Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 145

Temat: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

  1. #101
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A dodatkowo, skoro uczuliła Cie po kilku miesiacach to moze wcale nie ona? Tylko coś zastosowałaś równolegle? ) Zdarza się i tak, albo po prostu jakis składnik jeden )
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  2. #102
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja również stosowałam Revita Lash, przez 3 miesiące regularnie na noc :-)
    Mnie nic nie uczuliło, myślę że chodzi o to, żeby poprawnie nakładać tą odżywkę wzdłuż linii rzęs :-)
    Polecam również stosować na brwi! Wiem, że klientki są bardzo zadowolone. To naprawdę działa!
    Pozdrawiam

  3. #103
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Tej odżywki akurat nie stosowałam choć brzmi bardzo zachęcająco Ja stosuję od 2 miesięcy serum do rzęs L'biotica z activlash i bardzo sobie chwalę. Miałam zagęszczane rzęsy i to co zobaczyłam po ich zdjęciu zmusiło mnie do szybkiej walki o odzyskanie przynajmniej takich rzęs jakie miałam. Na szczęście jest teraz lepiej niż było, dużo lepiej. Nie mam już prześwitów, rzęsy się zagęściły i urosły.

  4. #104
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Drogie te odżywki

    Zgadzam się z Wami, że stosowanie odżywek zarówno na rzęsy czy włosy czy skórę działa dopóki takowych specyfików używamy.

    Nie zgodze sie natomiast z teorią pomocy wzrostu rzęs czy włosów po chemioterapii. Moja mamusia miała chemię oczywiście włosy wszystkie wypadły. Kiedy w marcu byłam w Polsce (rok po chemioterapi) pokazywałam jej te wszystkie rzęsy sztuczne , norki cuda i miałam w planie jej przedłużyć, ale to co zobaczyłam na jej oczach przeszło moje oczekiwania. Moja mamusia z natury leniwa i niesystematyczna do wszystkiego (kremy czy odżywki do włosów) o diecie nie spomnę, do tego chudzielec i kopcielec.

    Ale do czego zmierzam. Rzęs takich u niej nie pamiętam. Grube czarne piękne. Bez żadnych wspomagaczy.


    Teraz wyjaśnię dlaczego tu jestem.
    Mam klientkę, które aplikację na galerii wklejałam.... ale nie mogę teraz znaleźć, ode mnie z galerii na face wrzucę:

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


    Półtora roku przeciążania u psełdostylistki zrobiło swoje Rzęsy nie chcą się zregenerować. Boję się że nie ma już mieszków włosowych

    Była moją klientką 3 lata temu, wszystko było super, rzęsy miała "normalne". Nie działa mi płyta ze starymi zdjęciami, żeby sprawdzić i się upewnić, ale gdybym miała klientkę z tak słabymi rzęsami pamiętałabym. ona miała Normalne, pamiętam że aplikowałam jej 13 , bo swoje miała długie. Pokłóciłam się z jej przyjaciółką i efekt był taki że i straciłam klientkę. Po półtora roku wróciła z takimi zniszczonymi rzęsami jak na zdjęciu w załączniku. To fotka zaraz po zdjęciu rzęs innej stylistki. Nie mogła czekać na regenerację, bo uzależniona jest od rzęs i jak nie u mnie to pójdzie gdzie indziej.

    Założyłam 2D na BU+

    Właśnie wróciłam z 2 uzupełnienia i martwię się tym, że rzęsy nie wracają do normy. Rosną jej rzęsy takie jak moje włoski na palcach u dłoni Minęły 3 miesiące. Po innych moich ratowanych klientkach różnicę w regeneracji widzę już po 3 tygodniach bez odżywek.

    Dzisiaj z nią porozmawiałam bo błagała o dłuższe. Zdała się na mnie i czeka na nazwę odżywki. Nie mam żadnej przetestowanej, ja sama stosowałam olejek rycynowy pomagał i owszem, ale do przedłużonych rzęs się nie nadaje.

    Martwi mnie tez fakt że leci na 3 miesiące do Polski i że tam będzie przedłużała rzęsy aby taniej

    Revitalash na pewno nie kupi, bo za drogi.
    Poleciłam też FEG oraz Prolash.
    Zapewne wybierze Prolash z Noble, pytanie czy będzie systematyczna.......

    Przekonamy się za 3 miesiące.



    I teraz jeszcze zastanawiam się czy jest możliwość zregenerowania się rzęs do stanu sprzed przedłużania, czy po odstawieniu odżywek stan jej rzęs będzie wracał do takiego jaki ja zastałam niecałe 3 miesiące temu ?
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 14-07-2013 o 14:48

  5. #105
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Muszko, mam klientkę z identycznym problemem. Też trafiła do mnie rok temu z rzęsami klejonymi 1:3, 1:4 - żeby lepiej się trzymały
    naturalne wychodziły jej jak z masełka, nawet przy delikatnym przeczesaniu. Po 2 mies stosowania Rapidlasha, rzęsy jej przestały wychodzić i delikatnie przyciemniały, stały się jakby ciut zdrowsze. Nadal były pierońsko mięciutkie (właśnie jak włoski na ręce) i przez to piekielnie trudne w separowaniu, ale był jakiś kroczek do przodu.
    No ale co z tego, kiedy ona od razu poczuła się pewniej, odstawiła Rapid i po kolejnych 2 miesiącach wróciła do punktu wyjścia
    I choć tym razem rzęsy miała naprawdę starannie wyklejane, nie było mowy o żadnych sklejkach, to nawet najlżejsze rzęski o długości 9-10 mm są dla nich obciążeniem i powodują osłabianie
    Najgorsze jest to, że ona ani myśli o ściągnięciu ich i wiem, że jeśli ja jej nie wykleję, pójdzie gdziekolwiek i sobie je znów poskleja.
    Myślę,że nie mamy sposobu na takie kobitki. Muszą być piękne i już, a czy to im służy...

  6. #106
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    A właśnie Happy boję się mimo prawidłowej aplikacji tego obciążenia. Napisałam jej nazwy tych specyfików, rapida może kupić tutaj ale czy kupi? Przyjdzie taki dzień że jej chyba zacznę kępki do powieki kleić

  7. #107
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    mucha, myślę, że rzęski się zregenerują, przy okazji, pięknie wykleiłaś
    zazwyczaj moim klientkom od pseudostylistek rzęski się regenerują całkowicie w ciągu 2-3 miesięcy. dobrze działają też suplementy doustne na cerę, włosy i paznokcie

    spytaj też, czy klientka nie jest w trakcie jakiegoś leczenia. ja mam jedną panią, która zaczęła przyjmować leki na tarczycę i traci owłosienie na całym ciele. jeżeli kiedyś jej kleiłam do 14-tek 0,15, to teraz 2:1 i 1:1 grubość 0,07mm 7- 13mm. widzę, że rzęski są nadal gęste i długie, ale bardzo cienkie i delikatne, kruche. teraz klientka ma brwi tylko do połowy, reszta zanikła i na razie nie odrasta, prawie zniknęły włosy na nogach i pod pachami (to akurat super), fryzurę ma teraz chłopięcą, żeby włoski mniej wypadały. zobaczymy, czy się to poprawi.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #108
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Marchewkowy las Suplementów przyjmować nie może bo karmi piersią. Sama wiem po sobie że gubiłam włosy podczas karmienia i to sporo. Na rzęsy wtedy uwagi nie zwracałam Ona zaprzecza jakoby gubiła włosy, mówi że nic sie nie zmieniło, ale widzę po brwiach że coś jest nie tak. Nawet na zdjęciu widać że prawie ich nie ma. Coś na rzeczy jest.

    ...znając życie to będzie moja wina że wyłysiała...ach szlag by to.



    dziękuję za pochwalę

  9. #109
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    no to masz odpowiedź..
    po porodzie lecą włosy i paznokcie.. to samo z cerą.. więc trzeba czasu ..

  10. #110
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Potwierdzam wszystko przez karmienie piersią .Wiem bo sama własnie karmie i włosy lecą mi na potęgę! W końcu maluszek wysysa wszystko co najcenniejsze dla niego i dla nas niestety...

  11. #111
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Podczas karmienia piersia można brać Vitapil, na wlosy i rzesyniezbyt tani ale działa nieźle

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Właśnie sprawdziłam . Niestety ale:
    Przeciwwskazania:
    Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, ciąża i okres karmienia.

  13. #113
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Na mojej ulotce jest tylko o nadwrażliwości, hmm, dziwne zresztą pytałam pediatrę, bo też karmie i powiedział że bezkarnie mogę brać Vitapil

  14. #114
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Pewnie le ludzi tyle opinii. Ja sprawdzałam na ulotce w internecie. Zresztą ja już ponad rok karmię myślę , ze tego typu witaminy nie powinny mieć złego wpływu na ponad rocznego bąbla . A może się mylę ? Powracając do włosów i rzęs . Przydało by się faktycznie coś podratować ...

  15. #115
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    dziewczyny, na 99% preparatów będzie tak napisane
    nikt nie testuje takich rzeczy na kobietach w ciąży
    jak lekarz pozwolił to śmiało

  16. #116
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja stosowałam Rapidlash od końca marca do dokładnie 17 maja. Agulusia i choco, które kleiły mi rzęsy nazwały je rzęsami na sterydach, pełno małych kilkanaście długich i dodatkowy rząd. Widać było gołym okiem różnicę, tyle, że rosły sobie proste takie dzikie, hihi. Prosiły się o zalotkę. Prawdziwy efekt widać było dopiero po pomalowaniu tuszem.
    Od tamtego czasu nie stosowałam i powiem Wam, że dopiero teraz zauważyłam, że zaczęły mi wypadać.

    Natomiast przekazałam odżywkę koleżance, ona stosuje ją od 18 maja aż do dzisiaj. Ma teraz piękne, długie, podkręcone i czarne rzęsy. Obca osoba zaczepiła ją z pytaniem gdzie klei, bo ma tak naturalnie zrobione .
    Zrobiłam fotki, ale na tyle nieumiejętnie, że nic na nich nie widać

    Jestem ciekawa innych firm i z chęcią przetestuję ich działanie

    Z witaminek polecam Revalid.


  17. #117
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Loreal, Goldwell, Matrix, MaxFactor, Stapiz Taniej do 45% słyszał ktoś o tym? Szata graficzna podobna do Revitalash.

  18. #118
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Moje rzęsy to słabizny. Kiedyś liczyłam wykałaczką i wyszło mi 100 sz na oku. Kupiłam RapidLash i zobaczymy.

  19. #119
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    mucha liczyłaś wykałaczką? jesteś mistrzynią!

  20. #120
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Rety. Ja bym chyba nie dała rady policzyć sobie rzęs wykałaczką . Oczy by mi ześwidrowały. Gratuluje wytrzymałości i cierpliwości w liczeniu.

  21. #121
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    No pewnie jak macie z 200 rzęs na oku albo i więcej to nie da rady, te moje wyrostki ... bez problemu

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Kochane tylko L'biotica z activlash po 3 tyg.rzęsy są gęste i długie.polecam od serca

  23. #123
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Ja miałam to L'biotica. Moje rzęski oczywiście lśniły i jakby takie 'żywsze' były ale się nie zagęściły niestety ani nie urosły. Może to różnie działa na różne osoby?

  24. #124
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    po 2 miesiącach już mogę powiedzieć o działaniu odżywki ProLash z Noble. Cena - bomba.
    Działanie:
    klientka lat 63. Rzęsy gęste ale przy uzupełnieniu jak się niektórych dotknęło to wychodziły z cebulkami. Po 2 miesiącach stosowania przy uzupełnieniu rzęsy nie wychodzą tak licznie.
    klientka lat 30. niby wszystko ok, ale jakoś raz lepiej raz gorzej się trzymały te rzęski i po jakimś czasie zmarniały bo żeśmy je co rusz obciążały jakimiś udziwnieniami. Po miesiącu stosowania fajnie się zagęściły. zobaczymy co dalej.
    testuję też na swoich ale ciągle noszę rzęsy i że nie robię ich sobie sama to nie wiem w jakim tam stanie są


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  25. #125
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.

    Słyszałyście może o odżywkach NeWitaLash? przyszedl do mnie facet i oferuje abym wstawila u siebie gablote z tymi wlasnie odzywkami i proponowala klientkom. Za kazda sprzedana dostaje swoja "dolę". Slyszalyscie moze o tym produkcie? Nie chce wciskac klientkom produktu o ktorym nie mam pojecia. Kto może niech się wypowie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 10:22
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •