Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: guill d'or one touch

  1. #1
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie guill d'or one touch

    Dzisiaj na tragach obserwowałam wykonywanie paznokci metodą one touch, jeden nawet został mi wykonany w jakieś 2minuty w sumie paznokieć jest cieniutki, naturalnie wyglądający i w porównaniu do reszty moich papierków twardy. Jednak jak się przyjrzę do widzę gdzie proszek się nie rozpuścił.

    Co myślicie o stylizacji paznokci w 25 minut?

    One Touch

  2. #2
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    po obejrzeniu filmiku stwerdzam ze ameryki ta firma nie odkryła gdyż pierwszy kurs pazurkowy jaki robiłam w 2003 to była metoda o nazwie fly-on z firmy niemieckiej''you'' dokładnie identyczny sposób wykonania ale nie wytrzymała długo na rynku gdyz produkty były strasznie drogie wiec moze to reaktywacja tamtej


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Na filmiku wygląda to szybko,ładnie i przyjemnie,ale chciałabym to wypróbowac osobiście

  4. #4
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    No jak pytałam to pani mi powiedziała, że niby bez kursu nie sprzedają rzeczy.. No i faktycznie tipsów 70 chyba 80zł kosztuje czy jakoś tak więc ceny wysokie. Metoda dosyć ciekawa i przede wszystkim naprawdę szybka.

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    a firma kiss nie miała czegos takiego? ciotka moja mi kiedys tłumaczyła ze nakłada proszek a potem z daleka tylko pryska płynem... ja zwolenniczka form nie wprowadze czegos takiego u siebie...

  6. #6
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Kiedyś mi o tej metodzie opowiadała koleżanka ,ale myślałam że coś ściemnia ,a tu proszą jednak istnieje taka metoda. Ja chętnie bym coś takiego spróbowała ,fajnie to wyglądało na filmiku.

  7. #7
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Wydaje mi się, że aktywator i resina przeszły z metody fiberglass, zamiast jedwabnych pasków tutaj jest ten proszek (no, chyba, że to tylko nazwy przeszły, ale i tak podobnie się robi). Ciekawe dosyć, aczkolwiek zastanawia mnie czy się przyjmie.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    właśnie zapisałam sie na szkolenie z tej metody,zobaczymy z czym to się je.Mam je jutro,więc jak co wszystko opiszę

    ---------- Dodano o godzinie 21:03 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:06 ----------

    jednak szkolenie z braku czasu odbyłam dzisiaj metoda fajna,przyjemna i szybka,bez piłowania, w sumie tylko 4 produkty pierwsze-szkoleniowe pazurki robiłam 40 min,ale pani instruktor mi "przeszkadzała" nie mają do tego jeszcze coverka,podobno ma być w przyszłym tyg. oto efekty

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Napisz za jakis czas jak z trwałościa materiału i czy robilas na naturalnym bez tipsa?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Chocolata ja narazie wszystkie robię na naturalkach,bo jak powiedziałam o tym dziewczynom,to żadna tipsa nie chce,w szkou są że pazurki takie cieniutkie a twarde i że nic nie piłujesz,nic nie piecze i nie śmierdzi,a do tego ten czas
    Dziś też przyszła pani,ale ta chciała jakiś malutki dodatek-wyszła cała w skowronkach
    Ale byłam zdziwiona,że dziewczyny nie narzekałay,że uśmiech za mały...im się to wręcz podoba,że cytat:" To wszystko takie naturalne",zaczynam się bać ,że na frenchach skończę...
    zapomniałam dopisać,że na prawej rączce-własnej sama sobie też zrobiłam i się nie oszczędzam,testuję jak się to ma w praktyce...

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    A jak ze zdobieniem na takim materiale? I czym robiłas białą koncowkę skoro to nie tips jak na filmiku? Ciekawam jak trzymają się na wolnym brzegu i czy mają sklonnosc do zapowietrzeń.. Czekam niecierpliwie na c.d testów)
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    testuję,testuję,jak już przetestuję tak conajmniej za dwa tygodnie wstawię fotę
    mam dopiero 4 dni,ale jest ideał-he ma się ten talent ,ale poważnie to jestem mega zadowolona,poczekamy-zobaczymy
    co do zdobień...niby można wszystko (wszystkiego sama jeszcze nie wypróbowałam),ale wtedy schodzi duuużo materiału,który niestety jest bardzo drogi jeszcze i do tego w euro...więc się raczej nie opłaca.Ta metoda jest najlepsza dla takich klientek,którym zależy na czasie i naturalności w jednym
    aa.. Chocolata trochę się nie zrozumiałyśmy-to jest taki hmmm dziwny tips,który przyklejasz na naturalną płytkę i wszystko robisz na naturalnym pazurku,bo jest jeszcze tips-taki "prawdziwy" długi do przedłużania,gdyby ktoś chciał takie,ale dłuższe pazurki i wtedy na tego długiego przyklejasz to białe lub maluszesz takim proszkiem,ale nie bardzo mogę wszystko "wyklepać",bo mi nie wolno no i kupić towar możesz tylko po kursie...

  13. #13
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    To bardzo ciekawie wyglada, dobry sposób aby szybko zrobić ładnego frencza...

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    fajna, szybka metoda, bardzo ładnie wyglądają pazurki....szkoda że taka cena wysoka

  15. #15
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    kurcze ja jakas do tylu jestem;/

    no niezle niezle, piewszy raz slysze o czyms takim. z checia wybralabym sie na taki kurs i obczaic dokladnie co i jak

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    ja widzialam te metode na targach w Poznaniu. Pani bardzo konkretna i mila, odpowiadala na zadane pytania Swietna alternatywa dla klientek, ktore lubia naturalny efekt (te hybrydowe) glownie. Szkoda ze nie ma coverka tez myslalam o tym szkoleniu, ale chwilowo... sie wstrzymuje, bo paznokcie Pani po 3 tyg nie wygladały ładnie (jakby byly pożólkniete...) hybryda wg mojej oceny duzo fajniej sie prezentuje.

    Ciekawa jestem do jakich pazurów ta metoda sie nadaje czy tak jak hybryda, piekne, mocne zdrowe... czy do kazdej plytki
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  17. #17
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    szukalam cos w Rzeszowie jakis kurs z tej metody ale nic nie ma... hmm orintujecie sie czy cos jest w pobliżu mnie? i ile taki kurs kosztuje? robiła któraś go z was?

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Iraa robila pisala powyzej, wyszukaj na ich stronie czy przypadkiem nic nie maja w Twojej okolicy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Diamond ja robiłam,a co chciałabyś wiedzieć konkretnie? Ja byłam na szkoleniu w Zabrzu, tam mają jeden z oddziałów,wejdź na stronę i zadzwoń zapytać,bo z tego co wiem nie mają nic na necie,bo żeby u nich coś kupić musisz tam zrobić szkolenie.Nie ogłaszają się zbytnio ,tylko kładą nacisk na targi

  20. #20
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    patrzylam i chyba jest na podkarpaciu powiedz mi jaki koszt za kurs i materialy?

  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    pazurki ta metoda robilam 10 lat temu, zadna nowosc
    jak sa nieumiejetnie wykonane to beda sie lamac i zapowietrzac tak samo jak zel czy akryl
    minusem jest to ze zolkna nie wiem jak teraz ale 10 lat temu po tygodniu bez lakieru do paznokci sie nie obylo

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Dokladnie mialam podobne odczucie kiedy je na targach widzialam Aguluś
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Edyta jak dotrzyman pazurki do trzech tygodni i inne moje klientki to powstawiam fotki,same ocenicie czy coś się z nimi działo i czy pożółkły, ja narazie jestem zadowolona nic oprócz małego odrościku nie zauważyłam a co do tego do jakiej płytki się nadają...-utwardzają każdą,do tej pory nie mam żadnego zażalenia choć jeszcze poczekamy-zobaczymy
    Nie wiem czy to było 10 lat temu,ale mnie bardzo odpowiada i mam na to klientki
    Dziś pierwszy raz robiłam czerwone. Dla mnie jak na razie minusem jest to,że ich "tipsy" mają mały uśmiech,choc to akurat moim klientkom "naturalnym" bardzo odpowiada. Na drugich malowanki na życzenie

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    Dziś kolejne

  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: guill d'or one touch

    wstawiam fotki pazurków robionych 3 i 9-go maja,nic nie zżółkło,ale jest jeden mankament tych pazurków, nie sa tak wytrzymałe jak żel czy akryl tzn. jak widac na zdjęciach są małe "ubytki" dwóch pazurków,które najzwyklej w świecie się ułamały ;/ ta metoda jest świetną alternatywą dla wzmocnienia naturalnych pazurków,a do przedłużania lepiej użyć akryl lub żel,tyle moich spostrzeżeń

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •