Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny, jak wygląda u Was cenowo przedłużanie rzęs ( zależnie od metody), uzupełnienie, ściąganie? Piszcie od razu gdzie mieszkacie (wielkość miejscowości) bo w sumie cena też jest zależna od tego czy to jest małe miasteczko czy duże miasto typu W-wa

    Dowiadywałam się u mnie w najbliższym mieście (ok.250 tys mieszkańców) ceny wahają się od 220- 270zł za założenie metodą 1:1, uzupełnienie wszędzie podobnie 120-150zł.

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja w domu (W-wa) biorę 120zł za nowe, 80zł uzupełnienie i 30zł usunięcie rzęs (20zł jeśli to moje rzęsy, jeśli klientka robi nowe zaraz po zdjęciu starych to gratis)...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Miasto Łęczna w salonach za założenie 120-200 zł. Za uzupełnienie ok 80-120 zł.
    W domach biorą 100 zł za założenie i ok 50 zł za uzupełnienie, ale nie są to zbyt dobre rzęski.
    W Lublinie w salonach założenie ok 250 zł, uzupełnienie ok 100-150 zł.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  4. #4
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja jestem z Łodzi.. ceny wahają się od 200-500zł w salonach.. ale najczęściej 200-300 .. ja biorę 199 za uzupełnienie 80-100zł.

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja Monika z Sosnowca nie pije od 3 lat....a nieeee o czym my tu? aaa w domu 180zł uzupełnienie od 85zł Po wyfrunięciu z gniazda i cena się zmieni

  6. #6
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Monia, jestem Twoją fanką

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja mam drogo w domu wykonuję zabiegi taniej (cennik na moim blogu), ale dużo pań przychodzi do mnie do salonów (Warszawa i Marki), gdzie założenie 300-550zł (zależy od tego, jaką metodą robione rzęsy, 600-700zł rzęsami z norek 100%). uzupełnienia od 150zł.
    Szanuję swoją pracę i jakość usługi, atmosferę i podejście do klientki. Oczywiście, robimy promocje, ale na co dzień nie opuszczam cen, bo inwestuję w produkty, szkolenia i zużywam swoje zdrowie (wzrok, kręgosłup, a wdychanie oparów kleju jest zdrowe? ) Szanuję siebie i odwiedzają mnie klientki, które szanują moją pracę. W tym tygodniu miałam panią, która przyjechała do Marek z Ustronia ja jej zaproponowałam, że poszukam stylistki w tamtych okolicach. na co odparła, że będzie przyjeżdżała specjalnie dla mnie. Zobaczymy, czy przyjedzie na uzupełnienie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #8
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja biorę za rzęsy 150 zł. Mieszkam w dość dużym mieście. Co prawda jestem początkująca, tzn zajmuje się tym od kilku miesięcy, ale dobrze mi idzie i klientki są zadowolone. Trochę mnie zbijają z tropu laski, które mówią, że na Gruponie za 70 zł robią ...mam ochotę obniżyć ceny ale na szczęście szybko mi mija.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja na obecną chwilę za zalozenie 150zl a uzup 30zl za tydzien nieobecnosci czyli 30, 60, 90 itd przy czym po kazdym tyg troche zaokrąglam cene jako promocja tzn np za 2 tyg nie 60zl a 50zl, za 3 tyg nie 90 a 80zl Sciaganie rzes wykonanych u mnie gratis a sciaganie czyjejś aplikacji 20zl

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ewelina a powiedz szczerze - opłaca Ci się taka robota? moim zdaniem między korektą 2 a 3 tygodniową nie ma wiekszej różnicy a i tak musisz wziać taką samą porcję kleju, parę płatków albo kawałek taśmy i na rzęsach tez nie przyoszczędzisz bo co to jest 20-30 rzęs w stosunku do całej aplikacji - tak na moje oko, ale czekam co napiszesz

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    popieram Zen. trzeba siebie szanować, to zdrowie, czas, wysiłek. to jest praca. szanujcie swoją pracę, wtedy klientki zaczną szanować wasz czas i wysiłek, i pieniądze same popłyną. tylko trzeba dobrze robić rzęsy, a żeby robić dobrze, trzeba kochać to, co się robi. a jak kochać to, na co poświęcamy swój wzrok, kręgosłup, wdychamy po tyle godzin opary kleju, a w rezultacie ledwo się opłaca sam materiał?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    otóż to!

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny a liczyłyście może sobie jaki koszt jest materiałów które zużywacie na jedną klientkę wiadomo że u jednej klientki więcej rzęs zużyjecie a u innej mniej, ale tak chociaż mniej więcej . Ja zastanawiam się na ile wycenić usługę zakupiłam produkty z EVO, będę pracować w domku robiłam tylko kilka razy rzęski więc dużego doświadczenia nie mam i dlatego też zastanawiam się jaką cenę ustalić.

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Tak melka, ok 11 złotych i to nie z plastrem chirurgicznym na dolną powiekę , ale z podkładkami, tylko trzeba pamietac, ze to czysty koszt materiału, bez zusu, pradu, zuzycia pincet i oczywiscie twojej robocizny, ktora w tym ukladzie jest najwazniejsza

  15. #15
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mnie zawsze mowili ze to między 20 a 25zł. No cóż zależy bo jak ktoś wolno pracuje to mu wiecej kleju na podstawce wyschnie

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Mnie zawsze mowili ze to między 20 a 25zł. No cóż zależy bo jak ktoś wolno pracuje to mu wiecej kleju na podstawce wyschnie
    Ja też słyszałam, że koszt materiału to 20-30zł

  17. #17
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Wiecie co, za 50zl to szkoda kregoslup i oczy meczyc. Toż to kpina!
    Ostatnio edytowane przez betisska ; 14-01-2013 o 21:18



  18. #18
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    Dziewczyny, a ile kasujecie za norki, te najprawdziwsze z prawdziwych ?

  19. #19
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    350zl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #20
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    tak samo..

  21. #21
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    Dzięki bardzo, ja w takim razie mam promocję bo 300

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs


  23. #23
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mam pytanko. Chce zacząć kleić rzęsy 1:1 . Jestem po jednodniowym kusie , teraz chciałabym się zapisać na porządny kurs. Nie mam jeszcze działalności (planuje otworzyć w przyszłym roku) chciałabym zapytać ile waszym zdaniem mogę wziąć od powiedzmy pierwszych 5 klientek? Wiadomo że dopiero się uczę ( do tej pory wykleiłam tylko jedną koleżankę i to na tym kursie "pod okiem" instruktorki ) więc chciałabym jakoś tak tylko na materiały żebym mogła dokupić. Oczywiście poinformuje je że to tylko teraz itd . W ogóle nie wiem jeszcze do jakiej kwoty mogłabym dojść bo w sąsiedniej miejscowości jedna dziewczyna pięknie klei (na działalności) za 70zł (1:1). No i ma już 5 lat doświadczenia więc mam małe pole do popisu . Czy waszym zdaniem w ogóle powinnam się za to zabierać tylko po jednodniowym kursie? Czy lepiej poczekać aż skończę ten drugi? Bardzo mi się to spodobało i już się nie mogę doczekać kiedy zacznę kleić A na kolejny kurs będę musiała poczekać przynajmniej miesiąc

  24. #24
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Klaudia pojecie pieknej aplikacji jest wzgledne kazdy co innego nazywa pieknym
    ceny musisz dopasowac do tego co masz w swojej miejscowosci. skad jestes?
    ja jestem z trojmiasta, ceny tu zaczynaja sie od 40 zl (!), a ja mam swoje od 150 do 300, i nikt nie marudzi ze drogo. jak kogos nie stac to nie korzysta z moich uslug, proste.
    ceny...ja swoim kurstankom mowie, zeby zrobily np 10 aplikacji za polowe kwoty, uprzedzajac ze czas bedzie dluzszy a potem ceny normalne. za dlugo nie mozna ciagnac takiego stanu bo sie przyzwyczaja a Tobei bedzie ciezko podniesc potem ceny

    kolejna sprawa,
    dziewczyny (nie tylko Klaudia), rozumiem, ze jestescie nowe na forum itd ale blagam przejrzyjcie najpierw wszystkie watki a potem zadawajcie pytania. kazda z na sto robila. ja forum czytalam od deski do deski 2 cale dni i dopiero potem zadawalam takie bzdurne pytania. mowie bzdurne z tego wzgledu ze takie pytania juz milion razy sie przewijaly. nie badzcie az tak leniwe, na skroty sie nie da. a potem zdziwienie z enikt nie odpowiada na wasze zapytania. a nikt nie odpowiada bo ile razy mozna odpowiadac to samo ?
    przysiasc, uwaznie poczytac a potem pytac

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Aticzka dziekuje za odpowiedz, a co do czytania forum to przeczytalam chyba juz wszystkie watki na temat rzes, niektore po dwa razy. Teraz czytam ten ze zdjeciami. Pytanie zadalam bo na przestrzeni kilku lat ceny drastycznie spadly i wiekszosc odpowiedzi jest juz nieaktualna. Poza tym chcialam poznac wasza opinie czy po takim jednodniowym kursie (wiem ze kurs byl do niczego i wiecej dowiedzialam sie od was z forum) powinnam juz zaczynac czy lepiej sie jeszcze wstrzymac i dopiero po drugim kursie? U mnie najgorsze jest to ze mieszkam w dosc malej miejscowosci pod Inowroclawiem. nie znam tu jeszcze rynku poza ta kolezanka z miejscowosci obok ktora robi 1:1 za 70 zl.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 01:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •