Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Jakich rzęs używacie

  1. #1
    Wczytuje się Avatar *ZuZiek*
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bartoszyce
    Postów
    19

    Domyślnie Jakich rzęs używacie

    Witam
    Założyłam nowy temat dotyczący samych rzęs ponieważ nie mogłam znaleźć konkretnych wypowiedzi.
    Ostatnio interesują mnie norki i najlepiej mink MIX - kilka rozmiarów w jednym pudełeczku. Niestety nie stać mnie póki co żeby inwestować w SL, bo jestem świeżo po kursie i nie mam jeszcze klientek.
    Znalazłam takie:
    Rzęsy z Norek, MINK Premium
    Express MIX Lashes B 0,20 mm x 8 mm - 16 mm - 64.90*zł : Black-Lashes Sklep On-line, przedłużanie i zagęszczanie rzęs Black Lashes. Przedłużania rzęs ,zagęszczanie rzęs ,Szkolenie i kurs. przedłużanie i zagęszczanie rzęs kursy,Przedłużanie Metodš 1x1

    Czy któraś z Was używała już rzęs tych firm?
    Gdzieś słyszałam, że jednej pani rzęsy z norek wyprostowały się po basenie. Wolałabym uniknąć takich hec więc piszcie na czym pracujecie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    Cytat Napisał *ZuZiek* Zobacz post
    Witam
    nie mogłam znaleźć konkretnych wypowiedzi.

    ooo serio? cały dział na temat rzęs, wątek ogólny który ma 144 strony, nowa część chyba koło 40, polecane produkty.. wystarczy poszukać naprawdę.

    może mój post nie jest zbyt miły no ale cholercia wystarczy poświecić chwilę i wszystko tu jest czarno na białym.

  3. #3
    Wczytuje się Avatar *ZuZiek*
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bartoszyce
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    Nie gniewam się. Tylko, że Ty na bieżąco pewnie śledzisz forum, ja wchodzę tu po paru miesiącach i w tym temacie jest taki bałagan i o paznokciach i o wszystkim, i weź czytaj tyle stron. W opcji Szukaj też nic konkretnego nie wyskakuje, stąd temat.
    Więc proszę o konkrety :-)

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    to przeczytaj chociaż 10- 15 stron w tył. Wybacz, ale to, że Tobie sie nie chce szukać nie znaczy, że każdy będzie się tu produkował od nowa.

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    Zuziek nikt tu naprawde nie jest niemily dla Ciebie, ale jesli chcesz NAPRAWDĘ coś wiedziec o rzęsach wartałoby poczytać chocby ten wątek o polecanych produktach.

    W zakładkach rzesowych nie ma nic o paznokciach. O paznokciach są osobne wątki, wiesz to przeciez bo nawet w galerii już się wystawiasz Chcesz dołączyć do naszej małej spolecznosci to przesled wątki, które Cię interesują, zaprocentuje Ci to na pewno

    Wierz mi, znajdziesz się w opałach dziewczyny naprawdę coś doradzą.

    A tak w ogole to Zen nie siedzi tu od początku i nie śledzi od początku całego wątku, doszła do nas pol roku temu, a jednak poczytała

    Tyle ile tu jest zgromadzonej wiedzy na temat rzęs nie znajdziesz na żadnym innym forum, więc jeżeli myslisz powaznie o byciu stylistką może warto poczytać.


    Zdradze Ci tylko pewną tajemnicę, ze rzesy mink to nie norka, to dobra rzęsa, ale koło norki nawet nie leżała. Prawdziwe norki potrafią się rozprostować ale te kosztują od 200 zlotych wzwyz za pudełko. O tym co prawda też pisałysmy, ale co tam

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    jak to mówią ' jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód'. Wydaje mi się, że warto poświęcić nawet te 2-3 godziny na przeczytanie wszystkiego i mieć już jako takie rozeznanie.

    Kura ma rację, w wątku rzęsowym siedzę ok pół roku, zajmuję sie tym duzo dłuzej i mnie jednak chciało się przeczytać i samej wysnuć jakieś wnioski z tego co dziewczyny pisały.

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    Zuziek i zeby to było jasne, to nie jest "huzia na józia" oraz nagonka na Ciebie bo my tu z przyjemnością witamy nowe buzie i nowe ręce z pincetami. Mam nadzieje, ze pokazesz nam niedlugo swoje pierwsze prace i zaczniesz trzaskać rzesiory aż miło

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    dokładnie

  9. #9
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakich rzęs używacie

    Tym optymistycznym akcentem zamknę
    i polecę lekturę chociażby tego rozbudowanego aż na kilka stron tematu http://forum.wzorki.info/rzesy/8410-...kleje-itd.html


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakich akryli używacie?
    By beniulek in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 286
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 14:15
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25
  3. Przeglądarki jakich używacie?
    By Kamis in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 11:19

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •