Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 414

Temat: uczulenia na klej i inne produkty

  1. #101
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    paytryckab bo tych dwóch postach to już mam pewność, ze coś jest nie tak... nowe konto które chwali jedna firmę i dyskredytuje inne... Prawdopodobnie nie pracując na żadnym z omawianych materiałów.

    To się nazywa marketing szeptany i jest najbardziej wredną i potępianą formą promowania marki Mam nadzieje, że władze forum wezmą temat na celownik.

    iosa ja się zgadzam z tym, ze 90% materiału pochodzi z chin... Tak samo jak produkuje się tam ciuszki z Zary, Reportera i innych droższych i tańszych sieciówek. Tak samo dużo markowego obuwia, kosmetyków...

    To, ze coś jest wyprodukowane w chinach nie ma wpływu na jakość towaru, wszystko zależy od narzuconych przez zleceniodawce standardów.
    Prawda niestety jest, że ludzie nie pracują tam w godnych warunkach...
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  2. #102
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Mnie uczono, że najlepsze produkty pochodzą z Korei i wierzę w to, że takowe kupuję - chociaż fakt - specyfikacji produktu nigdy nie czytałam.
    Mam nadzieję, że jednak ten procent o którym piszesz jest niższy ( chociaż koleżanka wcześniej wspominała o 99%)

  3. #103
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał paytryckab Zobacz post
    To co ja mogę powiedziec na temat kleju to na pewno w Nouveau Lashes mają dobrej Jakości kleje i w dobrych cenach – produkty europejskie! 99% dostępnych na rynku to Chiny.
    Klej Pro5 dla alergików, Klej prox5 mocniejszy, ale nie śmierdzi tak bardzo jak produkty konkurencyjnych marek.
    W propozycji inne kleje jak pro10, pro15, bezbarwny
    Klej Prox 5 świetny, dobra cena. Wybór duży i jakość mówi sama za siebie.

    Kleiłam na Nouveau Lashes. Tak wolno schnącego kleju to chyba nie ma nigdzie i do tego 100 wykałaczek do jednej aplikacji.
    Miałam kilka klientek po Nouveau i po Nova Lash. Same ulepki.

    MM-make up te pochłaniacze zapachu to chyba jednak coś innego jest. Może się mylę. Zamówiłam ten żel z Secret Lashes. Będę testować. Ze dwa tygodnie na wysyłkę , ale w sumie już po pierwszym razie będę wiedziała czy coś daje. Odpisali mi że wystarcza na około 3 miesiące. Że wyparowywuje i po tym będę widziała kiedy zakupić nowy.

    Powiem Wam, że ja nie czuję tego zapachu, nic mnie w nosie nie kręci, jazda zaczyna się na drugi dzień, z resztą cały czas mam jazdę, bo teraz praktycznie kleję codziennie. Najorzej jest jak mam dwie lub 3 aplikacje tego samego dnia


    A tak na marginesie nie ma lepszego pochłaniacza zapachu jak soda spożywcza Ja mam wszędzie porozstawiane miseczki z sodą, w kuchni, w pokojach, w lodówce , nawet jak dzieci ciekawskie i posmakują to im nie zaszkodzi.

    Agulusia, ja rozumiem Kochana, ale jaki mi interes wciąż kleić wszystkie nowe aplikacje w cenie uzupełnień. Alergię mam ja, nie klientki.
    Muszę coś ze sobą zrobić

  4. #104
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    aaa nie zrozumialam ja pisalam o alergicznych klientkach
    probowalas evoskiego b ultra+ wg mnie ma mniej oparow niz inne szybkoschnace kleje i trzyma ladnie
    ja juz do calorocznego kataru przywyklam, wiec kleje na hs'y

    co do zelowego pochlaniacza to trzeba by go chyba na czole klientki stawiac on pochlania zapachy a nie alergeny, alergizuja was substancje lotne powstale w trakcia utleniania kleju i takie zelowe cudo wam nie pomoze mialam to cos jak malowalam w salonie i powiem ze takie se farbe i tak bylo czuc
    zeby zaradzic alergi polecam testy czy faktycznie jestescie uczulone czy poprostu opary podrazniaja sluzowki bo to 2 rozne rzeczy ewentualne leczenie farmakologiczne i praca w maseczce ktora trzeba zmieniac co 15-20 minut na nowa, specufikacja powinna byc na pudelku

    to samo sie tyczy jak chcecie sie chronic przed chorobskami pracujac w maseczkach, maseczke trzeba wymieniac co 15-20 minut na nowa bo filtry przy oddychaniu sie "wydmuc****" i poprostu ona nie dziala
    tak sie nalezy zabezpieczac praca w jedenj maseczce przez 2h mija sie zupelnie z celem praktycznym, jest tylko efekciarska przy klientce
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 18-06-2013 o 13:15

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #105
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Właśnie testuję B u+, ale chora jeszcze jestem po piątkowych aplikacjach na hs4.

    Secret Lashes – Sztuczne Rzęsy, Przedłużanie Rzęs – ANTI ALLERGY GEL – Żel antyalergiczny

    ciekawie to wygląda. Nie wypróbuję, to wciąż będę myślała, że może coś to daje.

    Wygodniej i szybciej mi na pierścionku ale wrócę do kamienia. Gdyby to tylko był katar też bym sie nie przejmowała. Zbyt dużo niepokojących objawów jakimi są oprócz kataru i zatkanego nosa, 20 sto 30 sto krotne kichanie co pół godziny, wymioty, ból głowy, po 3 dniach ropa z zatok i zatkane uszy, oczy natomiast czerwone i piekące jakbym ze dwa dni piła i do tego senność.
    Biorę wapno, singulair, płukam zatoki sinus rinise ale to dopiero w domu.

    Mąż przyniósł mi z pracy taką maseczkę z zaworkiem, może będzie lepsza jak ta chirurgiczna.

  6. #106
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    O kurcze, nie wiedzialam ze tak czesto trzeba maseczke zmieniac Musze wyprobowac
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  7. #107
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    paytryckab nie wiem jakie masz uprawnienia do tego aby osądzać to, co jest na polskim rynku. Od jak dawna jesteś stylistką? Na produktach ilu firm pracowałaś? Wypróbowałaś wszystko, co jest dostępne? Czy sugerujesz się tym, co ci powiedzieli na szkoleniu?
    Pracuję na produktach EVO i wiem, że dziewczyny są profesjonalistkami w tym co robią i co sprzedają i kitu by nam nie wciskały. To samo z dziewczynami z Noble - zbyt wysoki pozom, by podpisywały się pod marnymi produktami.
    Wiele dziewczyn pracuje też na produktach Secret Lashes i też sobie chwalą. Firm sprawdzonych jest kilka i pisanie że tylko jedna to ta właściwa, jest raczej nie uczciwe ( chyba, że się chce zareklamować firmę dla której się pracuje - ale od tego jest inny dział)
    Ok, zgadzam sie z Tobą, jednak ja pracowałam na Secret Lashes i w cale nie uważam, że te produkty są dobre... Ale to moje własne odczucie i tyle.

  8. #108
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    iosa - Chiny czy korea to tak naprawdę jedna bajka, jeżeli chodzi o produkcje... :/
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  9. #109
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    O kurcze, nie wiedzialam ze tak czesto trzeba maseczke zmieniac Musze wyprobowac
    tak często muszą zmieniać maseczki np interniści, kiedy mają styczność z chorymi, wtedy przeciętna wizyta właśnie tyle trwa. natomiast w sytuacji "zdrowej" moi znajomi lekarzy pracują długo, 2h nikomu jeszcze nie zaszkodziło, sama pracuję w maseczce cały zabieg. jestem dwoma rękami za maseczkę, mam zbyt wiele "za". ale nie ma co się łudzić, że maseczka ta zatrzyma alergeny, to nie te filtry, nie ten typ maseczki. prędzej by się spisała maseczka budowlana
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  10. #110
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Kleiłam na Nouveau Lashes. Tak wolno schnącego kleju to chyba nie ma nigdzie i do tego 100 wykałaczek do jednej aplikacji.
    Miałam kilka klientek po Nouveau i po Nova Lash. Same ulepki.

    MM-make up te pochłaniacze zapachu to chyba jednak coś innego jest. Może się mylę. Zamówiłam ten żel z Secret Lashes. Będę testować. Ze dwa tygodnie na wysyłkę , ale w sumie już po pierwszym razie będę wiedziała czy coś daje. Odpisali mi że wystarcza na około 3 miesiące. Że wyparowywuje i po tym będę widziała kiedy zakupić nowy.

    Powiem Wam, że ja nie czuję tego zapachu, nic mnie w nosie nie kręci, jazda zaczyna się na drugi dzień, z resztą cały czas mam jazdę, bo teraz praktycznie kleję codziennie. Najorzej jest jak mam dwie lub 3 aplikacje tego samego dnia


    A tak na marginesie nie ma lepszego pochłaniacza zapachu jak soda spożywcza Ja mam wszędzie porozstawiane miseczki z sodą, w kuchni, w pokojach, w lodówce , nawet jak dzieci ciekawskie i posmakują to im nie zaszkodzi.

    Agulusia, ja rozumiem Kochana, ale jaki mi interes wciąż kleić wszystkie nowe aplikacje w cenie uzupełnień. Alergię mam ja, nie klientki.
    Muszę coś ze sobą zrobić
    Jaka jazda z tym zapachem? Czy zastanawiacie się jaki to musi być produkt, że tak śmierdzi. Jak bardzo musi być szkodliwy? Dziewczyny pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze i dlatego też uważam, że produkty powinny być sprawdzone.

  11. #111
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    wszystkie produkty w lepszych firmach rzęsowych są sprawdzone pamiętam, jak prosiłam, by Noble wprowadzili pewien klej, który bardzo mi przypadł do gustu, lecz Noble się nie zgodzili, bo klej miał za dużo czegoś, i nie mieścił się w normach. choć kleiło się nim świetnie i rewelacyjnie trzymał rzęsy, to Noble postanowili zadbać przede wszystkim o zdrowie stylistek i klientek
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  12. #112
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Tak Ala, ale Ty się nie masz prawa znać, bo przecież Nouveau jest jedyne słuszne i sprawiedliwe

    Pełno takich komentarzy w sieci, potem klientki też tak powtarzają.
    Tylko, że to moje rzęsy trzymają się 4-6tyg, są dokładnie wyklejone i ładnie podkręcone, a sporo saloników z Nouveau robi kaszane.

    Nie lubię takiej formy marketingu :/
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  13. #113
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    ale kleje Nouveau naprawdę są dobre aczkolwiek nie odpowiada mi ich konsystencja i niezbyt wygodnie się na nich pracuje. a może dla paytrycki nie ma lepszego kleju, bo akurat ten jest jej numerem jeden, przecież każda ma swój ulubiony klej
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  14. #114
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Mowcie co chcecie, czy trzyba zmieniac maseczke co 20 min czy co zabieg, ALE! Ja mam dwie maseczki na raz i otwarte okno i zero alergii.

  15. #115
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Najgorzej się czuję właśnie po pracy w tym moim zaprzyjaźnionym saloniku. Pomieszczenie jest malutkie, nie ma okna ani wentylacji. Mąż mi kombinuje jakiś wyciąg zrobić z wentylatorka od komputera.


    Próbowałam pracować w maseczce budowlanej z takim zaworkiem, ale ciężko. Po 15 minutach zaczynam sapać, dziwnie bym się czuła jakby tak nade mną klienta sapała

  16. #116
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Po kleju B ultra +, dziewczyna miała podpuchnięte powieki, wczoraj po raz pierwszy użyłam na niej klej D+ powieki były ok, nie było zaczerwienionych oczu, jednak za wolno schnie ten klej. Czy któryś klej jest równie dobry jak D+ ( bo bardzo fajnie mi się na nim pracowało), ma mniejszą emisję oparów ale schnie szybciej ?

  17. #117
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Ja tym razem zalozylam dwie maseczki, ale nie zmienialam ich i mialam otwarte okno jak zwykle. Mamie robilam rzesy w srode i niestety nadal mam katar.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  18. #118
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Honey a gdzie trzymasz klej przy pracy? Bo u mnie pierscien i klej na palcu draznil bardzo. Dlatego mam zawsze klej obok glowy klientki jak najdalej po prawej stronie.

  19. #119
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Jak ja się cieszę, ze mnie kleje w ogóle nie ruszają
    Ani opary, ani zapach, żadnego uczulenia, nawet jak pracuje z pierścionkiem i hs-5

    Mam nadzieje, że to się nie zmieni, bo bym chyba zwariowała tak kombinując z maseczkami itp. :/
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  20. #120
    Szkoleniowiec Avatar liz1988
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Jaworzno (śląsk)
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    też się ciesze (odpukać) że mnie nie dopadają takie dolegliwośc, ani łzawienie, ani drażniący zapach. klientki też nie narzekają. oby tylko się nie uczulić i nie uwrażliwić na kleje z czasem.

    A powiedzcie mi dziewczyny jak według Was jest to z zakładaniem rzęs kiedy jesteśmy w ciąży?
    wiele dziewczyn pracuje do ostatnich dni. Ja tewż myślę niedługo nad powiększeniem rodziny ale nie wyobrażam sobie siedzieć w domu przez tak długi okres czasu i nie zajmować się tym co kocham. czy opary kleju mogą szkodzić nam stylistką będącym w ciąży
    szkoleniowiec

  21. #121
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Bobasku trzymam po prawej stronie przy głowie klientki. Pokazano mi prace z pierscieniem na szkoleniu, ale jakos nie moglam sobie z nim poradzic
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Honey w takim razie nie mam wiecej pomyslow

    Dziewczyny ja na waszym miejscu zaczelabym prace w maseczce, dlatego ze alergie się nabywa. Przy ciaglym kontakcie z alergenem, a tu jest tu klej i jego opary, jesteście narażone na alergie i uczulenia. Pamiętajcie też o zmianianiu kleju.

  23. #123
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    No dziewczyny ja po tygodniu na razie odpukać, bez objawów. Jeżeli stan się utrzyma jeszcze dwa tygodnie sprzedam Wam mój patent

  24. #124
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Zmienialam juz klej kilka razy W sumie to jak mi stylistka robi aplikacje, to tez mam katar i to po kilku godzinach i bylo tak zawsze. Czasami nawet leze w maseczce.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  25. #125
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: uczulenia na klej i inne produkty

    Dostałam dzisiaj ten żel z Secret Lashes. Jutro pierwsze testy. Pani mnie oszukała twierdząc że jest ważny 3 miesiące, na opakowaniu jest wyraźnie 1M. Po kontakcie telefonicznym Pani twierdzi, ze żel działa do wyparowania.
    Pachnie jak peeleng do twarzy, maseczka, w każdym bądź razie jak nieperfumowany kosmetyk.
    Konsystencja żelu jest podobna do tych odświeżaczy
    (ostatnie zdjęcie w załączniku )

    W załączniku ponadto zdjęcia porównania wielkości do 3ml kleju, skład i kolor żelu.


    Zdam relację po około 2 tygodniach jak się sprawuje. Póki co jestem zdrowa, więc gotowa do testów

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Nowe produkty i promocje w Zby-Mal
    By paznokietek1000 in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 21:41

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •