Strona 18 z 62 PierwszyPierwszy ... 814151617181920212228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #426

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Ladss to były te pazurki

  2. #427
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Kurcze słabo widać... Nakładaj żel trochę dalej od wałów bocznych bo tam na bank będą zapowietrzenia i niestety wiem to z doświadczenia. Dobre przygotowanie płytki to raz a odpowiednie nałożenie żelu to dwa.

  3. #428
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    Witam serdecznie

    NA wstępie chciałabym się przywitać i z góry gorąco podziękować za pomoc. Forum czytam skrupulatnie od kilku miesięcy i bardzo pomogły mi zawarte tu informacje. Paznokcie robię tylko sobie i niby w miarę to idzie ale są bardzo mało trwałe. Wykonuje wszystkie czynności jak trzeba tzn, odsuwam delikatnie skórki, matuję płytkę, odpylam, cleaner, primer i na końcu żel. Używam produktów SF, żel przeźroczysty jednofazowy "2". Początkowo przedłużałam na formie ale czesto po kilku dniach paznokcie jeden po drugim zaczynały łamać się z boku przy końcu linii uśmiechu. Tak naprawde każdego dnia musiałam poprawiać jeden paznokiec. Za robienie paznokci zabralam się głownie dlatego, ponieważ moja płytka, chociaż duza i podobno ładna, jest także bardzo łamliwa i nigdy nie udało mi sie zapuscic paznokci. Pracuję w branży w której spotykam się z wieloma ludźmi i uważam ze ładne dłonie i paznokcie sa wizytówką człowieka. Niestety nie mam czasu ani siły biegać do salonu na paznokcie wiec wymyslilam sobie ze bede robic je sama np wieczorami, a w razie "wu" gdyby cos sie zlamało przed waznym spotkaniem to nie bede musiala rzucac wszystkiego i biec do salonu zeby poprawic paznokiec, tylko na spokojnie zrobic to w domu.
    Bardzo proszę, poradźcie mi co mogę robić źle. Utwardzenie naturalnej płytki żelem wykonuję następujaco:

    1) odsuwam skórki drewnianym patyczkiem, matuję płytkę pilnikiem, usuwam błonki, poleruję blokiem
    2) odpylam, przemywam cleanerem
    3) nakładam primer
    4) czekam
    5) Warstwawa żelu i do lampy
    6) druga warstwa zelu, lampa
    7) Nadaję ksztalt pilnikiem, odpylam, cleaner
    8)Ostatnia warstwa i do lampy

    Podałam najzwyklejszy schemat przy żelu bezbarwnym. W nakładanie wzorków już przestałam się bawić bo wkurzam się tylko że siedze nad paznokciami 3 godz i nastepnego dnia się łamią, wiec skoncentrowałam sie tylko nad utwardzaniem płytki żelem. Niestety paznokcie pokryte żelem w zeszły piatek już się łuszczą przy wolnym przegu a jeden w całości mi odpadł Bardzo proszę o rady.
    Oto kilka z moich prac:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 07-06-2010 o 19:40

  4. #429
    No to..wpadłam Avatar kleo
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    poleruję blokiem jaki to jest blok, jaką ma gradację
    bo jeśli jest to typowy blok polerski to to może być przyczyna, że żel odpada
    innym powodem może być słabo zalany wolny brzeg paznokcia

  5. #430
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    widze ze sa pomalowane zelem jak lakierem,pociagniete tylko,gdzie masz krzywa?
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  6. #431
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    Niewiele widac na tych zdjeciach...

  7. #432
    No to..wpadłam Avatar kelli
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Niemcy,Zgorzelec, Wroclaw
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Na zdjeciach dosc malo widac, ale tak
    Blok, wlasnie, czy plytka byla dostatecznie zmatowiona, to znaczy matowa ale nie przepilowana
    Czy primer i cleaner byl dobrze wyschniety
    Czy krzywa C zostala dostatecznie zbudowana, tzn, napisalas, ze paznokcie pekaja z boku przy linii usmiechu, moze w tym miejscu sa po prostu dostatecznie wzmocnione.
    I kolejna sprawa. Mialas juz kiedys paznokcie robione zelem? Moze twoja plytka zelu nie toleruje, tak tez sie zdaza, moze powinnas sprobowac z akrylem?

    Pozdrawiam serdecznie

  8. #433
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Effective nails??

    Hej
    ostatnio kupiłam sobie żel clear z firmy Effective nails.
    na początku pracowało mi się na nim ok, ale jak zażelowałam sobie naturalną płytkę, żel odszedł mi całym płatem bez problemu z paznokci nie mam pojęcia dlaczego, nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła. Dodam, że paznokcie były odtłuszczone i zmatowione jak należy. Wiecie, czym to może być spowodowane jestem załamana, bo zawsze mi się pazurki długo trzymały a tu.. ;/ Pracował ktoś na tym żelu
    Ostatnio edytowane przez xsunnyolciax ; 09-06-2010 o 21:16

  9. #434
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Effective nails??

    a czy położyłaś primer
    The world is mine

  10. #435
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    do evette: jak ci peka przy linii usmiechu to na bank za malo tam jest zelu, poza tym w opisie zauwazylam jeden błąd. Przemywasz cleanerem i na to jeszcze jedna warstwa zelu i do lampy?
    Jak wytrzesz warstwe dyspersyjną to warstwy zelu nie bedą mialy takiej przyczepnosci jak trzeba, Przemywa pazurki sie dopiero na koniec, przed nablyszczaniem, a i wtedy sie pazurka matowi, a jezeli juz musisz, bo nie wiem dlaczego... to koniecznie zmatow warstwe zelu by na nią polozyć następną

    poza tym.. po co przy opracowaniu pazurka po matowieniu pilnikiem uzywasz bloku? Po co wyrownujesz powierzechnie pazura po matowieniu pilnikiem?

    Im wieksza porowatosc przygotowanego do nalozenia materialu pazura tym lepiej(oczywiscie nie przygotowuj go pilnikiem o gradacji 80 np). Pazur ma być zmatowiony pilnikiem, odpylony szczoteczką, odtluszczony czyms co tam masz do odtluszczania, na to primer, bonder i nakladasz żel (a ja jak mam mocny kwasior(czyt żel kwasowy jednofazowy) to i bonder sobie odpuszczam, choc bonder absolutnie nie zaszkodzi.

    xsunnyolciax- a jak slusznie zauwazyla kolezanka.. primer dalas? A zawinelas żel pod spód naturalka? a byl to w ogole żel do naturalków? A jak nie to jaki masz swoj wolny brzeg pazura? cienki i elastyczny, czy gruby i fajny i nie wyginający się?

    Jak nie zawiniesz zelem pod spód naturalka to masz prawie 100% gwarancje, ze żel nie do naturalkow zapowietrzy sie od wolnego brzegu i odpadnie, wystarczy, ze pukniesz gdzies. Naturalek sie zegnie wtedy , a zel niekoniecznieo jest mniej elastyczny od pazura, i powstaje szpara miedzy zelem a naturalkiem, a szpara rowna sie zapowietrzenie, a zapowietrzenie.... wiadomo

    Poza tym ja nie wiem co to za szał jest na żelowanie naturalków, jak mnie klient prosi o zazelowanie naturalkow to mi sie dusza cała buntuje, wole "ostrzyc" naturalka i nawet minimalnie, ale przedluzyc żelem i potem juz normalnie klasc sobie zelik, a wolny brzeg z zelu kocha sie z kolejnymi warstwami żelu

    Milość żelu do naturalków jest kapryśna i niestała, o
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 10-06-2010 o 01:09

  11. #436
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    Cytat Napisał evette Zobacz post
    1) odsuwam skórki drewnianym patyczkiem, matuję płytkę pilnikiem, usuwam błonki, poleruję blokiem
    Evette, płytke należy tylko zmatowić, nie poleruj jej.
    Żel trzyma się powierzchni zmatowionej paznokcia bądź warstwy dyspersyjnej więc jak zrobisz inaczej żel nie będzie się trzymał.
    The world is mine

  12. #437
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    primer oczywiście był ale żel do naturalków to chyba nie koniecznie, zwykły clear 3 fazowy jakim buduję zawsze pazury. moje są cienkie i wyginają się

  13. #438
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    primer oczywiście był ale żel do naturalków to chyba nie koniecznie, zwykły clear 3 fazowy jakim buduję zawsze pazury. moje są cienkie i wyginają się
    No to w mojej opinii masz odpowiedź na swoje pytanie. Zel swoje pazur swoje.

  14. #439
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    evette dodam cos od siebie co sie nauczylam tu na forum im mniej cleanera tym lepiej
    duzo cleanerow ma w sobie zawartosc wody jakies dodatki zapachy, najlepszy jest taki co w skladzie ma tylko isopropanol albo tak jak dziewczyny pisaly czysty spirytus...
    jak odpylam pazurka to juz nie przemywam cleanerem tylko daje odtluszczacz (dehydrator) primer nawet jak trzeba to dwa razy

  15. #440
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    primer oczywiście był ale żel do naturalków to chyba nie koniecznie, zwykły clear 3 fazowy jakim buduję zawsze pazury. moje są cienkie i wyginają się

    Może spróbuj żeli sylikonowych Są bardzo elastyczne i jak położysz je prawidłowo na naturalki powinno wszystko grać.
    The world is mine

  16. #441
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    ja tez do naturalkow uzywam zelu silkonowego, a najlepiej jak napisala kura przedluzyc chociaz ciutke naturalsa zelem a potem juz hulaj dusza!

  17. #442
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    Co prawda to prawda cocaine258, nie każdy ma ładną płytkę do żelu silikonowego, czasami warto ją lekko wydłużyć.
    The world is mine

  18. #443
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Odpadający żel. Bardzo proszę o rady :(

    dzięki, spróbuję tak jak mi radzicie

  19. #444
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Fas W akrylu robią się dziurki...

    Witam wszystkie Panie bardzo serdecznie. Otóż nie wiem czy zauważyłyście że po zdobieniu paznokci akrylowych (od założenia 1-4 dni) robią się małe dziurki. Hmm tak myślę że może napowietrzam akryl za bardzo przy nakładaniu.Nie pokaże wam teraz jak to wygląda ale wieczorkiem późnym załączę zdjęcia.Co myślicie o tym? Może jakieś rady? Czy to moja wina czy też akrylu? Dodam że używam Ez Flow Hight Definition
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  20. #445
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: W akrylu robią się dziurki...

    może być tak, że właśnie jakiś bąbelek się wdał (jak moczysz pędzel to go delikatnie w liquidzie przyciskaj i on wtedy się odpowietrza-czasami między włosiem zostają bąbelki powietrza) Albo jak zostanie na kulce trochę suchego proszku i wtedy przy obrabianiu i użytkowaniu w końcu wychodzą dziurki (masa się ściera i dochodzi do tych miejsc, ujawniając ubytki).
    Trzecia możliwość- klientka się dziurkuję



  21. #446
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: W akrylu robią się dziurki...

    ja pracuję na akrylu, ale nie robiły mi się dziurki. Produktów Ez Flow nigdy nie używała, ale nigdzie nie czytałam złych opinii na ich temat. Może faktycznie jakiś błąd popełniłaś nakładając materiał :/
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  22. #447
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Też nie podejrzewam akrylu bo firma jest na prawdę świetna. Myślę, że to może być powietrze w pędzlu....



  23. #448
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Też nie podejrzewam akrylu bo firma jest na prawdę świetna. Myślę, że to może być powietrze w pędzlu....

    dokladnie o tym samym sobie pomyslalam

  24. #449
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    jak juz gdzies wczesniej pisalam mi sie robia takie "dziurki" i zapowietrzenia z pudrem ECO ;s jest jakis nadmuchany ale co tam mieszam z brokatem i nic nie widac

  25. #450
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Może też być tak, jeśli do piłowania wykańczającego używasz pilnika o zbyt grubej ziarnistości, wtedy powstają mikropory, które w czasie użytkowania się ujawniają, szczególnie, jeśli paznokcie nie są pokryte żelem typu finish UV.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •