Hej dziewczyny

Nie wiem czy temat piszę w odpowiednim dziale, najwyżej proszę adminów o przeniesienie. Piszę pracę licencjacką na temat wpływu marketingu na wybór usług kosmetycznych. W swojej pracy chciałabym opisać jak poszczególne rodzaje marketingu (np. sensoryczny -rózne aspekty działajace na zmysły na przykład marketing aromatyczny, temperatura pomieszczeń itd, marketing mobilny (bilboardy, przez tel kom.), marketing internetowy (blogi, strony internetowe, facebook ), marketing szeptany, wirusowy i tym podobne) oddziałują na klientów i rynek. Będę też przeprowadzać badania na ten temat czyli jak klienci wybierają gabinety i usługi, czym sie najbardziej interesują itd. Chciałbym też nawiazać do grouponów i innych portali oferujących zakupy grupowe. W związku z tym potrzebuję artukułów z pism branżowych które pomogą mi odnieść sie do konkretnych przykładów i opisać temat trochę inaczej niż sięgając tylko do suchej teorii marketingowej w ogole nie związnej z kosmetyką. Niestety nie jestem na bieżąco z prasą paznokciową a wiem, ze takie artykuły tam sie pojawiają wiec proszę Was o pomoc mile widziane skany, albo info w których gazetach mogę cos na ten temat znaleźć. Z góry bardzo dziękuję i piszcie do mnie na pw