Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Temat: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Hej dziewczyny. Siedzę na forum, szukam i szukam, ale nic konkretnego znaleźć nie mogę. Przejrzałam temat ze szkoleniowcami (podział na województwa), ale większość stron, które tam są po prostu nie działają.

    Mimo tego, że szkolenie ze stylizacji mam, ale było na tak marnym poziomie, że szkoda gadać. Ale co tam papier na żel, akryl, fiberglass i porcelanę mam szkolenie robiłam u mnie na uczelni, nie dowiedziałam się nic, czego wcześniej nie wiedziałam, strasznie dużo osób wiec było niemożliwością żeby ktokolwiek sie czegos nauczył dobrze. Pominę juz jak samo szkolenie wyglądało, nie o tym ten temat więc nie bedę sie rozwodzić.

    Szukam zatem jakiegoś ośrodka szkoleniowego, szkoleniowca, który pokazałby mi biorąc za rękę, podstawy - przygotowanie płytki, budowę, piłowanie, jak wykonać perfekcyjnego frencha, itp itd. Jeśli pozwolą mi na to fundusze to chętnie 'liznęłabym' stylizacji akrylem, zdobienia akrylowe, zdobienia farbkami, bardzo chętnie one stroke, ale najbardziej zależy mi na podstawach.

    Milo by było, gdyby szkolenie było kameralne, żeby zostały uchwycone moje błędy i poprawione. Wydaje mi się, że lepiej gdyby szkolenie było kilkudniowe, dlatego interesują mnie okolice, sosnowca, katowic, olkusza, moze byc też kraków żebym mogła codziennie dojeżdzać.

    Kilka ofert wygooglałam, poczytałam, ale najlepiej byłoby gdyby ktos mi kogoś polecił, bo nie chcę wydać pieniedzy w błoto. Przegladałam oferty m. innymi mistero milano, modeny, crystal nails w katowicach, wiem że forumowa bitt jest też szkoleniowcem, robiłam u nich szkolenie z m, hybrydowego ale albo ich strona nie działa, albo juz po prostu nie funkcjonują. Bardzo proszę o pomoc

  2. #2
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Z Katowic i okolic osobiście mogę polecić Ci Anię Gembalę Papież oraz Karolinę Goik

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Karolina Goik to chyba forumowa Bitt o ile dobrze kojarzę?

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Zasmucę Cię niestety, Bitt mieszka za granicą i tutaj z tego co się orientuję już nie szkoli

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    No właśnie widziałam na jej blogu, że jest w UK, czekam dalej moze jacyś forumkowi szkoleniowcy sie odezwą?

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    do Zabrza Nails Company też masz niedaleko
    szkolenie indywidualne, wiedza przekazana w przystępny profesjonalny sposób
    teraz w poniedziałek Pani Dobrusia Lewkiewicz ma nawet warsztaty z one stroke ...
    zerknij bo warto Stylizacja paznokci, żele do tipsów, żele kolorowe, żele hybrydowe

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Dziewczyny mam dylemat. Chce zapisać sie na kurs w Katowicach ale nie moge sie zdecydować czy "Crystal nails" u Doroty Zawisza czy "abc nailstore" u Anny Gembala-Papież? Jak myślicie gdzie byłoby lepiej?
    Może któraś z was odbyła kurs w jednym z tych miejsc?

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    tez bym chyba miala problem z wyborem ja ci nie pomoge . uwazam ,ze obie sa swietne

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    dokładnie! wszedzie gdzie czytałam to obie są tak samo chwalone także chyba bede losować

  10. #10
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Ja także uważam, że fajnie szkolą w Nails Company w Zabrzu, byłam 2 razy u nich na pokazie i jestem bardzo zadowolona, na pewno w przyszłości zgłoszę się do nich na doszkalanie (jak opanuję najpierw wszystkie podstawy). Polecam skorzystać ze szkolenia organizowanego przez Arterię w Katowicach Młoda manicurzystka: Katowice(Stowarzyszenie ?Arteria?) - Inwestycja w Kadry - Szkolenia - To się opłaca
    (w tym linku akurat jest informacja że nabór jest zamknięty ale z tego co wiem to będzie jeszcze jakiś kurs i potrzebują chętnych) lub kursu wykonywania zabiegów kosmetycznych dłoni, stóp i ciała w ZSPiSU w Sosnowcu (Zespół Szkół Projektowania i styliacji Ubioru w Sosnowcu)
    Oba kursy są darmowe!

  11. #11
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Dziewczyny - na jakie szkolenie teraz warto iść? Niby już sporo tematów przerobiłam, ale chętnie bym się nauczyła jeszcze czegoś nowego

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Wymień co masz. Podologia i masaże cię interesowały? Te tematy są na topie.
    Ewentualnie z krótszych spraw - depolacja woskiem albo stylizacja rzęs.
    Kwestia tego co już robiłaś.

  13. #13
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Szkolenia ze stylizacji Katowice + okolice

    Wiem, że podologia jest na sierpień tańsza w beauty lux, interesuje mnie jeszcze coś innego, może nieco krótszego. Na masaże jednak nie mam czasu - to wymagający temat. Myślę bardziej o depilacji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •