Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #76
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Oj dziewczyny, nie ma co. Oczywiscie, ze wszędzie są te robiące za 50 zlotych, ale myslicie, ze ktos do nich chodzi oprocz ich kolezanek licealistek? Normalna , rozsadnie mysląca kobieta nie pojdzie do takiej. Ja oczywiscie szanuję wszystkie klientki, ale jakoś mniej zalezy mi na tych w/w licealistkach, co to pieniędzy nie mają i są na garnuszku rodziców. Same wiecie, że tylko utrapienie z takimi dziewczynami, a często to one nawet 18 tki nie mają (pamiętac o pisemnej zgodzie rodziców na zabieg).

    Ja też zeszłam z ceny uzupełnień troszkę, ale niewiele i cena jest wg mojej oceny rzęs przed uzupełnieniem. Ostatnio nawet było tak, że spotkały się u mnie trzy babeczki (dwie to kolezanki, wiec przychodzą razem, a jedna, no.. przewalilam czas aplikacji, więc spotkały się wszystkie trzy i zaczęły podpytywać jaki mam dzisiaj humor, po czym gremialnie stwierdziły, że cena uzupełnienia zależy od mojego dobrego humoru-jak mam dobry to będzie taniej. Robią sobie troszkę ze mnie żarty, ale przychodzą i płacą. Tak naprawdę generalna zasada powodzenia jest taka:
    Cena średnia(nie za duża, nie za mała),
    dobra aplikacja,
    uprzejmość,
    dyspozycyjność - terminy przystępne(nie z kosmosu, że każecie czekać na siebie trzy tygodnie, bo wtedy kobitki w naturalny sposób się wykruszają), umiejętność odstępowania od zasady, że nie w niedziele i nie po 19:00 - kobietki czasem potrzebują Cię na gwałt, bo wyskoczyła im jakaś impreza i muszą być piękne i jeżeli jest to stała lojalna klientka warto się nagiąć.. od czasu do czasu....

    A przede wszystkim-dla nowych klientek, dostępność waszej usługi. Ogłaszać się mocno w necie rozdawać ulotki, robić akcje promocyjne.Dbajcie o to, aby klientki wpisywały się w tematyczne fora ślubne, kosmetyczne etc.... Kto ma potrzebę ten trafi, a później... zachwyci się Waszymi starannymi aplikacjami i zostanie u Was.

  2. #77
    Debiutantka Avatar Kaskaa92
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    szczecin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    u Mnie w Szczecinie rzęski W SALONACH robią za 90 zl ( i wyglądają na prawdę pięknie ) odnowa za 50 zł... Więc niestety nie można tak poszaleć jak widzę nie które zaczynam swoją karierę w świecie biznesowym - rzęskowym i wymyśliłam że na początku żeby się poduczyć i aby troszeczkę klientek zdobyć zrobie taką promocję doczepianie rzęs za 80 zł i pierwsza odnowa do 2 tyg za darmo Czy jest to fajna oferta co to bardzo niskich cen u mnie w mieście?

  3. #78
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał Kaskaa92 Zobacz post
    u Mnie w Szczecinie rzęski W SALONACH robią za 90 zl ( i wyglądają na prawdę pięknie ) odnowa za 50 zł...
    OMG! To się nie opłaca zaczynać!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  4. #79
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja zanim się rozkręcę to będę musiała kasować chyba 10zł z odnową 2 tygodniową gratis
    Teraz to już muszę się zastanowić czy wchodzić w ten interes, bo dokładać do tego nie mam zamiaru, kurs kosztuje, materiały kosztują itp...

  5. #80
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Ja bym nawet nie usiadła...

  6. #81
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Tak szukam i szukam na necie to gdzieniegdzie dziewczyny robią po 40zł, więc nie pomyliłam się pisząc że za niedługo to przedłużanie rzęs będzie kosztowało tyle co nic. Zapewne robią to na dużo gorszych produktach ale to jest sam fakt że psują innym opinię i przez to zaniżają cenę. I kółko się zamyka.

  7. #82
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Gandzia zawsze tak było, z paznokciami, z fryzjerami i z towarem w sklepie. kogo stać to zaplaci za dobrze wykonana usluge tyle ile jest warta
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #83
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    kaskaa masz moze jakieś linki do tych salonów albo ogólnie jakieś zdjęcia? moze byc na priv, chętnie podpatrze co to za cuda robią

  9. #84
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Gandzia- Ty jesteś z Krakowa, co?... ja tam cennik mam wydaje mi się adekwatny do mojej pracy i nie narzekam, a rzęs za 40zł czy za 100 nie robię.. np pełna aplikacja 1:1 u mnie- mowa o pierwszym zalożeniu to 150zł...nie mówię już o cenach za norki... i płacą baby, bo więdzą za co... nie wiem z czego musiałabym miec rzęsy i jak marnie klieć żeby brac 40zł...

  10. #85
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Tak jestem z Krakowa i nie mam zamiaru tu nikogo poniżać ani obrażać.
    Wiem jak niektóre dziewczęta biorą w Krakowie tylko po to aby zachęcić klientów aby się w jakiś sposób rozkręciło.
    Ja sama zapewne będę robić kilka aplikacji za darmo itp a później się okaże co będzie. Jakoś trzeba zacząć.
    Ja już jestem zrażona do kursów na których się nic nie nauczyłam.

    Nie chciałabym aby któraś z was na mnie naskakiwała ja na razie chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o firmach w których można zakupić dobrej jakości produkty, ile by to kosztowało, a później kurs i zakupy materiałów.
    Ja nie mam zamiaru aby klientce zrobić jakąkolwiek krzywdę (zeszpecić ją) mi zależy aby wyszła o de mnie uśmiechnięta i zadowolona z efektu i powróciła jak będzie to możliwe.

  11. #86
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    zrob na poczatek rzeski kilku osobom za free niech chodza po miescie i cie reklamuja
    cene od razu ustaw sobie odpowiednia, nie za niska bo pozniej bedzie ci bardzo ciezko podniesc
    lepiej zejsc z ceny np 30 zl i zrobic czasowa promocje z naciskiem i kilkukrotnym podkresleniem ze to promocja i potrwa np miesiac i nie daj sie wpuscic w uklady z klientka ze np od niej bedziesz brac mniej bo cos tam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #87
    Gandzia
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Najbardziej spodobała mi się wypowiedz jednej z forumowiczek

    "dziewczyny maja niskie ceny za przedłużanie bądź stylizacji z racji tego że isę uczą tylko że o tym klientkę powinny poinformować

    ceny są niższe ponieważ muszą na kimś ćwiczyć i pobierają opłaty za produkty nie za usługę


    poza tym niestety ceny zabiegów przedłużania rzęs są w niektórych miejscach mocno zawyżone


    Jeśli ceny sa niskie dziewczyna uprzedza że uczy się to klientka powinna sama zadecydować czy chce zapłacic mniej i być " królikiem doświadczalnym" w pozytywnym sensie tego okreslenia, czy zapłacić więcej i nie do konca byc przekonanym co do jakości usługi


    przy czym nie twierdze tu od razu zaznaczę ze ceny wysokie sa złe, bo wiadoo doswiadczenie i markowe produkty kosztuja, wiem z doświadczenia


    ale nowe w "branży" również muszą się nauczyć a do tego potrzebuja klienek które zacheca niska cena
    "


    ...

  13. #88
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Gandzia- przecież nikt nie naskakuje...
    Tylko doradzamy- ja szczerze powiem, ze z takich układow, że bierzesz mniej na początku bo się uczysz itd ciężko się później wymiksowac... tak, jak agulusia uważam, że promocja czasowa na start jest dobra, bo przyciągnie klientki, które jesli przejdziesz dobry kurs, to napewno zostaną...
    najlepiej na początku pocwiczyć na mamie/siostrze/dziewczynie brata/ przyjaciółce... znajomym zrobić na poczatku za jakies 50/60zł, żeby na produkty było i do przodu- a każde kolejne wykonane rzeski, to Twoja reklama...

    ja z doświadczenia powiem, że kiepskie szkolenie moze skutecznie zniechęcić do klejenia.. także warto zainwestować w dobre szkolenie, a z prod na początek naprawdę można się zmieścić w tych 300zł...

  14. #89
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    niestety muszę powiedzieć że z promocji czasowej trudniej zejść niż podnieść cenę w miarę wzrostu kwalifikacji, zakupu nowego łóżka, odbycia nowego szkolenia i tp.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  15. #90
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    przecież promocja czasowa, jak sama nazwa wskazuje trwa okresloną ilość czasu- więc tutuaj nie ma z czego schodzić... mówimy kosztuje tyle i tyle np do końca grudnia i już... wszystko jasne dla wszystkich..
    moje zdanie jest takie, ze jak się zaczyna kleić to nie ma co uprzedzac każdej klientki, że będzie taniej, bo to w ramach ćwiczen, bo to dość skutecznie zniecheca... poćwiczyć mozna na rodzinie i znajomych, a później poprostu kleić już normalnie... no nadgorliwość gorsza od faszyzmu jest i jak się roboty nie partoli od początku to moje zdanie jest takie, że spokojnie można liczyć nawet normalną cenę, bo klientki tez będa się mniej bały... a jak nałapiemy na początek takich za pół darmo, to i tak większość z nich nie zostanie z nami po podwyżce ceny :/

  16. #91
    Debiutantka Avatar Kaskaa92
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    szczecin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    np beautycenter niestety niedają zdjęć na stronie.

  17. #92
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    meraszka, żeby jeszcze tak każdy miał koleżanek i rodziny chętnych i mających czas.... Brat mi się nie położy raczej a Mama jako prawie jedyna kobieta (prawie bo mam jeszcze Ciocie 85+ ale Ona niezbyt chętna na rzęsy ;p) juz i tak wieloktronie została zmolestowana. Koleżanki studiują od rana do nocy, a ja w weekendy i tak się mijamy

  18. #93
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    przedłużanie rzęs 50 zł - Ogłoszenia Tablica - 50 zł za założenie rzęs?!?!?!?!?!
    I to ile jest tego?! Boże... Trzymajcie mnie.
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  19. #94
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Matko to pierwsze (wyróżnione) jakie poklejone
    Wiesz ja np. pierwsze 3 za free robiłam, potem 10 za materiały bo nie mam chętnych koleżanek/rodziny a wciąż nie czuję się na tyle dobra żeby brać przykładowo 120zł. Ale ja zawsze mam sobie coś do zarzucenia

  20. #95
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    No, tak, ale wiesz, same materiały ile kosztują. Jedna bierze 50 zł, za uzupełnienie 40 zł i robi na SL.
    Po prostu zżera mnie kobieca ciekawość, na czym one pracują. Aż chyba napiszę z ciekawości.
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  21. #96
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Wiesz jak to czasem jest w salonach z przedkładaniem kosmetyków. Może kupuje rzesy sypkie po 4zł i przesypuje do woreczków SL

  22. #97
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziewczyny a liczyłyście może sobie jaki koszt jest materiałów które zużywacie na jedną klientkę wiadomo że u jednej klientki więcej rzęs zużyjecie a u innej mniej, ale tak chociaż mniej więcej . Ja zastanawiam się na ile wycenić usługę zakupiłam produkty z EVO, będę pracować w domku robiłam tylko kilka razy rzęski więc dużego doświadczenia nie mam i dlatego też zastanawiam się jaką cenę ustalić.

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Tak melka, ok 11 złotych i to nie z plastrem chirurgicznym na dolną powiekę , ale z podkładkami, tylko trzeba pamietac, ze to czysty koszt materiału, bez zusu, pradu, zuzycia pincet i oczywiscie twojej robocizny, ktora w tym ukladzie jest najwazniejsza

  24. #99
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mnie zawsze mowili ze to między 20 a 25zł. No cóż zależy bo jak ktoś wolno pracuje to mu wiecej kleju na podstawce wyschnie

  25. #100
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Mnie zawsze mowili ze to między 20 a 25zł. No cóż zależy bo jak ktoś wolno pracuje to mu wiecej kleju na podstawce wyschnie
    Ja też słyszałam, że koszt materiału to 20-30zł

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 01:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •