Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 391011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #301

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Ewcia196 Zobacz post
    Słuchajcie. To prawda z tym cenieniem się. To, że pracujecie za małe pieniądzy nie oznacza, że będzie to owocować dużą liczbą klientów, ponieważ będa myśleć oni,że skoro świadczycie usługi w tak niskiej cenie musza one wiązać się z niezbyt wysoką jakością. Takie są prawa rynku niestety, albo i stety. Ja Wam powiem, że jeżeli chodzi o przedłużanie najważniejsze sa odpowiednie materiały. Moja instruktorka polecała mi rzęsy marki Black Diamond. I rzeczywiście brałam z tej firmy rzesy syntetyczne, jedwabne i norkowe i w porównaniu do innych firm wypadają rewelacyjnie. Doskonałe sa do przedłużania metodą 1:1 1:2 1:3 - uważajcie zeby dobrze dobrać długości i grubości, ponieważ można wygladac karykaturalnie, a nasze natyralne rzesy mogą wypadać. Te rzęsy Black Diamond w dobrej cenie kupiłam tu: ABCNails Hurtownia Rzęs | Black Diamond


    Masz racje że trzeba używać dobrych materiałów, ale firma którą tak promujesz w swoich dwóch postach nie oferuje takiej rewelacyjnej jakości... wystarczy zajrzeć do wątku gdzie dziewczyny odradzają produkty rzęsowe.

  2. #302
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    niestety, ale śmierdzi reklamą na kilometr... i to nie najlepszą ...

  3. #303
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    bombelkowa trudno się nie zgodzić, to już zaczyna być męczące w tamtym tygodniu wonder lashes teraz to. Najgorsze jest to, że dziewczyny które dopiero zaczynają swoją przygodę mogą w coś takiego uwierzyć a tak jak pisała One Million Lashes nie są to produkty pierwszych lotów.

  4. #304
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    faktycznie jakaś plaga tych dziwnych "pochwał"...

  5. #305
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Dla mnie nie sztuką jest dowalić cenę "żeby klientka uważała że będzie miała super rzęsy" a oferować najgorszy badziew na rynku, bo tak to robi 80% salonów, jak nie więcej.
    moja znajoma wprowadziła do siebie do salonu nowe usługi
    jakieś tam botoxy sroxy i inne "doktorskie" sprawy, rzecz jasna będzioe to wykonywał LEKARZ. żeby się to jakoś po mieście rozniosło wynegocjowała z nim atrakcyjną cene... i mówi mi tak: ostatnio była w salonie babeczka i po zerknięciu na cennik parsknęła tylko "tu nie ma dobrych usług bo jest za tanio"

    ja tam się nie znam ale 800zł botox na jedną partię twarzy np czoło .... tylko do końca roku taka cena.. to taka dośc dobra żeby zacząc...

  6. #306
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Wydaje mi się, że to zależy od wielkości miasta, u mnie w mieście 800zł za samo czoło to dość wysoka cena, można zrobić za 500-600zł naprawdę profesjonalnie

  7. #307
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    rzęsowa ale nie w tym kontekście pisałam chodziło mi o to że ceny powinny być adekwatne do jakości oferowanych usług i było to skierowane bezpośrednio do Ewci żeby się zastanowiła czy oprócz ceny oferuje klientom adekwatne do tego jakościowo produkty. Po prostu gryzie mi się ze sobą stwierdzenie "cenienia się" i firmy którą przedstawiła. Bo co z tego że stylistka będzie się doceniała, da dość wysoką cenę zabiegu, klient naiwnie pomyśli "ooo musi być super" a efekty będą żenujące? Trzeba być po prostu uczciwym w dwie strony - doceniać swoją pracę i swoje zdrowie ale też szanować klienta. A kobieta no cóż... Są ewenementy które wszędzie czają podstęp ale tak było jest i będzie. Ja od jednych słyszę że mam bardzo drogo a druga strona jest w szoku że tak tanio. No nie dogodzisz.

  8. #308
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    rzęsowa ale nie w tym kontekście pisałam
    wiem wiem... tak mi się tylko nasuneło co do "niskich cen"

  9. #309
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny czy robicie jakieś promocje w grudniu? Mam na myśli przedłużanie rzęs. U mnie było tak kiepsko w listopadzie, że zastanawiam się nad promocją :/ ale nie wiem czy to nie będzie strzał w kolano eh :/
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  10. #310
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Honey jeśli masz bardzo kiepsko to promocja nie jest zła. Ale tak na prawdę grudzień zaczyna się zazwyczaj jak każdy inny miesiąc a nawałnica zaczyna się w tygodniu poprzedzającym święta. Więc ci co zamierzają przyjść i tak przyjdą. A później siedzieć od rana do nocy i mieć z tego mniej pieniążków to tak... średnio.

    Ale możesz zrobić coś teraz tzn. na "mikołajki". Moje stałe klientki tak kombinowały żeby wstrzelić się jak najbliżej gwiazki więc początek grudnia mam lajtowy a przed świętami praktycznie żadnej wolnej już luki. U mnie kiedyś sprawdzały się tzw. Happy Hour, w najmniej oblegane dni i godziny robiłam promkę nawet do 50% ale konkretnie np. 1 grudnia godz. 12sta. Jak wiesz że i tak byłabyś bezrobotna to lepszy rydz niż nic, a taka klientka albo zostanie na stałe albo przyprowadzi znajome Tylko nie można też robić tego zbyt często, bo co niektóre się przyzwyczają i będą tylko czyhać na jakąś zniżkę.

  11. #311
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziekuję Izi Chciałam coś wymyślić na pierwszą połowę grudnia. Chyba jednak zrobię Mikołajkową promocję i może za tydzień w jakieś dni happy hours.
    Przeglądając internet zauważyłam, że niektóre stylistki mają usługę ślubną - przedłużanie rzęs np 3 tygodnie przed ślubem plus uzupełnienie kilka dni przed w ,,pakiecie''. Zastanawiam się czy to dobry pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Honey ; 01-12-2014 o 21:15
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  12. #312
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    w kontekście cen, ale też od innej strony. Ja wyglądają u Was ceny/rozliczenia z salonem w którym jesteście? Chodzi mi o % jaki odpalacie właścicielowi salony (jeśli nie jest Wasz, ani nie podnajmujecie gabinetu). Mam przygotować ofertę dla salonu i chciałabym żeby i mi się opłacało i żeby w tym salonie też coś z tego mieli na tyle aby polecać moje usługi. Jak to wygląda u Was? Jest ktoś, kto tak pracuje?

  13. #313
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    Ja mam drogo w domu wykonuję zabiegi taniej (cennik na moim blogu), ale dużo pań przychodzi do mnie do salonów (Warszawa i Marki), gdzie założenie 300-550zł (zależy od tego, jaką metodą robione rzęsy, 600-700zł rzęsami z norek 100%). uzupełnienia od 150zł.
    Szanuję swoją pracę i jakość usługi, atmosferę i podejście do klientki. Oczywiście, robimy promocje, ale na co dzień nie opuszczam cen, bo inwestuję w produkty, szkolenia i zużywam swoje zdrowie (wzrok, kręgosłup, a wdychanie oparów kleju jest zdrowe? ) Szanuję siebie i odwiedzają mnie klientki, które szanują moją pracę. W tym tygodniu miałam panią, która przyjechała do Marek z Ustronia ja jej zaproponowałam, że poszukam stylistki w tamtych okolicach. na co odparła, że będzie przyjeżdżała specjalnie dla mnie. Zobaczymy, czy przyjedzie na uzupełnienie


    ja również szanuję swój wzrok i kręgosłup, nie robię pormocji i cen nie zmieniam, a klientki wciąż mam. Piaseczno k.Wwy, 200zł za założenie 1:1- uzupełnienie 100-150zł, 350zł rzęsy MINK 2:1/3:1 -uzupełnienie 200zł, naturalne 100% NORKI 3:1 450zł. Inwestuję w siebie, w szkolenie swoich umiejętności i produkty najwyższej jakości.

  14. #314
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    LIVERPOOL (UK)

    VOLUME LASHES:

    >Efekt Maskary (Mascara Look) (100-150 lashes per eye) £40 (0.10)
    >Volume 2D-3D (objetosciowka) (200-300 lashes per eye) £60 (0.07)
    >Volume 4D-5D (400-500 lashes per eye) £80 (0.07)
    >Volume 6D-7D( 600-700 lashes per eye) £150 (0.07)

    >Lower Lashes (dolne rzesy) (20-40 lashes per eye) £10
    >Volume Lower Lashes (dolne rzesy objetosciowka) (40-80 per eye) £20

    *Do 3 tygodni uzupelnienie za pol ceny calego setu. Po 3 tygodniach to juz indywidualnie, zalezy jak szybko wymieniaja sie rzeski i jak dba klientka

    Dolnych rzes nie uzupelniam. Za kazdym razem licze od nowa.
    Jesli pracuje na norce syberyjskiej to do kazdego z powyzszych stylizacji plus extra £20

  15. #315
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    A co w sytuacji gdy przeprowadzacie sie do salonu?

    Do tej pory robilam rzesy w domu, w swoim pokoju. Od wrzesnia szukam miejsca w salonie i zastanawiam sie, jak i czy podniesc cene dla stalych klientek. Jesli tak, to o ile?

    Rzesy 1:1 zakladam za 130chf, w salonach ceny zaczynaja sie od 180chf i ani szalu nie robia, ani nie jest to pelen set. U mnie w miescie licza ilosc doklejonych rzes - zazwyczaj doklejaja okolo 80 rzes na oko.


    Jak to zorganizowac? Do moich wszystkich wydatkow (mam zgloszona dzialalnosc gospodarcza) dojdzie okolo 1000chf za wynajem miejsca.

    Pomocy

  16. #316
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja mam jakies obawy straszne przed podnoszeniem cen, jakas dziwna jestem u mnie 1:1 120-130
    2d 140-150
    3d 170
    uzupelnienia polowe, choc mysle ze to zdecydowanie za malo, zwlaszcza ze pracuje w salonie, dla niektorych nawet ta cena jest za wysoka.... jakos nie potrafie stalej klientce powiedziec więcej, zwlaszcza ze u konkurencji ceny jeszcze nizsze...
    rzesy kleje non stop , po 8-10 godz dziennie i klientek na razie nie brakuje, i na termin czeka sie 1-2 tyg.

  17. #317
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    moncia2209 - a jakie miasto? za taką cenę to nie dziwię się że nie mało klientek bo są niskie. robisz uzup 1do1 za 60-70 zł? po jakim czasie ? toż to taniocha.

  18. #318
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    podkarpacie, też mi sie tak wydaje... ale u konkurencji 30-40 zł uzupełnienia, nowe roznie... najwiecej robie 2d, 3d , i niestety po 3-4 tyg kasuje za nie 70-80, czasem klientki domagaja sie taniej , inne przychodza jak gdyby nigdy nic po 5-6 tyg liczac ze zaplacą jak zawsze... samej juz czasami brakuje mi słow i nerwów, nie wiem co robić, bo czasem za cenę tych uzupełnien nie chce mi się juz tych rzęs kleic bo moj kręgosłup tez na tym cierpi....

  19. #319
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Moncia - szanuj siebie i swoją pracę. Postaw konkretne warunki ze np do 70% to uzupełnienie a jak zostaje 10% rzęs to już licz założenie! Tym którym będzie zależało i są zadowolone z Twoich usług zapłacą nawet 2 razy tyle , a skoro na termin u Ciebie trzeba czekać 2 tygodnie to widocznie robisz to dobrze. Lepiej mieć 20 stałych klientek za 150 zł niż 50 za 70-80zl! I tak na to samo wyjdziesz a Twój kręgosłup bardzo Ci podziękuję!
    A jak pójdą tam gdzie za 40 zł to tylko czekaj na telefon z płaczem żebyś ja uratowała potem tylko dziękują i przepraszaja ze gdzieś poszły i dopiero docenia Twoja prace (wiem z własnego doświadczenia)

  20. #320
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Zgadzam się, ja też kiedyś byłam za dobra, czyli naiwna, bo bardzo zależało mi na tym, żeby klientki wróciły, ale nie ma co się za bardzo tym przejmować, jak jesteś dobra to zawsze zdobędziesz nowe klientki jeśli stare postanowią odejść

  21. #321
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał gosialicious Zobacz post
    A co w sytuacji gdy przeprowadzacie sie do salonu?

    Do tej pory robilam rzesy w domu, w swoim pokoju. Od wrzesnia szukam miejsca w salonie i zastanawiam sie, jak i czy podniesc cene dla stalych klientek. Jesli tak, to o ile?

    Rzesy 1:1 zakladam za 130chf, w salonach ceny zaczynaja sie od 180chf i ani szalu nie robia, ani nie jest to pelen set. U mnie w miescie licza ilosc doklejonych rzes - zazwyczaj doklejaja okolo 80 rzes na oko.


    Jak to zorganizowac? Do moich wszystkich wydatkow (mam zgloszona dzialalnosc gospodarcza) dojdzie okolo 1000chf za wynajem miejsca.

    Pomocy

    Dziewczyny podbijam, bo nie mam pojecia jak to zorganizowac. Przeprowadzajac sie do salonu, zorganizowac jakies znizki dla stalych i nowych klientek? Jakies promocje?

    Pomocy prosze

  22. #322
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja stałym nie podnoszę ..

  23. #323
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Czyli stalym klientkom uzupelniasz w starych cenach, a nowym w wyzszych?

    To by mialo sens

  24. #324
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    tak kochana doceniam lojalność moich klientek tylko trzeba pamiętać od kogo ile się bierze

  25. #325
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja zapisuję wszystko dotyczace danego klienta łacznie z ceną, bo rózne ceny mówię, nie wiem czemu . i daje znizki jak dodatkowo pazury robią, itp. mówię o stałych




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 02:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •