Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 414

Temat: uczulenia na klej i inne produkty

  1. #326
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    ja również pisałam sobie sama, to nie jest trudne az tak Natka, jak podejdziesz do tego na spokojnie to na pewno sklecisz kilka sensownych zdan, ktore beda Twoim oswiadczeniem
    tu niestety nikt Ci takiego nie poda, bo większość jest zobowiązana tajemnicą swoich szkoleń, więc nie można.

  2. #327
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Prosze o pomoc,
    nie moge znalezc postu w ktorym, z tego co pamietam Ala napisala co nas uczula w kleju.
    Z tego co pamietam byl to rozpuszczalnik.

    Ale czy ktos moze wie dokladnie co naj uczula w kleju? Ktory ze skladnikow?


    Pozdrwiam

  3. #328
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    dziewczyny można być uczulonym na rzęsy syntetyczne? W poniedziałek zrobiłam rzęsy na kleju dla alergików, od niedzieli łykałam zyrtec i piłam wapno. Wczoraj nie wytrzymałam i ściągnęłam. Zastanawiam się czy to może nie uczulenie na klej tylko na coś innego. Próbowałam też z taśmą zamiast płatków. Powieki swędzą, łuszczy mi się skóra na powiekach, na hs5 dodatkowo były opuchnięte...
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  4. #329
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał Joannah Zobacz post
    Prosze o pomoc,
    nie moge znalezc postu w ktorym, z tego co pamietam Ala napisala co nas uczula w kleju.
    Z tego co pamietam byl to rozpuszczalnik.
    Joannah, cytat Ali przeklejony z innego wątku: "jeżeli chodzi o skład klejów, to wszystkie się składają głównie z 3 składników. substancja klejąca (pochodne cjanoakrylatu), rozpuszczalnik i barwnik. i to, co uczula nasze klientki, i to, co wydziela opary i śmierdzi, to jest własnie rozpuszczalnik. jest on w każdym kleju rzadkim, płynnym. z reguły im rzadszy klej, tym go więcej, tym większe opary, więc większe prawdopodobieństwo, że uczul"

  5. #330
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    cyjanoakryl rowniez silnie alergizuje

    Sieciunia mozesz miec alergie na klej dla alergikow niestety

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #331
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Aga widzisz dla mnie jeszcze jakies szanse? normalnie zalamana jestem
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  7. #332
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Sieciunia spróbuj Cortinef - działa nawet u klientek silnie uczulonych na klej. To jest maść sterydowa na alergie oczne, jest wprawdzie na receptę ale czasem udaje sie dostać bez. U moich uzaleznionych od rzęs babeczek sprawdza się jak do tej pory genialnie. Cienka warstwa na nasadę powieki zaraz po zabiegu i przez dzień dwa po, i problemu nie ma. Można tez na noc odrobinę dać do worka spojówkowego.
    Uprzedzając pytania- jeśli nie nałożymy na nasadę rzęs, to nie wpływa na wiązanie kleju- rzęski normalnie trzymają A klejów używam standardowo Ski, HS4, HS5 albo BU+ i żadnych antyalergicznych.

  8. #333
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    I mi się to przytrafiło - dziewczyna uczuliła się To było jej kolejne uzupełnienie -wszystko na tych samych produktach co wcześniejsze i wczoraj dzwoni ,że ją pieką i piasek w oczach.Przemywała wieczorem solą i dzisiaj nic lepiej.Podałam jej preparaty jakie opisujecie tu i zobaczymy.Mieszka 120km dalej i będę musiała jechać jej ściągnąć

  9. #334
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Jestem tu nowa ale czytam od deski do deski Ja robię rzęsy od 6 lat. Przez moje łapki przewinęło się już dużo produktów. Uczulenia to temat rzeka jak wiecie. Największa plagę uczuleń przeżyłam jak klientki zaczęły smarować się revitalashem- jakiego kleju nie użyłam to była tragedia. Potem okazywało się, że to revitalash a nie klej ;/ ale często podrażnione oko reagowało na klej kolejnym podrażnieniem i tak w kółko. Zaczęłam używać kleju o tego o Klej antyalergiczny WL - Wonder Lashes mówią że krótko trzyma ale mi u niektórych klientek trzyma 5 tygodni jak są grzeczne wkurza mnie że wolno schnie ale serio nie uczula. Zreszta chyba te antyalergiczne schnął dłużej bo nie maja tylu oparów. na nim kleje tez rzęsy na paskach na półotwartym i robię dolne rzesy. Ogólnie polubiłam sie z nim. A na codzien tez używam wonderr lashes tego z czarna zakrętką. Jest mega mocny i długo trzyma. Wcześniej pracowałam na Ultra z Secreta ale popsuł sie strasznie. Z noble lashes się nie lubie;/ nie wiem czemu tyle osób sie nim zachwyca- miałam hs 4 i 5 i żaden mi nie podszedł. Ten wonder lashes bez porównania lepszy. już nawet ultra plus jest lepszy. Sie rozpisałam Miło mi poznać tak w ogóle. Fajnie że jest gdzie poczytać. tak czy siak- pytajcie czym sie smarują klientki- z naciskiem na revitalasha i porównujcie odtłuszczacze- czasem odór może zabić słonia więc i oko średnio reaguje.

  10. #335
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Hej dziewczyny, tak czytałam o tych alergiach... U mnie właśnie zaczęło się to dziać po Evo hs5 ... Myślę, że ta przeklęta alergia wynika przez tą wzmożoną ilość oparów, jednak... Co mnie dziwi, wydzwoniłam wszystkie klientki z informacją, że klej może być trafiony i czy nic się nie dzieje. Dodam, że kleju używam od ok 3 miesięcy, bo wcześniej używałam U. I jedne skarżą się na uczucie piasku w oku, jedna wybrała się do okulisty (już umówiłam ją na ściągnięcie, typowa alergiczka jak się później okazało) inna ma oczy jak wamp, a pozostałe NIC... Najgorsze jest to, że jednej klientce kleiłam rzęski po raz pierwszy i od razu jakieś problemy. Podczas klejenia skarżyła się na delikatne uczucie oparów, ale podkleiłam inaczej taśmę i było w porządku, też nie jestem w stanie kontrolować ruchów gałki ocznej i jak czasem delikatnie uchyli oko. Jednak zmierzając do mojego pytania ) Chciałam zapytać czy nano rozpylacz może być sposobem do przeciwdziałania powstaniu alergii chociaż w jakimś małym stopniu

    A i jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość, że klej hs 5 wiązałby do 2 tygodni, gdzie pieką oczy podczas kąpieli Bo miałam taka skargę...
    Ostatnio edytowane przez agathha90 ; 29-10-2014 o 23:49

  11. #336
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Klej HS5 jest klejem wymagającym specjalnych warunków. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam - jednego kleju używasz od 3 miesięcy ?

    Problemem może być sama taśma - nie napisałaś jakiej używasz - jednak źle doklejona taśma może powodować delikatne nacięcia rogówki - i to może być powodem bólu i zaczerwienienia oka.
    Bywa że klientki nie domykają powiek, czego same sobie nie uświadamiają - musisz im na to zwracać uwagę.

    U mnie nano rozpylacz pomógł u alergiczki.

    U mnie hs5 ładnie trzymał ( ale przypominam o warunkach, w których kleimy).

    Żeby unikać pieczenia oczu podczas kąpieli, należy dbać o higienę oka - czyli myć oczy, wtedy przypadkowe zetknięcie z wodą nie będzie kończyło się mocnym pieczeniem.

  12. #337
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    maglashes dziwi mnie to co piszesz nie jedna z nas testowała już produkty każdej firmy i o klejach Wonder Lashes zdanie słyszałam tylko jedno zresztą takie samo jak moje. Ten klej dla alergików przypomina mi taki tani bubel kiedyś na allegro sprzedawał to Diamond Lashes czy jakoś tak dokładnie ta sama buteleczka, konsystencja itp nikomu tego nie polecam lepiej jednak robić zakupy u bardziej prestiżowych firm bo przez takie kombinowanie i chęć oszczędności możemy stracić tylko klientki.


    agathha90 po pierwsze zmieniaj częściej klej nawet jak go nie zużyłaś. I tak jak pisze iosa mycie oczy to niezwykle ważna kwestia o której wiele naszych klientek zapomina Nano jest na prawdę dobry na allergie ale polecam ten z akumulatorem jednak te na baterie są zbyt felerne.

  13. #338
    Debiutantka Avatar Aribeeth
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Witam kochane

    To mój pierwszy post na forum. Rzęski kleję od 5 lat

    Co do uczuleń na klej i płatki niestety zdarza się to. Niektóre klientki mają alergie krzyżowe, które objawiają się w okresie letnim i jesiennym. Przykładowo w zimie mogą mieć rzęski ale latem muszą rezygnować.
    Ja osobiście używam kleju antyalergicznego z Wonder Lashes. Uczulenia nie spowodował u nikogo, ale niestety minusem jest to, że brak oparów powoduje, że trzyma się około 10 dni.
    Niektóre klientki z alergiami uzupełniają rzęsy co 10 dni (ciężko się odzwyczaić od efektu )

    Co do płatków, to nigdy do końca niewiadomo czym są nasączone. Teraz na rynku dostępne są fajne taśmy, które ładnie zastępują płatki.

    A teraz mam pytanko. Używałyście może nano rozpylacza ? Słyszałam, że można go używać właśnie w pracy z alergikami i stosować 'zwykły' oparowy klej.

  14. #339
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    No comment
    Ostatnio edytowane przez maglashes ; 30-10-2014 o 14:10

  15. #340
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Tak, ja rozumiem że trzeba często zmieniać kej, kupuje specjalnie 3 ml, które mniej więcej zużywam w 1,5 miesiąca, 2 miesiace max. 3 miesiące hs 5 -używałam w sensie, że ciągle tego kleju nie tej buteleczki. Tylko, że innych klejów używałam 1,5 roku U chyhba (taka zielona ulotka z evo ) i nie było problemów.

    Czy powinnam zmieniać kleje w sensie, że raz evo raz inna firma? Bo inne dziewczyny na forum (przepraszam, ale nie pamiętam nicka) pisały, że skaczą pomiędzy kilkoma klejami właśnie, żeby nie występowały reakcje alergiczne.

    A i zapomniałam dodać używam zwykłej cienkiej taśmy, takiej jakby plastikowej, o chirurgiczna kleje paski na ręce. Do płatków nie mam przekonania, bo właśnie zawsze opary mi leciały ...

  16. #341
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    agathha90 nie chodzi o to żeby zmieniać firmy tylko kleje
    Jak nie masz zaufania do płatków to spróbuj z taśmą piankową

  17. #342
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    maglashes nie traktuj naszej społeczności na forum jak idiotów.

    Jesteśmy inteligentnymi dziewczynami i widzimy przecież że jesteś przedstawicielem Wonder Lashes.
    Firma o której nikt nigdy nie słyszał, nagle zakłada na forum swój wątek, a "świeża" niby to forumowiczka reklamuje firmę i wychwala ponad niebiosa jej produkty besztając zarazem konkurencję.

    FAKTY SĄ TAKIE: Masz 4 posty, z tego w 3 z nich wychwalasz Wonder i besztasz Noble. Fakty mówią same za siebie.
    Nic nie wnosisz na to forum poza nachalna reklamą i bezczelną promocją.
    Aribeeth to samo: 1 post i 100 pochwał.

    Już poinformowałam o Twoich poczynaniach Noble i Revitalash i powiedzieli mi że przyjrzą się sprawie i wyciągną konsekwencje. Bo tak nie może być żebyś wykorzystywała nasze forum w taki podły sposób.
    Ostatnio edytowane przez Martak23 ; 30-10-2014 o 14:08

  18. #343
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał KatarzynaMolo Zobacz post
    agathha90 nie chodzi o to żeby zmieniać firmy tylko kleje
    Jak nie masz zaufania do płatków to spróbuj z taśmą piankową
    Uuuu Dziekiii! Może moje klientki przestaną marudzić na ciągnięcie przy zdejmowaniu taśmy - chociaż przy tej chirurgicznej, której używałam jak zaczynałam było o wiele gorzej prawie depilacja

  19. #344
    Debiutantka Avatar Aribeeth
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Nikogo nie obrażam. Wyrażam jedynie swoją opinię, bo na takim kleju pracuję. Nie rozumiem. Przepraszam w takim razie, że nie używam Noble Lashes. Logowałam się na tym forum z myslą o poczytaniu RZETELNYCH informacji i podzieleniu się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Widzę myliłam się.

    Martak23 Od Maja 18 postów i wszystkie o miłości do Noble Lashes? Przypadek? Nie sądzę
    Ostatnio edytowane przez Aribeeth ; 30-10-2014 o 14:21

  20. #345
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Te przepychanki są bez sensu jak widać nie było ani słowa w mojej wypowiedzi która "firme wielbie"
    Nie trzeba być alfą i omegą, żeby widzieć, że jesteś przedstawicielem tej firmy. Tak jak już pisałam poinformowałam i Noble i Revitalash jak i inne firmy o treściach które na nich wypisujesz i odniosły się one jednakowo i na pewno tak tego nie zostawią to na prawdę nie jest tak skoplikowane sprawdzić IP komutera i dojść do tego kto to pisze to już są kpiny na każdym forum itp wynajęte firmy bądź osoby które robią nieczystą konkurencje lub pozycjonują firmy już niewiadomo co czytać.

  21. #346
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    agathha90 nie ma sprawy Marchewkowy fajnie wypowiada się w tej kwestii zobacz sobie Jak i czym najlepiej podklejać dolne rzęsy? cz. I Taśmy | Pytanie do instruktora

    Mi piankowa bardzo przypadła do gustu chociaż czasem lubie wrócić do płatków

    Martak23 nie ma się co unosić każda z nas widzi co piszę użytkownik a co przedstawiciel takie sytuacje już były i będą widocznie niektóre firmy mają taki rodzaj promocji, że chcą wybić się w ten sposób.

  22. #347
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Martak23 Nie jestem tu żeby się kłócić. Przepychanki sa serio bez sensu. Nie lubmy się ale przestańmy śmiecić. Niech kazdy wie swoje ;/ Nikogo nie chciałam obrazić. Tylko moja SUBIEKTYWNA opinia. Jak każdego.

    aribeeth- niepotrzebnie za mnie dostałaś sorry- nie miałam w namyśle obrażania nikogo

    agathha90 ja tez lubi piankową taśmę choć mogłaby być troszkę cieńsza, moje koleżanki polecały mi płatki takie silikonowe białe co do makijażu żeby się nie obsypywał się używa. I taśma taka perforowana z wypustkami nie robi depilacji.

  23. #348

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Jeśli chodzi o płatki typu kolagen/żel itp moim zdaniem najbezpieczniej jest przed użyciem je "obrobić" (usunąć nadmiar kolagenu/żelu).

    Co do taśm jeśli już decydujemy się na ich użycie trzeba je trochę inaczej przyklejać, w odpowiedniej (tzn. bezpiecznej) odległości od gałki ocznej, żeby nie powodowały podrażnień i nacięć. Dotyczy to zarówno taśmy medycznej (białej) jak i taśmy perforowanej (przezroczystej z dziurkami).
    Z doświadczenia wiem, że to jak taśma trzyma (czy schodzi łatwo czy mocno trzyma rzęsy dolne) zależny po prostu od danej dostawy. Długi czas zamawiałam taśmy medyczne i perforowane od jednego polskiego producenta i raz przychodziły ze słabym klejem, a raz trzymały na mur beton.

    W tej chwili moim niekwestionowanym ulubieńcem jest taśma piankowa: klientki ją lubią, jak pojawią się łezki w czasie zabiegu, płyną sobie pod pianką i kompletnie nie odklejają taśmy, ani nie przeszkadzają w czasie klejenia. Ale mam tez klientki, które chcą mieć zakładane rzęsy tylko i wyłącznie na płatkach (Angel) lub na taśmie medycznej.

  24. #349
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Szczerze powiem, że z Angelami jeszcze nie miałam do czynienia chyba. One Million Lashes a jak z ilością żelu na nich ?

  25. #350
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał KatarzynaMolo Zobacz post
    Szczerze powiem, że z Angelami jeszcze nie miałam do czynienia chyba. One Million Lashes a jak z ilością żelu na nich ?
    dla mnie tez Angele sa naj naj naj
    pieknie pachna, klientki je uwielbiaja
    maja malo zelu i tylko jedna klientka ich nie toleruje.
    a reszta jest zachwycona

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nowe produkty i promocje w Zby-Mal
    By paznokietek1000 in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 22:41

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •