Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Temat: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

  1. #1
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    TU POROZMAWIAJMY O SUSZARKACH/LOKÓWKACH/LOKOSUSZARKACH.
    WYMIEŃMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI I OPINIAMI.

    Hej dziewczyny
    większość z nas używa suszarki do włosów. Jakie polecacie ? Jaką firmę ? Jakie parametry ?

    Interesuje mnie taka, która ma regulowany nawiew, temperaturę no i się nie przegrzewa.
    Ja np dzisiaj suszyłam się sama taką bardziej profesjonalną suszarką firmy REMINGTON i jestem bardzo zadowolona, bo mam tak gładkie włosy, że nie musiałam używać prostownicy ( i przy okazji wyglądam jak człowiek ).
    Chcę sobie sama taką kupić.

    Możecie wklejać zdjęcia i krótki opis suszarki/lokówki.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #2
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    hmm dziewczeta i panowie, podbijam temat moze ktos zechcialby sie wypowiedziec ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #3
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    fajna ta pierwsza oczywiscie bedac kobieta patrze na wyglad hehe ja w koncu nie kupilam jeszcze tej suszarki... jakos przeszlo bokiem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #4
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Najważniejsze aby miała funkcję jonizacji i nie dmuchała byle jak tylko porządnie suszyła włosy, ważna jest też jej waga bo przecież nikt nie chce się zajechać Ja kiedyś na praktykach w salonie fryzjerskim trafiłam na taką że ręce mi odpadały więc polecam leciutkie. Jeżeli ktoś modeluje włosy to trzeba pamiętać o tym aby miała odpowiednie nasadki, bo chyba nikt nie chce tą rozgrzaną spiralą popalić sobie włosów. Natomiast do włosów kręconych niezbędny jest dyfuzor Moim zdaniem firma nie jest najważniejsza ale nie znaczy to że warto kupić jakieś badziewie w markecie, najlepiej wybrać się do hurtowni fryzjerskiej i powiedzieć czego się szuka a przy okazji dokupić preparat do termoochrony bo trzeba pamietac zę nie tylko prostujać włosy narazamy je na dzialanie wysokiej temperatury

  5. #5
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    fryzz, możesz polecić konkretne modele, najlepiej ze zdjęciami
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #6
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Świetna jest również ta suszarka remingtona za stówkę - https://www.morele.net/agd/zdrowie-i...-do-wlosow-192 Może nie ma dużej regulacji prędkości, ale akurat to dla mnie żaden problem. Łatwo się ją trzyma. Zresztą - chyba opinie o produkcje mówią same za siebie.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Powinna zaciekawić cię lokosuszarka z babyliss ma nakładkę prostującą i jonizację, także na stałe można zrezygnować z prostownicy bo włosy i proste, i gładkie i się nie puszą. Oprócz tego mogę zagwarantować, że będzie chodzić latami bo używałam już wielu produktów z tej firmy

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Ma dostałam na święta i zakochałam się bez opamiętania - https://www.al.to/p/315917-suszarka-...hp8280-00.html - dziewczyny cudo a nie suszarka. Regulacja prędkości nadmuchu, temperatury, sama wybiera optymalną temperaturę żeby nie przesuszyć włosów, posiada funkcję jonizacji i ma zimny podmuch. W zestawie jeszcze koncentrator i dyfuzor Odkąd jej używam moje włosy są lśniące, w końcu się nie elektryzują i dużo szybciej się układają. Genialny sprzęt

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Chyba najważniejsze, żeby miała funkcję jonizacji powietrza i suszenia chłodnym powietrzem, reszta to już zależy, która firma cenowo lepiej wypadnie

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Ja ogólnie odradzam tandemów. Już lepiej osobno kupić suszarkę i osobno lokówkę. Zawsze też można suszyć włosy na szczotkę, dzięki czemu albo je podkręcimy, albo wyprostujemy. A tu chodzi tylko o to, że lepsze jakościowo są pojedyncze urządzenia

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    A może dobrą opcją byłaby lokówko-suszarka? Tutaj poczytasz o takim sprzęcie i dowiesz się jakie funkcje powinien mieć, by wyszły ładne fale, a fryzura była uniesiona i pełna objętości.

  12. #12
    Wczytuje się Avatar lilith14
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Tak jak Pamela, odradzam tandemy. Valera ma bardzo dobre suszarki z jonizacją powietrza i opcją suszenia na zimno. Na sklepfryz.pl znajdziecie duży wybór urządzeń takich marek, to sklep z produktami dla salonów fryzjerskich, więc urządzenia są bardzo trwałe i po prostu skuteczne, a cena jest atrakcyjna Podejrzewam, że urządzenia dla salonu muszą być po prostu skuteczne, natomiast produkty w standardowych sklepach często mają zawyżoną cenę przez nadmierny marketing. Dlatego ja właśnie wolę kupować dobre urządzenia przez internet niż przepłacać za reklamy.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    jeśli suszarka to tylko babyliss. Przede wszystkim te suszarki mają wiele funkci i mimo swoich rozmiarów sa lekkie i wygodne. Dla mnie to najlepsza suszarka jaką miałam. moja poprzednia nie miała np regulacji temp a ta ma co jest naprawde dobre bo przy suszeniu nie parzę skóry głowy. Poza tym ma tez regulacje siły nadmuchu co tez sie przydaje bo jak nieraz chce szybciej wysuszyc włosy to ustawiam ja na full

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Wiele razy przejechałam się na "tanich" suszarkach. Mam gęste i kręcone włosy co za tym idzie suszarki często się palą. Mój ostatni zakup to VENTUS TOURMALIN 220 od b2b. Kupicie ją za pośrednictwem hurtowni jak ja bądź u fryzjera. Szybko suszy, nie jest ciężka a cena tak jak normalne suszarki w marketach. Nie elektryzuje włosów no i mam ją już od kilku lat

  15. #15
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Jaka suszarka/lokówka do włosów, czyli co polecamy ?

    Duze znaczenie ma moc suszarki. Musimy wiedzieć, że moc przekłada się na czas suszenia, co w praktyce oznacza, że im jest ona większa, tym szybciej uda nam się wysuszyć włosy. Przy cieńszych włosach nie ma to tak dużego znaczenia, nieco inaczej wygląda już ta kwestia u posiadaczek długich i gęstych włosów. Moim zdaniem do użytku domowego w zupełności wystarczy 2000 i taką własnie mam sama
    No i warto zainwestować w suszarkę z jonizacja.

    Zerknij sobie do sklepu Clatronic:
    https://www.clatronic.pl/suszarki-do-wlosow/

    Zamawiałam tam swoją, konkretnie ten model;

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •