Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 33 z 33

Temat: Ból nadgarstka

  1. #26
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    o widzę,że nie tylko ja mam bóle nadgarstka

    u mnie pojawia się systematycznie, już nauczyłam sie z nim żyć. Ostatnio ból był niezdoniesienia i poszłam wkońcu do lekarza. Okazało się, że mam zapalenie ścięgna, a niestety przy mojej ciężkiej pracy, nadgarstek jest ciągle przesilony i ból będzie ciągle powracał. Na codzień noszę opaskę uciskową,w trakcie bólu tabletki i maści przeciwzapalne. Niestety to nie jest rozwiązanie na długo, to tylko na chwilę uśmierza ból a nawet i czasem nie. Taka to już niestety moja natura Aż się boję jak pomyślę co będzie pod koniec maja bo mam przeprowadzkę...

  2. #27
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    stwierdzam ze albo mam to od pracy (?) albo od tego ze lubie np tak siedziec ze wkladam dlonie pomiedzy uda i tak nawet spie... i mozliwe ze od tego bo wtedy sie dziwacznie wyginają i mogą być narażone ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #28
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    Cytat Napisał germana Zobacz post
    rudzielec - prawdziwy ganglion albo "wciska się na miejsce" albo wycina w całości o typowym nakłuwaniu nie słyszałam...
    ostatnio gadałam z moim profesorkiem i mówił że czesto po tych operacjach jeszcze gorzej się ręka blokuje. więc nie wiem co gorsze.(...)
    zgadza się.. ja mam niestety tego gangliona na dłoni.. jak wyjdzie, boli jak nie wiem co, ale sie wciska.
    Znajoma ma na nadgarstku i była u lekarza i powiedział że to nie jest nic groźnego, że lepiej nic z tym nie robić. Można wyciąć. Ale czy to warte zachodu ?
    Ta znajoma czekała strasznie długo na wizyte, by dostać skierowanie i to wyciąć.. w drodze do szpitala jej wskoczyło na miejsce i już po operacji

    ________________________________________


  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Lublin
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    temat troszkę nieaktualny z tego co widzę...
    Mnie gdy boli nagarstek staram się go rozmasować i kiedy tylko mogę robie zimne okłady zawsze pomaga

    ---------- Dodano o godzinie 21:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:26 ----------

    ewentualnie pomaga fastum

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    Rety, nie wiedziałam o tych kulkach. Od razu sprawdzałam czy mam. Też mnie bolały nadgarstki ostatnio, bałam się, że to cieśnie, ale okazało się, że na zmianę pogody.

  6. #31
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    Ból nadgarstków wcale nie jest taki straszny, jak ból kostki... Wiem o czym mówię, bo niestety i z jednym typem bólu i z drugim miałam stosunkowo często do czynienia. Ale jeśli chodzi o ból kostki to istnieje jeden bardzo fajny sposób, na pokonanie tego urazu. Wystarczy sobie sprawić porządny stabilizator na kostkę, najlepiej taki jak tutaj mają na Sporlastic.pl: http://sporlastic.pl/sklep/sportowy-...malleo-hit-fs/ . To zawsze pomaga, sprawdzone info

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    Grunt to najpierw zrobić odpowiednie badania by wiedziec co sie w tym nadgarstku dzieje. Dobrych ortopedów/neurologów mają w Rex Medica Sport w Warszawie. U nich na miejscu możesz też od razu zrobić wszelkie niezbedne badania. A dalej dopiero bedziecie ustalac z lekarzem jak działać.

  8. #33

    Domyślnie Odp: Ból nadgarstka

    Tak, wizyta u ortopedy okazać się może wręcz niezbędna, dlatego również zachęcam do skontaktowania się z jakimś doświadczonym lekarzem. Polecam stronę http://www.adrianstepinski.com - znajdziecie tam informacje, które ułatwią Wam kontakt z kimś dobrym.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •