Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 93

Temat: Wypadanie włosów- pomocy!

  1. #51
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Jako, że farbuję włosy na niebiesko - co ok. miesiąc przechodzą tortury w postaci rozjaśniania odrostu i nakładania tonera. Gdybym nie dbała o nie dodatkowo pewnie szybko zostałabym łysa

    Z mojej strony mogę polecić pewien zestaw.

    Włosy myję szamponem receptury babuszki Agafii Szampon Agafii przeciw wypadaniu włosów - Skarby Syberii Zauważyłam znaczną poprawę, nie zostawiam połowy włosów na szczotce.
    Oprócz tego tonik już na umyte i osuszone włosy, głównie na skalp Naturalny ziołowy tonik Agafii przeciw wypadaniu włosów - Skarby Syberii

    Ale moim numerem jeden, bezapelacyjnie został INNEOV ARCHIWUM | INNEOV GESTOSC WŁOSÓW | PromoCeny.pl - ulotki, promocje, zniżki W chwili obecnej go nie zażywam, bo trzepie po kieszeni. Ale kiedy brałam go pierwszy raz już po 2 tygodniach widziałam ogromną poprawę. A te wszystkie skrzypovity, bellissy niestety na mnie nie działają

  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Myslalam ze lysa zostane. Dopiero biotyna z puritans pride pomogla

  3. #53
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    A mi na wypadanie włosów pomogła domowa maseczka jajeczna

  4. #54
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Czytałam kiedyś o tej maseczce, aczkolwiek miałam sporo wątpliwości co do tego jak się spłucze i jakoś nigdy nie wypróbowałam tego sposobu. Ale kiedyś pomogła mi odżywka z seboradin - skuteczna choć o mało przyjemnym zapachu. Ale coś za coś.

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Mi też pomogła maseczka jajeczna i napary ze skrzypu i drożdży. Jakbyście chciały spróbować, to tu są przepisy Rewitalizacja - Wypadanie włosów - TOP 5 domowych sposobów na wypadanie włosów - ofeminin

  6. #56
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    ja używam na wypadanie włosów olejek rycynowy albo nafta kosmetyczna polecam serdecznie

  7. #57

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Cytat Napisał julka8 Zobacz post
    ja używam na wypadanie włosów olejek rycynowy albo nafta kosmetyczna polecam serdecznie
    bardzo fajne są te rzeczy plus nafta super nabłyszcza ale mogą również podrażniać skórę głowy. Sama się przekonałam o tym jak przy kolejnej kuracji myślałam że słonie mi głowa.

    Na wypadanie dobra jest kuracja wzmacniająca Joanny, picie drożdży i ogólnie witaminy z grupy b.

  8. #58
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Ja stosuje olejek rycynowy z dodatkiem żółtka i oleju i jest poprawa, włosy są bardzoej wzmocnione

  9. #59
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    A u mnie ostatnio wypadały włosy ostro więc kupiłam sobie biotebal kuracja 3 miesięczna włosy przestały wypadać i szybciej rosły. Polecam

  10. #60
    Debiutantka Avatar Marion
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Z wypadaniem włosów jest tak, że trzeba się najpierw skupić na tym dlaczego włosy wypadają. Często jest to wina nieodpowiedniej diety lub problemów z hormonami, np. niedoczynność tarczycy. U mnie okazało się wynika to z nietolerancji glutenu - jadłam wiele lat produkty z glutenem i stan moich włosów był opłakany :/ Czasem niewystarczające jest branie tabletek i trzeba się udać na poradę do odpowiedniego specjalisty. Konkretne przyczyny wypadania włosów: Okresowe wypadanie włosów - jak sobie z tym radzić?

  11. #61
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    A testował ktoś preparaty marki Monrin? Słyszałam, że są dobre na wypadanie włosów. Planuję kupić coś takiego Koncentrat energetyzujący MonRin przeciw wypadaniu włosów- może któraś z was testowała i się wypowie na ten temat?

  12. #62
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    ja próbowałam wcierkę do skóry głowy jantar i powiem wam dziewczyny, że może i wypadanie nie ustąpiło, ale dużo nowych włosków zaczęło wyrastać, tylko to wymaga systematyczności. Dlatego mimo efektów musiałam sobie odpuścić, bo na dłuższą metę nie jestem w stanie codziennie jej sobie wmasowywać. Ale jeśli ktoś jest na tyle systematyczny, to polecam wypróbować

  13. #63
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    skoro wypadają wam włosy to pewnie nie używałyście szamponów Amway przeciw wypadaniu włosów? to żałujcie. tą markę poznałam przez koleżankę która mi pokazała ten tekst Amway, Citi Handlowy, IKEA – pomysłowe działania CSR w służbie społeczeństwu - WPROST i się bardzo zdziwiłam że korporacje tego typu aż tyle dobrego robią dla ludzi. a szampon z ich strony uratował moje włosy.

  14. #64

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    radzę przed kupnem jakiegokolwiek takiego preparatu czy tabletek dobrze się zapoznać z nimi i poczytać duuuużo opinii... bo niestety, ale większość z tego to zwykłe naciągactwo i reklama... na tej stronie możecie poczytać sporo wartościowych komentarzy o tego typu środkach, warto tam zerknąć zanim cokolwiek kupicie

  15. #65
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Jest taka fajna kuracja prosalon med od Chantal. Normalnie odbudowuje włosy od nowa.

  16. #66
    Debiutantka Avatar Natalia158
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Ja polecam wizytę u trychologa. Dobierze odpowiednią kuracje na konkretny typ wypadania włosów. Samemu można po prostu nie "utrafić" w problem.

  17. #67
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    ja stosuje olejek rycynowy z żółtkiem, włosy są piękne, na pewno odrobinę wzmocni

  18. #68
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Cześć,

    jakiś czas temu wpadłam na ciekawy artykuł odnośnie wypadania włosów i przyspieszania porostu włosów uzupełniony filmem.
    może którąś z Was także zainteresuje: 5 sekretnych sposobów na przyspieszenie porostu włosów - Łukasz Podliński | Moda męska | Męskie fryzury | Lifestyle

  19. #69
    Wczytuje się Avatar Kieco1
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    W tamtym roku w odstępie 3 miesięcy miałam 4 razy anginę ropną. To był koszmar Kiedy w końcu wyzdrowiałam, a angina nie wróciła, byłam słaba, blada, bez sił, a włosy wypadały garściami Pomógł olej z wiesiołka w kapsułkach (np. GAL), płukanki naparem ze skrzypu polnego i zastrzyki z witaminy B na wzmocnienie.

  20. #70
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    ja bym nie r yzykowala zadnych nie znanych kuracji wiem o wlasciwosciach oleju rycynowego sama go kiedyś stosowałam do rzes oraz wlosow i to prawda bardzo wzmacnia i rzesy i wlosy ale jeżeli jest problem z wypadaniem i to nadmiernym to absolutnie szybciutko biegłabym do lekarza żeby to zatrzymać w odpowiednim stadium.pewnie sa to jakies niedobory witamin ale samemu bym nie ryzykowala.

  21. #71
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazala sie mezoterapia skory glowy i wiem, ze nie jestem jedyną osobą, ktorej pomogl ten zabieg zdecydowalam sie na to w klinice hair medica i ciesze sie, ze mimo wielu nieudanych prob walki z wypadaniem wlosow nie poddalam sie i postanowilam sprobowac mezoterapii wlosy nie wypadaja, a co najlepsze- nowych jest pełno, smiesznie sterczą, gdy czesze sie w kucyka- jak małe antenki

  22. #72
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Miałam spory problem po urodzeniu drugiego dziecka i nie potrafiłam zatrzymać wypadania włosów żadnymi kosmetykami czy domowymi metodami. Wtedy pomógł mi dr Michajłowski z kliniki Dr Trycholog. Prawidłowo zdiagnozował problem, a korzystał z najnowszych technologii jak trichoskopii i trichogramu, a następnie wdrożył skuteczne leczenie. No nie narzekam już na braki na głowie.

  23. #73
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    ja też miałam problem z wypadaniem włosów, u mnie okazało się, że powodem jest choroba. a wy zwróćcie uwagę na te rady Jak powstrzymać wypadanie włosów? i pomyślcie nad zastosowaniem ampułek, o których tam piszą. nie zawsze sam szampon was uratuje.

  24. #74

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    Zmień szampon, odżywkę, zastosuj jakieś wcierki. Zażywaj witaminy

  25. #75
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Wypadanie włosów- pomocy!

    ostatnio walczylam z wypadaniem wlosow mase czasu. ponad 3 lata. wyprowbowalam bardzo drogie szmapony, odzywki. po co... tylko hajsy wydalam. mama kazala mi sprobowac domowych sposobow, podeslala mi link: Domowe sposoby na wypadanie włosów | fryzury.pl - o włosach wiemy wszystko i w koncu cos powoli zaczelo dzialac. teraz moje wlosy odrosly, wczesniej musialam je sciac. ok. 15 cm (( teraz urosly 5 cm i mam nadzieje, ze oby tak bd dalej )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  3. Keratynowe prostowanie włosów
    By beata671 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 111
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 10:23
  4. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57
  5. Maszynka do włosów
    By Kamis in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2015, 15:43

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •