Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 96

Temat: Rozstępy

  1. #26
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Czy tą domową maske mozna stosowac w czasie ciazy ?
    W aptekach masz kremy specjalne dla pan w ciazy ja stosowalam jeden i powiem szczerze ze nawet nawet bo mam tylko z boku na brzuchu mam jednego od pepka ale malutki jest firma sie nazywa AA THERAPY Ja i mama jest przeznaczony dla kobiet w ciazy i po porodzie

    ---------- Dodano o godzinie 21:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:45 ----------

    Ja zaluje bo nie smarowalam sie codziennie wiec zwroc na to uwage

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar krasnaludka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja po ciąży (przytyciu w ostatnich 3 miesiącach ponad 20kg) mam potworne rozstępy próbowałam wszystkiego całą ciąże mustelle po też i nic, ale ostatnio bliznę pooperacyjną z ogromnym bliznowcem smarowałam super kremem z pereł inków i cud chce wypróbować ten krem na rozstępy, nie wiem czy to dobry pomysł?

  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    oo jesli chodzi o rozstepy to rowniez posiadam no w sumie to tylko na brzuchu po ciazy, przytylam 15kg......sa obrzydliwe i wielkie jakby mi ktos nozem pociachał...wstydze sie ich, chociaz lubie siebie i akceptuje, jednak te rozstepy mnie przerastaja...nawet nie smaruje ich niczym, bo to strata kasy i czasu...
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  4. #29
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Troszke sie z wami podziele materiłami z mojej pracy licencjackiej;


    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  5. #30
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Można w salonie kosmetycznym poprosić o mikrodermabrazje na pupę? hehe
    *powoli pragnę dojść do perfekcji*

  6. #31
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał xjotkax Zobacz post
    Można w salonie kosmetycznym poprosić o mikrodermabrazje na pupę? hehe
    No ba! Mozna wszeczie gdzie występuja tzn.;
    brzuch, uda, pośladki, biodra, piersi, okolice stawów ramiennych i kolanowych, wszedzie.

  7. #32
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał weronisiaaa88s Zobacz post
    No ba! Mozna wszeczie gdzie występuja tzn.;
    brzuch, uda, pośladki, biodra, piersi, okolice stawów ramiennych i kolanowych, wszedzie.
    wyczytałam że to trzeba wykonać od 6 do 10 zabiegów wiecie może w jakiej cenie to się miesci taki zabieg Konkretnie mi chodzi na rozstępy na brzuchu

  8. #33
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Ceny wachaja sie w zaleznosci od salonu w jakim sa wykonywane.
    Najlepiej zadzwonic i zapytac do pobliskiego salonu kosmetycznego.

  9. #34
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Białystok
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    skoro można to super! w szkole na praktykach jak będziemy miały mikro dermabrazje to poproszę żeby mi pupcią się zajęli.. mam na pośladkach straszne rozstępy.. tak nagle przytylam 5 kg z 49 na 54;/ no i niby to mała waga, tzn prawidłowa a rozstępy są feee.
    *powoli pragnę dojść do perfekcji*

  10. #35
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    O jak w szkole to super, co zajecia mozesz powtarzac jak zdazysz.

  11. #36
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Ja tez mam rozstępy ale nie chce mi się nic z nimi robić...stwierdziłam ze to już taka nasza natura i tyle, w zasadzie to nie mam pojęcia dlaczego je mam, jestem bardzo szczupła osobą przy wzroście 170cm ważę 50kg, moje siostry śmieja sie ze mnie ze nie mam tylka a rozstepy i tak sobie znalazły tam miejsce hih może skusze sie na jakis krem z apteki hm..

  12. #37
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał Paulka Zobacz post
    Ja tez mam rozstępy ale nie chce mi się nic z nimi robić...stwierdziłam ze to już taka nasza natura i tyle, w zasadzie to nie mam pojęcia dlaczego je mam, jestem bardzo szczupła osobą przy wzroście 170cm ważę 50kg, moje siostry śmieja sie ze mnie ze nie mam tylka a rozstepy i tak sobie znalazły tam miejsce hih może skusze sie na jakis krem z apteki hm..
    Na rozstepy narazone sa osoby kt.;
    - narazone sa na pernametny stres,
    -cierpiace na róznego rodzaju schorzenia,
    - kulturysci
    - osoby szczuple u kt.stwierdzono genetyczny zwiazek z powstawaniem rozstepów

    Ich powstawanie nie jest tylko zwiazane z tyciem spowodowanym ciaza ale tez cierpi na nie znaczna liczba populacji niezależnie od wieku i płci.

    Dotyka takze dzieci i młodzierz - gdy dochodzi do szybkiego wzrostu i zmiany budowy ciala.

  13. #38
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    rostepy mozna tylko zmniejszyc usunąc sie ich nie da...

    najlepsza metoda jest dosc malo przyjemna...
    wbija sie igłe w roztsęp i wyciagając a wstrzykuje sie specjalne substancje jak np kolagen itd... ale wyciagają igłe 'szura' sie nia na boki... to moze byc dosc bolesne ale to jest najskuteczniejsze...

    bardzo ciekawy efekt daja tez fale radiowe

    no ale raz powstale sa nie do usuniecia...

    ja obecnie borykam sie po ciazy w ktorej przytylam 25 kilo i dziecko urodzilo sie bardzo duze wiec automatycznie brzuch byl ogromny nie pomogly mi zadne smarowanie a ni nic ja dostalam rozstepow nawet jak zbyt gwlatownie schudlam takze to chyba kwiestia skory

  14. #39
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ZYZA - Mówisz o mezoterapi igłowej?

  15. #40
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Ja w ciąży też przytyłam ponad 22kg (przy wadze wyjściowej 43kg po solidnym obiedzie) i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu, więc z pewnością zależy to w dużej mierze od skłonności genetycznej (trzeba mamy obadać).


  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    zgadzam sie z sami. ja mam 20 lat a wygladam jak po 3 ciazach, rozstepy sa jak moje dzieci, byly czerwone i okropne, ale jest krem clareny ktory mi je wybielil i prawie ich nie widac
    KAMIS AJ LOF JU

  17. #42
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał Valia Zobacz post
    zgadzam sie z sami. ja mam 20 lat a wygladam jak po 3 ciazach, rozstepy sa jak moje dzieci, byly czerwone i okropne, ale jest krem clareny ktory mi je wybielil i prawie ich nie widac
    Valia który to konkretnie krem

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja polecam MNS ROLLER i do tego jakies serum na rozstepy.Cos jak mezoterapia iglowa

  19. #44
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja juz nie wiem co najlepsze jest na te rozstepy ale juz dzialac musze wiem , ze troche za pozno bo juz poltora roku po ciazy... smarowalam sie cala ciaze i nic... mega rozstepy pod kolanami stylu, na brzuchu, udach ......... brak slow... potrzebuje cos mega mocnego aby to jakos wygladzic sama juz nie wiem co stosowac aby cos pomoglo

  20. #45
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja mam ogromne rozstępy na udach, tuż pod pośladkami. Pomaga masaż (w wykonaniu mojego mężczyzny) i krem z ziaji (taki w czarnym opakowaniu, dostępny w aptece za ok 30zł). Koleżanka była ostatnio na serii zabiegów u kosmetyczki tzw. żelazko. Ponoć jest zadowolona, ale nie mogę powiedzieć w 100% bo nie widziałam jej przed i po
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał weronisiaaa88s Zobacz post
    ZYZA - Mówisz o mezoterapi igłowej?
    tak tylko mowilam o konkretnym zabiegu ktory dawno tmu nam przedstawiala babeczka i mial nazwe pochodzaca od wstrzykiwanego leku... wiem ze jest to dosc głebokie ostrzykiwanie czyli glebsza mezoterapia ze wykonywali ja lekarze... az musze sie dopytac tej babeczki o jakiej terapii mowila...

    a stosowanie kremow na blizny bądz kremow typu kosmelan cos daje? probowal ktos?

  22. #47
    Wczytuje się Avatar karolinciusia
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Niestety rozstępów nie da się wyleczyć, pozbyć tak żeby ich nie było. Zawsze będą jest to "blizna".
    Możemy jedynie zmniejszyć je, aby były mniej widoczne.
    Najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o zabiegi osiąga się gdy są świeże - czerwone.

  23. #48
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja dobrze o tym wiem, ze ich nie usune. chodzi mi o jakis dostepny baaardzo dobry krem ktory pomoze mi powalczyc z nimi troszke

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja mam rozstepy od zawsze. nie sa one po ciazy. zrobily mi sie sama nie wiem kiedy na wewnetrznej stronie ud. jest ich duzo i sa takie jakby rownolegle, biale. nie przeszkadzaja mi specjalnie, widac je jak sie mocniej opale.. a tak to trzeba sie przyjrzec :-)

    jednak byl czas kiedy mnie strasznie denerwowaly. uzywalam wtedy nagminnie roznych masci i jest jedna, po ktorej widzialam efekty: Vichy Action Integrale Vergetures - trzeba go jednak uzywac regularnie.. inaczej nie widac roznicy.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 03-10-2012 o 13:02

  25. #50
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Ja mam mnóstwo rozstępów po ciąży, smarowałam się: oliwką, kremem Dax Perfecta Mama, kremem Gerber i kremem Fissan. Nie pomogło nic, cała skóra popękała dosłownie pod sam koniec w 9-tym miesiącu. Dzięki za przepis na domową maseczkę, może troszkę je złagodzi, bo na zniknięcie nie ma co liczyć Nie kupiłam natomiast będąc w ciąży dość drogiego kremu przeciwko rozstępom Mustela , bo uważałam, że nie muszę tyle kasy wydawać, bo pewnie rozstępów uniknę (wcześniej nie miałam i nie wiedziałam nawet jak wyglądają). Koleżanki które to stosowały mają gładziutkie brzuchy, a jest ich 5 także dla ciężarówek mogę polecić
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 06-10-2012 o 20:41

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •