Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 71314151617
Pokaż wyniki 401 do 414 z 414

Temat: uczulenia na klej i inne produkty

  1. #401
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Zależy w jakiej miejscowości mieszkasz. U mnie nie ma takich firm.
    Ps. Trzeci raz pisze Ci skąd zamawiam Embipol.pl

  2. #402
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    bo nawilzacz musi stac bezposrednio przy was, wtedy działa . nie ma nosa zatkanego.




  3. #403
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    wiem skad zamowilas bo ja pisalam ze do nich napisalam pytam skad stacjonarnie bo ja znalezc nie moge a mieszkam w warszawie.

  4. #404
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Mam klientke która po kilku uzupełnieniach uczuliła sie na klej. Zamowilam sensitive z Noble...czy jest jakas szansa ,że to uczulenie nie wystapi? skład klejow jest zazwyczaj ten sam. Wiec czym sie rozni ten klej Sensitiv od np. Ultra Plusa?

  5. #405
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Przed chwilą sprawdziłam u mnie w saloniku jest 70% wilgotności.

    namezaneta rzęsy kleję już ponad 5 lat. Kleje, po których czułam sie najgorzej to:
    1 - ultra plus z Sekret Lashes
    2 - Hs4

    Hs5, D+,S, Red, Hs10, u mnie w ogóle nie wiązały... być może zbyt duża wilgotność.

    Używam Green, Hs7, i kleje od Loretty, Jet i Flow less. I to są kleje po których mnie w nosie nie kręci. Byłam u koleżanki na rzęskach i mieszała mi hs4 + sensitive. alergia na oczkach wystąpiła plus katar, szczypanie oczu, łzawienie, ataki kichania około 10 -12 kichnięć raz za razem, swędząca szyja i hektolitry wyciekającej wody z nosa... około 4-5 dni. Rzesy spadły po 2 tygodniach

    z moich obserwacji:
    Green klei jak szatan przy 16 stopniach i 70% wilgotności, uzupełnienie robię na jednej kropelce w pierścionku.
    Hs7 lubi nieco cieplej, powyżej 20stopni, wiąże dłużej, wtedy skaczę po oczku (kącik-środek-kącik) ale trzyma kapitalnie. Flow less zachowuje się jak hs7 i mogę nawet bez maseczki kleić, ale zakładam. Jet mieszam z greenem jeżeli klientkom spadają.


    Poza tym ja używam Flixonase spray do nosa, ma sterydy ale nie mam żadnych skutków ubocznych, nie tyję... teraz nawet chudnę


    Jeżeli rozważacie zakup tego nawilżacza, co uważam za bardzo dobry pomysł, to wypróbujcie te kleje. Green i hs7.


    Pozostała mi alergia na pył żelowy przy robieniu paznokci. Z tego było mi o wiele łatwiej zrezygnować. z rzęs nie zrezygnuję !

  6. #406
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    uwielbiam te rozbieżności w warunkach
    u mnie green klei cudownie do max 20 stopni i przy bardzo niskiej wilgotności ;d




  7. #407
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Witam wszystkie forumowiczki! Jestem tutaj nowa i przychodzę z prośbą o pomoc.
    Dwa lata temu zaczelam swoją przygodę z rzeskami-robi mi je zawsze moja mama, jednak po roku dostalam alergii na klej najprawdopodobniej, oczy zaczęły puchnac, były mocno zaczerwienione, czasami pojawiało się zaropienie jednego oka, nie sciagalam rzęs bo po kilku dniach same sypaly się jak szalone. Zrobiłam rok przerwy i dwa dni temu założyłam rzeski ponownie. W dniu aplikacji czułam lekką suchość gałki ocznej, ale to wszystko,więc pomyślałam że w koncu będę mogła do nich wrocic, ale następnego dnia rano obudziłam się ze spuchnietymi powiekami (gornymi), wczoraj sciagnelam bo swedzenie i bol były nie do wytrzymania i o dziwo dopiero po ściągnięciu zaczela się masakra, oczy spuchly jeszcze bardziej, są mega zaczerwienione i powieki i gałki, swedza, pieka i lzawia. Dodam jeszcze ze rok temu kiedy pojawilo się uczulenie rzeski miałam zakładane na kleju dla alergikow i reakcja uczuleniowa pojawiala się niemal odrazu przy aplikacji pierwszych rzes-zaczerwienione powieki, przed pojawieniem się alergii mama używała zwyklych szybkoschnacych w wiekszosci noblelashes i rok było okej
    Dwa dni temu aplikacja na kleju dla alergikow i speedym ze star lash academy i uczulenie pojawilo się w pełnej okazalosci po dwoch dniach i moje pytanie brzmi :
    Czy możliwe jest, że po zmianie firmy kleju w calosci na speedy SLA a nie pol na pol z NL alergia ustapi? Jest prawdopodobienstwo, że sklad klejów jest inny i po calkowitym przejsciu na ten ze star lash academy mój problem zniknie? Czy jestem już skazana na zycie bez tych cudeniek?
    Bardzo liczę na Waszą pomoc!

  8. #408
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    na jakim kleju z noble rzęski były zakładane ?

    po sensitive rzęski będą się sypały, podziwiam stylistki, które na nim kleją. to się w ogóle da?

  9. #409

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    czy jest jakiś tusz nieuczulający?

  10. #410
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    muszelek pytanie nie w temacie. Ale przy okazji jak tusz uczula spróbuj przedłużyć rzęski

  11. #411
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Ja poszukuję kleju do sztucznych rzęs takich jak tutaj. Może któraś Pani może mi coś polecić bo chce komplet sprezentować

  12. #412
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Witam, potrzebuję pomocy.
    Przez rok przedłużałam rzęsy, bez żadnych problemów. Niestety uczuliłam się - po nocy po zabiegu mam spuchnięte powieki, swędzą i łuszczą się. Ponieważ moje własne są dość nędzne to zaczęłam przyklejać rzęsy na pasku - i tutaj to samo, (używałam kleju z inglota duo). Przy jakiejś większej okazji, wizażystka przykleiła mi rzęsy klejem bezbarwnym (inglot) i to było to, żadnej reakcji alergicznej. Od tamtej pory, jakieś 8 miesięcy, regularnie przyklejam rzęsy na pasku.
    Ostatnio rozmawiałam, ze znajomą, która jest uczulona na czarny barwnik! I mówiła, że to może być przyczyną. Stąd moje dwa pytania:
    1. Sądzicie, że jest to możliwe, i wina leży w kolorze kleju?
    2. Jakie kleje przezroczyste polecacie? Wyszukałam Joanna Lashes Clear, ale nie mogę znaleźć żadnych rzetelnych opinii.

    Bardzo proszę o pomoc, bo kompleksy mnie zjadają każdego dnia!

  13. #413
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Współczuję, to musi być naprawdę trudne.

  14. #414
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Trzeba uważać, bo to blisko oczu. Lepiej sobie podarować super rzęsy, niż się męczyć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nowe produkty i promocje w Zby-Mal
    By paznokietek1000 in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 22:41

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •