Strona 9 z 62 PierwszyPierwszy ... 56789101112131959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #201
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    minimouse może podpadłaś czymś koleżance i żeby Ci zrobić na złość to specjalnie je zżarła, żeby popsuć Tobie reputację

  2. #202
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    minimouse, a jak robiłaś, oglądałaś je? miały jakies ślady zgryzienia czy coś w tym stylu? czy gładziutkie?

  3. #203
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Ale ostatnio odbilo mi zeby pobawic sie akrylem i pazura przygotowywalam tak samo ale po kilku dniach robily sie zapowietrzenia pod akrylem i jestem zla bo niewiem o co chodzi. Kiedys nic mi tez takiego sie nie dzialo.Moze moje pazury nie lubia akrylu
    Tak samo, jak do żelu? Do akrylu pazurka przygotowuje się "agresywniej", zamiast miziać bloczkiem używa się pilnika, ja dodatkowo mocniej odtłuszczam (używam primera do akrylu a do żelu "tylko" pre-naila).

    Jak długo pracujesz w akrylu? Jeśli nie masz wielkiej wprawy, to jasne, że na własnych, które robi się trudniej coś mogło po prostu pójść nie tak, gorzej doklepałaś masę może, różnie bywa, mnie akryl na sobie zawsze wychodzi mniej trwały niż na kimś -kwestia braku wprawy w robieniu na sobie.

    Jeszcze jedną opcją jest oczywiście nietrzymanie się akrylu na pazurkach, to to też tylko robiąc kolejne możesz sprawdzić, choć czytam, że nosiłaś już akryle...



    Odnośnie tematu odpadających tipsów - koleżankę przede wszystkim zaprosiła bym do siebie, dała kawę i wzięła na spytki, jak to się u licha stało, że spadły jej wszystkie tipsy. Kiedy, co robiła wcześniej itd itd. Obejrzała co ma na paznokciach, dopytała o ewentualne ślady dłubania, ale bez pretensji, z obietnicą, że się wszystkim zajmiemy

    Cokolwiek by powiedziała czy by się okazało - zrobiła bym jej nowe, nie chciała kasy i
    1) Jeśli to jej wina uprzedziła, że to raz ostatni i postraszyła trochę konsekwencjami rwania paznokci
    2) Każdą klientkę na dzień dobry od raz straszyła konsekwencjami rwania paznokci (najlepiej z odrobiną przesady) i uprzedzała, że nie naprawiam paznokci za darmo, jeśli widzę ślady dłubania - mów, że widzisz, ale nie mów po czym poznajesz
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  4. #204
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    dobra lekcja

  5. #205
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    poznań
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    ja uważam ze zabrdzo wypilowane i za mała krzywa i troche bym ja przesuneła to dlugie pazurki i ciężkie dlatego mogły popekac a co do zelu to jezeli z twojej strony wszystko ok to koniecznie reklamuj ja kiedys kupilam cala kolorówke z jakiejs firmy juz teraz nie pamietam ale polowa z tych zeli była stara i do wyrzucenia nawet data przydatnosci byla na pudelku pamietam ze byly chyba ze 2 miesiace po terminie a jezelli jeszcze byly zle przechowywane to wogole lipa

  6. #206
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    jak przyszła to już miała zdjęte niestety ....

  7. #207
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    poznań
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    a jak wygladała płytka?

  8. #208
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    sama jestem ciekawa bo juezeli sama tam grzebala to z pewnoscia ladnie poszarpala plytke

  9. #209
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Moja siostra zawsze obgryzała paznokcie i teraz ma manie trzymania paluchów w buzi. I co jej nałoże żel to na drugi dzień zawsze już jednego brak. Wieć pewnie jak trzyma w buzi to podwarza zebami i tak sie dzieje, bo innym normalnie sie trzyma
    Lider Sprzedaży AVON! Zapraszam!
    Zaczynam przygodę z paznokciami! Trzymać kciuki

  10. #210
    Rozkręcanko Avatar ewek206
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    78

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ja mialam taka sytuacje ze dziewczyna przyszła do mnia na tipsy.wiec zrobilam jej pazurki, za 3 dni pisze mi sms ze dwa jej odpadły. wiec zapytałam czy same czy może gdzies uderzyła. mowi ze same wiec mowie ok to przyjdz do mnie to Ci zrobie tamte co "odpadły same". przyszła zrobilam wszystko bylo ok za 2 dni znowu to samo ze 4 odpadły. juz zaczełam sie martwic ze cos widocznie u niej zrobiłam ie tak bo tyklo w jej przypadku mi sie to zdarzało.ok dorobiłam i zaczełam podpytywac jak odpadły i czy moze cos tam grzebała przy nich , mowi ze nic. ale pod koniec wizyty u mnei przyznała sie ze zjadła cyrkonie wiec jzu wiedziałam ze obgryza je:} spytałam dlaczego nei poweidziała wczesniej ze je obgryza to mi powiedziała ze lubi do mnei przychodzic bo fajnei sie jej ze mna rozmawia dlatego to robiła

  11. #211
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    kiepska sytuacja.... mogła po prostu przyjść pogadać ... a tak to potem myślisz sobie "kurcze co robiłam źle"....

  12. #212
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    o kurcze fajne podejście...

  13. #213
    Rozkręcanko Avatar ewek206
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    78

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    no właśnie jzu poniej wszsytko robiłam tak ze naprawde musi byc dobrze a u znowu patrze sms od niej i wiem o co chodzi ale z drugiej strony ciesze sie ze miło jest jej u mnie

  14. #214
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    no z jednej storny fajnie.. ale żeby to robic kosztem pazurków..

  15. #215
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Dziewczyny mam problem
    Niewiem co się stało, robiłam ostatnio paznokcie ( w czwartek) i dzisiaj rano zauważyłam że wykrusza mi się frencz- czarny i pod spodem jest jakby miękki :/ Niewiem jak to możliwe, robiłam jak zawsze, na frencza warstwę budującą i na to nabłyszczacz IBD. Jedyna różnica że nakładałam frencz patyczkiem i może za gruba warstwa i się nie utwardziła :/
    Jak myślicie?
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  16. #216
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    Dziewczyny mam problem
    Niewiem co się stało, robiłam ostatnio paznokcie ( w czwartek) i dzisiaj rano zauważyłam że wykrusza mi się frencz- czarny i pod spodem jest jakby miękki :/ Niewiem jak to możliwe, robiłam jak zawsze, na frencza warstwę budującą i na to nabłyszczacz IBD. Jedyna różnica że nakładałam frencz patyczkiem i może za gruba warstwa i się nie utwardziła :/
    Jak myślicie?
    patyczek i sonda zwykle są znane z tego, że nakładają więcej żelu niż same chcemy Sama to zauważyłam Sądzę,że żel się po prostu niedokładnie utwardził i dlatego reszta żelu, którą na niego położyłaś się wykruszyła


  17. #217
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Kurcze pierwszy raz spróbowałam patyczkiem i wydawało mi się że nawet fajniej niż pędzelkiem mi się robiło, a tu taka niespodzianka przykra
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  18. #218
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    Kurcze pierwszy raz spróbowałam patyczkiem i wydawało mi się że nawet fajniej niż pędzelkiem mi się robiło, a tu taka niespodzianka przykra
    spróbuj nakładać dwoma, ale cieńszymi warstwami. nawet jak będą prześwity to możesz je zakryć tą drugą warstwą.


  19. #219
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    moim zdaniem jakby ci sie ten żel nie dobrze utwardził to jakbyś zalała go clearem to by się mazać zaczął...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  20. #220
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    mi tez sie wydaje ze gdyby zel sie nie utwardzil to by sie rozmazywal a nie wykruszal.

  21. #221
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    niekoniecznie jesli utawrdzil sie z wierzchu a pod spodem zostal tylko sciety to mazac sie nie bedzie ale sie wykruszy po paru dniach

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #222
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    ja też tak miałam z białym .... po prostu za gruba warstwa na wieszku był ładnie zastygnięty ale jak przejechałam pilniczkiem to był miekki ....

  23. #223
    Nałogowiec Avatar Natii
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    zgadzam się z dziewczynami,zbyt grudo żelu,a niestety kolorówki trzeba długo utwardzać;/
    ja zawsze sprawdzam czy już dostatecznie sie utwardził sondą albo patyczkiem,jak coś jest nie tak to dalej do lampy

  24. #224
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Wszystkie kolorowe żele utwardzają się o wiele dłużej, ja zawsze (biały, czarny itp.) trzymam 4-5 minut, mimo zaleceń producenta. Nie zaszkodzi a mam pewność, że wszytsko będzie ok.

    www.insanenails.blog.onet.pl

  25. #225
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    dzisiaj mi kolejny pękł i spod spodu zaczął mi "wypływać " czarny żel
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •