Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 145

Temat: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

  1. #76
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Miałam dziś dziewczynę, która po stosowaniu Revita trochę wyłysiała... Sama nie wie, czemu... Może przeginała z ilością.. Na początku było super długie gęste a któregoś dnia taka niespodzianka - dziurki. We wszystkich szparkach, co widać na zdjęciu był meszek przy skórze, którego gołym okiem nie widać. Nie wiem co o tym myśleć.

  2. #77
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Cytat Napisał asiuniak33 Zobacz post
    Miałam dziś dziewczynę, która po stosowaniu Revita trochę wyłysiała....
    napisz później co z nią dalej... strasznie jestem ciekawa


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  3. #78
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Cytat Napisał asiuniak33 Zobacz post
    Miałam dziś dziewczynę, która po stosowaniu Revita trochę wyłysiała... Sama nie wie, czemu...
    jeżeli przestała stosować odżywkę, to rzęsy się wymieniają i wracają do długości przed kuracją. jeżeli jest w trakcie stosowania, to może nie jest systematyczna?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #79
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Przestała używać od razu jak zobaczyła tyle ubytków... wcześniej stosowała co wieczór... teraz czeka na naturalny odrost bez "dopalaczy" ma wpaśc za 3 tyg. więc zobaczymy co tam się dzieję.
    Sama byłam w szoku że można mieć tyle dziurek

  5. #80
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Kupilam dzis l'biotice i zaczynam stosowac
    Patrzac na sklad klocilabym sie,ze to tak jak rycyna...owszem jest tam jej sporo ale sa tez inne ciekawe rzeczy,bo wyciag z palmy sabalowej( musialam zerknac w google co to jest), olejek z orzechow macadamia i jojoba znane kosmetyczkom,pantenol...
    Szczegolnie ta palma sabalowa ...musze jeszcze pogrzebac wiecej

    No jestem ciekawa czy bedzie roznica za miesiac

  6. #81
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    ja mialam jeszcze jakis czas temu piekne swoje rzesiska, dlugie geste... ale chyba mnie klientki 'ociotowały' bo wszystkie mi sie pytaja czy mam doczepione i achy i ochy ... coraz czesciej jednak widze ze miejscami jest ich mniej bo np wypadnie kilka w jednym miejscu i robia sie dziury nawet je widac jak wytuszuje rzesy. chyba bede musiala zakupic ktoras z odzywek albo zastosowac olejek rycynowy, moze to je wspomoze. Ostatnio nawet coraz czesciej zastanawiam sie nad ich przedluzeniem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #82
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A czy ktoś stosował tą odżywkę? Odżywka stymulująca wzrost - Looksus.eu Domyślam się, że działanie podobne lub identyczne jak wszystkich innych tego typu, ale może ktoś miał bezpośredni kontakt z tym produktem i może nam opowiedzieć o swoich odczuciach.

  8. #83
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Z tego co zauważyłam, to ogólnie te odżywki dzielą się na 2 grupy:
    - extra "naturalne" składniki, komplexy aminokwasowe, wyciągi z roślin, witaminy itd itp
    - bimatoprost czyli składnik leku na jaskrę

    na pewno te drugie "działają" szybciej i mocniej jakby, ale maja też więcej skutków ubocznych.
    Jak wiadomo każdy reaguje inaczej a należy wziąć pod uwagę również prawidłową aplikację preparatu.

    Ja dodam od siebie, że L'biotica nie zrobiła u mnie nic, poza hmm "odsztywnieniem" brwi.


  9. #84
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Dzisiaj mi przyszła odżywka Prolash + zobaczymy jak zadziała

  10. #85
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Oj to ja czekam na opinię potrzebuję czegoś dobrego dla mojej mamy, której ze względu na krople które przyjmuje, nie może mieć doczepianych rzęsek

  11. #86
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    samaron,naprawde nic l'biotica nie zrobila?
    Uzywalam jej dwa tygodnie i widze,ze mi sie rzesy zagescily,sa w lepszej kondycji,robia sie takie jak mialam kiedys czyli czarne,geste,sredniej dlugosci...ale ja mialam je umeczone zalotka,sztywne,suche i przerzedzone,moze dlatego widze efektnie urosly na dlugosc,ale luki znikaja i nie wypadaja i o to mi chodzilo...
    Brwi tez ujarzmione i tez zaczynaja odrastac-polubilam ta odzywke,a mechaniczna zalotke chyba wywale do smieci bo znowu sie nia zalatwie..

  12. #87
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Używam Prolash + 6 dzień, z braku możliwości stosuję ją 2 razy dziennie, a nie zalecane 3, i powiem wam,że jakoś szału nie ma póki co, piszą, że efekty widać po 7-10 dniach...przed obejrzałam w miarę dokładnie swoje rzęsy, i zauważyłam na lewej powiece górnej, dziwną dziurę między rzęsami, tak mocno się w oczy nie rzuca, i teraz jakby do połowy długości reszty mi w tej dziurze urosły rzęski, ale nie wiem czy one miały taką długość ciągle, czy nie, więc zobaczymy po dłuższym stosowaniu. poza tym nie zauważyłam nic więcej odezwę się za tydzień

  13. #88
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Cytat Napisał aparatka Zobacz post
    samaron,naprawde nic l'biotica nie zrobila?
    Uzywalam jej dwa tygodnie i widze,ze mi sie rzesy zagescily,sa w lepszej kondycji,robia sie takie jak mialam kiedys czyli czarne,geste,sredniej dlugosci...ale ja mialam je umeczone zalotka,sztywne,suche i przerzedzone,moze dlatego widze efektnie urosly na dlugosc,ale luki znikaja i nie wypadaja i o to mi chodzilo...
    Brwi tez ujarzmione i tez zaczynaja odrastac-polubilam ta odzywke,a mechaniczna zalotke chyba wywale do smieci bo znowu sie nia zalatwie..
    No u mnie nic nie urosło, nie zagęściło się, nie ściemniało. Tylko te brwi się trochę właśnie ujarzmiły, rzesy zrobiły się jakby bardziej miękkie, bo moje "naturalne" są właśnie sztywne jak szczoty, ale to wszystko co zauważyłam.
    Natomiast po odstawieniu znów zesztywniały
    Teraz zakupiłam Rapidlash, stosuje kilka dni, będę relacjonować.


  14. #89
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Używałam Rapidlash od połowy października na zniszczone rzęsy. Po kilkunastu dniach nie sposób odnotować jakichkolwiek zmian, choćby ze względu na czas wzrostu rzęs. Pamiętam jednak, że w grudniu miałam rzęski bujne jak jeszcze nigdy w życiu. Podrasowałam je sobie henną i miałam naprawdę fajną oprawę oczu. Wzmocniły się zarówno górne jak i dolne.
    Ale wiecie jak to jest, dopóki rzęsy miałam wyskubane, to smarowałam systematycznie. Wystarczyło, że wypiękniały, wkradło się lenistwo, Rapid się skończył i nie zamówiłam nowego i okazało się, że moje długie firany zaczęły się cichcem sypać I w efekcie tego lenistwa teraz z końcem marca wypadają mi ostatnie długaski (zdarza się, że nawet stadnie, po kilka dziennie) i moje rzęsy wróciły do stanu pierwotnego, sprzed nieudolnego przedłużania i nawożenia. Wróciłam do ustawień pierwotnych

  15. #90
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    2 tydzień stosowania Prolash + efekty? dłuższe rzęsy, widać bardzo, że jednak odżywak działa! w tej mojej dziurce rzęski urosły na długość reszty, sama byłam w szoku wyglądają jakby było ich więcej, gęściej, są dłuższe..podkręcone, dolne rzęsy również dłuższe i gęściejsze

  16. #91

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Dziewczyny, w Magnitica Lashes znajdziecie świetną odżywkę/serum, której jakość potwierdzają badania przeprowadzone przez FDA (Food and Drug Administration) w Stanach Zjednoczonych.
    Do 15.05
    odżywka w specjalnej, promocyjnej cenie 150 zł. Rzęsy mocniejsze, gęstsze i ciemniejsze już po 14-stu dniach! Zapraszamy TU
    Opakowanie starcza na 4, nawet 5 miesięcy codziennego stosowania. Rzęsy wyglądają fantastycznie po FEG! Polecamu każdemu komu zależy na pięknych, zdrowych, długich i mocnych rzęsach - efekt jak po przedłużaniu noreczkami!

    Ponieważ jednak padło pytanie problematyczne - choć nie dotyczące odżywki FEG to jednak myślę, ze mogę pomóc. Tego typu odżywki pobudzają wzrost rzęs i nie ma możliwości, by rzęsy przez nie wypadały - chyba, że są niepoprawnie stosowane lub aplikowane.
    Ponieważ jest to mocne serum należy nakladać cienką warstwę jedynie u nasady rzęs lub brwi i tylko RAZ dziennie. Częstsz aplikowanie jest niepotrzebne i błędne. Podobnie jest z lekami czy antybiotykami - odpowiednia ilośc pomaga, ale nadmiar niestety może powodować skutki uboczne. Dlatego zalecilabym także klientom stosowanie bardzo cienkiej warstwy po wześniejszym delikatnym obtarciu nadmiaru serum o otwór opakowania. Serum jest geste więc bez problemu zaaplikujemy je dokładnie tam gdzie chcemy. Niestety często pragnąc jeszcze lepszego efektu przesadzamy z ilością stosując większą ilosć lub częściej. Nie wiem ile z Was stosowało odżywkę do panokci Eveline 8w1 - osobiście stosuję i uwielbiam ponieważ wspaniale wzmacnia paznokcie, jednak sama miałam problem, ze na początku stosowania nakładalam jej grube warstwy i zamiast jedną dziennie dawałam 2 lub 3 (kompletnie bezmyślnie) co spowodowało, ze na dwóch paznokciach zaczęłam mieć podpowietrzenia płytki - to absolutnie nie była wina odżywka a moja - nie zastosowałam się do zalecen producenta:/. Po ograniczeniu stosowania odżywki i późniejszemu ponownemu zastosowaniu wedlug zaleceń - moge się pochwalić pięknymi paznokciami.

    Dziewczyny - pamiętajcie, że serum jest mocne i dziala jak lek - dlatego zawsze trzeba trzymać się zaleceń producenta. Mam nadzieję, że pomogłam

  17. #92
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ale żadna z nas nie napisała, że stosowanie odżywek powoduje wysypywanie się rzęs, wręcz przeciwnie - rosną jak szalone Dzięki odżywkom są dłuższe, grubsze i ogólnie ładniejsze.
    Jednak każda potencjalna klientka powinna wiedzieć, że nie jest to efekt na zawsze, bo w kilka, kilkanaście tygodni po zaprzestaniu stosowania wspomagaczy następuje naturalna wymiana rzęs i nowe rosną takie, jakie miałyśmy przed wspomaganiem.
    W przypadku moim i kilku koleżanek przebieg wymiany był identyczny: w pewnym momencie masowo wypadały najdłuższe rzęsy, a w ich miejsce rosły sobie nowe. Dodam jeszcze, że stosowałam się do zaleceń producenta, nie smarowałam ani częściej, ani grubiej.

    Moja uwaga nie jest żadnym zarzutem dla producentów odżywek ani chęcią zdyskredytowania produktu. Przedstawiam obiektywne spostrzeżenia z autopsji
    A na cześć odżywek hip hip hurra! Stosuję, będę stosować i będę polecać. Zawsze jednak uprzedzę, że po odstawieniu najdłuższe rzęsy wypadną.

  18. #93

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Happyhandy - takie dłuższe nasze wyjaśnienie ponieważ asiuniak33 pisała, ze jej klientka miała problem. Absolutnie zgadzam się z Twoim komentarzem

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    W sobotę przychodzi na uzupełnianie, zobaczymy co tam się dzieje. Nie wiem czyja to wina więc nikogo nie osądzam... odżywke musze sama wypróbować na sobie żeby komentować

  20. #95
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Dziewczyny wystraszyłyście mnie z tym że Rapidlash daje potem takie efekty w postaci wypadania rzęs ,już go nie kupię

  21. #96
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Nie ma się czego bać, Rapid świetnie regeneruje rzęsy, ale lubi systematyczność. Teraz już wiem, że po skończonej kuracji lepiej nie odstawiać go od razu całkowicie, tak jak zrobiłam,tylko co kilka dni posmarować, żeby dać rzęsom impuls do wzrostu.
    Wypadanie nie jest chyba efektem odstawienia, tylko naturalnej wymiany rzęs. A nowe bez nawożenia nie urosną takie długie, jak po odżywce. Nie mają przecież sztucznie wydłużonego czasu wzrostu. I tu wracamy do punktu wyjścia - wysypują się tylko rzęsy najdłuższe, czyli te, które najdłużej siedziały w mieszku.
    Nie wiem, czy logicznie tłumaczę

  22. #97
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    logiczne, podoba mi się takie wytłumaczenie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  23. #98
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Prolash od Noble Lashes jest swietna odzywka, pamietacie jak umieszczalam zdjecia klientki, ktora byla praktycznie lysa na oku? tutaj porownanie aplikacjii z przed uzywania odzywki i po 9 dniach stosowania widac ze juz rzesek przybylo wiecej bo i aplikacja przedluzonych rzes juz gestsza niedlugo znow bedzie na uzupelnieniu wiec odzywke bedzie juz stosowala 3,5 tyg wiec zobaczymy jaka bedzie roznica po tym czasie

    ostatnie zdjecie przedstawia rzeski z jakimi przyszla Pani 3 tygodnie temu do mnie bez stosowania Prolasha


    Zgadzam sie i podpisuje 2 rekami ze ta odzywka zaczyna dzialac i widac pierwsze efekty juz po 7 dniach

  24. #99
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    W zeszłym roku stosowałam Revita Lash i po kilku miesiącach dostałam takiego uczulenia, że szok. Miałam napuchnięte powieki jak dwa balony, a potem skóra mi popękała. Rzęsy rosły, ale strasznie dzikie. Musiałam dać sobie spokój. Nie wiem na czym polega siła tej całej Revita Lash, bo nie tylko ja się uczuliłam ale większość moich koleżanek. Słyszałam, że formuła jest zbyt mocna!

  25. #100
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Patrycka nie ma co od razu robic antyreklamy, bo strasznie dziwne ze moje klientki uzywaja i jakos nikt nigdy sie nie zalil ze cos sie dzialo. Moze po prostu jestes uczulona na jakis skladnik?
    Zreszta jak 'formula jest mocna', to chyba duzo ludzi by sie skarzylo na to i produkt niebylby jednym z najpopularniejszych na rynku, prawda
    W koncu naklada sie to TUZ PRZY OKU i zadna firma nie narazalaby sie na to by produkt odnosil negatywne skutki i byl szkodliwy dla zdrowia...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 10:22
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •