Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 83

Temat: Motoryzacja

  1. #51
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    kath82 znane mi miasto Uczyłam się tam i mieszkałam w okolicy

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    ale fajnie mówię Wam świat jest mały, a club Magic z Krzyżanowic znasz?
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  3. #53
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    no ba wcześniej też do Manhattanu jezdzilam, a potem na Magic zmienilam

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    ha to pewnie otarłyśmy się o siebie nie raz
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  5. #55
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Hej.
    Ja od 5 roku życia jeżdżę na rajdy samochodowe w Polsce oraz Czechach. Kiedyś jako kibic, wielki fan rajdów. Mam wielu znajomych, którzy kochaja rajdy, ale także znam wielu kierowców rajdowych, gdyż w sąsiedztwie miałam kilku. Cały mój pokój był wystrojony w plakaty rajdówek. Mój ulubiony samochód to Subaru Impreza oraz Mitsubishi Lancer chyba wszystkich ewolucji. Uwielbiam zapach sportowej benzyny i adrenaline, która uzależnia. Byłam przez 4lata członkiem automobilklubu i przez 3 lata sędzią sportowym rajdów samochodowych. Jechałam także w jednym ze sprintów jako pilot. Niestety jakoś się wypalilam i nie potrafię już tego kontynuować. Nadal mam ciarki, gdy prejedzie obok rajdowy samochód i czytam newsy na temat rajdów, ale to juz nie jest to. Teraz czas na cos innego, a czasem człowiek ma takie momenty w życiu, że musi sobie zrobić przerwę albo zrezygnować z czegos zupełnie bez przyczyny.
    Pozdrawiam fanów i fanki motoryzacji
    Szerokości...

  6. #56
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Rudziu odpiszę Ci tutaj, nie chciałam zaśmiecać tematu z zakupami, mam nadzieję, że natkniesz się kiedyś na ten post i odczytasz. Nie należę do VKP, ale zapewne buszowałam tam nie raz. Vectra, którą zamieniliśmy na Insignię była czarna, a Isia jest biała dorzucam foty
    Śliczne macie autko, my też mieliśmy już vectrę B i C, a teraz kupiliśmy "białą krówkę" za namową męża.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  7. #57
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja naleze juz od 2007 jako sierzant
    To zle zrozumialam z kolorem ale nie szkodzi...Mi sie Insignie czarne podobaja, jakos inne kolory nie podpasowuja mi do tego modelu. Za to w kombi jest 1000 razy ladniejsza niz HB
    Agnieszka

  8. #58
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    To ja się pochwalę naszą bestyjką

    Kochamy samochody i drifting <3

    Święta wielkanocne 2013 w Naszym wydaniu..


    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  9. #59
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    nie wiedziałam gdzie to wkleić - mnie szczena opadła...
    mówią że Rosja to nie kraj tylko stan umysłu- obejrzyjcie

    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  10. #60
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Może nie wrzucaj takich filmów lub napisz ,że to extrema, nie każdy jest przygotowany na coś takiego, ja obejrzałam 20 sekund i dziękuję.


  11. #61
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    To nie jest Extrema... przykro mi że Cię uraziłam tym filmikiem
    Ponoć tam weszła moda na kamerki w autach i to taki telegraficzny skrót hehe
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  12. #62
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Wszystko w porządku, już mi przeszło,ja w ogóle nie mogę takich filmików oglądać bo płaczę, taki głupi charakter.Dobrze piszesz,szczena opada wobec ludzkiej bezmyślności na drogach i ku przestrodze.


  13. #63
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Takie sytuacje na drodze są wszędzie Niestety przywykłam do takich widoków bo masa znajomych wozi już w samochodzie lub na kasku motocykla kamerki - nagrania już niejednemu motocykliście uratowały dupę przed oskarżeniem. No bo skoro motocyklista to na 100% winny... To co ludzie wyprawiają na drodze to jakaś paranoja.
    Zawsze zanim wyjdę pojeździć na motocyklu oglądam taki filmik, żeby się otrzeźwić i przypomnieć, ze to że znam przepisy nie znaczy, że wszyscy ich przestrzegają...
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  14. #64
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    no ja juz leżałam... niestey konsekwencje tego wypadku lecze do dziś. Tez nie była to nasza wina. Bo klient zajechał nam drogę i nie ustapił pierwszeństwa. Tylko zdrowy rozsądek , opanowanie i olbrzymie doświadczenie uratowało nam życie.
    Teraz od kiedy mamy naszego ukochanego rozbójnika- nasza Olę - zmieniły nam się priorytety. Juz nie jeździmy na motorze.

    Jednak mój Mąż mówi jedno:
    Motocykliści dzielą się na dwie grupy... na tych co leżeli i na tych co będą leżeć

    Ps : Takie małe wspominki... Stary motor ale naprawdę go lubiliśmy
    Ostatnio edytowane przez syrena16 ; 07-06-2013 o 11:03
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  15. #65
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ehh z tymi autami to ciagle jakies problemy...wczoraj mnie zatrzymala policja i sie okazalo, ze nie mam przegladu waznego..masakra...szybko pojechalam do http://www.diagmot.waw.pl/usługi/przeglądy-techniczne/ i machnelam przeglad, zeby znowu nie dostac mandatu

  16. #66
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Jeśli o mnie chodzi to ostatnio w serwisie samochodowym mój znajomy mechanik polecił mi zakupić poprzez stronę https://tec2000.pl/produkt/engine-fl...ka-do-silnika/ płukankę do silnika, która podobno bardzo dobrze działa na kondycję naszego samochodu, poprawia jego osiągi i zapobiega problemom z silnikiem. Zdecydowałam się zakupić i na ten moment naprawdę mogę powiedzieć, że widać efekty. Myślę, że warto sobie zajrzeć na ich ofertę i zdecydować się na zakup, bo jak dla mnie satysfakcja z jazdy jest dużo większa

  17. #67
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    U nas przyszedł czas na nowy samochód po prostu. No i zdecydowaliśmy się na nowe, bo jak się kupuje z salonu, nowe to się ma sprawdzone i nie trzeba się martwić. Pierw byliśmy na jeździe próbnej a potem kupiliśmy mazdę - w salonie Klimczak w Częstochowie. Świetne auta mają no i obsługa na poziomie naprawdę

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Mam od zeszłego tygodnia nowe auto i aż się nie mogę skupić na pracy z radości ! autko marzenie, taki model jak chciałam i cena była w porządku. teraz tylko delikatne czyszczenie http://motoel.pl/odswiezenie-i-piele...samochodu/kku/ i oczywiście rejestracja na mnie. Swoje auto to dla mnie spełnienie marzeń, zwłaszcza że musiałam się tłuc autobusami długo z powodu jego braku. Teraz wszystko się zmieni i będę mogła 20 minut do pracy później wychodzić.

  19. #69
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    W tym temacie to ja was chciałam spytać czy wykupujecie ubezpieczenie AC? Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac właśnie przeczytałam że nie jest obowiązkowe ale warto je mieć, w przypadku gdy ktoś nam zarysuje auto na parkingu to też odszkodowanie dostaniemy.

  20. #70
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Ja wam powiem że niedawno kupiłam swoje pierwsze auto, teraz muszę je ubezpieczyć ale nie wiem jaką ofertę mam wybrać. Skorzystam chyba z tej http://kompleksowaochrona.pl/ porównywarki ofert bo to najwygodniejsze i szybkie, nie mam zbyt wiele czasu na szukanie ofert w internecie.

  21. #71

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    jaki polecicie najlepszy wosk do auta? dobrej cenie?

  22. #72
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Są różne woski do aut, ważne aby kosmetyki samochodowe które wybieramy były dobrej jakości ,wtedy będziemy pewni ze samochód będzie dobrze wymyty, i na przykład wosk dobrze nam zaimpregnuje lakier. To samo się tyczy kosmetyków do wnętrza samochodu.

  23. #73
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Bardzo ciekawe spojrzenie na ten trudny temat przedstawiliście we wątku. Zakup samochodu to jedna z trudniejszych decyzji z jaką będziemy musieli się zmierzyć. Pytanie jakie najczęściej się pojawia to czy brać samochód z drugiej ręki? Jeśli nie jesteśmy ekspertami w dzidzinie mechaniki pojazdowej to lepiej sobie odpuścić. Zresztą to co znajdziemy na popularnych serwisach ogłoszeniowych ma zazwyczaj mało wspólnego z opisem. Zamiast inwestować w ciągłe naprawy o wiele lepiej jest kupić samochód ze salonu. Zobaczcie zresztą tak popularne marki jak Renault - https://salon.renault.pl/gama/osobowe/ Nie dosyć, że zdobywają wiele prestiżowych nagród, to jeszcze są dostępne w przystępnych cenach.

  24. #74
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    No słuchajcie a jakie ubezpieczenie ac wykupić dla auta? Bo przymierzam się do kupna i muszę zacząć już szukać pomału. Kolega mi mówił że tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ ma fajne warunki, wykupił polisę i jest z niej zadowolony. Znacie może tego ubezpieczyciela?

  25. #75

    Domyślnie Odp: Motoryzacja

    Jeżeli będziecie natomiast szukać szkoły jazdy by bezproblemowo zdać egzamin, a jesteście z Poznania lub okolic to polecam Zdaj Prawko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •