Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Temat: ogrzewanie w salonie

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie ogrzewanie w salonie

    dziewczyny mam do was pytanko
    jakie ogrzewanie macie u siebie w salonach
    rozgladam sie za zakupem lokalu, i mam 2 na oku tylko sa bez ogrzewania
    w elektryczne nie chce mi sie bawic bo zabnkrutuje na prad, piecyki gazowe smierdza
    lokal bedzie mial ok 50m2
    pomozecie?
    kompletnie na tym sie nie znam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Ja mam w domu piec dwu funkcyjny na gaz- coś jak centralne(mieszkam w kamiennicy ) wychodzi taniej niż tradycyjne centralne...
    Jest to spora inwestycja na początek, ale posłuży Ci na lata
    W gabinecie mam piecyk gazowy wymieniany co 2 lata i nie śmierdzi gazem, ale za to opary się na oknach i meblach osadzają więc zimą na okrągło sprzątamy
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar agaretka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Najlepsze rozwiązanie to gaz, zawsze trochę taniej wyjdzie. Jednak trzeba pamiętać o sprawdzaniu sprawności piecyka, kontrolowaniu itd.

  4. #4
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Ja w tej chwili mam piec na naftę. Nie śmierdzi i nie powoduje wilgoci jak gaz. Niestety piecyki i nafta do tanich nie należą i niestety jeśli chodzi o ciepło szału nie ma :/
    Teraz przenoszę się do innego lokalu, niestety również jest bez ogrzewania ale jest przystosowany pod kominek - o wiele mniejsze koszty i odpowiednia temperatura.
    Do dobrze ocieplonych lokali polecam piec dwufunkcyjny lub piec akumulacyjny.

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    ja przerabiałam wiele lokali- niestety i moge se wypowiedziec- jesli jest to lokal w kamienicy bez ogrzewania to odradzam- sama miałam taki lokal i byłam tam pół roku tylkko- nie pomogly piece akumulacyjne, piec naftowy- kamienica ma to do siebie ze ma grube mury- zimne i oddaja one wilgoc jesli nie były ogrzewane- zrobi sie grzyb i po zawodach


    jesli chodzi o gazowe mam teraz ytakie i za orzewanie 60 m około przychodza rachunki po 1100 zł- masakra zwłaszcza ze ceny gazu maja wzrosnać o 40 %


    jesli kupujesz lokal na własność to opłaca ci sie zainwestowac w piece, jesli tylko wynajmujesz to problem jest taki ze wydasz duzo pieniezy a moze sie okazac ze jednak nie zda to rezultatu


    wychodze z założenia po przerobieniu 3 loklao- i notabene zmianie teraz na kolejny ze ogrzewanie miejskie jest najlepsze ale znalezienie lokaluw czestochowie z takim ogrewaniem i w przystepnej cenie graniczy z cudem


    ja bym sie osobiscie nie decydowala- Aga pzypomnij sobie u mnie warsztaty na dabrowskiego w sierpniu gdzie trzeba było wychodzic na zewnatrz zeby sie rozgrzac- masakra

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Karola pamietam
    znalazlam 2 z ogrzewaniem miejskim i je tez biore pod uwage tylko sa 300% drozsze
    w lokalu musze miec cieplutko bo bede tez miala fryzjerstwo

    te bez ogrzewania to budynki wolnostojace

    chyba skutecznie sie wylecze z lokalu bez ogrzewania

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #7

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Niektórzy mają możliwość ogrzewania elektrycznego i w takim przypadku jedyną rozsądną opcją jest zastosowanie piecy akumulacyjnych,
    sama ma sklep z odzieżą i niestety musiałam zainwestować w piece akumulacyjne.
    Mi pomogli Panowie ze sklepu Piece akumulacyjne, grzejniki elektryczne, bojlery - DobreGrzejniki.pl i szczerze polecam bo dobrze dobrany piec = rozsądne rachunki.

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    18

    Smile Odp: ogrzewanie w salonie

    Niektórzy doradzają, by w takiej sytuacji zdecydować się na piecyk kaflowy we współczesnym wydaniu. Taka nowoczesna konstrukcja zapewnia sporo ciepła i jest ciekawą ozdobą w danym pomieszczeniu. Mamy to szczęście, że w Polsce nie brakuje producentów tego typu rozwiązań. Ciekawie wyglądają np. te: http://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece/17 i nie wydają się drogie.

  9. #9
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Ogrzewanie w salonie różni się czymś od ogrzewania w ogóle?
    Chyba wprost należało napisać o kominek - bo jedynie takie "specjalne" ogrzewanie w salonie
    mi przychodzi do głowy. I faktycznie jeżeli dziewczyny szukacie jakichś fajnych rozwiązań i szerokiej
    bardzo szerokiej oferty to polecam sklep z kominkami - do wyboru:

    a. stacjonarny sklep z kominkami - w Bytomiu na śląsku

    b. sklep z kominkami w internecie: Kominki, pompy ciepła, klimatyzacje - sklep.vector.pl

    To tak po krótce, bo opisywanie że mają wkłady kominkowe itak dalej... po co? Same zobaczcie jeśli was to zainteresowało.

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    No jeśli salon o takim metrażu to przecież nie ma nic lepszego niż kominek ) mówię Ci! może jest to jednorazowa duża inwestycja, ale jednak koszty dalszego użytkowania nie powalają ) a efekty super (zwłaszcza jeśli dodasz efekt estetyczny ;pp) my skorzystaliśmy z inspiracji typu Kominki | Pikiel Warszawa i coś wybraliśmy, warto )

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Obecnie znajdujemy się na etapie wyboru ocieplenia i wszelkich niezbędnych elementów związanych z tym aspektem i znajomi, którzy robili to przed nami polecili nam producenta http://www.schiedel.pl Zamierzamy skorzystać z ich oferty, ponieważ podobno mają doskonałe i bezpieczne i bardzo funkcjonalne systemy kominów.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    A nie myślałaś nad gazowym? Ja właśnie takie zawsze polecam, bo sama z takiego korzystam Ogrzewam tak dom od trzech lat i jestem bardzo zadowolona. Taki wybór podjęłam po tym, jak mój teść dużo opowiadał mi o gazie LNG, który jest bardzo bezpieczny! Jest lżejszy od powietrza, więc błyskawicznie odparowuje. No i przede wszystkim jest niesamowicie czysty - oczyszczany jest z wilgoci, dwutlenku węgla, azotu i cięższych węglowodorów. My w domu korzystamy z oferty https://www.cryogas.pl/sprzedaz_i_dostawa_gazu_ziemnego jeśli chodzi właśnie o gaz LNG i to dla mnie strzał w dziesiątkę

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    U mnie w salonie mam ogrzewanie na piec CO, jest on na ekogroszek. W tym roku zamierzam go zamówić tutaj https://sobianek.pl/ bo jednak wolę wysokokaloryczny certyfikowany z kopalni. Ostatnio miałam tak złej jakości że byłam strasznie wkurzona. A zamówię internetowo z dowozem.

  14. #14

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Gdybym miał wybierać jeszcze raz z pewnością postawiłbym na pompy ciepła - to dobre i ekonomiczne rozwiązanie dla domu a także dla planety. Myślę, że warto wgłębić się w temat. Więcej poczytacie o tym na stiebel-eltron.pl




  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: ogrzewanie w salonie

    Dobrze powiedziane.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dezynfekcjia i jej brak w salonach/domach
    By mala in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 20-11-2021, 17:08
  2. Kosmetyki w salonie
    By Czarnulka1523 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 30-06-2017, 14:13
  3. Jaki macie ruch w salonie??
    By cudzilo in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 183
    Ostatni post / autor: 07-12-2015, 12:18
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 16:17

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •