Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 107

Temat: Pielęgnacja piersi

  1. #51
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    (...)
    Zamieszczam rysunek obrazujący sposób masowania biustu po nałożeniu kremu Pulanna.
    Ivonko jeszcze pytanko ile czasu trzeba robić ten masażyk wsmarowując ten krem? bo w końcu się zaopatrzyłam

  2. #52
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Ja to robiłam tak na wyczucie, czyli do póki krem się nie wchłonął. Jakieś 5 minut

  3. #53
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Używałam tego kremu i kurcze powiem Ci,że efekty raczej nie są powalające... i nie wiem czy w ogóle jakieś są... wszystko robiłam tak jak opisywałaś, więc co może być nie tak?

  4. #54
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Ostatnio się dowiedziałam, że u kobiet z dużym biustem są problemy przy tym kremie. Ja miałam miseczkę B czyli wypierdki, więc szybko się podniosły do góry. Może trzeba zrobić podwójną kurację bez przerwy.
    Przykro mi, że się zawiodłaś na tym preparacie.

  5. #55
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    ja podobnie jak Ty Ivonko, nie mam dużego biustu właśnie, B/C no cóż, może jeszcze kiedyś spróbuję wiesz co może jakieś efekty dał, a ja tego po prostu nie zauwazyłam... troszkę poćwiczę i może będzie git (sorki,że tak późno,ale zapomniałam o tym temacie)

  6. #56
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    ja usg piersi mialam w wieku 21lat. sama sie prosilam a teraz planuje co rok sie sprawdzac

  7. #57
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    ja mam podobnie rozmiar D i żadne kremy mi nie pomagaja a do tego jeszcze doszły rozstępy
    macie jakies sposoby zeby sie ich pozbyc albo żeby nie tworzyły sie nowe

  8. #58
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Cytat Napisał DymciA Zobacz post
    ja usg piersi mialam w wieku 21lat. sama sie prosilam a teraz planuje co rok sie sprawdzac
    ja też miałam i też sama się prosiłam
    i wszystko ok było

  9. #59
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    kurcze mi się to tak dłuży.. jestem półtora roku po ciąży, rok karmiłam i jeszcze nie byłam zbadać piersi... muszę się w końcu zebrać i iść..

  10. #60
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Jak ma się problemy z biustem po ciąży, to najlepiej udać się na jakiś zabieg, który pomógłby ujędrnić piersi. Niedawno przeczytałam na stronie hotelu Primavera z Jastrzębiej Górze, że robią taki jeden zabieg, u nich nazywa się to Perfect Biust. Myślę, że każda matka po okresie karmienia piersią, powinna się na coś takiego udać, jeżeli chce mieć ładniejszy biust.

  11. #61
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Hej dziewczyny co o tym specyfiku myślicie?
    Powiększanie biustu bez operacji jest już faktem.

    Bo zastanawiam się nad kupieniem, jest to w postaci kremu.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  12. #62
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    hmm.. jakos trudno mi w to uwierzyć, że biust staje się wiekszy...Że jędrniejszy to moze jeszcze uwierze, ale ze wiekszy to juz moim zdaniem bujda. Ogólnie na temat biustu mam jedno zdanie, że trzeba pokochac swoj biust takim jaki jest. No ale jak sie pokusisz to daj znac oraz chetnie poczytam inne opinie na ten temat.

    ________________________________________


  13. #63
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Patrząc na te "cudowne" składniki aktywne, ten sam efekt osiągniesz spożywając potrawy z soi, sorbitol nadaje się do słodzenia, a nie do powiększania piersi, izoflawony, fitoestrogeny owszem są aktywne biologicznie, jeśli się je przyjmuje doustnie, względnie dojelitowo, nie sądzę, żeby tak duża cząsteczka mogła przeniknąć przez skórę, dostać się do pożądanych komórek i tam działać.
    Jednym słowem pic na wodę.


  14. #64
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    A ja lubię nie słuchać się innych I go kupię, mam kasy trochę na rozpuszczenie więc się skuszę. Będę pisała czy coś pomogło, bardziej zależy mi na uformowaniu i ujędrnieniu ich a nie powiększeniu.. Ale na większe też bym nie narzekała Ale może coś podziała, pożyjemy zobaczymy

    Ale znalazłam inną firmę
    Ostatnio edytowane przez Tosiaczek ; 25-02-2011 o 22:37

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  15. #65
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust.

  16. #66
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

  17. #67
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    A tu jeszcze klika cennych wskazówek dotyczących biustu:

    Odżywiaj się racjonalnie, unikaj gwałtownych zmian wagi ciała. Szybkie rozciąganie skóry piersi prowadzi do ich zwiotczenia, sprzyja powstawaniu rozstępów, skutkuje opadaniem biustu. Zapobieganie nadmiernemu rozciągnięciu skóry polega na działaniach wzmacniających tkankę łączną (zwłaszcza włókien sprężystych) - racjonalne odżywianie, zewnętrzne stosowanie preparatów wzmacniających strukturę skóry, przyjmowanie suplementów witaminowych.


    Utrzymuj prawidłową, prostą postawę ciała.
    Wybierz idealnie dopasowany biustonosz gwarantujący pełne wsparcie dla piersi. Sprawa doboru właściwego biustonosza nie jest właściwie doceniana przez kobiety, choć niejednokrotnie biustonosz decyduje o estetycznym wyglądzie biustu na wiele lat. W trakcie uprawiania jakiejkolwiek formy sportu zawsze zakładaj odpowiedni biustonosz - nadmierne rozciągnięcie się powięzi otaczającej gruczoł to jedna z przyczyn opadania piersi.


    Unikaj gorącej wody - wysusza skórę, doprowadza do jej zwiotczenia. Zamiast gorącej kąpieli weź letni prysznic, kończąc go zimnym natryskiem - najskuteczniejszym i zarazem najtańszym sposobem ujędrniania piersi.


    Zacznij regularnie ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej - choć ćwiczenia nie będą miały wpływu na wielkość Twoich piersi, delikatnie umięśniona klatka piersiowa sprawi, że Twój biust będzie lepiej się prezentował. Świetnie działa pływanie.


    Unikaj spania na brzuchu, jeśli masz bardzo duży biust.


    Nie opalaj biustu, jeśli pragniesz przez długie lata zachować gładką, sprężystą skórę.

  18. #68
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Nie chcę zakładać nowego tematu, jeśli żle wpisałam,to bardzo przepraszam i proszę o zmianę.
    Moja siostra zadzwoniła do mnie wczoraj po wizycie u ginekologa,że ma guzka na piersi,tłuszczowego,tzn.włókniak.Lekarz powiedział,że to nic takiego,ale trzeba zrobić punkcję-u niego to koszt 500zł. Chciałam spytać czy taki zabieg jest refundowany przez NFZ i co to w ogóle za zabieg?Koszt 500 zł dla niej jest astronomiczny, a ja nie mogę nic znależć na ten temat w google.

    Trochę się wyjaśniło,rozmawiałam z siostrą,że nic nie mogę znaleźć na temat punkcji,jedynie o biopsji,siostra stwierdziła ,że się pomyliła,chodzi o biopsję. Na szczęście jest refundowana,poradziłam jej,żeby wzięła dokumenty i zapytała w swojej przychodni,tam wyznaczą jej termin zabiegu.
    Ostatnio edytowane przez marylin ; 03-04-2013 o 15:01

  19. #69

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Ja zaczęłam od wymiany wszystkich staników. Bo mam rozmiar 65 C, a wszystkie jakie do tej pory nosiłam to 75B... Teraz tylko dobry kosmetyk i masaże :-)

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    marylin, punkcja a biopsja to jedno i to samo. przy pomocy igły pobiera się material do badania histopatologicznego z guza. zabieg jest refundowany przez NFZ. koleżanka miała, przeprowadzili zabieg usunięcia i wszystko jest cacy tłuszczak to nic złego

  21. #71
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Mysiaczqu dziękuję za troskę,już dużo się naczytałam na ten temat,siostra nie ma internetu a od lekarzy trudno się czegoś dowiedzieć,wszystko jej opowiedziałam,na szczęście jest dużo rzetelnych informacji na ten temat i już po sprawie- na szczęście wszystko ok.


  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Ja uważam, że dużo pomagają ćwieczenia i masaże zimną wodą pod prysznicem, a zaraz po nich wsmarowanie kremu by nawilżyć skórę.

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Dziewczyny wystarczy myć piersi na przemian raz zimną raz ciepłą wodą,po miesiącu już są jędrniejsze,ja wieczorem biorę jeszcze hantelki 2kg i 5 minut unoszę je do góry i pomalutku opuszczam.Piersi mam ładniutkie Nie wierzę w kremy,żele cud

  24. #74
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Oczywiście,kremy ujędrnią tylko skórę, nie dostaną się do mięśni i "tkanki gruczołowej".Ćwiczenia to dobry pomysł, swego czasu dużo ćwiczyłam, jedynym minusem jest znaczny przyrost mięśni ramion i bicepsów,ale-nic za darmo


  25. #75
    Debiutantka Avatar Selen
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja piersi

    Odpowiednio dobrane ćwiczenia pod względem ilościowym i jakościowym zagwarantują wysmuklenie oraz ujędrnienie mięśni a nie ich rozrost. Poza tym nie u każdego z taką łatwością można wyrzeźbić bicepsy oraz pozostałe partie ciała. Jest to w pewnej mierze uwarunkowane genetycznie oraz rodzajem stosowanej dietą. I tak na przykład osobom chcącym wyrzeźbić mięśnie zalecana jest dieta białkowa gdyż białko stanowi budulec tkanki mięśniowej. Oprócz hantli można wykorzystać również inne sprzęty, np. piłkę, na której ćwiczenia oprócz ujędrnienia biustu dodatkowo wzmocnią nasz brzuch. Dziewczyny pamiętajcie że nawet najlepsze kosmetyki nie zdziałają cudów jeżeli będą stosowane bez ćwiczeń.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  2. Powiększanie piersi
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-07-2017, 17:48

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •