba tylko chcieć.

  20. #45
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Hej sa tu jakies stylistki z UK aktywne😀😀

  21. #46

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Polecam wam moja pasja fake bake. Zdecydowanie najlepszy wybór.

  22. #47
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Stylistki paznokci z UK

    Cytat Napisał sylvi Zobacz post
    Witam, jestem nie znalazlam podobnego tematu , jesli taki jest prosze o polaczenie

    Jestem z UK i planuje wkrotce rozpoczac szkolenie - stylizacja paznokci zelowych.

    Poniewaz zadreczam PW jedna forumne postanowilam zalozyc temacik, gdzie bedziemy mogly pogadac, podzielic sie informacjami

    w polscie cizko znalezc dobra...

  23. #48
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    Ja tam od jakiegoś czasu robię sobie sama w domu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •