Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: artykuły nt. marketingu

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie artykuły nt. marketingu

    Hej dziewczyny

    Nie wiem czy temat piszę w odpowiednim dziale, najwyżej proszę adminów o przeniesienie. Piszę pracę licencjacką na temat wpływu marketingu na wybór usług kosmetycznych. W swojej pracy chciałabym opisać jak poszczególne rodzaje marketingu (np. sensoryczny -rózne aspekty działajace na zmysły na przykład marketing aromatyczny, temperatura pomieszczeń itd, marketing mobilny (bilboardy, przez tel kom.), marketing internetowy (blogi, strony internetowe, facebook ), marketing szeptany, wirusowy i tym podobne) oddziałują na klientów i rynek. Będę też przeprowadzać badania na ten temat czyli jak klienci wybierają gabinety i usługi, czym sie najbardziej interesują itd. Chciałbym też nawiazać do grouponów i innych portali oferujących zakupy grupowe. W związku z tym potrzebuję artukułów z pism branżowych które pomogą mi odnieść sie do konkretnych przykładów i opisać temat trochę inaczej niż sięgając tylko do suchej teorii marketingowej w ogole nie związnej z kosmetyką. Niestety nie jestem na bieżąco z prasą paznokciową a wiem, ze takie artykuły tam sie pojawiają wiec proszę Was o pomoc mile widziane skany, albo info w których gazetach mogę cos na ten temat znaleźć. Z góry bardzo dziękuję i piszcie do mnie na pw

  2. #2
    Pismo Paznokcie TEAM Avatar carolin
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    420

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    W piśmie "Paznokcie" z dostępnych wydań mogę polecić pomoce dydaktyczne:
    - nr 44 (5/2009), s. 82-86, Pani Ewa Kargetta napisała artykuł: Salon idealny. Jak sprawić by klient dobrze czuł się w naszym gabinecie.
    - nr 50 (1/2011), s. 80-81, Pani Iga Sadowska napisała artykuł: Czas na rozwój.
    - nr 51 (2/2011), s. 52-54, Pan Jarosław Walczuk - wykładowca i szkoleniowiec napisał artykuł: Klient doby internetu.
    - nr 55 (1/2012), s. 78-81, Pani Anna Traczyk - specjalista PR, napisała artykuł: Kosmetyczny dekalog, czyli... 10 sposobów na zdobycie klienta.
    Mam nadzieje, że moja pomoc będzie przydatna .
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu pracy .

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    Poczytaj sobie też o takim zagadnieniu jak merchandising, może Ci się przydać w Twojej pracy. Niestety żadnych odnośników nie mam w tym momencie, ale jak na coś trafię to podeślę.

  4. #4
    Debiutantka Avatar Jasmina
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    większość czasopism ma jest skatalogowana wirtualnie, wystarczy wejść na ich stronę i w archiwum wyszukać daną frazę, później bez problemu odnajdziesz potrzebne artykuły

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    Akurat tego nie znałem, jak na razie kilka wpisów mi się podobało, jeszcze jak będę miał czas to zobaczę na inne.

  6. #6

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    Najbardziej podobają mi się ta praktyczne cześć, które w szerszy sposób określają sposoby pielęgnacji

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    Tak, poszukaj w sieci po frazach. Na pewno coś ciekawego znajdziesz.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    super !

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: artykuły nt. marketingu

    Bardzo dobre artykuły na temat marketingu mają też na https://marketinglink.pl/nadszedl-cz...epcja-s-a-v-e/ . Ja czytałam tam ostatnio o bardzo interesującej koncepcji S.A.V.E. Dała mi ona nowe spojrzenie na potrzeby klientów, dzięki czemu moje działania marketingowe są teraz o wiele bardziej trafne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2010, 19:19

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •