Strona 49 z 62 PierwszyPierwszy ... 3945464748495051525359 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 201 do 1 225 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1201
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witam ! Czy ktos moze wie ,co moge zrobic ze zgestnialym klejem do tipsow? czy jest jakis sposob zeby go uratowac?

  2. #1202
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Jesli jest mocno zgestnialy, ze az bialy to juz nic nie zrobisz a jak sie ciagnie wyciagajac pedzelek to wsadz go do cieplej wody na chwile ale tylko do polowy buteleczki, moze cos da
    Agnieszka

  3. #1203
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    najlepiej kupic nowy, bo taki moze zle kleic tak czy inaczej

  4. #1204
    Debiutantka Avatar patusia2108
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Stg
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witam, mam problem dotyczący pazurków. Kiedy zrobię bialą końcówkę żelem, utwardzam w lampie, pokrywam zelem clear i po 2 - 3 dniach żel zmienia kolor, robi sie taki jak by siny.. i strasznie brzydko to wygląda. Nie wiem co robie nie tak, ze powstaje taki efekt. Mialam już różne zele i na każdym jest tak samo POMÓŻCIE

  5. #1205
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    na jakich żelach pracowałaś ?

    ________________________________________


  6. #1206
    Debiutantka Avatar patusia2108
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Stg
    Postów
    8

    Domyślnie

    Na zelach Em-Nails, kupione ze sklepu z materiałami do pazurków, nie z internetu Noi dodam, że jak pracuje na tipsach nic złego się nie dzieje, więc to chyba wina tego bialego żelu..

    No i jesli pracuję na tipsach, i pokrywam je tym samym żelem clear to nic się złego nie dzieje, jest ok Więc to chyba coś z tym bialym jest nie tak, alebo ja coś źle robie..
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 23-09-2012 o 10:05

  7. #1207
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Moje robiły się sine jak kupiłam żel clear z foto blckerem przeciw żółtknieciu w solarium i na sloncu, niby byl normalny a po nałozeniu rozil sie siny, moze ktorys z Twoich żeli tez ma foto blocker?
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  8. #1208
    Debiutantka Avatar patusia2108
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Stg
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Możliwe, że tak tylko czemu wtedy występuje ta różnica, ze przy tipsach jest ok, a jeśli french malowany to cały paznokieć sinieje? Hmm

  9. #1209
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    chciałam Was o coś zapytać... wczoraj robiłam frencha koleżance która pracuje w hotelu. Ma kontakt z chemią i obgryza skórki.
    Kiedyś juz wykonywałam jej pazurki i podczas stylizacji pojawiły sie rany. Kiedy zapytałam ją czemu nie mówi że jestem za mało delikatna ona powiedziała że nic nie czuła i że ją nic nie boli.
    Czułam się winna i tym razem zrobiłam wszystko co mogłam żeby nie krwawiła. nie używałam frezarki, Usunełam bardzo delikatnie tylko skórke która była przyklejona do płytki, i starałam się omijać szeroki łukiem skórki z każdej strony.
    Po aplikacji akrylu nie używałam nadal frezarki natomiast bardzo delikatnie spiłowywałam nadmiar materiału. Każde dotkniecie skórek , czy przy polerowaniu gąbkowym blokiem 240 powodował punktowe krwawienia. Ponieważ to moja koleżanka już machłam ręka na czas i robiłam ten frennch bardzo długo żeby zachować maximum ostrożności.
    Do tego stopnia to był problem że musiałam czekać z nabłyszczaczem żeby nie było śladów krwii...
    Sobie nie mam nic do zarzucenia natomiast problem pozostaje... jak go rozwiązać? Robiłyśmy te paznokcie 5 godzin...
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  10. #1210
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Syrenko chyba muszę Cię zmartwić. Problem tej Pani tkwi być może w chorobie, zaburzenia krzepliwości i dlatego jest taka wrażliwa. Niestety mam kilka takich klientek, które mają z tym problem. Cążki trzymam z daleka, ale frezarką robię piaskowcem delikatnie te błonki i skórki gładzę. Czasem poleci krew, czasem nie, ale cóż poradzić , taka natura
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  11. #1211
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja rozmawiałam z dermatologiem i rozmawiałam z kolezanką z branzy.
    To co udało mi sie ustalić i co w pewnym sensie potwierdziła klientka, to problem tkwi w :
    braku natłuszczenia dłoni które w wyniku chemi do sprzątania wody zimnej , braku ochrony w postaci rękawiczek,jak również marznięcie dłoni w pracy w trakcie przechodzenia z budynku do budynku i utraty jej elastyczności i funkcji ochronnych. Skóra w obrębie paznokci jest podrażniona popękana, poobiadana przez klientke... co więcej w momencie gdy trzymałam palec i naciągałam skórę opuszka aby opiłować paznokieć na lini bocznej , twarda i nie elastyczna skóra pękała i tworzyła mikro rany.
    I to może powodować krwawienia ....
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  12. #1212
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Też kilka razy robiłam dziewczynie paznokcie, co jej krew leciała ze skórek zanim zdążyłam pilnik przyłożyć, wystarczyło że ścisnęłam palec. Sprzątała w hotelu od rana do nocy żeby dorobić, myślałam że bardzo delikatną skórę ma, a z tego co piszesz faktycznie chemia i brak rękawiczek mogły być powodem.

  13. #1213
    Wczytuje się Avatar nemanti3d
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Holandia, Helmond
    Postów
    23

    Domyślnie Pomocy paznokcie odpadają

    Ja mam problem z tipsami.Zrobiłam dwóm osobą i każdej z nich odpadł jeden tips.Jednej zaraz po powrocie do domu.Robie paznokcie już długo, skończyłam kursy i nigdy mi się to nie zdarzyło .Zawsze byłam spokojna, że miesiąc się będą trzymać.Myślę, że dobrze przygotowałam płytkę.Po opiłowaniu sprawdzam jeszcze pod lupą czy nie ma błyszczącej powierzchni.Użyłam bondera jako podkład i dobrze zmatowiłam, powietrze mi nie podeszło pod tipsa.Nie wiem co jest grane.Pracuję na żelu sculpting firmy alle paznokcie.Słyszałam, że mają kiepskie żele ale ten mi spasował bo jest gęsty i jednofazowy no i już długo na nim pracuje i nigdy nie miałam problemu.
    Pomóżcie proszę.Może mi coś poradzicie.Trudno jest samemu to ocenić ale skoro nie miałam takich sytuacji to chyba umiem robić tipsy zwłaszcza, że robię je od 4 lat .Sama już nie wiem jak mam to oceniać zawsze staram się uczyć na błędach i dokładnie wszystko analizuje.Nie może być takich sytuacji bo wyrobie sobie złą renomę ale dwie osoby pod rząd to już za wiele.Może doradzicie mi jakiś dobry żel jedno fazowy najlepiej gęsty w przystępnej cenie.Pozdrawiam

  14. #1214
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Pomocy paznokcie odpadają

    moze akurat tak sie zdarzylo przez przypadek. przeciez paznokcie nie moga odpasc zaraz po powrocie do domu. Moze gdzies uderzyly, albo jakos mechanicznie uszkodzily paznokcie i dlatego tak sie stalo... mi np klientki tez wmawialy ze niegdzie nie uderzyly a jak przychodzilo co do czego to w koncu sie przyznawaly
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  15. #1215
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Na ogół takie przypadki są wynikiem urazów mechanicznych. Klientki nie chcą się przyznać, niekiedy licząc na zwrot kosztów lub korzystny dla nich rabat, na co dzień przez nasze salony przewija się tyle osób, że prędzej czy później mogą trafić się takie przypadki. Dobrze wykonane paznokcie nie powinny jednak odpaść w wyniku niewielkich urazów np przy porządkach domowych, chyba że uraz był bardzo dotkliwy - to jednak można łatwo wywnioskować po wyglądzie płytki (zasinienia, pęknięcia, krwiaki). Jeżeli to były nowe klientki, możesz je wypytać, czy wcześniej im się to nie zdarzyło. Takie odrzucenie wszelkich upiększających udogodnień jak sztuczne paznokcie czy rzęsy może być spowodowane chorobą( np. zaburzenia hormonalne) lub wcześniej przebyte poważne urazy akurat tych płytek paznokci, wtedy trzeba poświęcić im szczególną uwagę. Jeżeli to się wcześniej nie zdarzyło to jednak musiałaś coś zrobić źle, możesz spróbować na następny raz przedłużenia na formie akrylem przy tych klientkach, może tym razem paznokcie "załapią"
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  16. #1216
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny tak walnelam paznokciem w metalowy stol, ze az zapiszczalam hihihii pekl mi moj pazur z naturalnym....staram sie nakladam za duzo zelu i aby pezur jakos ladnie wygladal.atu jednak chyba zla ta krzywa nadal.....ups..............




  17. #1217
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia1984 to są dość długie paznokcie i punkt stresu powinien być bardziej wzmocniony, pazurki są zbyt płaskie dlatego nie wytrzymały uderzenia. Jeżeli Twój naturalny paznokieć również pękł i krwawił to nie ściągaj żelu bo uszkodzisz łoże paznokcia, skróć go maksymalnie i zaklej plastrem, dopiero po kilku dniach jak naturalna płytka się przesunie możesz zbudować paznokieć na nowo
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  18. #1218
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hihi, Bogusia, od samego patrzenia boli,
    paznokcie zażelowane, zaakrylowane nie są na wieki i wcale nie znaczy, że jak gdzieś nimi zdrowo rąbniemy to powinny wszystko przetrwać, nawet jeśli są super prawidłowo zbudowane .
    W tym przypadku akurat upatrywałabym winy w tym metalowym stole


  19. #1219
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    wiadomo, że paznokcie nie są z betonu i takie urazy się zdarzają, ale na tych zdjęciach akurat widać, że krzywa C nie jest zbudowana w odpowiedni sposób, i to w znacznym stopniu mogło przyczynić się do pęknięcia podczas uderzenia
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  20. #1220
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Powiem szczerze, ze naprawdę ciężko jest każdego zadowolić.....wczesniej budowalam z większa ilością żelu i podobno było za dużo materiału, teraz znowu za malo. Jak ogladam zdjecia z forum to z kolei pazurki maja isc ladnie prosto bez zadnych pagorkow.......czy moglby ktos pomoc i pokazac gdzie dokladnie powinno byc nadbudowane? Ta krzywa to jakis koszmar....wczoraj zrobilam je na nowo..prosze doradzcie co zle bo juz mi rece opadaja hihihi

  21. #1221
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Proponuję przejrzeć temat http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...-krzywa-c.html
    Najlepiej nauczyć się obserwując. Może jakieś warsztaty? Miedzy forumowiczkami zawsze jest przyjazna atmosfera i bez stresu nauczyłabyś się podstawowych rzeczy
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #1222
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Chocolatko ja juz dwa razy bylam na szkoleniu - ale czasem mija sie to z tym co jest na forum z tym co na szkoleniu Niby robisz i cwiczysz na szkoleniu a pzoniej gdzies ucieka z znowu cwiczenia i bol polammanych moich pazurkow hihihihi tam troche bardziej chca budowania, a tu bardzo patrzy sie na perfekcyjna budowe......tak zbudowalam nowe pazurki



    wskazujacy za pewne za duza gorka, a reszta w sumie nie wiem czy za malo czy w sam raz.....................

  23. #1223

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cześc dziewczyny.
    ja również mam mały problem i mam nadzieję że pomożecie mi go rozwiązaćOtóż ostatnio zauważyłam że strasznie żółknie mi wierzchnia warstwa paznokcia(tak jakby nabłyszczacz,bo po zmatoiweniu nie ma już nic żółtości)I to zaczęło sie dziać u wszystkich moich klientek nawet u mnieZastanawiam sie co może byc przyczyną i niewiem bo wszystkie produkty jakie używam mam juz sprawdzone i bez zmian.jedyne co mi przychodzi do głowy to albo coś z lampami nie tak albo nabłyszczacz mi sie przeterminował(choc jeszcze miesiąc temu było z nim wszystko ok).Co o tym myślicie?

  24. #1224
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Pewnie nabłyszczacz no bo co tu innego... hm...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #1225
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Bogusia1984 Zobacz post
    Powiem szczerze, ze naprawdę ciężko jest każdego zadowolić.....wczesniej budowalam z większa ilością żelu i podobno było za dużo materiału, teraz znowu za malo. Jak ogladam zdjecia z forum to z kolei pazurki maja isc ladnie prosto bez zadnych pagorkow.......czy moglby ktos pomoc i pokazac gdzie dokladnie powinno byc nadbudowane? Ta krzywa to jakis koszmar....wczoraj zrobilam je na nowo..prosze doradzcie co zle bo juz mi rece opadaja hihihi
    W temacie o paznokciach do oceny jest wiele zdjęć paznokci przedstawionych bokiem i opisów jak krzywą C wykonać prawidłowo. Nie chodzi o to by paznokcie były grube, po prostu w odpowiednim miejscu masy powinno być najwięcej
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •