Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Temat: Podróż do okoła świata

  1. #1

    Domyślnie Podróż do okoła świata

    kto o tym myślał ?

    O podróży dookoła świata informacji kilka

    ciężko mi sobie to wyobrazić nawet żeby na taki czas odciąć się od naszej szarej rzeczywistości, ciekawe jak to się potoczy

  2. #2
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja myslalam,gdybym miala lub wygrala tyle kaski to bym z checia chciala pozwiedzac kazdy zakatek swiata.Zawsze zadzdroscilam podroznika ze moga poznac inna kulture,zwyczaje,sprobowac jedzonka.Ale niestety nie realnechyba ze palcem po mapie

  3. #3

    Domyślnie

    Jak tyle kaski przecież oni autostopem będą jeździć, tylko planują wrócić w przeciągu 3-5 lat

  4. #4
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ja bym chyba jakos tak nie mogła...

    ________________________________________


  5. #5
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ja bym się trochę bała, że się gdzieś zagubię albo nie przypadnę do gustu jakimś tubylcom i....

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie

    mnie by do podrozy autustopem nikt nie namowil ale podziwiam ludzi , ktorzy na taka podroz sie odwaza

  7. #7
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogosobo Zobacz post
    mnie by do podrozy autustopem nikt nie namowil ale podziwiam ludzi , ktorzy na taka podroz sie odwaza
    Niestety to nie dla mnie. Zbyt mocno stąpam po ziemi i nie nadaję się do takich szalonych pomysłów.

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Eeeech. Pomarzyć tylko można o takiej podróży :-(

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    ja tez bym się nie odważyła na podróż autostopem

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Podroz dookola swiata brzmi niezle ALE moim z marzeniem jest wycieczka na Wyspy Galapagos
    The world is mine

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Na razie widzę, że podróżują 9 m-cy a relacje żadne się jeszcze nie urodziły Mam nadzieję, że za te 3-5 lat znowu trafię na tego bloga, aby przyjrzeć się ich podróży.
    Jeszcze niedawno (no, ze 2 lata temu) zmiana miejsca pobytu z dnia na dzień na czas różny, czasem na zawsze nie była mi obca, nawet przenosiny do mojego partnera i obcych mi wtedy rodziców jego nastąpiła spontanicznie i też z drogi (choć to pikuś przecież)... akurat wracałam z Karkowa i pomyślałam, że znowu trzeba coś zmienić Podobnie jest z moimi zainteresowaniami, lubię wszystko, póki tego nie znam, bo mnie nuuuudzi... ale na taką podróż bym się nie poważyła już dziś. Zestarzałam się, dzieci mi rodzić należy a nie po świecie się włuczyć.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  12. #12
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    o matko tyle czasu poza rodzinnym miastem i poza życiem swoim własnym... Ale pewnie wspomnienia które by się przywiozło by były bezcenne. Ja nie myślałam nigdy o takiej podróży, wole jednorazowe 'wypady', Paryż już mam zaliczony teraz chce jechać gdzieś gdzie ciągle ciepło Wole zwiedzać świat małymi kroczkami a nie tak ; na raz', za bardzo jestem domowniczka.

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Oj super byłoby się wybrac. Swoja drogą to jakie egzotyczne kierunki polecacie na taką wycieczkę?

  14. #14
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Indie - niesamowite kontrasty
    Chiny - Wielki mur robi świetne wrażenie
    Japonia - drogo ale klimat nie do porównania

    NO i sama bardzo chciałabym polecieć do Australii.Jest to moje marzenie praktycznie od zawsze:
    travelin.pl/panstwo/australia

    Leży po zupelnie drugiej stronie globu. I jednocześnie ciągnie mnie tam najbardziej

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Jak ktoś planuje taki wyjazd to polecam zakup jakiegoś dobrego ubezpieczenia podróżnego tym bardziej jeśli planujemy tą podróż autostopem lub lokalnymi środkami transportu publicznego. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo co może nam się stać podczas tych kilku tygodni podróżny. W różnych krajach koszty leczenia wyglądają różnie. Nawet zwykła wizyta u lekarza w sprawie niestrawności lub ugryzienia owada może nas kosztować kilkaset euro. Nie wspominając już o jakiś poważniejszych urazach czy wypadkach.
    Drugą ważną rzeczą to ubezpieczenie naszych dokumentów i bagażu. W różnych firmach ubezpieczeniowych wygląda to różnie. Należało by najpierw się zapoznać z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i przekonać się na jaką pomoc możemy liczyć w przypadku gdy zostaniemy okradzeni.
    Przed taką wyprawą do okołaświata jest bardzo wiele rzeczy, które warto przemyśleć.

  16. #16
    Debiutantka Avatar Markov
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Podróż do okoła świata

    Warto się na taką ewentualność ubezpieczyć na życie. Tu możecie sobie porównać różne rankingi tego typu rankingubezpieczennazycie.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. 2012 koniec świata +18
    By pisiowa21 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 14:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •