Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 83

Temat: Motoryzacja

  1. #26
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja od sierpnia jestem posiadaczką prawa jazdy na kategorie A1 niestety wiek mi jeszcze nie pozwala zrobic na pełne A no i te przepisy sie teraz maja jakos zmienic...
    Motocykle swietna sprawa szkoda tylko ze na jeden sezon bo w zimie niestety nie ma jak. Ja juz nie moge sie doczekac kiedy wreszcie bede miala swoj wlasny motocykl i bede smigała tu i tam

  2. #27
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    skoro mowa o autach, tunningach i tych bajerach to zobaczcie co ja ogladalam w zeszlym roku
    uwielbiam
    oczywiscie musialam skorzystac z chwili i wziasc na motor hahah

    https://picasaweb.google.com/sierzan...eat=directlink

    przy okazji tych dwoch panow to: ten w bialej to moj chlop a drugi to dobry kolega
    Agnieszka

  3. #28
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Cytat Napisał Tosiaczek Zobacz post
    Natalia moi koledzy tez tak jeżdżą Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie to kocham
    ale co kochasz?

    Czuć że zaraz bedzie wypadek czy szybką jazdę?

    ________________________________________


  4. #29
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    dołaczam do fanek
    z tym ze wyłacznie samochodowych - motory nic a nic mnie nie kręca chyba ze Harley ale tylko popatrzyć....
    marzy mi sie taki:


    ale prędzej chyba bedzie mnie stac na tego - ale też go kocham


    a na codzień jeżdżę nieco innym bardziej rodzinnym też nieekonomicznym

  5. #30
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Natalia ja nie mówię o wypadkach

    Ale chodzi mi o to że mój kolega jeźzi jak wariat a mi się to podoba ale z wypadkami to to nie ma nic wspólnego

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  6. #31
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    no własnie... jak jechałam z ta kolzeanka to miałam śmierc przed oczami.. a szybko jeździc lubie ale zalezy z kim.. Mam innego znajomego to jak z nim raz bylam na przejażdżce to az w fotel mnie wciskało ale czułam sie pewnie

    ________________________________________


  7. #32
    No to..wpadłam Avatar clleo11
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Kozy
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Tosiaczek- to ja muszę tam wpaść w sumie to nie mam daleko kurcze sama bym tak poszalała , ale jak to moja znajoma powiedziała dwójka dzieci to już nie za dobry czas na szaleństwa ale ten widok chętnie zobaczę
    I kto powiedział że kobieta ma być tylko ozdobą auta, ja uwielbiam szybką jazdę i to ja muszę być kierowcą

  8. #33
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    i gdzie te miłośniczki super furaczy ?

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar grimmen
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja jestem milosnikiem...i nie lubie kiedy ktos inny prowadzi

  10. #35
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja też bardzo lubię prowadzić, co prawda technicznie raczej nie jestem zbytnio zaawansowana, nigdy nie pamiętam, który rocznik, poj. KM itd, ale za to wysłucham każde stukanie, skrzypienie itp.
    Odkąd mam dziecko uwielbiam samochody przede wszystkim wygodne, czyli takie, gdzie można bez problemu zapakować Małego i milion rzeczy niekoniecznie do bagażnika - czyli na co dzień nudne, stare kombi (galant) w gazie.
    Weekendowo - różnie w zależności od tego co mój mąż aktualnie zakupił (przerobiłam z tych mocniej kopiących: c-klasy, mazdy RX8, BMW Z3 i Z4 cabrio i ze sztywnym dachem, nissana z350 - to było mocne, porsche...)
    Najgorsze auto jakie miałam? :
    smart roadster cabrio Smart Roadster BRABUS Xclusive '2005 026 chociaż jeździło szybko
    najlepsze ? - jak dla mnie chyba (jak do tej pory) pajero - takie wiekowe , bez zbędnej elektorniki, mąż jeszcze je fajnie podwyższył, trzeba było wskakiwać prawie , bezpieczne, szybkie, zrywne, krawężniki, pobocze... nikt mi drogi wtedy nie zajeżdżał
    coraz częściej za nim tęsknię.
    Czekam teraz na Wasze typy


  11. #36
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    mi sie takie marzy... moze na wakacjach juz miec bede

    zrodlo: TOYOTA CELICA T23 1,8 CZARNE SZPRYCHY 18" (1963897378) - motoAllegro

  12. #37
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    kurcze ja kiedys smigałam jeepem grand cherokee i uwielbiałam go nie trzebabyło uwazac na krawęzniki czy studzienki 9choc po kilku sportowych jestem wyczulona ale jednak luz psychiczny był) choc nie dało sie nim przyspieszyc to i tak był super

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja na co dzień pomykam sobie fiatem seicento, przez moją córcię nazywany jest sejusiem. Ma silnik 1.1 benzyna i jak na moje potrzeby jest ok, najbardziej kocham go za to, że nigdy nie narzekam na brak miejsca parkingowego. A jeżeli już potrzebuję coś większego to przesiadam się do opla vectry C z silnikiem 2.2 diesla. Jak dla mnie autko jest super, wszystko leciutko w nim chodzi, ale to może tylko takie uczucie kiedy przesiadam się z sejusia ha ha.
    Jeździłam BMW E46 i tylni napęd to super sprawa, ale nie na zimowy czas, chyba miałam za mało praktyki.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  14. #39
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    shola82 nooo tylny naped na nasze zimy to porażka jest własnie :/ dlatego ja sie baaaardzo ciesze ze nadal sniegu nie ma

  15. #40
    Nałogowiec Avatar trendy77
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    okolice krakowa
    Postów
    662

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    ja tam juz jestem wyszkolona w tylnim napedzie bo wszystkie samochody jakie mielismy to bmw trzy trójki e36,pozniej mielismy starą siódeme to było auto limuzyna normalnie z 91 roku a zadne kolejne do piet jej nie dorastało ale niestety silnik 3,5 litra wiec by nas zrujnowała i trzeba było sie jej pozbyć do tej pory stary sobie w brode plujea teraz mamy e39 i nie zamierzam sie jej pozbywac bo z kolei jak dla mnie najwygodniejsze auto a jakie mam w niej powodzenie na drodze u płci przeciwnejaz sie wysiadac nie chce


    ‎"Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
    Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie''

  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    O widzę temat dla mnie

    Ja posiadam prawko kat. A od prawie 3 lat śmigam póki co motocyklem chłopaka- Yamaha fzr 600, na wiosnę planujemy zakup czegoś mniejszego dla mnie . Ogólnie motocykle są moją pasją już od wielu lat. Zaraził mnie były chłopak.

    Też mam 'sejusia' - swoją drogą to ciekawe, że większośc osób na ten samochodzik tak mówi zmieści się praktycznie wszędzie, mało pali, nikt go nie chce ukraść ;p , i wbrew pozorom dużo się do niego zmieści, baaardzo dużo. często zdarza się też, że jeżdzę Hondą prelude, kocham ten samochód

  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Odświeżam temacik,bo znalazłam coś dla siebie i z tego co zdążyłam już przecztać to dla kilku innych dziewczyn.
    Ja tak samo kocham wszystko to,co szybkie,ale z naciskiem na motocykle.Jeżdże już od 12 lat,można powiedzieć,że jestem uzależniona,choć odkąd mam dziecko troszkęsię..."uspokoiłam".Prawie wszystko w moim życiu od jakiegoś czasu związane jest z motocyklem...hihi,ale jaoś nie zamierzam się z tego leczyć Kiedyś pasjonowały mnie rajdy samochodowe,potrafiłam "kursować" po całej Polsce,no ale wtedy nie miało się obowiązków-same przyjemności heh
    wrzucam fotkę mojego "potworka", może któraś z dziewczyn zagląda do Parku Chorzowskiego lub jest z moich okolic? Chętnie poznam nowe,nawiedzone koleżanki

  18. #43
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Iraa to siemusimy umówić na wspólne latanie Ja jestem z Sosnowca do chorzowa to mozna powiedzieć rzut beretem

  19. #44
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Zen kochana ja też z Sosnowca tylko lubię w parku przebywać,i kumpel prowadzi tam knajpkę dla motocyklistów
    Jak dla mnie żaden problem

  20. #45
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    kurcze mi zawsze sie to podobalo jezdzenie na motorze oczywiscie zgłową.. jakis scigacz czy cos.. moze nie ja osobiscie ale np. zeby moj facet jezdzil i zeby mnie wozil ahhhh ...
    niestety teraz sezon sie rozpoczal i w mojej okolicy zginela dziewczyna z mojego wieku motocyklista ją potrącił ... jechal jak szalony.;/
    mam tez wujka co kocha sie z scigaczach i jezdzi juz kilkanascie lat ale jezdzi z głowa

  21. #46
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Co ten temat tak śpi?

    Ira kiedy jeździmy?! Polatałabym w babskim towarzystwie bo tak to ciagle z tymi chłopami i chłopami

    O sory dzisiaj na drodze na Pyrzowice laska pięknie schodziła na kolano na swoim gsx-rze, normalnie sie zakochałam i faceci z tego co widziałam to też, nawet mój ;"kochanie czemu Ty tak nie latasz?' ten to potrafi podbudować.... ja tez tak chceeee jeździć
    Ostatnio edytowane przez Zen. ; 08-06-2012 o 00:44

  22. #47
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja uwielbiam siedzieć za kółkiem

    A motory też uwielbiam, szkoda tylko, że nie mam prawka - ale nic straconego

    Mój chłopak, teraz mąż strasznie chciał kupić sobie motor, ale ciągle myślał o ścigaczu, ja niestety byłam temu przeciwna. Wiem, że jest szaaaallloooooonnnnyyyyy, pewnie po pierwszej jeździe by się zabił, dlatego uparłam się,że jak kupi ścigacza -to ja na ten motor nie wsiądę.
    Kupił Suzuki Burgman 250 - skuter ale w dużych rozmiarach, ważył niecałe 200kg
    Nie jezdził nie wiadomo jak szybko tak do 130 wyciągnął- ale wiatr we włosach i tak był. Od tego momentu zakochałam się w motorach.

    Planujemy coś kupic niedługo ale to pewnie tez będzie jakiś skuter albo turystyk, coś takiego ja bym chciała
    Źródło Hot Cars Pictures i Memphis Classifieds, Memphis Free Classifieds, Memphis Online Classifieds | OLX.com

    A mieliśmy taki - na zdjęciu wygląda na krótki, ale naprawdę był dość duży i ciężki http://cancun.olx.com



    Iraa nie obraż się , ale tak seksownie na tym motorku wyglądasz , bomba

  23. #48
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    o ja laski motocyklistki, ale Wam zazdroszczę całe moje towarzystwo to motocykliści, ale im się już bawić w wycieczki nie chce, pakują maszyny w busa i jadą sobie na tor do Brna (Czechy)
    mój były facet też miał ścigacza, a mężulek zaliczył poważny wypadek i niestety ścigacza już nie chce, chce crosa - fee.
    sama nigdy ścigacza nie prowadziłam, ale bardzo mi się marzy pomykałam tylko skuterkiem i pewnie na tym zostanie
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  24. #49
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    kath a skąd Ty dokładnie jesteś? Nie znamy się? Mało jest dziewczyn motocyklistek,więc nie zdziwiłabym się gdybyśmy się już gdzieś spotlały a jużnapewno mamy wspólnych znajomych
    Zen odezwę się na pw

  25. #50
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Iraa ja mieszkam pod Raciborzem, ale motocyklistów znam również z Wodzisławia śl. i okolic, gdybym Cię poznała raczej bym Cię zapamiętała. Ja już strasznie długi czas uziemiona jestem więc mało gdzie bywam Wspólnych znajomych może i mamy, świat jest mały.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •