Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 96

Temat: Rozstępy

  1. #51
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Niestety nie ma 100% kuracji na pozbycie się rozstępów. Można je jedynie trochę rozjaśnić, ale usunąć się raczej nie da. Chyba, że laserowo. Domowe sposoby to peeling, masaż zimną wodą i gąbką i wcieranie dobrego kremu lub balsamu na rozstępy.
    Ostatnio edytowane przez MeryMacom ; 13-12-2012 o 20:23

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Nigdy nie miałam problemów z rozstępami, ale słyszałam, że pomaga na nie żel z Ziaji z serii Rebuild. Sama zresztą mam taki żel, ale na cellulit i jest naprawdę niezły.

  3. #53
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Rozstępy da się prawie całkowicie zlikwidować ale tylko w stadium zapalnym - kiedy dopiero się pojawiają i mają piękne sino-czerwone kolorki. Niestety wymagają ogromnego wkładu. Stosowanie co najmniej 2 preparatów (mustella, fissan, olejku z włoskich orzechów) ok. 3/4 razy dziennie... Dobrze jest wspomóc się mezoterapią.

    Na rozstępy, które już mamy można zastosować kwasy - pobudzą głęboką regenerację naskórka oraz mezo która ją odżywi. Nie są to jakieś mega drogie zabiegi (w porównaniu do ostrzykiwania np.), a na pewno nieco zmniejszą widoczność "blizn".

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    na świeże rozstępy, mikrodermabrazja, mezoterapia, fale radiowe, dermomasaż, laser, peelngi ziołowe.


    Na stare białe rozstępy w zasadzie podziała tylko laser ale NIGDY nie usunie się starego rozstępu, można go tylko trochę zmniejszyć, pamietajcie że to jest tkanka łaczna ( czyli de facto blizna) a nie 'normalna' skóra'.

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Na rozstępy kwas glikolowy 70%+mezoterapia igłowa preparatem wypełniającym rozstępy. Pomaga, choć tak jak pisze moja zacna koleżanka powyżej, rozstęp to efekt rozerwania wiązań kolagenowych, a to jest trwałe

  6. #56
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    A ja z calego serca polecam Głęboki peeling ziołowy np. Jadwiga (polski peeling ziołowy)
    Ja zabieg sobie robie sama,preparaty kupiłam po przejściu szkolenia.
    Jest to dość ,,drastyczna metoda'' skóra jest obficie zaczerwieniona, bardzo piecze oraz czuć jakby kłucie, w następnym etapem skóra złuszcza się płatami. UWAGA -dlaczego głęboki?-ponieważ dochodzi aż do warstwy podstawnej naskórka. Zabieg ten zastępuje okolo 10 zabiegów mikrodermabrazji
    Efekty są widoczne, moje głębokie rozstępy na pośladku po pierwszym zabiegu zmniejszyły się az o 50% (zrobiłam na razie na jednym pośladku aby zobaczyć różnice, porównać obydwa ,bo na jednym i drugim miałam tak samo dużo i tak samo głębokie rozstępy,i naprawdę JEST EFEKT)

    Zdjęc nie bede wstawiać no wiecie tak troche głupio hehe Ale musicie mi uwierzyć na słowo,jako przyszłej Pani kosmetolog

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Ja swoje urocze rozstępy goszcze na brzuchu już 13 lat.
    W pierwszej ciąży chyba ok 8 miesiąca mnie napady i do dziś
    A raczej do grobowej deski już ze mną .
    Jednym słowem przesrane.

  8. #58
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Na rozstępy nie ma nic lepszego niż kolagen. Osobiście nie wierzyłam w jego działanie, ale poza pewnym czasie stosowania naprawdę zauważyłam różnicę. Ja kupuję go na Kolagen naturalny - aktywny kolagen naturalny Inventia Colway gdyby któraś z Was była zainteresowana.

  9. #59
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Ja stosuję systematycznie sprawdzony krem na rozstępy. Oczywiście z zabiegów też często korzystam.

    -----------
    Moje ulubione preparaty

  10. #60
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Cytat Napisał choco-lashes Zobacz post
    A ja z calego serca polecam Głęboki peeling ziołowy np. Jadwiga (polski peeling ziołowy)
    Ja zabieg sobie robie sama,preparaty kupiłam po przejściu szkolenia.
    Jest to dość ,,drastyczna metoda'' skóra jest obficie zaczerwieniona, bardzo piecze oraz czuć jakby kłucie, w następnym etapem skóra złuszcza się płatami. UWAGA -dlaczego głęboki?-ponieważ dochodzi aż do warstwy podstawnej naskórka. Zabieg ten zastępuje okolo 10 zabiegów mikrodermabrazji
    Efekty są widoczne, moje głębokie rozstępy na pośladku po pierwszym zabiegu zmniejszyły się az o 50% (zrobiłam na razie na jednym pośladku aby zobaczyć różnice, porównać obydwa ,bo na jednym i drugim miałam tak samo dużo i tak samo głębokie rozstępy,i naprawdę JEST EFEKT)

    Zdjęc nie bede wstawiać no wiecie tak troche głupio hehe Ale musicie mi uwierzyć na słowo,jako przyszłej Pani kosmetolog
    A szkolenie robiłaś bezpośrednio pod marką Jadwiga? Jak mozesz to podziel się wrażeniami. Zastanawiam się nad zakupem produktów Jadwiga, dostałam kiedyś do testów serum i jestem mega pozytywnie zaskoczona. No i uważam, że zawsze fajnie działać na innych kosmetykach niż większość, bo jednak w polskich gabinetach dominuje Bielenda, Clarena, czasem Ziaja Pro a inne marki jakoś nieczęsto.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja robilam szkolenie w jadwidze z ziolowki
    tak sie luszczyla moja kolezanka jak zrobilam jej zabieg

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #62
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    i jak Aga? Jesteś zadowolona ze szkolenia?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    bardzo bez szkolenia w zyciu bym sie za ten zabieg nie zabrala

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #64
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    ja bym się bała bez szkolenia dzięki Aga, pomyślę nad kursem jak już na rzęski zrobię
    a jest popyt na ten zabieg? co jeszcze wykonujecie na rozstępy?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #65
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Spróbujcie STRETCH-CURE Efektimy. Zarówno tam gdzie już są rozstępy i tam gdzie mogą się pojawić.

  16. #66
    Debiutantka Avatar Zyta2367
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Gabinety kosmetyczne prześcigają się w propozycjach zabiegów chemicznych i mechanicznych, dzięki którym rozstępy znikają, lub chociaż się spłycają. Najczęściej stosowanym zabiegiem jest bezbolesny peeling chemiczny z użyciem kwasu glikolowego, w wyniku którego zostaje złuszczony naskórek, a tym samym spłycają się rozstępy. Zabiegiem, który również polega na ścieraniu naskórka jest mikrodermabrazja. Przeprowadza się ją specjalnym aparatem, który przy pomocy diamentowej głowicy ściera skórę warstwę po warstwie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Aby skutecznie zredukować rozstępy, można też wybrać mezoterapię, czyli wstrzykiwanie igłą w zmienione miejsca substancji leczniczych, które spłycają rozstępy lub laseroterapię, polegającą na podgrzaniu i odparowaniu kolejnych warstw rozstępów. W czasie zabiegu nie tylko spłycają się rozstępy, ale również wyrównuje się kolor rozstępu.

  17. #67
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Acha, chociaż rozstępów raczej nie da się pozbyć całkowicie, można je trochę ukryć. Moja siostra jest po ciąży i chwali sobie pomoc od kosmetyków z serii Mama Care.

  18. #68
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Jest jeszcze opcja skorzystania z takich nici liftingujących Nici liftingujące zapewniające ujędrnianie i lifting twarzy One też właśnie radzą sobie z rozstępami.

  19. #69
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Jest taki cudny olejek Body Stretch Stopper, który znalazłam w sklepie Alqvimia. Po tygodniu wcierania rozstępy wyglądały już inaczej, a skóra była bardziej napięta. Cudo normalnie.

  20. #70
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    A ja odkryłam olejek na rozstępy w sklepie Alqvimia, bodajże pod nazwą Body Stretch Stopper. Najlepsze pieniądze jakie wydałam na kosmetyki. Różnicę widać było na skórze po 10 dniach.

  21. #71
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Chociaż Mama Care też działa naprawdę dobrze.

  22. #72
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Kuracja na rozstępy mama care z Efektima. Potem długo, długo nic.

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Niestety też mam, kremy odrobinę pomogły ale skala problemu jest spora

  24. #74
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    U mnie najlepiej sprawdził się stretch free z Floslek. Używałam całą ciążę i jeszcze później trochę.

  25. #75
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Rozstępy

    Hej, czy ktoras z Was byla na zabiegu laserowego usuwania rozstepow? Mam odlozone pieniazki, maz mnie bardzo wspiera, ale mam watpliwosci co do zabiegu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •