Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 110 z 110

Temat: Banalne przepisy dla każdego

  1. #101
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Olesno
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Polecam przepisy paleo bardzo mało produktów i super smak

  2. #102
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Słyszałam juz bardzo dużo o tej diecie paleo. Jednak nie miałam okazji przetestować jej przepisów. Moze pochwalisz się tutaj jakimś? Zobaczymy czy rzeczywiście jedzenie jest tak smaczne jak się pisze o tym

    Ze swojej strony polecam ten przepis na grilla:
    www.przepisy.pl/przepis/szaszlyki-z-grilla

    Jest to przepis na szaszłyki, który wielokrotnie wyprobowałam i zawsze mi wychodził.Jest bardzo smacznie

  3. #103
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Ostatnio nie mam w ogóle ochoty ani siły gotować. i serio musze się do tego zmuszać, niestety:/ Mój pomysł na banalny przepis to .... telefon po pizzę

  4. #104
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Cytat Napisał murenaz Zobacz post
    Ostatnio nie mam w ogóle ochoty ani siły gotować. i serio musze się do tego zmuszać, niestety:/ Mój pomysł na banalny przepis to .... telefon po pizzę
    Też lubię zjeśc pizzę raz na jakis czas, ale żeby tak codziennie? NIe ma takiej opcji! Mam skłonności do tycia. Jestem szczupła ale tylko dlatego, że pilnuje się z jedzeniem.
    Daję tutaj najlepszy przepis na młode ziemniaczki https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/ziemniak-wczesny/ jaki znalazłam:
    Szczypta soli
    Pęczek pietruszki i koperku
    2 łyżeczki masła
    0.5 kg ziemniaków

    Co ciekawe przepis jest z 1895 roku. Do ziemniaczków dodaję jajko, kefir, ser biały. Czy cokolwiek innego co mi przyjdzie do głowy
    Ostatnio edytowane przez ell ; 25-05-2018 o 15:16

  5. #105
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Tak na szybko przychodzi mi do głowy zapiekanka makaronowa. Wystarczy kupić świderki arrighi, łososia wędzonego, krojone pomidory z puszki, szparagi suszone pomidory, małą cukinię. Do smaku dodaję zioła włoskie, parmezan i gotowe!

  6. #106
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    No to w takim razie ja polecę coś prostego ale słodkiego. Nie jestem mistrzem kulinarnym, nie dla mnie zdecydowanie skomplikowane przepisy na wypieki, ale czasami lubię przyrządzić jakiś deserek. Szczególnie na weekend po obiedzie do popołudniowej kawki.


    Ostatnio trochę eksperymentuję sobie z kremem Nutella https://www.nutella.com/pl/pl/przepisy-z-nutella . Polecam szczególnie


    Babeczki z kremem - można podać je dodatkowo z owocami albo orzechami


    Jogurt z muesli i Nutella


    Jak również naleśniki - koniecznie podane z bitą śmietaną ale taką prawdziwą
    Ostatnio edytowane przez cass ; 05-08-2019 o 10:20

  7. #107
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    WoW dzięki za wiele przepisów Bo już nie wiedziałam skąd je czerpać. na pomoc z tym przyszla też mi moja znajoma która poleciła mi stronę https://najlepszewkuchni.pl/przepis/...kiem-3689.html i na niej własnie znalazłam ciekawy przepis na zdrowa sałatkę Myślicie że korzystanie z tego typu portali jest dobre?

  8. #108
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    W dzisiejszych czasach można się praktycznie wszystkiego nauczyć korzystając z internetu. Jeśli chodzi o gotowanie to o dziwo bardzo przydatna umiejętność w tych trudnych czasach. Wiele czytałam na temat tego jak ludzie maja problemy z najprostszymi daniami i zamurowało mnie trochę. Jednak nie można przyzwyczajać się do gotowego jedzenia bo w sytuacji krytycznej możemy mieć problem. Jeśli chodzi o czerpanie inspiracji to takie serwisy jak - https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-caprese są jak najbardziej sprawdzone. Wszystko za sprawą użytkowników dodajacych każdego dnia nowe patenty na ulubione dania i desery

  9. #109
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Uwielbiam proste, sprawdzone przepisy, więc na pewno złapię tutaj trochę inspiracji.

  10. #110
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Banalne przepisy dla każdego

    Na pewno skorzystam
    ___
    book of ra symulator

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •