Strona 10 z 62 PierwszyPierwszy ... 678910111213142060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #226
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    To faktycznie ten żel mógł się nie utwardzić a używałaś go wcześniej?

  2. #227
    Rozkręcanko Avatar Aniahk
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jawor
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Jeśli żel wypływa tzn. że ciut ciut za dużo go nałożyłaś sondą lub patyczkiem fajnie się nakłada, jednak trzeba równo i dobrze rozprowadzić.
    Ja kolorowe żele utwardzam około 4 minutek, wtedy mam pewność, że wszystko będzie ok i nic mi boczkiem nie wypłynie - kiedyś też miałam tak jak Ty przy sprawdzeniu utwardzenia i lekkim dociśnięciu sondy żel mi poprostu wypływał bokami

  3. #228
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    zgadzam sie z przedmówczyniami.

    za dużo żelu jak na jedn raz i za krótko utwardzony, lepiej dac dwie cieniutkie warstwy i utardzać je dłużej. tęz mi sie tak raz zrobiło i tez z czarnym żelem, jak przyszła dziewczyn a to po ściągnięciu na szkielecie miała mokry żel przyznaje sie, moja robota, troche spaprałam, ale pociesza mnie to że nie odpadły

  4. #229
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Dzięki Dziewczyny za rady
    Jutro wracam do domu to szybciutko zrobie nowe i pędzelkiem po staremu
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  5. #230
    Debiutantka Avatar -STOKROTA-
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Ja również mam potworny problemProszę dziewczynki doradzcie mi co robić
    Wszystkie pazurki które robię zapowietrzają się! Dlaczego?Staram się jak moge, mam za sobą kilka szkoleń więc wiedzę jako taką mam. Pracuję na dobrych materiałach(zel IBD, primer Nfu.oh), płytkę przygotowuję tak jak należy, końcowe piłowanie również tak jak należy i co z tego, następnego dnia prawie na każdym paznokciu jest pęcherz MASAKRA
    Zel świetnie trzyma się tipsa ale paznokcia nie więc wyobraźcie sobie co się dzieje z paznokciami przedłużonymi na formie. Dodam że wcześniej używałam jakiegoś tam zwykłego primera i działo się to samo więc postanowiłam zmienić na lepszy.

    POMOCY!

  6. #231
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Cytat Napisał -STOKROTA- Zobacz post
    Ja również mam potworny problemProszę dziewczynki doradzcie mi co robić
    Wszystkie pazurki które robię zapowietrzają się! Dlaczego?Staram się jak moge, mam za sobą kilka szkoleń więc wiedzę jako taką mam. Pracuję na dobrych materiałach(zel IBD, primer Nfu.oh), płytkę przygotowuję tak jak należy, końcowe piłowanie również tak jak należy i co z tego, następnego dnia prawie na każdym paznokciu jest pęcherz MASAKRA
    Zel świetnie trzyma się tipsa ale paznokcia nie więc wyobraźcie sobie co się dzieje z paznokciami przedłużonymi na formie. Dodam że wcześniej używałam jakiegoś tam zwykłego primera i działo się to samo więc postanowiłam zmienić na lepszy.

    POMOCY!
    Piszesz, że masz żel z IBD, a primer z Nfu.oh , moze się nie lubią i dlatego żel nie chce się trzymać płytki Nić innego nie przychodzi mi do głowy.... przeszłaś szkolenia, pewnie skórek nie zalewasz..... pewnie dobrze matowisz przy skórkach... nic innego mi do głowy nie przychodzi oprócz tego primera ;/


  7. #232
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    często jest tak, że jeśli mamy żel z innej firmy a primer z innej to się "gryzą" i pazurki odpadają ;/
    zdarza się też, że nawet żele jak się połączy to źle działają na siebie...
    a przy skórkach i po bokach to jednak trzeba trochę popiłować

  8. #233
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ja na Twoim miejscu , spróbowałabym raz bez primera

  9. #234
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Dziewczyny ja tez mam taki problem z jedna z klientek.... zrobilam jaj pazurki i bylo ok do dwoch dni, potem mi napisala esa ze ma duze podplywy, myslalam ze cos moze nie tak zrobilam ale zawsze daje taka tygodniowa gwarancje ze jak sie cos dzieje czy nawet zlamia sobie same to moga przyjsc na poprawke .... no i przyszla do mnie ...patrze no faktycznie sa..... wiec poprawialm jej wszystko ..myslalam ze z mojej winy ...wiecjeszcze raz dokladnie przyszykowalam pazurki i nawet primerem dwa razy pociaglam.Podpytalam ja troche i wiem ze duzo pracuje rekoma w wodzie ale dwa dni? to za szybko jak dla mnie na takie podplywy ... dowiedzialam sie tez zejakies 8 miesiecy temu miala hemioterapie i nadal jest na lekach .... niestety potem za dwa kolejne dni zadzwonila i powiedziala ze sytuacja sie powtarza.... wiec juz sama nie wiem....

    Pracuje tylko na jednej firmie NAIL CREATION i tylko u niej tak mi sie zrobilo.....

    Czy moze to byc wina tych lekow? bo sama juz nie wiem.....

  10. #235
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Cytat Napisał eveli Zobacz post
    Dziewczyny ja tez mam taki problem z jedna z klientek.... zrobilam jaj pazurki i bylo ok do dwoch dni, potem mi napisala esa ze ma duze podplywy, myslalam ze cos moze nie tak zrobilam ale zawsze daje taka tygodniowa gwarancje ze jak sie cos dzieje czy nawet zlamia sobie same to moga przyjsc na poprawke .... no i przyszla do mnie ...patrze no faktycznie sa..... wiec poprawialm jej wszystko ..myslalam ze z mojej winy ...wiecjeszcze raz dokladnie przyszykowalam pazurki i nawet primerem dwa razy pociaglam.Podpytalam ja troche i wiem ze duzo pracuje rekoma w wodzie ale dwa dni? to za szybko jak dla mnie na takie podplywy ... dowiedzialam sie tez zejakies 8 miesiecy temu miala hemioterapie i nadal jest na lekach .... niestety potem za dwa kolejne dni zadzwonila i powiedziala ze sytuacja sie powtarza.... wiec juz sama nie wiem....

    Pracuje tylko na jednej firmie NAIL CREATION i tylko u niej tak mi sie zrobilo.....

    Czy moze to byc wina tych lekow? bo sama juz nie wiem.....
    być może faktycznie przyczyniły się trochę do tego leki... co do podpływów. Na początku mogły sie zrobić malutkie podpowietrzonka, a przez wody po protu zrobił się większe mama mojej koleżanki, pracuje w "ceramice" i też ma cały czas ręce w wodzie.. po tygodni u juz nie było 2 pazurków


  11. #236
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    no tak wlasnie mysle ale robilam juz kilka dziewczynom ktore tez pracuja z ,,duza iloscia wody'' ) i nie bylo az takich problemow ....no owszem po tygodniu jakies podplywy ale tak zaraz.....




    w kazdym razie dzieki

  12. #237
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Bestilka007widze, ze sie nie dajesz nabic w butelke klientkom I tak trzymac
    Mozna zrobic komus reklamacje, nie twierdze, ze nie. Ale bez przesady...niektore rzeczy nawet slepy zauwazy....
    hehe no jakos trzeba sobie radzic i byc stanowczym .... ja sie tego nauczylam i juz wszytko jest ok
    no to zaczynamy

  13. #238
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Dziewczynki narazie sie dopiero wszystkiego ucze, ostatnio zrobilam pierwsze paznokietki zelem na formie i po jakims czasie biały żel zżółknął jaka moze byc tego przyczyna

  14. #239
    Wczytuje się Avatar daniela dorsz
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielefeld
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Może to wina materiału na którym pracujesz.Ja pracuję na Peggi Sage i nic takiego mnie nie spotkało.

  15. #240
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    agaciorko biale zelki czesto zolkna od promieni UV ... czyli solarium a nawet nasze slonko ... aha no i jesli palisz to wiadomo od czego zolkna

  16. #241
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    dokładnie, Basia dobrze mówi. mógł tez od farby, jeśli jesteś fryzjerką, a nie używasz rękawiczek

  17. #242
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    No to teraz juz wiem jesteście kochane

  18. #243
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Ja zawsze maluje juz zrobiane pazurki bezbarwnym lakierem ktory chroni czesciowo przed
    promieniami slonecznymi czy solarium.

    Jednak u dziewczyn ktore pala jest to malo efektowne.

  19. #244
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    ja naszczęscie nie pale

  20. #245
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    jeżeli żółkną wam pazurki polecam lakier UV (taki fioletowawy) takich firm jak np inglot, creative, diamond shield i wielu wielu innych.Różnią się one głównie intensywnością fioletowego odcienia. Dobre rozwiązanie również dla palących. A i dla pewności można również delikatnie maznąć pazurki od spodu

  21. #246
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    niestety potrafią czarny zmienić w niebieski:/

  22. #247
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Dlatego w zależności od pazurków używamy innego utwardzacza. Na czarnym raczej nie widać,że zżółkł. Miałam tu na myśli głw. biały akryl bądź żel. Przy niektórych barwach na prawde fajnie zmienia kolor. Ale np UV inglota nie jest tak bardzo fioletowy i w niewielkim stopniu zmienia kolor (prawie nie widać).Natomiast diamond shield ma intensywny kolor i bardzo zmienia odcień pazurka (ale na białym wygląda bosko)

  23. #248
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    Wiem dlaczego tak się dzieje. Musiałam zalać glossem skóry. To fota 5 dniowych paznokci. Tak sobie myślę, że każdemu się może zdarzyć. Tylko pretensja klienta była nieadekwatna do problemu, bo usłyszałam, że paznokcie właśnie odpadają. Klientka nie chce przyjść na poprawki,choć proszę i przepraszam- w ogóle niczego nie chce. Tylko ma nadzieje..., że jej nie odpadną-za tydzień. To jest cytat, a w ogóle to jej źle zbudowałam, a w ogóle to dlaczego użyłam glossa, u niej w zakładzie stylistka używa top coata i wtedy sie nie zapowietrzają, a w ogóle jej stylistka powiedziała, że źle zbudowałam paznokcia, bo nie dałam szkieletu pod spód(u nich w zakłądzie robi się na tipsie), a tam jest i szkielet i kamuflaż i biały żel i wybudowany jest paznokieć, ech, szkoda gadać.

    Jest głucha na moje prośby, pt"to jesli pani nie chce do mnie przyjść to niech pani machnie raz pilnikiem przy skorkach i tym swoim top coatem" Jeszcze jedno. Kobitka pracuje dużo w wodzie i róznych komsetycznych ingrediencjach, jest kosmetyczką, manicurzystką, pedicurzystką i czym tylko,sprząta zakład etc. a poza tym potrafi również swoją Panią stylistkę w zakładzie zastąpić Musiałam się wygadać

  24. #249
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    e wiesz co, zdarza się że w tym zawodzie szybciej podchodzi. ja mam pomysł, jak chcesz się wyżyć, idz na paznokcie do niej do zakładu jak jej nei będzie... dobra a tak na powaznie, takie osoby się zdarzają, nie dogodzisz:/

  25. #250
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje

    to czemu kobieta nie zrobiła u siebie w zakładzie. Można chciała podpatrzeć jak Ty robisz
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •