Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Dziewczynki powiedzcie gdzie najlepiej zrobic kurs z wizazu w Lublinie? Tski zeby byl porzadny, nie musi byc najtanszy. Chcialabym zeby obejmowal duzo rodzajow makijazy (wiecie, osoby dojrzalej, slubny i takie tam). Ma ktos jakies doswiadczenie? Jesli macie to piszcie, a jesli macie jakies zle to tez napiszcie kogo sie wystrzegac

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Edusia ja korzystałam z kursu w Aesthetic w Lublinie na Kościuszki. Strona Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku. Miałam kurs wizażu 1 stopnia, na nim poznałam podstawy. Mój kurs zakupiłam na gruponie rok temu i nie żałuję, bo kosztował wtedy 150 zł. Ogólnie kosztuje chyba ok. 650 zł. Ale os razu najlepiej iść na 1 i 2 stopień, bo na 1 były takie dzienne i wieczorowe, oraz trochę ślubnego. Jeśli Ci zależy na fotograficznym i stylizowanym to polecam i 2 stopień.
    Natomiast wystrzegaj się kursora i profesji. Mam znajome, które płaciły po 1 tyś zł . i mówią, że to porażka, że instruktorka jakas niekompetentna.
    Sama gdybym miała czas i pieniądze pojechałabym do Warszawy na profesjonalne szkolenie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #3
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Stary temat, ale nie patrzcie na lokalizację tylko na program, prowadzących, jakość samego szkolenia - to jedyne sensowne rozwiązanie. Zazwyczaj szkolenia zawodowe trwają długo, więc np. można ogarnąć sobie nocleg.

  4. #4
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Poważnie? Nikt nic nie podpowie? Musicie mieć jakieś info na ten temat ;-) Zresztą - czy któraś z was aktualizowała wiedze o nowości? Jeśli tak to u kogo i na jakich zasadach?

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Kochane szukam informacji o tym gdzie można zapisać się w tym roku. Doradzicie?

  6. #6
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    jest sporo takich szkół
    Ostatnio edytowane przez cass ; 05-12-2017 o 09:56

  7. #7
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Polecam Atut:
    https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i...kosmetycznych/

    W Lublinie ich szkola znajduje się na Prusa. To co odróżnia szkołę od innych to to, że stawiają nacisk na wykonywanie umiejętności praktycznie Nie nauczają jedynie teorii ale można w rzeczywistości wykonywać na sobie i na innych zabiegi ( co ma sens ponieważ teoria i rzeczywistość to czasami dwie rózne rzeczy).

    Poza tym dają możłiwosć ciekawych praktyk.

  8. #8
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    W Beauty lux coś takiego organizują.
    Szkoła w Warszawie, pisałam już wcześniej. Aktualnie kurs zawodowy trwa 120 godzin, czyli masz mnóstwo nauki. Znajdź sobie w Google ich stronę, masz tam cały program. Przerabiacie m.in. makijaż sceniczny i ślubny. Lubię takie zajęcia, bo dużo łatwiej przychodzi mi ta konkretna wiedza.

  9. #9
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Jak się ma trochę więcej czasu to warto sobie do Akademii Good Look na taki kurs 120godzinnych jechać. To Akademia w Warszawie ale to nie problem bo mają opcje weekendowe są po prostu weekendowe zjazdy. A jest super prowadzony bo na prawdę uczą praktycznych rzeczy, spora dawka wiedzy i można się naćwiczyć

  10. #10
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kurs wizażu Lublin-gdzie?

    Już pisałam. Tylko i wyłącznie firmy, które są specjalistami w danej branży.
    Innych nie ma sensu brać pod uwagę. I właśnie dlatego Beauty Lux jest tą firmą, która powinna pomóc Wam zdobyć kwalifikacje ;-)

  11. #11
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Wg info od o. Marcelina to zarówno fitoterapeuta, jak i towaroznawstwo dają uprawnienia w prowadzeniu zielarskiego. Kończę kurs fitoterapeuty. Uważam że jest to czas stracony. Większość wykładowców mogłoby szanować nasz a zarazem swój czas i wysłać slajdy na maila. Nic oprócz nich z własnej wiedzy nie udostępniają. Jestem zażenowana poziomem wykładów. Rozważałam zrobienie naturopaty ale ostatecznie mam sporo innych zainteresowań, na które mogę przeznaczyć wcale niemałe pieniądze. Jeśli ktoś szuka konkretnej wiedzy to kompletnie nie polecam.

  12. #12
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    To mój pierwszy post na tym wspaniałym forum - naprawdę jet tutaj kawał wiedzy.Chciałbym zapytać o kursy w Międzyborowie - kurs zielarz fitoterapeuta.Jestem bliski decyzji zapisania się na jego obecną edycję. Cel jest jeden - zdobyć jak najwięcej wiedzy.Nie jest to tania zabawa - prawie 5 tys. zł dojazdy, kwatery itp.Napiszcie proszę czy warto :-Pozdrawiam .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Czy tanie zele sa oplacalne, gdzie kupujecie?
    By czarnulkaaa87 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 23:52
  2. Makijaz pernamentny - gdzie?
    By mikusia08 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2014, 11:44
  3. Kurs Instruktorski Stylizacji Paznokci - Gdzie?
    By lusill in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 17-12-2013, 22:47

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •