Witam, coraz częściej zastanawiam się nad tym żeby moją pasje do tworzenia fryzur i pielęgnacji włosów jakoś wykorzystać w swoim życiu codziennym, najlepiej dokształcić się technicznie i teoretycznie i pracować jako fryzjerka. Największym problemem jest dla mnie to że szkoda mi dwóch lat żeby wracać do szkoły zawodowej i ją skończyć. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie dobrego kursu z certyfikatem. Jednocześnie zastanawiam się jak dokładniej wyglądają takie kursy. Z tego co się zorientowałam różnie trwają takie kursy. Ten na który patrzyłam trwał 120h i obejmował praktykę i teorie. Co właściwie się ma po takim kursie Wiadomo certyfikat plus podstawowa wiedza. Jak to wygląda później ze zdobywaniem wiedzy praktycznej Czy ja mogę się starać o praktyki w jakimś zakładzie fryzjerskim Czy te praktyki będą płatne czy darmowe jeżeli ktoś by się zgodził na coś takiego Bardzo proszę o wypowiedzi osób które mają takie kursy za sobą lub prowadzą takowe. Z góry dziękuje


PS. Jestem z Krakowa więc jeżeli można prosiłabym również o polecenie dobrej szkoły