Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #226
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Gorzka zgodzę się z Tobą w 100%! Po prostu trzeba sobie jakoś radzić i każdy orze jak może... To prawda, że czasem nie ma się idealnych warunków, więc też trzeba to uwzględnić w cenie i to nie tak, że ktoś traktuje ten zawód jako zabawę czy jest się "pseudostylistką"... Można się naprawdę starać w każdym calu a jednak pewna cena będzie już stanowczo za wysoka. Co do ogłaszania się to faktycznie tych bardziej popularnych miejsc nie ma aż tak dużo a gdzieś trzeba dać sobie szansę.

  2. #227
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    jezu.. Gorzka tak pięknie kleisz za takie marne grosze..

    ja za 80zł to robię uzupełnenie 1:1 do 3 tygodni!
    normanie ceny 1:1 150zł, 2:1 200zł, 3:1 250zł, norki 350zł i nie schodzę.. nie ma targowania... zazwyczaj stałe klientki za uzupełnieni 2:1 płacą 100zł a nie 120zł.. ale to są babki które przychodzą od x czasu.. i na wszystko trzeba pracy i czasu..
    mi interes ruszył się mega dopiero w styczniu... ale za to jak pojechał z kopyta to do tej pory nie mogę się ogarnąć tyle roboty mam.. a pogodzić to z dziećmi i szkołą nie jest łatwo.. ale zarabiam na tyle dobrze, że kombinuje jak mogę i jakoś udaje się wszystko poukładać
    szczerze.. za 85zł i to jeszcze z dojazdem bym nawet palcem nie kiwnęła..
    ceny mam jakie mam a klientek stałych już dużo.. teraz trochę ukrócam, żeby z dziećmi się widywać, ale wiem, że zaraz święta i znowu nie będę miała czasu po dupie się podrapać..
    moje klientki cenią sobie profesjonalizm.. 90% z nich ma za sobą nieudane stylizacje i są wierne, bo czują, że mają dobrze założone rzęsy mimo, że muszą zapłacić więcej..
    nawet po porodzie zaczęły przyjeżdżać do mnie do domu.. a mieszkam na wsi zapyziałej pod Łodzią gdzie komunikacji nie uświadczysz.. niektóre to i prezenty dla dzieci przyniosły
    Trochę wyższe ceny świadczą o wyższym standardzie usługi..
    Ceńcie się dziewczyny..

  3. #228
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja to juz nawet przestalam promocje robic bo klientki podpytywaly czy jakies gorsze rzesy kupilam a tak na powznie to klientki z wyzszej polki zwracaja uwage na cene jak cos jest tanie to znaczy ze nie dokonca dobre ja tez bym nie poszla na rzesy za 80 zl bo cena podejzanie niska i nawet bym pod uwage nie brala takiego ogloszenia, bo hmmm albo material do kitu albo kleic nie umie i zdjecia maja sredmie znaczenie bo w necie ich pelno ja osobiscie sie tak przejechalam :/
    trzeba brac tez pod uwage czas wykonywania aplikacji u mnie wyglada to tak za 1:1 biore 150zl tylko czas aplikacji to max 1.30h uzupelnienie do 3 tyg 100-120zl czas max 1h
    Tak samo objetosciowki 200-380zl czas klejenia 1.5-2.5h.
    pozadne klientki nie beda od razu walic drzwiami i oknami jesli komus sie tak wydaje to czas zejsc na ziemie zrobisz jednej ustatkowanej pani ona ma kolezanki w pracy, u dziecka w szkole znajomych a taka mlodociana studentka jest na garnuszku rodzicow i zazwyczaj woli poimprezowac za kase ktora ma od rodzicow niz na rzesy wydac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #229
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    W sumie trochę mnie dziewczyny zaskoczyłyście z tymi cenami . U mnie stawki jak u bombelkowej, taniej robię tylko rodzinie i przyjaciółkom

  5. #230
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post

    A gdzie się ogłaszać jak nie gumtree? Może poradźcie
    Ja podstawę zbierałam na gumtree, teraz polecenia, uzupełnienia i czasami ktoś z facebooka się nawinie, ale nawet nie mam pomysłu gdzie indziej szukać
    Na fora ślubne, warto się wkręcić
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #231
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Wisienka i Bombelkowa nastawione przez swojego szkoleniowca hehe
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  7. #232
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    nastawiAnie to nie wszystko. dziewczyna sama musi zechcieć się cenić.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #233
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja na ostatnie szkolenie zaprosiłam jako modelkę fryzjerkę..
    potem sama zrobiłam jej rzęsy i od tej pory (minął tydzień) przyprowadziła mi 3 nowe klientki co więcej wzięła ode mnie ulotki i rozdaje swoim klientką do tego, dzisiaj przychodzi jej mama, która jest fryzjerką i właścicielką tego salonu (ma więcej klientek niż córka, zazwyczaj panie po 40 dobrze usytuowane) więc już zacieram ręce
    kochane, reklama dźwignią handlu.. a najlepsza to jednak ta poczta pantoflowa

  9. #234
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja mam koło siebie zaklad fryzjerski. Ostatnio jak bylam na strzyżeniu to chciały ode mnie wziąć wizytówkę, ale ich nie posiadam jeszcze. Muszę się spiąć i je zrobić i przejść się znowu na jakieś odżywienie wlosów

    Zastanawiam się jeszcze jak się wbić do babskiej siłowni u mnie pod blokiem... tak wejść z ulicy i zapytać czy moge zostawić ulotki czy poprzychodzić troszkę, pomachać rzęskami i dopiero uderzyć hmm ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  10. #235
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Edytko dokładnie
    Cataleya ja wchodziłam "z buta" na początku i zostawiałam ulotki, teraz mam umowę z zaprzyjaźnioną fryzjerką, że ja polecam ją, a ona mnie. No a poza tym poczta pantoflowa - chyba w miarę mi te rzęsy wychodzą, bo coraz więcej babek z polecenia mam, nawet ostatnio się dowiedziałam, że polecają mnie na mieście inne kosmetyczki, które rzęs u siebie nie robią...

  11. #236
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    wejdz i się spytaj, co ci szkodzi.

    u mnie na wsi nikt rzęs nie chce , nie potrzebuje, nie ma kasy itd. Poleca mnie fryzjer tu u mnie, ale co z tego skoro przez pol rok pytały się aż 2 osoby.
    wiec muszę się nawysilać ostro, żeby w ogóle kogoś mieć.




  12. #237
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał wisienkakwspz Zobacz post
    Edytko dokładnie
    Cataleya ja wchodziłam "z buta" na początku i zostawiałam ulotki, teraz mam umowę z zaprzyjaźnioną fryzjerką, że ja polecam ją, a ona mnie. No a poza tym poczta pantoflowa - chyba w miarę mi te rzęsy wychodzą, bo coraz więcej babek z polecenia mam, nawet ostatnio się dowiedziałam, że polecają mnie na mieście inne kosmetyczki, które rzęs u siebie nie robią...
    Wisienka hahhahaha u mnie to samo nie raz od klientki slyszalam a bo wie pani w tym saonie pania polecili

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #238
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    U mnie pantofel no i bardzo dużo z netu (fb i blog)

  14. #239
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mnie też kosmetyczki polecają i ostatnio miałam dwie, które podsyłały mi swoje klientki na czas niedyspozycji. Faktycznie to miłe
    Generalnie każda osoba, która przychodzi bo widziała gdzieś moje rzęsy, albo słyszała i chce bo się podobało to miła sprawa.

    Ja ceny planuję podnieść dopiero jak założę działalność i będę działała poza mieszkankiem Póki co i tak szykuje mi się przerwa więc nawet nie dumam nad tym.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  15. #240
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Z tymi cenami i czasem wykonania to jest bardzo różnie. Ja sama rzęs nie kleję, ale jestem klientką rzęsową i z tej drugiej strony mogę dodać coś.

    Pierwsze moje rzęsy były zrobione w czasie 1h cena 100zł, istna masakra to była, zamiast 1:1 to było chyba 1:3, bo do trzech moich rzęs była doklejona jedna, grudy kleju... wydawać się mogło, że w takim krótkim czasie ktoś klei, to jest wyrobiony i będzie super, niestety...

    Drugie rzęsy zrobione w salonie, czas 3,5h, cena 190zł, prawdziwe 1:1, chociaż wymodelowanie oka i dobór rzęs nie do końca udany, jednak są to rzęsy najlepiej wykonane u mnie w mieście.

    Byłabym gotowa zapłacić i 300zł gdyby ktoś zrobił mi takie piękne rzęsy jak widzę tu na forum, niestety próżno szukać dobrej stylistki.

    Co do zamożnych pań, nie wszystkie są takie skore do płacenia. Mam swoją klientkę paznokciową, bogata bizneswomen, a na paznokcie przychodzi do mnie do domu, nie do salonu, rzęsy robi za 100zł, jak usłyszała, że ja płacę 190zł była w szoku, mimo że dużo bardziej jej się moje rzęsy podobały.

    Podobnie jak Wy uważam, że trzeba się cenić, jednak nie oszukujmy się, bo klientka do domu nie przyjdzie do nas płacąc tyle co w salonie. Panie oczekujące luksusu (ew. chcące uchodzić za luksusowe ) pójdą tylko do salonu nawet jak ktoś im tam lipę zrobi. Nie mniej jednak nie róbmy, nawet w domu, za pół darmo

    A co do szukania klientek, to najlepsza od lat poczta pantoflowa. Wziąć jakąś ciotkę, znajomą, zrobić jej pokazowe rzęsy i niech poleca koleżankom

  16. #241
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    nastawiAnie to nie wszystko. dziewczyna sama musi zechcieć się cenić.
    Nie zgodzę się. Nie po to tylko jest szkolenie aby przekazać wiedzę, ale również po to aby pozytywnie nastawić kursantkę do pracy, zmotywować ją do działania, odpowiednio zachęcić, przekazać wiedzę (popartą naszym doświadczeniem - czyli co gdzie kiedy i za ile), Z reguły - dziewczyny przychodzące na szkolenie mają już niemałe pojęcie o konkurencji w swoim mieście i doskonale wiedzą z czym muszą się zmierzyć.

    Jeśli dobrze wytłumaczysz dziewczynie co i ile kosztuje, omówisz czym ma się odróżnić od konkurencji - to właśnie tym zyska sobie grono klientek, które z czasem na pewno zacznie się powiększać.

    Niestety tez - dla nie wszystkich z nas zajęcie jest tym zajęciem, z którego utrzymujemy dom, spłacamy kredyt czy kupujemy podstawowe rzeczy. Dla niektórych z nas jest to hobby, zabawa, sposób na dorobienie do pensji męża (bo przecież te 100zł za 2 godziny pracy to i jak dużo) i takim osobom nie jesteśmy w stanie przepowiedzieć swojej racji.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  17. #242
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    edytakon, przeczytaj cytat raz jeszcze ze zrozumieniem.
    nastawianie to nie wszystko!
    mogę niewiadomo ile dziewczynie tłumaczyć i opisywać co kiedy i za ile, a i tak nie zacznie się cenić
    uwierz mi, wiem jak powinno wyglądać szkolenie i co ma na nim być powiedziane
    niestety to nie szkoleniowiec decyduje w jaką glebę sieję nasiona.
    ale chyba zboczyłyśmy z tematu cen troszkę.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  18. #243
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Może i trochę racji jest w tym, że cena jest niska jak to bardziej hobby i przyjemność - bo i u mnie póki co tak wygląda. Mąż pracuje a ja sobie dorabiam dla przyjemności.

    Na moim szkoleniu nie mówili nam nic o cenach. Na doszkoleniu Nadia radziła aby się cenić- ale ja znam realia, znałam gumtree i wiedziałam, że jak chcę mieć swoje klejące wieczorki to nie mogę przegiąć.
    Zresztą ja mam wiele klientek, które mają kasę. Wiele takich, które chodziły do ekskluzywnych salonów- i które same zauważyły że w tym pędzie za kasą, ceny zaczynają być przegięciem i które wolą przyoszczędzić tu a mieć na coś innego. Bo nie ukrywajmy- rzęsy to przyjemność a nie konieczność.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  19. #244
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    I w takim zalozeniu za rok rzesy beda kosztowac 30zl jak zaczynalam to 1:1 kosztowalo 350zl i w moim miescie robilo tyle osob ze na palcach jednej reki policze
    i rzesy ktore z zalozwnia mialy byc towarem luksusowym beda obciachem za grosze na ktory kazdy moze sobie pozwolic tak jak sie to stalo z " tipsami" bo przeciez kazdy za grosze moze to robic i miec
    ja zrozumiem wszystko , ale celowego zanizania cen nigdy zeby dorobic sobie na waciki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #245
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Przesadzacie, serio.
    To, że wy robicie za 150,200 czy 300 i że macie przy tym klientki- super, gratuluję.
    Ja robię za 90 i nie widzę w tym nic złego. Podnosiłam ceny, zainteresowanie malało. A nie mam zamiaru podnieść ceny dla zasady, czy dlatego, że koleżanka z forum taką ma, a później siedzieć w domu i wkurzać się na cały świat bo kolejny raz nie mam co kleić...
    Zresztą już teraz w tej branży są osoby tanie i drogie i jak widać drogie się utrzymują z powodzeniem więc nie ma się co martwić że ceny u innych zmaleją. Nawet gdyby malały do 30zł
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  21. #246
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Niestety przepowiednia 30! Zł się już spełniła, widziałam już takie ogłoszenie na gumtree. Ja tylko krótko powiem, że jeśli nie będziemy cenić swojej pracy, klientki również nie będą jej cenić. Namawiam też przemyślenia czy lepiej zrobić 3 klientki po 100zł czy 2 po 150:-) wiadomo, kilka Pan przy zmianie cen odpadnie, ale przyjda nowe, właśnie dlatego, że cena wyższa, więc spodziewają się lepszej jakości usługi:-)

  22. #247
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Jak ktoś się nie chce cenić, to choćby nie wiadomo jakie mu argumenty wytaczało, nie przekona się.

    Mi od razu Meraszka na szkoleniu podstawowym powiedziała jaką cenę za usługi powinnam utrzymywać i jakie standardy świadczyć. Ja rozumiem, że ktoś robi za pół ceny bo robi produktami z allegro i na tapczanie, przy latarce. Jeżeli ktoś zainwestował w szkolenie ( które do tanich nie należ) w sprzęt i w produkty dobrej jakości to nie może robić rzęs za 50 zł bo nigdy mu się nie zwrócą pieniążki, które w to wszystko włożył. No chyba że ma kobit bezliku i woli tracić zdrowie.

  23. #248
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Kurcze przecież robiąc za 30 zł. to nawet za materiał się nie zwróci a gdzie prąd z którego nawet w domu korzystamy i też coś nas kosztuję.

    Rozumiem zrobić super promocje za grosze, żeby złapać nowe osoby ale jeśli wrócą ( nie zawsze tak się dzieję ) podnieść do normalnej ceny za kolejne uzupełnianie. Ja tak zrobiłam kilka razy, warunkiem skorzystania z promocji była zgoda na publikacje zdjęć.

    Przez chwile też myślałam żeby obniżyć cenę ale na szczęście zmieniłam nastawienie i utrzymuję średnią cenę usług (domowe warunki) ale nie walczę o nowe klientki tylko staram się zatrzymać "stare" i mam zniżki dla stałych co którąś aplikacje dzięki nim mam osoby z polecenia.

    Jak to edytakon na szkoleniu powiedziała trzeba się cenić

    A szczególnie nasze oczy i kręgosłup

  24. #249
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    u mnie w mieście też "przecudowna oferta" za przedłużenie rzęs.... i to jakich rzęs!
    przedłużanie zagęszczanie rzęs 1:1 PROMOCJA! Bydgoszcz ? Tablica.pl

  25. #250
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    kraków
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    a jak dziewczyny liczycie rodzine? nie chodzi mi tutaj wiadomo o siostre mame czy najblizsza ciocie ale taka dalsza typu kuzynka ojca, dalsza kuzynka itp?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 01:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •