Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja mam stałą cenę jeśli ktoś przyjdzie po 3 tyg. +2,3 dni. Nie liczę wtedy ilości rzęs. Zdarzło mi się że klientka przyszła po 3 tygodniach z 4 rzęsami miała jakiś zabieg kosmetyczny (nie wiem jaki) w okolicach oczu, który rozpuścił całkowicie klej. Zdjęłam te aż cztery i założyłam pełną aplikację w cenie uzupełnienia. Zajęło mi to troszkę więcej czasu ale za kolejne 3 tygodnie przyszła znowu więc chyba czasem się opłaca troszkę przymknąć oko.

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Powiem Wam że też myślałam o wprowadzeniu naliczania tygodniowego. Zen uświadomiłaś mi że faktycznie nie jest to dobry pomysł. Raz mi się zdarzyła klientka która po niecałych 3tyg przyszła bez rzęs, ale to zupełnie bez ani jednej! i powiedziała że ona nie wie dlaczego się u niej nie trzymają:/ fakt że ma mało swoich i mówi że samą woda myła :/ ale to i tak bez przesady! kładzie mi się na łóżko i widzę że sa poodrywane, ona jednak zaprzecza-kłócić sie nie bede. Przed aplikacją ja poinformowałam że to nie jest korekta i powinnam ją policzyć jak za nowe założenie, ale strasznie się zmartwila że ma wesele i pieniedzy nie ma itd Z uwagi na to że tych swoich rzes nie miała dużo zgodziłam się na 100zł (przeważnie biorę 85). Jakos mi sie nie chce wierzyc w historie"same wypadły" bo klej świezy innym sie normalnie trzymają a u niej takie cyrki. Jestem gotowa zrezygnować z takiej klientki.

  3. #28
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Wiolcia ja przy cenie 150 zł za nowe policzylabym ją jak za duzą korekte tzn 120 zł, (taka normalna kosztuje u mnie 100 zł). Powiem wam, ze też kiedyś mi bylo szkoda tych klientek, w sumie dalej jest troche, że przychodzą i miauczą że ta stówa to dużo że costam ze ma dużo wydatków. Ale niestety, żadna z nas nie jest instytucją charytatywną i przedłużone rzęsy nie są koniecznością tak jak chleb na przykład. Nie stać cie na rzesy to ich nie robisz- proste.

    Chociaż czasami nawet jak klientka ma faktycznie te kilka rzęs na oku to policzę ją normalnie tzn stówkę, bo wolę mieć te 20 zł mniej a mieć stałą klientkę, ale to trzeba wyczuć, niestety nie ma jednej recepty na to jak kogo liczyć. A przynajmniej ja takowej nie znam

    JA często jak instruuję klientki jak dbać o rzęsy, co ile korekta itd. mówię wprost, że nie powiem Pani ile się będą trzymać te rzęsy bo u każdego jest inaczej, mam klientki które przychodzą co 2 miesiące a mam takie które co 3 tygodnie potrzebują korekty. po protu musi pani wyczuć moment kiedy je trzeba zrobic bo każdemu inaczej wypadają rzęsy, każdy ma inny tryb życia (np pani ktora bedzie codziennie na basenie no nie ma mozliwosci zeby byla co 2 miesiace bo to jednak tylko klej), tyle tylko żeby nie czekać do momentu aż zostanie te kilka rzęs bo wtedy już ciężko mówić o korekcie. Jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby któras mi marudziła że minął np miesiąc i ona ma 3 rzęsy i dlaczego bo dbała o nie tak jak przykazałam. Chociaż fakt faktem że te stałe klientki ktore mam jeszcze z początków rzęsowej kariery liczę standardowo nawet jak którejś zostaną te 4 rzęsy. Ale dzieki temu mam pewność, że ona wróci, powie koleżankom a to sie równa temu, że mogę byc spokojna o zapłacony czynsz, zus i tak dalej.

    JAkiś czas temu przyszła do mnie dziewczyna na paznokcie, przyznam szczerze, że nie traktowałam jej jakoś szczególnie z myslą ze przyprowadzi mi 20 nowych osób, taka o zwykła dziewczyna chce sobie zrobić żele. zrobiłam, w sumie fajnie wyszły (ale mogły lepiej tak mysle), no i jakiś tydzien pozniej fala telefonów od koleżanek tej dziewczyny i teraz cały Solar z pewnego centrum handlowego nosi moje paznokcie, a tamtą dziewczynę, mimo, że podniosłam cenę za paznokcie policzyłam te 20 zł taniej niż teoretycznie powinnam dzięki temu, że własnie przyprowadziła koleżanki. Myślę, że to sprawiedliwe i miłe dla tej osoby a fama leci dalej i mogę sobie przewidzieć mniej więcej ile w danym tygodniu zarobie.

    Monia a moze to taka klientka o jakiej piszą dziewczyny w innym wątku, że nie ma siły każdy sposób nie działa a i tak sie nie trzymają?

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    masz zen 100%racji. A co do tej klientki to nie wiem... może faktycznie się nie trzymają. Zobaczymy z czym teraz przyjdzie. Powiedziałam jej żeby sobie kupiła revitalash to może nie będzie musiała rzęs zakładać

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Wiolcia ja mowie wprost..
    te stare sie klada jak sa do odklejenia wiec nie wiem co tu tlumaczyc? wprost te sa do sciagniecia i trzeba robic ja za nowe... ja biorę po 2-3 tygodniach ok polowe ceny wyjsciowej ale o 10zl wieksza... czyli jak mam promocje obecnie za 100 to po2-3tyg biore 60...
    normalnie mam za 120-150 i raczej za 150zl zostanie... bo tez uwazam jak dziewczyny umiem coraz wiecej a materialy idą... oczywiscie pi razy drzwi bo to zalezy od klientki ile jej wylatło

    a klientki zauwazylam ze mniej szanuja to co jest tanie.. nie szanuja = wyrywanie szorowanie recznikiem itd = wypadanie odklejanie = 'acha czyli robi tanio bo robi kijowo '
    Ostatnio edytowane przez zyza ; 19-08-2012 o 22:59

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja z Sępólna krajeńskiego mała mieścinka przeszło 9 tyś mieszkańców a cenny w salonikach 150 zł- 180 zł za czyste syntetyki- troszkę popytałam zakładające tam panie... a ja w domku na 100-120 zł i to naszymi rzęskami od Edzi...
    Kobitki mam z naszego miasteczka i okolic z bydzi też przyjeżdżają o i jedna nawet z Gdyni była- jedna drugiej pokazuje podpyta i tak jakoś idzie
    miałam trochę klientek do poprawek-ściąganie glutków stało się w sumie normą,

  7. #32
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja zaczełam robić niedawno rzęsy. PIerwsze 5 aplikacji zrobiłam za darmo, ale czuję, że złapałam bakcyla i już bardzo lubię zakładanie rzęs. Nadal się uczę i ćwiczę na znajomych i teraz już od nich biorę 50 zł żeby choć na te materiały do ćwiczeń starczało. A dziewczyny sa zadowolone i 2 nawet powiedziały mi, że najładniejsze rzęsy jakie miały zrobione Ponieważ nadal aplikacja zajmuje mi 4godz. nie mam jeszcze śmiałości brać cen, o których piszecie. Tak myślałam, że jak skrócę czas to podniose cenę, ale z drugiej strony nie chcę żeby mi sie dziewczyny przyzwyczaiły do taniochy i potem mogą nie chcieć płacić więcej. Jak myślicie?
    Robię w warunkach domowych (również z dojazdem) w W-wie. Pracuję na SL.

  8. #33
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja na Twoim miejscu brałabym kwotę docelową, dlaczego?
    Właśnie po to, by klientki nie przyzwyczaiły się do taniochy zaproponowałabym taki układ: ogłos się na facebooku, gdziekolwiek, że pierwsze 10 aplikacji robisz za np 150 zł ale z korektą po np 2 tygodniach, w ten sposób po 1. zachecisz dziewczyny a dwa, że poćwiczysz i po 2 tygodniach dasz radę poprawić to co jest nie tak bez aż tak duzej szkody na naturalkach. Przy okazji zobaczysz i zniwelujesz błedy jakie popełniłaś bo po takim czasie to wyjdzie (np posklejane dorosłe rzęsy z tymi mikrorzęskami). Nie przyzwyczajaj klientek do takiej ceny bo potem będziesz słuchać wiecznych pretensji o to czemu tak drogo, że sodówa Ci uderzyła do głowy i nagle się cenisz ( tak słyszałam takie historie).

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    W Tarnowie w salonach nawet i po 100zł założenie

  10. #35
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Takie "kwiatki" psują rynek. Opłaca im się 2-3 h siedzieć nad Klientką,wytężać wzrok, nadwyrężać kręgosłup, zużyć materiały?

  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Shonali u mnie w miescie jest laska co za 50 zeta robi a na stronie ma rozwalajaqcy wpis ze to bezbolesny prawie zabieg tylko plaster uwiera i szczypie jak sie wleje do oka ten plyn co sie na poczatku naklada
    wiecej chyba nie musze pisac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #37
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja mam salon na opolszczyznie i biorę tam za założenie rzęs od 150-180zł (cena ruchoma w zależności od potrzeb i oczekiwać klientki)
    za uzupełnienie biore od tygodni:
    2-4 tydz. 60-80
    4-6 tydz 90-110
    6-8 tydz 110-160

    ani tanio ani drogo,cena raczej przystępna

    swoją przygode ze stylizacją rzęs zaczynałam w domu i brałam na początku 80,-(pózniej120,-) za założenie i ok.50-60 za odnowe.Plecy bolały,mało komfotrowe warunki,a że szybko zaczeło mi to fajnie wychodzić to wieczna frustracja bo cena absolutnie nie współmierna do jakości usługi..otworzyłam salon,część Pań które do mnie przychodziły"bo tanio" szybko uciekły ale za to na ich miejsce trafiły jeszcze wiecej nowych i zadowolonych,że w salonie a nie w domu ja czuję sie usatysfakcionowana i z radością wykonuję to co robię

  13. #38
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    tak sobie czytam te wasze odpowiedzi i sadze że jeszcze troche to wy bedziecie robic prawie za darmo albo nawet za materiał wam sie nie zwróci , osoby robiace w domu strasznie mocno zanizaja ceny ze w salonach pytaja dlaczego mamy drozej i co w tedy powiedziec co nie ? my mówimy to prosze sobie zrobic tansze jak pani chce

  14. #39
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja im mówie,że pracuję na bardzo dobrej jakości kosmetykach,mam na to papióry,zus i lokal opłacam z sanepidem się przyjaznie bo odwiedzają mnie czasami i daję jej gwarancje,że u mnie w salonie żadnej przykrej historii typu :wypadające naturalne rzęsy,popuchnięte oczy,alergii i tego typu sprawy,się nie dorobi

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Słuchajcie ja juz nie będę może pisać elaboratu, po prostu przeczytajcie moja ostatnia rozmowe z jedną znajomą ręce i cycki opadają, enjoy aha zeby nie bylo ja wcale sie nie zdenerwowałam i to nie bylo wyniosłe czy cos z mojej strony,mimo ze3 ona tak to odebrała

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  16. #41
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    uśmiałam się na dobranoc a tak na serio w jakiej cenie robicie rzęski z norek?

  17. #42
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    natalika, to robisz tylko rzeski?

    Ja ostatnio we Wrocku widziałam ( w lokalu solarium+ tipsy) rzesy 1:1 za 79zł.. Aż mnie ciekawość zżera

  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Zen, hyyyy dobre, dobre, szkoda czasu na taką pannę. Ona nie ma co robić tylko się kłócić, oczywiście nie przyszła do Ciebie (założe się o pełną aplikację rzęs z nutrii z lisa, czy z czego tam chcesz)

    Ja biorę od tygodnia nieobecności, a ceny mam z tych no.. średnich stanów wyższych. U mnie na ulicy też jest panna, która za 80 złotych robi i uwaga, nie początkująca, ale to nie są dobre rzęsy. W Gdyni pełno takich, są i za 60 złotych, co prawda nigdy nie dowiedziałam się od klientek, które przeszły od tej za 60 zlotych do mnie ile ona bierze za uzupełnienie (30? 20? ), bo żadna z pań już tam nie wróciła

    Generalnie aplikuję rzęsy 3d, rzadko 1:1 u mnie od tygodnia nieobecności płaci się 50 złotych, ale.... jak kobita szanuje i po 4 tygodniach przychodzi mi z 60-70% rzęs to świnka nie jestem i kasuję nie dwie stówy, a 120, czy 150. Mówię im już na początku jak będą szanować to zniżki będą duże i większość szanuje

    Za rzęsy z nutrii, tfu, z norki biorę 350 złotych

  19. #44
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    no oczywiście że nie przyszła wcale mnie to nie dziwi

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dzika uwielbiam te twoje zarciki hhihi
    z nutri tfu norki hihihihih

  21. #46
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    karchola mam mały gabincik kosmetyczny,pracownica zajmuje się kosmetką a ja pazurami i rzęskami,ogromny popyta na to mamy,w sumie gównie to idzie a cała reszta to dodatek dla klientek

  22. #47
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Moje ceny moze sie przydadza komus za granica

    £30 zalozenie rzes
    £15 uzupelnienie do 3 tygodni
    £20 uzupelnienie powyzej 3 tygodni

    Do 3 tygodni wypada okolo 20/30% rzes- zalezy jak kto dba. Ja salon mam w domu, ceny mam troszke zanizone. Normalna cena w salonie tp £35-£40.

  23. #48
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Katiaa to malo w UK kasuja za rzeski w sumie, taka cena jak w polsce (a moze nawet i mniej) a zarobki wiadomo tam o wiele wieksze. Moglabys napisac o zalozeniu salonu w UK, czy faktycznie w domku mozna i jak to jest ze strony formalnej? A żeby nie zaśmiecać tego wątku to poprosze o odpowiedż tutaj
    http://forum.wzorki.info/wlasny-gabi...tml#post351709

    Pozdrawiam

  24. #49
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Zaraz do domku wroce i wszystko Ci napisze

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Rzęski wykonuję w domu za cenę 100zł i to niektórym wydaje się dużo, ale stanowczo trzymam się swojego stanowiska... Ja tą cenę traktuję jako zachętę dla nowych klientek. Uzupełnienie to w zależności od ubytku 70-80zł.
    Niestety na salon mnie nie stać póki co. Nie powiem, że plecy nie bolą, ale uwielbiam to robić i sprawia mi ogromną satysfakcję, gdy klientka robi wow!

    Zen. Twoja koleżanka hm wybacz określenie jakby mało rozgarnięta,gdy Ty jej tłumaczysz a ona swoje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 02:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •