Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #151
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    Cataleya, dlatego właśnie za darmo nie ma Kiedyś miałam taką jedną od pazurków co mi miała napędzać klientelę, doświadczenie bezcenne! Kupę pracy - zero efektu.
    Ucz klientki od początku że nie jesteś tania i łatwa. Na początek może i będziesz ich miała mniej ale nie będą próbowały się na Tobie przejechać.

    Co do nagradzanie za dbanie to Kura ma rację! Też mam podobną zasadę. Do 4 tyg 120-150. Po 4 150 i więcej. Mam jedną co chodzi co 2 tygodnie i wczoraj właśnie po raz pierwszy zapłaciła 100zł bo ekstra się wszystko trzymało. Nawet zdziwiona nie była że mniej zapłaciła. Potraktowała to jakoś równo...
    No teraz już nie ma za darmo Myślę, że w ciągu 2 tyg się co nieco wyklaruje z dziewczynami. I dzięki za sugestię dostosowania ceny do stanu rzęs. Ma sens
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  2. #152
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mysiaczeq ha dobre pewnie przeciągnie czasowo , przyjdzie po6 tygodniach i masz jej zrobić nowe... mają tupet laski
    zapraszam na moją stronke:
    http://www.estico.pl/

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Evcianka Zobacz post
    Mysiaczeq ha dobre pewnie przeciągnie czasowo , przyjdzie po6 tygodniach i masz jej zrobić nowe... mają tupet laski
    a jak pewnie ze nie inaczej

  4. #154
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    hej na dniach idę na kurs rzęsowy 1:1. na początku na kilku osobach będę robić za darmo, ale później chciałabym narzucić jakąś kwotę. Nie mam dg, będę szukać zatrudnienia(zaczęłam też przygodę z paznokciami), dlatego żeby nikt mnie nie podkablował chciałabym pobierać opłatę tylko za wykorzystane materiały- tak chyba będzie najsprawiedliwiej. Tylko nie wiem jaka to miałaby być kwota... Pomożecie?

    edit:ale jestem super dwie strony wstecz dzikakura podała wszyściutko...nie wiem jak czytałam, ze mi umknęło - moze dlatego, ze na raty i strone minęłam.tak czy siak. przepraszam za zaśmiecanie. już wszystko wiem
    Ostatnio edytowane przez Chantelle ; 13-04-2013 o 15:51

  5. #155
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    A ja się cieszę Jeszcze jedno uzupełnienie i zwróci mi się cały koszt szkolenia 1:1 Wprawdzie niemal wszystko wkładam w spłatę pożyczki na kurs i uzupełnienie materiałów, ale w tym tygodniu dokładam permanentną maskarę, bo mi się prawie wszystkie laski dopominają, że chcą na dolne Myślę, że z jej pomocą za kolejny miesiąc zwróci się jeszcze kurs z powieki dolnej i może coś zostanie na przyszłe 2:1. Muszę jeszcze kupić jakąś mega wygodną podusię dla dziewczyn, kocyk i prześcieradło kosmetyczne Podusia się przyda tez mnie, bo d... boli od siedzenia

    Obecne ceny to:
    1 aplikacja 150zł
    uzupełnianie do 2 tyg 60zł, każdy kolejny tydzien + 20zł
    maskara na dolne rzęsy będzie chyba za 15-20zł (?)
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #156
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    chyba lepiej 20 z tych dwóch
    dawaj malusińską kropelkę i strzeż buteleczki żeby się nie zepsuła za szybko.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  7. #157
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    350zl
    Eee to ja też podniosłam do 350zł miałam 300 a jednej klientce zrobiłam raz za 250 ale młode dziewczę i czesto przychodzi, więc pal licho. Teraz będzie 350

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Mam znajomą, która na początku miesiąca robiła u mnie rzęski. tydzień temu zadzwoniła, że na jednym oku się trzymają a z drugiego odpadły, tylko 4 zostały, dziś dzwoni, że nie ma żadnej. Teraz chce się umówić na rzęsy z norek i żąda zrobienia rzęs za cenę materiału, z powodu tego, że tamte wypadły przedwcześnie. Doradźcie mi, proszę, jeszcze nie kleiłam norek, nie wiem ile tego idzie na pare oczu i jak to sie przelicza na koszta. Mam norki z SL kupione za 200zł.
    Śmierdzi mi to naciąganiem

  8. #158
    Kosmetolog Avatar Marz_g
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja popieram dziewczyny, że trzeba się cenić od samego początku, ja kilka ładnych lat temu kiedy paznokcie robiły się dopiero modne postanowiłam spróbować swoich umiejętności. Ponieważ byłam początkująca, młoda itd stwierdziłam, że koleżankom będę robić za darmo lub symbolicznie za 20 zł - na jakąś imprezkę (wtedy to na gimnazjalno/licealna impreze starczało ) no i tak zostało, bo później było mi głupio od koleżanek brać więcej, a jak już od kogoś chciałam więcej to one twierdziły, że za drogo i inne głupie wymówki. Niestety zwyczajnie na tym traciłam... tylko dokładałam do interesu, fakt faktem sprawiało mi to mega frajdę, ale z czasem nawet jak coś nawet sprawia przyjemność a pieniążków nie ma - zraża. Stanęło na tym że pazurki robię tylko sobie, mamie i siostrze od czasu do czasu...
    Dlatego też z rzęsami stwierdziłam, że robię do końca maja promocję na pierwszą aplikację 100zł i pierwsze uzupełnienie 50zł.
    ;D
    a póżniej już sezon wakacyjno/ślubny - mam nadzieję że się rozkręci

  9. #159
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Lightbulb Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Natomiast ja nie patrzę ile dni temu była u mnie klientka. Nie chce mi się tego liczyć Mój sposób jest taki:
    za cała aplikacje 1:1 klientki płacą u mnie 150 zł. Za uzupełnienie, z którym wyrobię się do godziny czasu 60 zł. Każde następne 10 minut to 10 zł.
    Czyli jeśli uzupełnienie zajmie mi godzinę i 30 minut klientka zapłaci 90 zł.

    wychodzi na to, że biorę mniej więcej 1 zł za 1 minutę pracy haha

  10. #160
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Patios- no ja nie wiem... niby to jakaś opcja ale zawsze masz czasowo tak samo? nie miewasz gorszych i lepszych dni? klientki też różne rzesy własne mają..poza tym jak klientka wrażliwa i np łzawi i trzeba suszyć w kółko, to też Ci wyjdzie więcej nie ze względu na ubytek rzęs u klientki... a jak zejdziesz z czasu aplikacji? i zamast w 1godz 30min wykleisz w godzinę? klientka ubytek ten sam, material Twoj i praca też, tylko czas inny, to co wtedy? osobiście jeszcze nie słyszałam, żeby tak ktoś cenę uzupełnienia wyliczał, a i klientki mogą patrzeć krzywo, że np pracujesz sobie wolniej, bo więcej zarobisz...

  11. #161
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    czas to jeden ze składników ceny
    bo jak mi przyjdzie z małym odrostem i ubytkiem ale mega uwalonymi jakimś syfem rzęsami to niby jak jej mam liczyć? no bo przecież będę ją co najmniej pół godziny myła i to nie z mojej winy
    a robić sobie dłużej jedną klientkę bo się więcej zarobi nie wchodzi w grę bo za nią czeka następna. a jak mi się przedłuża bo pani zaniedbała obowiązki nosicielki rzęs to na bank dostanie w takim układzie karę pieniężną bo inne nie zadziałają.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #162
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    no ja też mam problem z cenami uzupełnień, bo wcale mi się jakoś dużo szybciej nie schodzi niż z całą aplikacją. i dla mnie to pierwsza aplikacja nie musi być taka droga . Dlatego uzupełnienie już stosunkowo dużo tańsze nie jest. różnica 20-40 zł. Mówię o metodzie 1:1.

  13. #163
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    liczenie więcej za brak szacunku do pracy i dodawanie nam pracy to co innego, a obliczanie kosztu uzupełnienia na podstawie czasu wykonanej aplikacji to co innego... ja też dorzucam rzęsowym gwałcicielkom dodatkową kwotę, bo więcej trzeba wkleić za to co pospada przy czyszczeniu tego syfu chociażby, ale zwykłych uzupełnień nie odważyłabym się tak liczyć, bo poprostu raz się ma lepszy dzień, raz gorszy... raz laska ma milion rzes własnych, a raz trzy i też wychodzi inny czas do uzupełnienia, a przecież nie liczymy cen aplikacji od ilości posiadanych przez klientkę rzęs

  14. #164
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    gdybym ja liczyła za czas, to byłabym bogata




  15. #165
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    a licze od czasu ile temu klientka u mnie byla do 3,5 tygodnia cena jak za uzupelnienie, powzej jak za nowego seta oczywiscie tyczy sie to 1:1

    kiwaczek a ja na waciki i oplaty bym nie zarobila
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 03-06-2013 o 08:39

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #166
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny, a Grupon czy tam Gruper to tylko z oficjalnymi firmami współpracuje tak ?

    Zastanawiam się jeszcze czy by nie przyatakować salonów kosmetycznych/fryzjerskich i zapytać czy "rzęsistki" nie potrzebują ?
    Natomiast nie mam pojęcia na jakich zasadach to powinno ewentualnie być...
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  17. #167
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Gumtree za darmo ogłoszaja i oferty pracy i Ciebie jak bedziesz chciala zaproponowac komus przedłuzanie rzes
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  18. #168
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ale na gumtree są setki ogloszen i paści wszelkiej maści. Przebic sie przez dziewczyny co oglaszaja sie za 50zł nie sposób
    Pomyslalam o gruponie, ale jesli tylko z firmami wspolpracuja to ja na razie odpadam... za wczesnie u mnie na firmę.

    Chyba ze tam się ogłosić ze sie podejmie współpracę z salonem ?
    Muszę pogrzebać na jakich zasadach sie taka współpraca odbywa...
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  19. #169
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    groupon bierze połowę twojej ceny, za każdy sprzedany groupon. lipa troszkę.




  20. #170
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cataleya 1981 masz racje, ogłoszeń jest mnóstwo jedynie można się wybić ciężką pracą i starannymi pracami.. wtedy kobietki już puszczą dobrą plotę o Tobie i bez gumtree się obejdzie.
    Moje ceny nie zachęcają jeśli są rzęsy już od 60 zł. :/ wystawiam ogłoszenia ale raczej nie mam z nich klientek.. większość jest z polecenia.

    Też myślałam o gruponie ale o tym jest oddzielny temat albo był.

    Ceny dopełnień mam ustalone z góry w zależności ile czasu minęło od poprzedniego dopełnienia, czasami ceny wahają się o 10 zł. jeśli ktoś ma większe lub mniejsze braki
    Ostatnio edytowane przez asiuniak33 ; 04-06-2013 o 22:21

  21. #171
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    u mnie w mieście rzęsy zrobi się już za 40 zł już nawet tego nie komentuję bo to jest jakiś dramat.

  22. #172
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    zen u mnie tez ostatnio widzialam na gruperze lecialy nawet za 29zl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #173
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    za 29 zł? to muszą być te rzęsy z dzika i na super glue klejone chyba

  24. #174
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    nie one sa z alegro szitu bo pozniej zazwyczaj je poprawiam pozniej wstawie fotke tego cuda

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #175
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dostałam telefon z Nowego Sącza. Na przyszły weekend muszę jechać bo zamówiono u mnie 3 aplikacje. Być może do tego czasu wyklaruje się jeszcze czwarta. Po normalnej cenie 150zł. Cholercia... jak wypali to mam pół kursu 2 dniowego u Aguliii
    Jedna z dziewczyn jest fotografem i nie dość że udostępni mi miejsce w swoim atelier na dzierganie, to trzaśnie każdej laseczce sesyjkę rzęskową i pięknie obrobi, żebym miała do galerii
    Szykują się jeszcze 2 panie stamtąd, ale na lipiec/sierpień dopiero (już dzwoniły). Dla 6 uzupełnień mogę dymać te 100 km choćby co tydzień

    Tfu przez lewe ramie, co by nie zapeszyć

    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 01:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •