Pokaż wyniki 1 do 25 z 33

Temat: Ból nadgarstka

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Ból nadgarstka

    Od 1,5 tygodnia mam straszny ból w nadgarstku. Nigdy nie miałam żadnych urazów czy złamań. Myślę, że troszkę przesiliłam reke przy remoncie. Nie uderzyłam się ani nie upadłam. Po kilku dniach po remoncie zaczął się ból. Nie mogłam nic nosić ani chwytać, obracać nadgarstkiem, zginać nadgarstek do wewnątrz czy odgiąć. Praktycznie nie mogłam robić nic ręką. Smarowałam maścmi przeciwbólowymi i związywałam nadgarstek bandażem. Ból jakby się troszkę zmiejszał ale uczucie jakby blokady dalej było, i od wczoraj nagle wszystko się pogorszyło.Robiłam normalne prace domowe, posprzatałam w mieszkaniu i zrobiłam obiad ale to wcześniej tez robiłam, a dziś w nocy obudził mnie ból, na nadgarstku pojawila sie jakaś kulka, która przy dotyku strasznie boli, wogóle przy dotyku boli, czasami czuję jakby takie łamanie w palcach, nadgarstku i przedramienu.Nie mogę opuścić nadgarstka w dół bo ból jest niesamowity. Bez poruszania ręki ból ciągle towarzyszy. Przypomniałam sobie , że jak byłam młodsza to taki ból też mi towarzyszyl, nosiłam wtedy opaske sciągająca ale nie pamiętam ile trwał ból. Czy jest to coś poważnego? Powinnam udać się do lekarza czy czekać aż samo przejdzie?


    No i jak ja mam teraz paznokcie na konkursy robić? Mam nadzieję, że wkońcu przejdzie...
    Ostatnio edytowane przez dzidzia1987 ; 22-04-2012 o 12:58

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    Osobiście radziłabym iść do lekarza nawet jeśli to ma być kontrolne....
    Może to być zwykłe przeciążenie nadgarstka,
    ale i coś gorszego.
    lepiej szybko sprawdzić żeby mieć pewność.
    i wtedy tylko będziesz musiała oszczędzać rączkę.

    Moja przyjaciółka miała podobnie z kostką...
    najpierw bolało ale nogą trochę ruszała i niby miała skręconą po miesiącu zwolnienia, okazało się że jednak było złamanie. i kolejne 3 tygodnie gipsu.

  3. #3
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    dzięki Germana...najgorsze jest to,że najpierw muszę iść do rodzinnego po skierowanie i potem drugi raz do specjalisty...

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    No neistety

    Spróbuj też poobkładać sobie chłodnym okładem 1-2 razy dziennie. i faktycznie jakaś opaska "uciskowa" żeby troszkę ograniczyć też ruszanie.

  5. #5
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    reka troche przestala bolec, smaruje altacetem i nosze opaske sciagajaca, ,,kulka'' jak ja to nazwalam, tak jakby sie rozlala, jest mniej wypukla ale za to 2 razy wieksza, poczekam do konca tyg i jak sie nie zmieni ide do lekarza

  6. #6
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    oh je to widze ze nie tylko ja cierpie na to.od wczoraj boli mnie to samo miejsce co ty.Teraz jest troszke lepiej ale dzis rano nie moglam drzwi przytrzymac jak wychodzilam z domu tak bolalo....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •