Strona 17 z 62 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #401
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Problem!!! Nieudany French :(

    też wiąże ten problm z żarówkami... tylko mała poprawka... zarówki maja żywotność do 500godzin roboczych

  2. #402
    Wczytuje się Avatar artemisa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Pszczew/Międzyrzecz
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    a wiecie dziewczyny ze o tym nie pomyslalam. ale z innymi zelami nie mam problemu

  3. #403
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    zależy jakie żarówki ja kupuje niemieckie i mają do 250 godzin, tak z resztą pisze na opakowaniu.

  4. #404
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Hm... Mogą być i żarówki, a może być i wina żelu, tak jak pisała kobietazpazurem...
    A może tez troszke za gruba warstwa?
    Ja mialam tak, że tez mi nie utwardzał się, zaczełam dawać ciensze warstwy bylo lepiej, a jak wymienilam zarowki w lampie to było już całkiem super i teraz wszystko okej...

    Może wypróbuj albo dawać cieniutko żelu i np 2 warstwy, albo wymien żarówki albo cała lampe
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  5. #405
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Moje drogie, zwracam się do Was o poradę.
    Otóż zakupiłam ostatnio tipsy szklane oraz frencze. W piątek postanowiłam zrobić sobie francuski. Skrzętnie przygotowałam płytkę, lekko zmatowiłam, odtłuściłam, przykleiłam dokładnie tipsy szklane z krótką kieszonką, spiłowałam dokładnie próg tipsa, odtłuściłam, potraktowałam własną płytkę odrobiną primera kwasowego. Następnie nałożyłam cienką warstwę żelu firmy ShineLine jasny róż, lampa, żelik biały tej samej firmy jako french, lampa, kolejna warstwa bieli, lampa, żel jasny różowy, lampa. Odtłuszczenie, itd... i... lipa. Efektem było:
    Po 1: pewne ilości żelu jasnego różowego zeszły. Po prostu jakby częściowo nie utwardził się do końca i miejscami był, zaś w innych nie.
    Po 2: dosłownie kilka dni później miejscami wolne brzegi odkruszały się, tzn. tips być może lekko został gdzieś uderzony i milimetrowy kawałeczek ułamywał się. Tworząc nieprzyjemny, haczący uszczerbek np. na środku tipsa. Trudno mi to opisać, niestety nie mam zdjęć, bo kolejnego dnia jeden tips odłamał się przy brzegu i niestety nie wytrzymałam i je ściągnęłam (dosłownie... odgryzując takie były miękkie i tak łatwo schodziły:/)

    Co mogło być przyczyną? Moje mierne umiejętności? Żel złej firmy? Tipsy firmy X-Nail... na moje oko made in korea:/

  6. #406
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    hym...ja jak spiłuję próg to juz tylko matowię i nie odtłuszczam, no i przy tipsach nigdy primera nie używam. Ja robie głównie na formie, wiec za wiele nie pomogę
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  7. #407
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    gdzies tu jest temat jak robimy to na tipsach, ogólnie to wydaje mi się ze za krotko utwardzałaś w lampie. ale żeby wolny brzeg się kruszył na środku? to musze sie zastanowić bo mi nic nie przychodzi do głowy

  8. #408
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    albo kiepski żel albo wymaga dłuższego czasu utwardzania .... ja kiedys też źle utwardziłam żel i po prostu zlazły bez najmniejszego wysiłki .... jak matowymi tipsa to już nie powinno się go niczym "płynnym traktować" tylko dobrze odpylić ... ja jeszcze czasem przemywam tylko naturalną płytkę przy skórkach acetonem uważając by na niego nie "najechać" .... wiec to że przemyłaś zmatowione tipsy cleanerem mogło spowodować odchodzenie żelu .... takie są moje sugestie

  9. #409
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Wcześniej też tak robiłam i nigdy nie schodził (ale był to żelik clear, nie light pink). Ale na zaś już nigdy nie będę przemywać tylko porządnie odpylać po zmatowieniu. Może rzeczywiście za krótko w lampie trzymałam, bo standardowo zawsze na 180 sec. mam. Tym razem jednak miałam góra 100-120 sec. bo mnie luby popędzał :/

    Asiu no właśnie pierwszy raz mi się skruszył tipsior na środku :/ Jak jakiś odchodził to ewentualnie po jakimś czasie od bocznych brzegów podchodził powietrzem i się po prostu stopniowo odklejał lub przy uderzeniu łamał. Ale tu pierwszy raz miałam taki mały uszczerbek na środku. Ogólnie giętkie były pazury niemal jak "gumki" :/

  10. #410
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Witam dziś przyszedł mi oto ten zakup. Czy ktoś go już kiedyś miał? Według mnie one są zbyt giętkie i inne niż na zdjęciu czyli uśmiech jest o wiele inny wręcz tragiczny, nawet nie wiem jak to przykleić! Pomocy.
    Jakie polecacie mi tipsy aby robić frencz... zależny mi na fajnym łuku(uśmiechu).

  11. #411
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    tu masz tipsy z glebokim usmiechem
    Tipsy głęboki uśmiech białe 100 szt. OKAZJA (1045056752) - Aukcje internetowe Allegro
    t-nail TIPSY FRENCH BEZ KIESZONKI UŚMIECH 200SZT (1054401349) - Aukcje internetowe Allegro

    ale polecam szczerze prace na formie, i wiele ladniejsz bedzie twoja praca

    ---------- Dodano o godzinie 17:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:14 ----------

    jesli juz uparlas sie na tipsy to mysle ze te drugie sa zrobione z trwalszego materialu

  12. #412
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    wg tych zdjęć łuk jest całkiem fajny.
    ja niestety nie robie frencha z tipsa tylko maluje sama.
    ale moje klientki chwalą sobie nasze tipsiaki Classic , New





  13. #413
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    wg tych zdjęć łuk jest całkiem fajny.
    No właśnie według zdjęć,,, a na prawdę wyglądają całkiem inaczej,.

  14. #414

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Jestem załamana i zaraz wyrzucę wszystko w piz...... bo mam już naprawde dosyć otóż dwoni dziś dziewczyna (2)i mówi że zrobiły sie zapowietrzeniaja nie wiem już co robie żle robię tak matowię przy skórkach frezarką na całym pazurku pilnikiem odpylam odtłuszczam pędzluje bonderen i nakładam pierwszą warstwę tym zelemhttp://www.allegro.pl/item1026847277_dolly_lux_nowe_zele_uv_15ml_4_kolor y_17zl.html utwardzam 2 min nakładam cover z allepaznokci utwardzam 2 min druga warstwa covera 2 min piłowanko w celu nadania kształtu odpylenie nabłyszczenie i koniec i kurde sie zapowietrza czemu

  15. #415
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Ewa a jak nadasz już kształt, przed nabłyszczeniem nie dajesz jeszcze warstwy cleara?


  16. #416

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Szczerze to tylko na białą końcówkę w celu wyrównania i na to nabłyszczacz

  17. #417
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Cytat Napisał ewa666 Zobacz post
    Jestem załamana i zaraz wyrzucę wszystko w piz...... bo mam już naprawde dosyć otóż dwoni dziś dziewczyna (2)i mówi że zrobiły sie zapowietrzeniaja nie wiem już co robie żle robię tak matowię przy skórkach frezarką na całym pazurku pilnikiem odpylam odtłuszczam pędzluje bonderen i nakładam pierwszą warstwę tym zelemhttp://www.allegro.pl/item1026847277_dolly_lux_nowe_zele_uv_15ml_4_kolor y_17zl.html utwardzam 2 min nakładam cover z allepaznokci utwardzam 2 min druga warstwa covera 2 min piłowanko w celu nadania kształtu odpylenie nabłyszczenie i koniec i kurde sie zapowietrza czemu
    Moim zdaniem pierwszą przyczyną może być brak primera. A druga sprawa to trochę się gubię w Twoim opisie, ponieważ nie wiem w którym momencie budujesz pazura? Tym coverem budujesz? Nie wiem, czy to jest przyczyna zapowietrzenia ale ja zawsze daje clear na cały pazur po coverze, nie tylko na białą końcówkę, buduje pazura tym clearem i wtedy piłuje ...


  18. #418
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    Moim zdaniem pierwszą przyczyną może być brak primera. A druga sprawa to trochę się gubię w Twoim opisie, ponieważ nie wiem w którym momencie budujesz pazura? Tym coverem budujesz? Nie wiem, czy to jest przyczyna zapowietrzenia ale ja zawsze daje clear na cały pazur po coverze, nie tylko na białą końcówkę, buduje pazura tym clearem i wtedy piłuje ...

    ja rowniez tak robie albo po prostu zmien zele

  19. #419
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Alle paznokcie

    ja bym zmieniła żele ... o tych dolly nigdy nie słyszałam .... no i primer bym dała ...

  20. #420
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    też bym dała primer no i żel clear...
    sory ale coverem w żelu nie buduje się paznokcia... cover musisz mieć wycieniowany i przy skórkach prawie nie powinno go być więc siłą rzeczy nie da się paznokcia zbudować... kładź mniej covera i dodaj clear...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  21. #421

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Jeszcze raz dzięki dziewczynki clear daję na końcówkę i trochę go zaciągam na cover to nie jest tak że go tam nie na wogóle a primer z tego co się uczyłam jest pod akryl a bonder pod żel ale jak wy dajecie to i to to może spróbuję a może mi dacie jakiegoś linka do żelu który kładziecie na :gołego: pazurka a na niego cover.Sorry że tak pytam ale z żelami dopiero zaczynam

  22. #422
    Rozkręcanko Avatar paula211
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    dziewczyny a czy pod covera dajecie na podkładowy jeszcze cleara czy na podkładowy już cover?

  23. #423
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Jeśli chodzi o cover to różnie dziewczyny pracyją, ja osobiscie preferuje zorbienie szkielety z przezroczystego ( nawet jesli mam dac podkladowy) bo wiem ze jak klientka zrezygnuje z frencha to chcąc zmienic pazurki nie bede piłowała po naturalku ( co czesto dziewczyny przy tym jak i bezposrednio po nalozeniu brokatowego zleu czy akrylu robią), a i powieszchnia jest równiejsza i łatwiej i szybciej jest. Ja przewaznie pracuje na jednofazówkach)

    Jeśli chodzi o primery to wazne sa zalecenia firm ( n i czy zel jest jendofazowy czy trójfazowy). Przy jednofazowych są firmy które zalecaj primer a inne nie ja jendak na wszelki wypadek daje szczególnie jeśli ma problematyczną płytkę. Znam nawet osoby ktore zamiast bondera dają primer.
    Bonder ( czyli tzw. primer UV) stosowany jest do żeli trójfazowych ale jesli dasz dodatkowo primer nie pwinno byc problemów
    Primer kwasowy stosowany jest do metody akrylowej żelowej ( tu też zależne jest od zalecenia firmy)

  24. #424
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    ja normalnie kwasowy primer daje na naturalny paznokieć potem kłade bonder z sun flower na to cienka warstwa cleara z SPN na to cover z ellio (tak wiem pomieszanie z poplątaniem w firmach) kłade biały żel i zalewam clearem a potem opracowuje.


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  25. #425
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Ja tak samo jak Milenka, chociaż mam pewność że zrobiłam co mogłam żeby pazurki się trzymały
    ewa666 wklej nam zdjęcie swoich pazurków z bliska, pokaż krzywą i żel przy skórkach. Może dałaś za mało/za dużo żelu ale trafiły Ci się pazurki problematyczne i trzeba używać innych produktów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •