Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 110

Temat: Banalne przepisy dla każdego

  1. #76
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    nie pamiętam czy wam juz pisałam ten przepis czy nie

    sos pieczarkowy

    ja składników daje na oko wiec i tu napisze orientacyjnie
    0.5-1kg pieczrek
    naprawde duza cebula
    2 sosy pieczeniowe z torebki
    woda
    troche soli i oleju

    pieczarki obieramy i kroimy w talarki wrzucamy do gara w którym mamy podgrzany olej posypujemy szczypta soli zeby puściły sok dorzucamy obrana i pokrojona w talarki cebule całość dusimy az pieczarki zrobia sie miękkie rozrabiamy sosy w takiej ilości wody jak pisze na opakowaniu i wlewamy do pieczarek z cebula czekamy az sie zagotuje i pare minut gotujemy na małym ogniu tadam

    my z tym sosem jemy dosłownie wszystko makaron, ziemniaki, kopytka, kluski śląskie moj chłop nawet pierogi z miesem je z tym sosem
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  2. #77
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Świetne przepisy, ale jak to mój chłop stwierdził ja jestem dobrym kandydatem na kochankę a nie na żonę bo do gotowania się nie nadaję. <Ma chłopak rację> Nawet z głupimi naleśnikami mam problem

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  3. #78
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Mmmmm smakowicie zapowiada się ten sosik chyba kiedyś zrobię jak nie spierdzielę

  4. #79
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Cytat Napisał Tosiaczek Zobacz post
    Świetne przepisy, ale jak to mój chłop stwierdził ja jestem dobrym kandydatem na kochankę a nie na żonę bo do gotowania się nie nadaję. <Ma chłopak rację> Nawet z głupimi naleśnikami mam problem
    dobre dobre, ja problemu nie mam ale strasznie nie lubię przy garach stać więc te proste przepisy to coś dla mnie
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  5. #80
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    no to ja wam podam przepis na danie srodziemnomorskie

    Makaron najlepiej penne
    garść migdalow w platkach
    1/2 słoiczka pesto (zielone)
    5 ząbków czosnku
    30 dkg sera zołtego

    Makron gotujemy.Na patelnie wrzucamy czosnek.Jak sie zarumieni wrzucamy migdały. Calośc podsmażamy na brązowy kolor. Czosnek z migdałami mieszamy z pesto po czym całość razem ze startym serem zoltym wrzucamy do makaronu i bardzo dokładnie mieszamy.
    SMACZNEGO

    Uwielbiam to danie bo jest szybkie i smaczne.Polecam z czystym sumieniem

  6. #81
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Dzieki pustce w lodowce i generalnemu znudzeniu w jedzeniu kurczaka na ten sam sposob wymyslilam cos takiego a`la risotto
    4 piersi z kurczaka pokroic w srednia kostke
    2 cebule pokroic w pol krazki
    0.5 kg pieczarek pokroic w plasterki
    Wszustko wrzucuc do brytfanki z dwoma lyzkami masla, vegeta, sola, pieprzem przecisnietym zabkiem czosnku ( albo granulkami czosnkowymi) i wstawic do piekarnika podgrzanego do 150 stopni. W miedzyczasie ugotowac dwie torebki ryzu. Mieso z cebula i pieczarkami przemieszac od czasu do czasu i jak mieso jest upieczone wymieszac z ryzem nie wylewajac wody ktora sie wytworzyla w trakcie pieczenia. Na wierzchu posypac startym zoltym serem i wstawic do piekarnika az ser sie stopi albo jest taki fajny chrupiacy (zalezy co kto lubi ) i gotowe
    Mozna podawac z jakakolwiek salatka
    Smacznego

  7. #82
    Rozkręcanko Avatar Sroka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    To ja też mam coś dla was. Jeśli ktoś nie lubi i nie umie gotować tak jak ja to polecam. Będą to parówki w sosie serkowym (ale nie próbujcie sosu serowego z torebki, bo w porównaniu z tym jest nie dobry). Danie robi się szybko i jeśli macie gości na kolację to można wcześniej zrobić, a przed podaniem tylko podgrzać. Ja tak robię bo jestem leniem
    Największa trudność tego dania (przynajmniej dla mnie) to pokrojenie około 25 dkg pieczarek i jednej średniej cebulki (wysługuję się córkami - mają niezłą frajdę ) Później trzeba to podsmażyć na oleju, ale może być inny tłuszczyk, co kto woli. Trzeba tylko pamiętać aby pieczarek nie solić! Można dać trochę pieprzu, ale nie za dużo bo zabije finalny smak. W garnku zagotować szklankę wody i wrzucić pół kostki rosołowej. Kiedy się rozpuści dodać pokruszone dwie kostki serka topionego, śmietankowego najlepiej hochland (chodzi mi o takie duże prostokątne serki) Od czasu do czasu pomieszać i jak się serki rozpuszczą to wsypać do garnka wcześniej podsmażone pieczarki z cebulką. Pomieszać wszystko i podgotować tylko kilka minutek. Na koniec wrzucić do tego ładnie pokrojone parówki około 40 dkg. Ja daję takie długie i chude parówki, bo wydaje mi się, że te zwykłe nie bardzo w tym daniu pasują, ale jak kto woli. Jemy te danie ze świeżą bułeczką lub chlebkiem. Polecam maczanie pieczywa w sosie. Smacznego!
    P.S. Ja robię zazwyczaj podwójną ilość. Wtedy gości mam najedzonych i jeszcze mi zostaje na drugi dzień na śniadanko.
    Ostatnio edytowane przez Sroka ; 16-02-2011 o 09:35
    Trochę brokatu, a tyle radości

  8. #83
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Pasta z tuńczyka
    tuńczyk w sosie własnym
    kukurydza konserwowa
    groszek konserwowy
    papryka pokrojona w kosteczkę
    cebula pokrojona w kosteczkę
    majonez
    sól, pieprz
    można dodać trochę soku z cytryny

    a ile czego to nie napiszę bo zawsze na oko wszystkiego daję mimo to polecam

  9. #84
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    WARSTWOWA I
    sałatka, która podbija serca, umysły i brzuszki
    Podwójną pierś z kurczaka pokroić w kostkę i zamarynować w przyprawie Gyros( najlepsza i sprawdzona z firmy Prymat- inne do tej sałatki mi nie pasują)wymieszanej z olejem. pokroić w kostkę ogórki konserwowe( mnie zawsze wychodzi słoik -1-2szt), odsączyć dokładnie kukurydzę, poszatkować kapustę pekińską i pokroić drobniutko cebulę(1duża lub dwie mniejsze)
    usmażyć cycki( minimum w marynacie powinny siedzieć 30min ale jak zostawicie na dłużej, a nawet na całą noc to się nic nie stanie) w marynacie tzn na rozgrzaną suchą patelnię po prostu wylać zawartość miski ja usmażone kawałki jeszcze troszkę rozdrabniam. wrzucić do miski najlepiej przeźroczystej o prostych brzegach, uklepać. Na to kolejne warstwy: cebulka, ogórki, kukurydza. Na koniec porysować ketchupem szczególnie zwrócić uwagę na ramkę przy przeźroczystej misie ( nie polecam pokrywać dokładnie całości bo będzie za kwaśne) posmarować całość majonezem i posypać kapustą pekińską.
    SMACZNEGO

    Ps. nie polecam mieszać wszystkich składników razem- raz z lenistwa tak zrobiłam i smak był niezbyt i kolor sosu wyszedł mało apetyczny
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  10. #85
    Rozkręcanko Avatar Sroka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    My tą sałatkę nazywamy kebab i zamiast cebuli daję pora, a kap. pekińską przed posypaniem na wierzch mieszam w oddzielnej misce z sosem sałatkowym knora zrobionym według przepisu na opakowaniu. Najlepiej smakuje z frytkami (acha, jeszcze od spodu naczynie podgrzewam, żeby tylko mięsko było ciepłe i jest obiadem ). Już nigdy nie zamówię kebaba z fast foodu (chociaż właściwie to powinien być gyros, ale jakoś tak od początku kebab na to mówimy)
    Ostatnio edytowane przez Sroka ; 09-03-2011 o 09:51
    Trochę brokatu, a tyle radości

  11. #86
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    polecam wszystkim "zapiekanke po bolońsku" niebo w gembie . i dosc szybko sie robi a przepis jest z tylu na opakowaniu przyprawy

  12. #87
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Pyta murzyna
    tak nazważ mój mąż coś co często robię nie mam pojęcia skąd on wziął taka nazwę ale idealnie pasuje
    robię ciasto drożdżowe z ziołami ( np bazylia oregano lub ziola prowansalskie) i świeżym przeciśniętym przez praskę czosnkiem. rozwałakowuje je i mniej więcej równomiernie rozkładam cienkie plasterki wędliny np salami jakaś szynka może być nawet mortadela oliwki pokrojone w plasterki żółty ser, dziś dodałam tez ogórki kiszone w plasterkach ( ale ciasto od nich robi się gumowate i wygląda jak nie upieczone) jak wszystkie składniki są już na cieście zawijam je ścislo jak roladę kładę na blachę i fruu do piekarnika rozgrzanego na ok 180 stopni. siedzą tam ok 20-25 min aż skorka zrobi się lekko brązowa. po wyjęciu odstawiam żeby trochę ostygły i kroje na mniejsze części. najlepiej smakują z sosem czosnkowym mój mąż uwielbia kiedy ciasto pęka i ser wypływa przypiekając się na brązowo

  13. #88
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Ja uwielbiam pasty na kanapki, właściwie to można je zrobić prawie ze wszystkiego, z tuńczyka i białym serem , z wędlin z jajkiem, z sera białego z ziołami, ale z kurczaka z marchewką, z jajka ze szczypiorkiem ,majonezem i koperkiem, potrzebny jest tylko blender, i danie gotowe

  14. #89
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Ja mam ostatnio jeden sprawdzony przepis na ciasto które zawsze mi wychodzi:

    Proste ciasto z rabarbarem i kruszonką

    Składniki:
    4 jajka
    1 czubata szklanka cukru
    2 szklanki mąki
    1 łyżeczka proszku do pieczenia
    100g margaryny - roztopionej i ostudzonej
    2 łyżeczki ekstraktu z wanilii (ja daje opakowanie cukru waniliowego i aromat owocowy)

    Kruszonka:
    1 łyżka miękkiego masła lub margaryny
    3 łyżki cukru
    3 łyżki mąki

    Owoce:
    600g rabarbaru i kilka truskawek (podobno sam rabarbar może być szkodliwy dla zdrowia oczu?) oczywiście zamiennie stosuję też inne owoce: same truskawki, brzoskwinie itp czyli co kto lubi w przyszłym tygodniu będę testować wersję z jeżynami

    Przygotowanie:
    Rabarbar obrać i pokroić w plasterki. Truskawki pozbawić szypułek, małe pozostawić w całości, większe przekroić.
    Przygotować kruszonkę : palcami rozetrzeć masło z cukrem i mąką, aż konsystencją będą przypominać piasek.
    Jajka utrzeć z cukrem na puszystą masę. Nadal ucierając stopniowo dodawać mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Na końcu dodać stopioną, przestudzoną margarynę i ekstrakt z wanilii, zmiksować.
    Ciasto przelać do wyłożonej papierem do pieczenia formy o wymiarach 30x24 cm. Na cieście ułożyć plasterki rabarbaru i kawałki truskawek. Wierzch ciasta posypać kruszonką.
    Wstawić do piekarnika nagrzanego do 200°C i piec przez ok.40-50 minut . Upieczone ciasto po ostudzeniu można oprószyć cukrem pudrem. Smacznego

  15. #90
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    No to teraz ja:
    Zupa krem pomidorowy z grzankami i żółtym serem

    Składniki:
    2 puszki całych pomidorow np pudliszki
    bulion( 1 kostka rosołowa rozpusczona w szklance ciepłej wody)
    czosnek i cebula! sól, pieprz, oregano, może być maggi
    2-3 kromki zwykłego chleba na grzanki i żółty ser

    Przygotowannie:
    Do garnka wrzucamy pokrojona cebule i smażymy lekko,
    dodajemy pomidory z puszki i wciskamy do środka czornek.Chwilke dusimy, dolewamy nasz bulion.
    Bierzemy w łapke blender i wszystko przecieramy. Sprawdzamy smak i dodajemy pieprz i oregano.(Sól i maggi wg smaku). i gotujemy jeszczę chwilkę, żeby się smak przegryzł
    W międzyczasie kroimy chleb w kostke i smazymy na patelni bez oleju, co chwilke podrzucając i sprawdzając czy już chrupią( naprawde krótko się smażą, ok 3-4min)

    Podajemy dając na dno miseczki pokrojony w mini kosteczke żólty ser, zalewamy to naszą zupką i posypujemy z góry grzankami. Ser się rozpuści a grzanki nasiąkną.
    Palce lizać <3

  16. #91
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Warstwowa II
    słoik selera
    puszka ananasa
    15 plasterków szynki
    szczypior z dymki
    puszka kukurydzy
    ok 30dag sera żółtego
    5 jajek
    majonez
    pieprz

    układamy warstwowo:
    -odcedzony i posiekany seler
    pieprz (troszeczkę)
    -pokrojone plastry szynki (1,5*1,5cm)
    -pokrojony na kawałki ananas( wcześniej dobrze odsączyć kawalki- odciskam w ręku i jeszcze dla pewności na ręcznik)
    pieprzymy troszkę
    -odsączoną kukurydzę
    -posiekane niezbyt drobno jajka
    -szczypior
    -majonez
    -średnio drobno starty ser

    smakuje wybornie
    gdy ostatnio robiłam tą sałatkę, ser "starłam" w nadstawce do maszynki zelmera. sera wyszło tak dużo że teraz robię z mniejszej ilości(30dag) ale nie o tym... wtedy dopiero się zapoznawałam z tareczkami i pierwsze kawałki dałam na najmniejsze oczka i nie dość, że wyszło tego baaardzo dużo, to jeszcze zapchało tarkę i musiałam ręką w środku grzebać... gdy tak grzebałam ser zaczął mi się w ręku kleić (tak to był wyrób seropodobny za jakieś 15,99/kg) pomyślałam co tu zrobić...hm... idziemy na imprezę, coś z tego sera muszę zrobić... zadzwoniłam do mojego, żeby kupił po drodze pomidorki koktajlowe... do sera wrzuciłam mocno roztarte zioła prowansalskie, wymieszałam i zaczęłam robić kuleczki wielkości pomidorków koktajlowych. Gdy mój przyniósł pomidorki, to szybko na pół pokroiłam i pomiędzy połówki, na wykałaczkę serek( pomidorek-ser-pomidorek) dorobiłam sosik czosnkowy... i voila... niby takie nic a znikało w błyskawicznym tempie... czasami tak przez przypadek wyjdzie coś fajnego
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  17. #92
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    PASZTET Z CUKINII

    3 szklanki potartej cukinii (na dużych okach)
    25 dkg żółtego sera (potarty na dużych okach)
    4 cebule (zeszklone na oleju)
    3 żółtka
    1 1/2 szklanki bułki tartej
    piana z 3 białek (na sam koniec)
    vegeta, papryka ostra, papryka słodka

    Wszystkie składniki łączymy, doprawiamy przyprawami (vegeta, papryka słodka i ostra), na konie dodajemy ubitą pianę, wykładamy na formę keksową wcześniej wysmarowaną tłuszczem i posypaną bułką.
    Pieczemy 50 minut w temperaturze 200st.
    Naprawdę polecam gdybym tego wcześniej u kumpeli nie spróbowała to pewnie bym tego nie zrobiła
    Mężowi smakowało, a jest raczej mięsożerny

  18. #93
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Słuchajcie dziewczyny! Znacie jakieś fajne blogi kulinarne z przepisami?
    Ja zawsze byłam nogą jeśli chodzi o gotowanie... Nie szło mi to gotowanie. Jedyne co mi wychodzi to pieczenie ciast! Niedawno koleżanka poleciła mi blog kulinarny. Jest super bo WSZYSTKO WYCHODZI! Dlatego polecam każdej kobitce której gotowanie nie idzie najlepiej. Mi zaczęło wychodzić odkąd zaglądam na ten blog:
    Kwestia Smaku - Wyjątkowo na co dzień - Przepisy kulinarne

  19. #94
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    ja lubie kotlet.tv , jest blog oraz na yt

    a zazwyczaj jak potrzebuje jakieś przepisy, to wrzucam w google i robię zlepek z 5 roznych

  20. #95
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Cytat Napisał Ewita Zobacz post
    Słuchajcie dziewczyny! Znacie jakieś fajne blogi kulinarne z przepisami?
    Ja zawsze byłam nogą jeśli chodzi o gotowanie... Nie szło mi to gotowanie. Jedyne co mi wychodzi to pieczenie ciast! Niedawno koleżanka poleciła mi blog kulinarny. Jest super bo WSZYSTKO WYCHODZI! Dlatego polecam każdej kobitce której gotowanie nie idzie najlepiej. Mi zaczęło wychodzić odkąd zaglądam na ten blog:
    Kwestia Smaku - Wyjątkowo na co dzień - Przepisy kulinarne
    Uwielbiam tą stronę! Co prawda akurat u mnie z gotowaniem zawsze szło dobrze, ale czasami - mimo, że robiłam jak w przepisie - dania nie wychodziły. A od dwóch lat chyba zaglądam na Kwestię Smaku i jeszcze nie zdarzyło mi się zepsuć żadnego dania stamtąd.

  21. #96
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Koniecznie zajrzyjcie na stronę Filozofia Smaku, jest tam mega dużo przepisów, które wykraczają poza europejskie standardy.

  22. #97
    Debiutantka Avatar julitta
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Cytat Napisał Paulistka Zobacz post
    Gyros

    Składniki:
    pierś z kurczaka,kapusta pekińska,ogórki kwaszone,majonez, ketchup, przyprawa do gyrosa


    1.Pierś z kurczaka pokroić w kostkę, posolić, popieprzyć i usmażyć
    2.Kapuste pekińska pokroić
    3.Do kapusty dodać pokrojone w kostke ogórki i kurczaka
    4.Do tych wszystkich składników dodać 2 łyżeczki majonezu, 5 łyżek stołowych ketchupu i przyprawe do gyrosa
    5.Przykryć i wstawić do lodówki na pół godzinki

    Smacznego
    Uwielbiam tę sałatkę, jest przepyszna. Prosta w wykonaniu, do tego jaka smaczna. Polecam każdemu

  23. #98
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Jeżeli chodzi o proste i smaczne przepisy, to mogę wam polecić zrobienie prostej przekąski, jaką są tosty francuskie z serem. Ich przygotowanie zajmie wam dosłownie chwilę, a są tak dobre, że będą rozpływać się w ustach. To dobra opcja na podwieczorek lub kolację Ciężko o prostsze danie do wykonania w domowym zaciszu

  24. #99
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Dziewczyny a piekłyście kiedyś bułeczki? Jakieś rady dla początkującej? Planuje przygotować takie bułeczki Bułeczki z rodzynkami - Przepisy - Blog - HELIO, bo uwielbiam rodzynki Wiem, że jestem dziwna, ale mogłabym jeść rodzynki garściami

  25. #100
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    jutro zrobię

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •