Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 349

Temat: Cennik - przedłużanie rzęs

  1. #126
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ja sprawdziłam z ciekawości salon w okolicy

    Pełne zagęszczenie - 250zł
    Średnie zagęszczenie – 150zł

    i teraz zachodzę w głowę co to jest to średnie zagęszczenie - przyklejają do co drugiej/trzeciej rzęski ?

  2. #127
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    często tak jest- np. pełne 100rzęs/oko, średnie 70 na oko... ostatnio klientka opowiadała mi o salonie (po którym nota bene ją ratowałam- dramat ), w którym laska liczyła ile rzęs jej nakleja... niestety nadal są salony i stylistki potrafiące uzyskiwać różne efekty stylizacyjne tylko ilością rzęs ktore nakleja


    **edit

    Cataleya 1981 nie ładnie tak podglądać co do cen w krk są i salony, w których 1:1 zrobimy za 400, 500zł itd... nie zauważyłam konkretnej górnej granicy... ja się swoich cen trzymam i opinie słyszę różne- że tanio, zwłaszcza uzupełnienia, a czasem że drogo... ale taka polska mentalność, że wszystko powinno być za 5zł
    mnie się moje sprawdzają, chociaż uważam że powinnyśmy wyceniać swoją pracę lepiej, ale ponieważ duża część stylistek tak nie uważa, to się nie da i już- chyba że w jakimś topowym miejscu w salonie, to jak widać po krakowskim rynku można rzęsy partolić, wyrywać laskom klientki i liczyć bajońskie sumy za coś, co tylko z nazwy jest 1:1 i dalej mieć klientki...dramat :/ chociaż ja na ilość klientek nie mam co narzekać, chyba że w drugą stronę hihi
    Ostatnio edytowane przez meraszka ; 22-03-2013 o 15:45

  3. #128
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    Dziewczyny, a ile kasujecie za norki, te najprawdziwsze z prawdziwych ?

  4. #129
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    350zl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #130
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    tak samo..

  6. #131
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Trudne klientki rzęsowe

    Dzięki bardzo, ja w takim razie mam promocję bo 300

  7. #132
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mam znajomą, która na początku miesiąca robiła u mnie rzęski. tydzień temu zadzwoniła, że na jednym oku się trzymają a z drugiego odpadły, tylko 4 zostały, dziś dzwoni, że nie ma żadnej. Teraz chce się umówić na rzęsy z norek i żąda zrobienia rzęs za cenę materiału, z powodu tego, że tamte wypadły przedwcześnie. Doradźcie mi, proszę, jeszcze nie kleiłam norek, nie wiem ile tego idzie na pare oczu i jak to sie przelicza na koszta. Mam norki z SL kupione za 200zł.

  8. #133
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mysiaczeq, najpierw zastanow sie czy ona nie chce cie naciagnac... Duzo jest takich babek, ktore chca oszukac i moze specjalnie tak mowi bo chce miec teraz te norki...

    Ja juz sie nie daje naciagac i podchodze sceptycznie do takich rzeczy. Wprawdzie nie robie rzes, ale wiem jak to jest w pazurach.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #134
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    A z jakie racji masz jej robić za cenę materiałów? Możesz założyć za cenę uzupełnienia i tyle.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  10. #135
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    nadiuszka dobrze pisze zrob jej w cenie uzupelnienia norek

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #136
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mysiaczeq - skoro robila na początku miesiaca to jakby nie patrzec 3 tyg minęły, więc dziewczyny dobrze radzą




  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    ona stale u mnie robi, nigdy sie nie skarżyla, a o norkach dowiedziala sie dlugo po tym jak dowiedzialam sie ze polecialy jej wsystkie rzeski. Kurcze ale tez dziwnie, że po 3 tygodniach zgubiła wsystko myslalam wstepnie o 80 zł. Ona kiedys przyszla do mnie na uzupełnienie i po aplikacji stwierdziła, że ma tylko 30zł w portfelu ;/ praktyki mi załatwiła, więc myśli, że teraz się będę w nieskonczoność odwdzięczać ;/ mam totalny mentlik w glowie, nie wiem jak se radzic z takimi ludzmi

  13. #138
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    nie wiesz czy jej odpadły czy przyczynila się do ich wypadnięcia. wiem , ciężko jest być asertywnym. ale ona chce norki za 80zł? no co ty! nie daj się




  14. #139
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    150zł to już BARDZO dobra promocja na norki..
    ale ja bym się takiej babie nie uginała.. bo wykorzystuje ewidentnie..

  15. #140
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Raz można pójść na rękę (ale tez w granicach rozsądku). Jeżeli dziwne sytuacje powtarzają się, kobieta kręci, nie ma pieniędzy, chce taniej albo nagle jest niezadowolona tak od tak sobie to trzeba grzecznie i stanowczo odmówić. Wytłumaczyć co i jak, powiedzieć to kosztuje tyle i tyle i nie mogę bezustannie iść komuś na rękę, bo za chwile wszyscy będą chcieli.

    Cennik jest jaki jest, jeżeli klient jest niezadowolony z usługi i nie da się udobruchać "poprawionym" następnym zabiegiem - idzie gdzie indziej.
    Co to za jakies dziwne manipulacje, ani to mądre, ani zdrowe, nie pozwalaj na to nikomu, bo zaraz Ci więcej osób na głowę wejdzie...
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  16. #141
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Dziś miałam pierwszy telefon od obcej mi dziewczyny w sprawie rzęsek. Zobaczyła na mojej koleżance i zachciała też Powiedziałam 150zł, uzupełnienie po 2 tyg 60zł, po 3 tyg 80zł, po 4 tyg 100zł. Umówiona na przyszłą sobotę
    Teraz muszę dokupić 0,10 0,07 i 0,2. Wolę się przygotować na każdą ewentualność

  17. #142
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cataleya
    Oby tak dalej!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  18. #143
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cateleya bardzo dobre ceny trzymaj sie swojego cennika a napewno bedziesz miec duzo klientek Od czasu do czasu zrob jakas promocje kobitki to kochaja

  19. #144
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Z kolei dziś mi zrejterowała koleżanka. Za 1 aplikację nic od niej nie wzięłam bo była ćwiczeniowa. Za kilka dni przyjezdza jej chłop i ma przyjść na uzupełnienie za 30zł (50% ceny normalnej) a potem chce zdjąć bo ją koszta przerażają...
    Wkurzona jestem bo ma takie rzęsy że aż miło wyklejać. Na uzupełnieniu planowałam jej dołożyć trochę 0,2 i zwiększyć długość do 14stek, potem będzie mi aż żal ściągać

    Dziewczyna cały czas zachwycona, nic nie ciągnie, nie wypada. Jej siostry i mama też. Rzęski oglądałam kilka dni temu bo pracuje u mnie pod domem - wszystko ok. Naprawdę 30zł raz na 3 tyg to dużo ? no bez jaj

  20. #145
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    moje 3d płacą 120zł co 3 tygodnie i żadna nie narzeka
    ciężko jest na początku podnieść ceny

  21. #146
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cataleya, podnieś cenę od 4 tygodni nieobecnosci, albo zrób ją regulowaną- w zależności od ubytków. Po 4 tygodniach, jak dobry okres wzrostu rzesy się trafi babeczka może Ci przyjść z 60 % rzęs, jak zły, albo jak skubie, przyjdzie Ci z 3-ma rzęsami i zażąda od Ciebie uzupełnienia za stówę, które będzie pełną aplikacją dodatkowo jeszcze ze ściągnięciem tych resztek. . sugerowałabym mówienie przez telefon, że 4 tygodnie ZACZYNAJĄ się od 100 złotych, albo łagodniej "gdzieś ok 100 złotych, wszystko zależy od ubytków" i wytłumacz na czym ubytki polegają. Takie podejście sprawia, że kobiety dbają o rzęsy. Jak 4 tygodnie za stówę, ech.. to można powykręcać. To metoda nagradzania klientki za pielęgnację rzęs przedłużanych i dbanie o nie- w moim wypadku się sprawdza

    Poniżej zdjęcia ubytków po 6 tygodniach. Tyle rzęs zostało, bo dobry okres się trafił. Wzięłam od dziewczyny za uzupełnienie 110 złotych. Została nagrodzona za dobrą pielęgnację, uzupełnienie zajęło mi 50 minut. Bądźmy w porządku do swoich klientek, będziemy się z tym czuć dobrze. Ukarajmy za nieszanowanie naszej pracy, nagrodźmy za dobry do niej stosunek.

    Wierz mi , oprzyj się na moim doświadczeniu jeśli:
    -Dziewczę chce od Ciebie wykonania zbyt ciężkiej niedostosowanej do stanu rzęs naturalnej aplikacji- nie masz co liczyć na to, że po 4 tygodniach aplikacja będzie do korekty
    - jak do Ciebie przyjdzie a jej rzęsy przedłużane trzymają się na tuszu do rzęs(niektóre dziewczyny mocno tuszują rzęsy przedłużane, ściągniesz to i cała konstrukcja tuszowa się posypie), to zanim powiesz cenę usuń jej makijaż i dopiero podetknij lusterko i powiedz cenę, wcześniej nie.
    - jeśli dziewczę jest z kategorii "pani Zosiu, mam 80 złotych", powiedz jej lojalnie, ale u mnie kosztuje to tyle i tyle. za 80 złotych mogę zrobić Pani (80% uzupełnienia?, 90% uzupełnienia?-wszystko zalezy od ubytku)
    Taka postawa świadczy o tym, że wiesz co robisz, kobietki wiedzą, że jesteś specjalistką i nie dasz się zrobić w jajko
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 03-04-2013 o 09:11
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  22. #147
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Na razie jeszcze nie mam problemu z czymś takim. Póki co robiłam rzęski koleżankom ćwiczeniowo za darmo. 2 z nich chcą przychodzić na uzupełnienia i zapłacić, reszta liczy na "stałą współpracę za darmo". Nawet zwrot kosztów materiałów i na przysłowiowe piwo - "cena zabija" Liczyłam, że preferencyjna cena i zadowolenie z rzęs będzie silniejsze niż ta "wygórowana kwota" i że będą moją reklamą. Obawiam się że za chwilę dziewczyny się wykruszą, z reklamy nici, a zainwestowane w te aplikacje materiały pójdą w kosz.
    Dziś uzupełniam mamę za free - wiadomo, w niedzielę chce przyjść moja modelka ze szkolenia na nową aplikację (zaproponowałam jej 50zł po starej znajomości), w sobotę mam mieć 1 klientkę tak normalnie. Mam nadzieję że zostanie ze mną na stałe.

  23. #148
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Cataleya, dlatego właśnie za darmo nie ma Kiedyś miałam taką jedną od pazurków co mi miała napędzać klientelę, doświadczenie bezcenne! Kupę pracy - zero efektu.
    Ucz klientki od początku że nie jesteś tania i łatwa. Na początek może i będziesz ich miała mniej ale nie będą próbowały się na Tobie przejechać.

    Co do nagradzanie za dbanie to Kura ma rację! Też mam podobną zasadę. Do 4 tyg 120-150. Po 4 150 i więcej. Mam jedną co chodzi co 2 tygodnie i wczoraj właśnie po raz pierwszy zapłaciła 100zł bo ekstra się wszystko trzymało. Nawet zdziwiona nie była że mniej zapłaciła. Potraktowała to jakoś równo...


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #149
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    Mysiaczeq - i jak tam z tą Twoją naciągaczką? jak się sprawa potoczyla?




  25. #150
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Cennik - przedłużanie rzęs

    jeszcze sie nie potoczyla, bo przelozyla na po swietach

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 01:26
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •