Poka¿ wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Odchodzenie akrylu od wolnego brzegu naturalnej p³ytki paznokcia

  1. #1
    Rozkrêcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Sk±d
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domy¶lnie Odchodzenie akrylu od wolnego brzegu naturalnej p³ytki paznokcia

    Hey Dziewczyny. Szuka³am tego tematu na forum ale nie znalazlam, tak wiec zalozylam nowy watek. Czy ktoras z Was orientuje sie dlaczego akryl odchodzi od wolnego brzegu kiedy nakladam tylko na naturalna plytke paznockia? Pomijajac oczywiscie przygtowanie plytki to czy trzeba jakos specjalnie nakladac ten akryl przy wolnym brzegu zeby sie nie odklejal od naturalnej plytki ?
    mam jedna klientke ktorej potrafi akryl sie trzymac bez problemow dopoki nie zrobie dopelnienia. kiedy jej dopelnie po kilku dniach odchodzi jej wlasnie od strony wolnego brzegu.. prosze o pomoc!

  2. #2
    Na³ogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domy¶lnie Odp: Odchodzenie akrylu od wolnego brzegu naturalnej p³ytki paznokcia

    Witam Ciê przy porannej kawce

    http://forum.wzorki.info/metoda-akry...ia-akrylu.html

    Powy¿ej masz linka do naszego dzia³u akrylowego o zapowietrzaniu sie akrylu , a wiêc o dociskaniu masy do paznokcia.
    Poni¿ej bardzo bogato opisany dzia³ jak poprawnie wykonaæ paznokcie akrylowe.
    http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-akrylowe.html


    Je¶li po tej lekturze uznasz, ¿e nadal Twój problem siê powtarza. Napisz i opisz szczegó³owo krok po kroku jak zak³adasz akryl.
    Pamiêtaj równie¿ ¿e zachowanie siê p³ytki wi±¿e siê ze stanem zdrowia klientki zapytaj delikatnie czy klientka ma problemy hormonalne- tarczyca, ¿eñskie etc. Zastanów siê równie¿ czy to zdarza siê tylko przy tej jednej klientce czy powtarza siê ka¿dorazowo przy aplikacji akrylu
    Je¶li klientka jest chora, wtedy tez p³ytka jest o wiele s³absza i t³u¶ciejsza. Wiêc zawsze mo¿esz podwójnie j± odt³u¶æiæ.

    Poczytaj ... naprawdê wielu rzeczy mo¿na sie dowiedzieæ


    Pozdr
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dzi¶ to dar od losu....."

  3. #3
    Rozkrêcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Sk±d
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domy¶lnie Odp: Odchodzenie akrylu od wolnego brzegu naturalnej p³ytki paznokcia

    chyba chodzi jednak o dociskanie akrylu, z tym,ze przy wale paznokciowym mi sie nie zapowietrzaja. odklejaja mi sie od wolnego brzegu, ale tylko jesli sa na naturalnych pazurach. bo wszystko jest ok jesli przedluzam paznokcie. odpadaja tym tym babeczkom ktorym klade na naturalnej plytce... tylko nie wiem jak uklepac ten akryl od wolnego brzegu. mam uklepywac i przygladzac akryl od wolnego brzegu w strone walu ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne w±tki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przed³u¿anie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. Odpowiedzi: 1076
    Ostatni post / autor: 02-08-2017, 20:27
  3. ¯elo - lakiery / hybrydy / Shellac
    By marta325 in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 4484
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 16:11
  4. Materia³y pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •