Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 145

Temat: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

  1. #26
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja ostatnio w katalogu targowym znalazłam taki produkt:

    Serum stymulujące wzrost rzęs Measurable Difference Lash Gel

    Serum Measurable Difference Lash Gel LASHEM zawiera podwójnie opatentowaną formułę, która stymuluje wzrost rzęs i brwi. System mikronośników QuSome™ jest bardziej skuteczny od nośników tradycyjnych, dzięki czemu dociera do najgłębszych warstw skóry.
    Skład serum to w 97% składniki naturalne. Pantenol, biotyna i alantoina mają silne działanie łagodzące i nawilżające. Antyoksydanty takie jak: ekstrakt z zielonej herbaty, ogórka, jagód goji i żurawiny mają właściwości ochronne, lecznicze i regenerujące. Zmniejszają porowatość włosa i jednocześnie nadają połysk.

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    wiecie co, zrobiłam zdjęcia, ale nie widzę różnicy odżywkę stosuję miesiąc, przed henną byłam pewna, że widzę efekty, ale patrząc na zdjęcia wątpię. co prawda, na porządne efekty się czeka 2-3 miesiące. no i kurczę nie umiem sobie równego zdjęcia zrobić oglądajcie, za miesiąc zrobię kolejne foto

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    I jak marchewkowy z efektami po kolejnym miesiącu? bo szczerze mówiąc, to poluję na te odżywki tylko nie mam odwagi tyle kasy w ciemno dać

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    w tej chwili mam przedłużone rzęsy. a druga sprawa, to skoro mam długie i czarne, to trochę zapominam o odżywce. właśnie staram się pilnować. obserwuje moje koleżanki, są zachwycone. wiadomo, nie można się spodziewać efektu sztucznych rzęs, ale odżywka na pewno nie zaszkodzi, tylko wzmocni i wydłuży rzęski.

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A czy ta odżywka nie powoduje, że rzęsy się odklejają w mniejszym lub większym stopniu u Ciebie? bo słyszalam różne opinie.

  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    jest kompatybilna z przedłużonymi rzęsami, nie rozpuszcza kleju. rzęsy trzymają się świetnie

  7. #32
    Wczytuje się Avatar klaudiapaznokcie
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja ostatnio używałam odżywki z Sephory firmy TALIKA. Rewelka! tak po niej rzęsy odrastają, aczkolwiek sporo kosztowała.

  8. #33
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    odzywka fajna jak ktos ma zaburzenie wzrostu rzes i brwi, widzialam efekty u klientki po chemii,rzeski pieknie odrosly
    reszta klientek srednio zadowolona
    bo jak przestaje sie nawozic rzesy to po wymianie odrastaja takie jak przed stosowaniem odzywki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #34
    Kosmetyczka Avatar Camilla
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Żary
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A czy ktoś stosował może tą odżywkę? Bo czesto klientki sie mnie pytaja o odrzywki ale wiekszośc z nich ma kosmiczna cene ktorą je odstrasza, a ta jest w dośc przystepnej cenie.

    Odżywka DV Blooming - na porost rzęs - Pielęgnacja - Magniticalashes - sklep.magniticalashes.pl

  10. #35
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    5

    Domyślnie gęste i długie rzesy

    Dość niedawno odkryłam bardzo dobry sposób na zwiększenie objętości rzęs a także ich pielęgnację. Znalazłam w internecie kosmetyk M2Beaute to znaczy nazywał się m2lashes eyelash actovating serum. Po kuracji a nawet jeszcze przed jej zakończeniem efekty były już zauważalne. Jeżeli szukacie czegoś takiego czyli kosmetyku o podobnym działaniu to polecam wam właśnie ten.

  11. #36
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    Sarusia napisz cos wiecej o tym kosmetyku, dodaj jakies fotki i opowiedz na czym dokladnie to polega
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    nie chce nikogo atakowac czy obrazac, ale jakos jestem sceptyczna co do reklam konkretnego produktu, kiedy autor postu ma 1 post na koncie...


    tak czy siak dziwnie to wyglada

  13. #38
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    A patrz Iwona, faktycznie
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  14. #39
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    Możecie wierzyć lub nie, wasza sprawa i każdy ma do tego prawo. Jeszcze niedawno sama szukałam jakiegoś kosmetyku który mógłby pomóc mi poprawić wygląd moich rzęs. Znalazłam informację właśnie na jednym z for internetowych i kiedy po długotrwałym stosowaniu zauważyłam efekty pomyślałam że sama o nim napiszę. Przyznam szczerze że nigdy nie wierzyłam w opinie innych ale zaryzykowałam i się opłaciło. Może dlatego że w sumie zanim dokonałam zakupu dowiedziałam się o tym produkcie jak najwięcej i to mnie przekonało. Poza tym każdy ma swój rozum i jeżeli nie będzie chciał to nie kupi, a przecież jest dużo kobiet które szukają takich kosmetyków.

  15. #40
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    offtop...dziewczyny, zejdzcie z tonu, każdy kiedyś zaczynał , jakby co to piszcie raport a bedziemy miec oko na daną sprawę.

    koniec offtopu

    sarusia, nadal nie powiedzialas nic wiecej, co to za cudo i np, jak dlugo stosowalas? bo dlugoterminowo dziala tez olejek rycynowy a takze krople na zacme czy tam jaske? (don't try this at home...)

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    Jedno opakowanie wystarcza na około pół roku, jest to o ile dobrze pamiętam 5ml. Wydaje mi się że cena jest przystępna jak na tak wydajny kosmetyk. Po kilku tygodniach efekty były już widoczne. Najlepsze jest to, że stosuje się go jak zwyczajną odżywkę szczególnie na noc, a w dzień można nawet nakładać pod maskarę. Nie wiem co tu wam jeszcze napisać. Myślę że w internecie więcej znajdziecie wystarczy że wpiszecie nazwę czy nazwę firmy. Ale jak macie pytania to słucham. W końcu sama temat zaczęłam Ale ja jestem naprawdę zadowolona.

  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: gęste i długie rzesy

    ja bym nie zakładała nowego tematu, tylko kontynuowała ten:
    http://forum.wzorki.info/rzesy/8558-...i-do-rzes.html
    w końcu każda odżywka ma sprawić by były gęste, długie i zdrowe
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #43
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ardell wprowadził klej do rzęs DUO z witaminami A,C,E.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale na allegro mozna kupic ta odzywke juz za 170 zł

  20. #45
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Zalazłam troche w miarę pasujące forum. A więc słuchajcie:
    Przyszła do mnie dziewczyna z bardzo zniszczonymi rzęskami i chciała abym ją uratowała bo koleżanka poleciła jej mnie, helloo nie było nawet na co naklejać wszystko takie drobniutkie mało widoczne i słabiutkie. Poleciłam dla niej L'biotica regenerujący krem do rzęs(około 13 zł). Wróciła po 2-óch tygodniach z ładnie zregenerowanymi rzęskami. Polecam jeśli będziecie miały taka kobitke. Szkoda że nawet zdjęcia nie zrobiłam, aparat mój w naprawie i tak się przeciąga z naprawa już prawie miesiąc dołączam zdjęcie tego magicznego kremiku Polecam

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Cytat Napisał Edytkaa Zobacz post
    Zalazłam troche w miarę pasujące forum. A więc słuchajcie:
    Przyszła do mnie dziewczyna z bardzo zniszczonymi rzęskami i chciała abym ją uratowała bo koleżanka poleciła jej mnie, helloo nie było nawet na co naklejać wszystko takie drobniutkie mało widoczne i słabiutkie. Poleciłam dla niej L'biotica regenerujący krem do rzęs(około 13 zł). Wróciła po 2-óch tygodniach z ładnie zregenerowanymi rzęskami. Polecam jeśli będziecie miały taka kobitke. Szkoda że nawet zdjęcia nie zrobiłam, aparat mój w naprawie i tak się przeciąga z naprawa już prawie miesiąc dołączam zdjęcie tego magicznego kremiku Polecam

    Kurcze szkoda, że nie można tego stosować w momencie noszenia rzęsek, zważywszy na fakt, że jest to krem...

    Jak ktoś zna tańszy zamiennik Revitalash'u dajcie znać. Na allegro jest tego pełno ,ale nie chciałabym wydać pieniążków w błoto.

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A ja dorwałam lumigan i będę go stosować do lutego, bo potem ściągam rzęsy i nie chcę wygladać jak po chemioterapii ściągam, bo robię makijaż permanentny znam kilka osób które stosowały revitalash i efekt rewelecyjny. Jakby nie to że dostalam lumigan na pewno kupiłabym revi, bo 320zł czy ile to kosztuje za półroczną kuracje to nie jest dużo. A jak aplikuje? kupilam w rossmannie jakiś eyeliner lovely czy jakoś tak, wypatroszyłam i wlałam lumigan. Jakoś nie myśle o skutkach ubocznych bo o tym zazwyczaj sie nie myśli dopoki one nie wystąpia nie będę robić zdjęć bo cały czas przedłużam rzęsy więc nie będzie widać efektu

  23. #48
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Hejka! Jestem nowa na tym forum ale temat mnie zainteresowal poniewaz wlasnie czekam na przyslanie Revitalash i jestem ciekawa opinii.
    Ja kupilam sobie troche tansza odzywke ktora nazywa sie Revita eps i uzywam jej od ponad 2 miesiecy. Nie zrobilam sobie zdjec przed i po, ale widze ze troche dziala - rzesy nieco dluzsze, ale nie powala. Dlatego zmieniam, bo efekty revitalash u moich 2 kolezanek fantastyczne - myslalam ze sobie zrobily przedluzane rzesy.
    Plus eps jest taki ze jest super latwy w uzyciu (jak liner we flamastrze) i nie uczula i nie podraznia oczu (kolezanki uzywajace revitalash mialy podraznienia).
    Ale w koncu o efekt to chodzi wiec zaryzykuje.
    Pozdrawiam!

  24. #49
    Rozkręcanko Avatar Edytkaa
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A ile za nią zapłaciłaś? i gdzie kupowałas?

  25. #50
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: olejek rycynowy do rzęs

    moze zechcialabys skorzystac z wyszukiwarki zanim utworzysz nowy temat
    poczytaj tutaj...sa dwa tematy w ktorych jest mowa o olejku rycynowym
    http://forum.wzorki.info/pielegnacja...soby-na-4.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 11:22
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •