Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 145

Temat: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    z ta revita eps bym uwazala w skladzie ma bimatoprost lek na jaskre ktorego skutkiem ubocznym jest nadmierny porost rzes, zap. spojowek i swiad
    moze sie zmienic kolor teczowki, i wystapic na niej plamy
    wogole z tymi odzywkami trzeba uwazac, bo ich skutkiem ubocznym jest porost rzes

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    ja też uwielbiam efekt uboczny w postaci długich rzęs w odżywce Revitalash nie ma leku na jaskrę, skład odżywki można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej. Ja sądzę, że leki na jaskrę zapoczątkowały badania nad składem odżywki, może w Revitalash zostały użyte pochodne niektórych składników leku. Nie zauważyłam zmiany koloru tęczówki.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    w revitalashu sa pochodne tego leku
    w reszcie odzywek jest bimatoprost
    a odzywka latisse to lek w czystej postaci

    kurde sama myslalam nad tymi odzywkami, 2 okulistow juz mi mowilo zebym odpuscila bo szkoda oczu

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #54
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Każdy składnik może powodować podrażnienie, jednemu bimatoprost zaszkodzi innemu nie.
    Właśnie tak powstały odżywki do rzęs, zauważono, że skutkiem ubocznym stosowania leku, jest porost i ciemnienie rzęs, w Ameryce wprowadzili tę substancję do użytku jako odżywka, zostało to przebadane i zatwierdzone przez ich FDA. Kolor tęczówki może się zmienić jeśli wpuszczasz krople bezp. do oka, natomiast jeśli się tylko smaruję linię rzęs to nie ma aż takiego ryzyka.


  5. #55
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Puk Puk !
    Stosowałam ! Jestem już po miesięcznej kuracji i wciąż stosuje ... BARDZO WAŻNA , wręcz obowiązkowa jest systematyczność ! raz dziennie na linii rzęs smarujemy NIEDUŻĄ ilość preparatu , żeby nie dostało się do oczka.
    Produkt stworzony przez Amerykanina którego żona zachorowała na nowotwór piersi i po chemioterapii bardzo rozrzedziło jej się owłosienie m.in : brwi , włosy , rzęsy
    Revita proponuje nam
    BAZĘ POD TUSZ
    BAZĘ POD PODKŁAD
    TUSZ DO RZĘS
    PIANKĘ STYMULUJĄCĄ POROST WŁOSÓW
    ODŻYWKĘ REVITA DO BRWI
    ODŻYWKĘ REVITA DO RZĘS

    Jeśli chodzi o odżywkę do rzęs to mamy dwie pojemnośći
    Kuracja 3 miesięczna /2 ml - Cena w salonie w którym pracuję 250 zł
    Kuracja 6 miesięczna / 3,5 ml - Cena 360 zł


    Produkt Rewelacyjny stosowany przez grono salonowych klientek , jak i przeze mnie i moje współpracownice z szefową na czele
    Jeśli macie chrapkę to wstawię foto moich rzęsideł które sięgają mi po wytuszowaniu aż pod łuk brwiowy ! PO PROSTU WACHLARZ !
    Stosowane również przez dziewczynę która po chemioterapii przychodziła ze swoimi drobineczkami na henne rzęs , w tym momencie ma je wręcz do nieba !

    Jako ciekawostka dodam że kupując RevitaLash wspieramy "różową wstążeczkę" .
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    ja uwielbiam zdjęcia rzęs, tym bardziej sięgających po łuk brwiowy, chcę zobaczyć
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  7. #57
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    a słyszałyście o Li Lash? byłam na targach i mnie zainteresowali..
    LiLash | Polska ?

  8. #58
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja rowniez poprosze o fotki, najlepiej prxzed i po

  9. #59
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    ja nigdy nie słyszałam, ciekawe, czy ktoś już wypróbował?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  10. #60
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Cytat Napisał bombelkowa Zobacz post
    a słyszałyście o Li Lash? byłam na targach i mnie zainteresowali..
    LiLash | Polska ?
    lilash to jedna z pierwszych odzywek, kiedys byly z nia problemy bo miala za duze stezenie leku zmniejszyli zawartosc leku i dopuscili powtornie
    wszystkie pochodne prostagladyny czyli bimatoprost i lanatoprost powoduje nadmierny wzrost rzes


    jak ktos chce oczy meczyc bimatoprostem to moze sie zabawic w zrob to sam i koszt odzywki wyniesie go 10zl za miesiac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #61

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A znacie może jakieś naturalne sposoby na wzmocnienie rzęs?

  12. #62
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Naturalne to na pewno prawidłowa dieta zdrowe odżywianie oraz posiłki bogate w mikro i makroelementy co do porostu rzęs dużą rolę gra witamina B i wszystkie witaminy z jej grupy są one same w sobie po części budulcem włosów i rzęs. Powinniśmy unikać produktów wysoko przetworzonych oraz cukrów prostych , dużo snu i olejek rycynowy

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    mogę się mylić ale czy s tymi rzęsami nie jest tak jak z resztą organizmu i procesami w nim przebiegającymi?
    mam dwie teorie na ten temat.

    jak genetycznie się ma założony wzrost 178 cm to można być niższym lub 178 cm wzrostu w zależności od tego co i jak się w dzieciństwie jadło.
    tak samo może być z rzęsami. jedne mają długi inne krótkie. bez zmiany trybu życia i odżywiania się będą po zaprzestaniu stosowania różnorakich wynalazków wracać do stanu normalności czyli fuj.

    druga teoria jest przerażająca w skutkach długotrwałych.
    każda komórka naszego organizmu ma ileś tam razy się dzielić, później obumiera. wszystkie organy się starzeją. jeżeli przyśpieszamy tryb życia przyśpiesza się starzenie organizmu.
    przyśpieszając nachalnie wzrost rzęs przez długi czas możemy doprowadzić do tego że w wieku lat 40-50 wykorzystamy ilość dzielenia się komórek rzęsowych. i wtedy oooops! będziemy łyse

    ale kogo by mając lat 20-30 martwiło co będzie w wieku 50


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  14. #64
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Bardzo logiczna jest ta Twoja teoria, Nadiuszka. Daje do myślenia, bo faktycznie nie możemy przewidzieć w 100%, jak wpłynie na nasz organizm wybijanie go z naturalnego rytmu. Najlepiej więc chyba zastosować się do znanej zasady "Po pierwsze nie szkodzić" i wszystkiego, łącznie z rzęsami, próbować z umiarem. Nie będzie wtedy potrzeby ratowania się chemią

  15. #65
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    nadiuszka, pierwsza teoria mi się podoba. druga nie ustawione z góry liczby podziału komórek do mnie nie przemawiają. to tak jak określona liczba uderzeń serca. wtedy wszyscy aktywni umierali by szybciej, a prawda jest taka, że to leniuchy szybciej się starzeją.
    wszystko, co produkuje nasz organizm nie bierze się z powietrza. komórka, która się dzieli musi mieć budulec, (której jej dostarczamy na przykład z posiłkiem) już osobna sprawa, czy nasz organizm będzie w stanie ten budulec wykorzystać. nie będę marudzić i się rozpisywać
    odżywki nie przyśpieszają wzrostu rzęs, dlatego trzeba poczekać 2-3 miesiące na efekty, musimy rzęsy wyhodować. odżywki wydłużają fazę wzrostu rzęs.
    i na koniec, wolę mieć piękne rzęsy teraz, bo za 30 lat moje spojrzenie już nie będzie czarować mężczyzn
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  16. #66
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja bym się skłaniała ku pierwszej teorii, druga brzmi trochę archaicznie

    Często klientki pytają mnie o te preparaty, a ja nie mam wyrobionego zdania czy polecać czy nie polecać... te odżywki pełnią funkcję suplementów diety, dostarczają konkretnych składników w konkretne miejsce dając ładny wizualny efekt. Jednak jak tylko przestaniemy ich używać to wszystko wraca do stanu zakodowanego w genach. Więc czy ma to sens?

    Z drugiej strony w sumie jaki sens ma przedłużanie rzęs lub makijaż?

    Muszę zagłębić się bardziej w temat
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  17. #67
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    widziałam ostatnio niefajny efekt RevitaLashu...
    przyszła klientka - pani około 50ki. urosły jej rzęsy... ale jakie długaśne, ale rzadkie i proste jak patyki... dziwny widok po pomalowaniu maskarą.
    w dodatku jej koleżanka robi u mnie przedłużanie. różnica jest
    wniosek? żadna odżywka nie jest konkurencją do przedłużania.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  18. #68
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja stosowałam l'biotica a koleżanka revita i faktycznie fajnie rzęski rosną, zagęszczenie też można zaobserwować. Dodatkowo zrobić henne i można się cieszyć. Średnio widzę różnicę między tymi dwoma odżywkami, a dwa, że ja nie dałabym tyle pieniędzy za revita ;p

  19. #69
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Tych odżywek narobiło się sporo, w różnych cenach i z różnym składem.
    Generalnie niby działać mają te z bimatoprostem właśnie, na każdego na pewno będzie działać inaczej i na pewno ważny jest umiar i ostrożność w stosowaniu, ale to wiecie jak ze wszystkim.
    Teoria Nadiuszki jest jak najbardziej trafiona, wszystkie komórki naszego organizmu ulegają podziałom i replikacjom, ale ponieważ proces ten nie jest doskonały (ten ostatni kawałek replikowany ulega skróceniu) komórki się starzeją i obumierają (doskonałe są pierwotniaki - replikują jak klony). Ale wcale nie znaczy to, że serce sportowca starzeje się szybciej, chyba, że "wyczynowego"
    Ja w każdym razie byłabym skłonna coś przetestować na te rzęsy, natomiast ceny i dokonanie właściwego wyboru skutecznie mnie hamuje jak do tej pory


  20. #70
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Może od początku... Dawno mnie u Was dziewczęta nie było...Powód stylistka znaleziona i jest Nią Minimouse - trzymam się Jej od roku (po różnych perypetiach rzęsowych). No ale powracając do wątku Revitalash... Używając po 2 tygodniach była różnica szybkości wzrostu rzęsy, po miesiącu gęściochy na maxa! Moje przedłużone dosłownie jak betonowy balkon były, a mało ich nie mam a z odżywką jeszcze więcej! Stosowałam również na brwi - też się sprawdziła. U mnie zadziałała, mimo ceny - polecam!

  21. #71
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    karchola dobrze zrozumiałam, że nie zauważyłaś różnicy przy stosowaniu Revitalash i L'biotica?
    A L'biotica jest kompatybilna z rzęsami przedłużonymi? bo to chyba krem, prawda?

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    l'biotica to taki łatwieszy w aplikacji olejek rycynowy (to on jest podstawowym jej składnikiem)
    do rzęs przedłużonych się nie nadaje- jest na bazie tłuszczów w końcu jak taka gęstsza wazelina
    efekt faktycznie jest już po miesiącu stosowania rzesy są mocniejsze, dłuższe, jest ich więcej na oku, no jest co tuszować
    ale jak ze wszystkim- przestajesz stosowac i rzesy wracają do normy
    przy czym tutaj można stosowac w zasadzie cały czas, bo jest całkowicie bezpieczna

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Cytat Napisał meraszka Zobacz post
    l'biotica to taki łatwieszy w aplikacji olejek rycynowy (to on jest podstawowym jej składnikiem)
    do rzęs przedłużonych się nie nadaje- jest na bazie tłuszczów w końcu jak taka gęstsza wazelina
    efekt faktycznie jest już po miesiącu stosowania rzesy są mocniejsze, dłuższe, jest ich więcej na oku, no jest co tuszować
    ale jak ze wszystkim- przestajesz stosowac i rzesy wracają do normy
    przy czym tutaj można stosowac w zasadzie cały czas, bo jest całkowicie bezpieczna

    Hm powiem szczerze, że też byłam przekonana o kompletnie destrukcyjnym działaniu L'biotici na przedłużane rzęsy, ale ryzykując, u mnie nie stało się nic strasznego. Myślę, że jeżeli jakaś wypada to nie znacznie przysługuje się do tego odżywka. Przede wszystkim smaruję dolne rzęsy ,górne również w małej ilości.

  24. #74
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    chcialam ta l'biotice kupic,szukalam i nie dostalam w okolicach:/ musze poszukac gdzie indziej....po samej rycynie wzmocnily mi sie rzesy meczone wiele lat zwykla mechaniczna zalotka,wiec po tej odzywce bylby jeszcze lepszy efekt...

  25. #75
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 11:22
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •