Strona 8 z 62 PierwszyPierwszy ... 4567891011121858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #176
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Jezeli utwardzasz po 6 min. i nadal jest miekki no to moze rzeczywiscie jakis zel felerny masz.Reklamuj go w takim razie.

  2. #177
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    dziwne niewiem co z nim nie tak zareklamuj go najwyzej...

  3. #178
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    no muszę do nich napisać właśnie bo szkoda troche...;/ dziękuje dziewczynki za pomoc


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  4. #179
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Nie wiem co się stało...

    Moja kumpela miała podobnie, tyle ze z builderem z crystal nails to samo sie dzialo. Kupila nowe opakowanie i jak reka odjal. Wiec moze faktycznie zel swoje odlezal na polce.


  5. #180
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie kiepska sprawa ...

    dziewczynki mam ogromny problem tydzień temu robiłam mojej koleżance pazurki tzn. zmieniałam wzorek ściągnęłam frezarką starą masę zostawiłam tipsy bo były w idealnym stanie i zrobiłam jej nowy wzorek ... teraz ona do mnie pisze ze pazurki jej po prostu spadły odszedł cały żel i chce by zrobić jej nowe ... czy powinnam dobrze przygotowałam paznokieć i zrobiłam wszystko jak zawsze ... tamte pazurki trzymały się świetnie żadnych zapowietrzeń ani nic ... pomóżcie

  6. #181
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ciężka sprawa, no ale skoro mówisz, że tamte dobrze się trzymały ... ale rozumiem, że z wyrzutem do Ciebie mówi "masz mi zrobić nowe!" czy po prostu masz dylemat robić/nie bo nie wiesz czy następne będą się trzymały? Może niepotrzebnie zostawiłaś stare tipsy ;>

  7. #182
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Minimouse, jezeli rzeczywiscie wszystko bylo ok ze starymi tipsami, to sprawa wyglada troche podejrzanie... Na Twoim miejscu obejrzalaby te ,,samo spadajace tipsy"...Bo paznokcie nie moga sobie tak poprostu spasc. A jezeli, zobaczysz, ze kolezanka pomagala paznokciom w tym ,,spadaniu" to porozmawialabym z nia w inny sposob.

  8. #183
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    wiecie ja nie mam sobie nic do zarzucenia bo wszystko zrobiłam tak jak zawsze ... powiedziałam że jej nie zorbie ale jak pomyślałam ze to moja koleżanka i głupio mi tak jakoś i do niej napisałam kiedy ma czas to ona do mnie że nie chce mojej łaski ...

  9. #184
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ja mam czasem tak że poprostu z moich paznokci żel mi odpada... i cokolwiek bym nie zrobiła bardzo często tak się dzieje choć nie zawsze i nie wiem od czego to zależy...
    a co do łaski... też bym nie chciała


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  10. #185
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ano racja ... hm niestety czasem trzeba odzalowac te jedne tipsy zeby klientke zatrzymac. ja ostatnio mialam ciezki orzech do zgryzienia.... klientkom tipsiory sie trzymaja i trzymaja a jednej zrobilam i po tyg juz nic nie miala .... zel zaczol sie kruszyc i dupa blada .... powiedzialam od razu ze jej zrobie bo to jest nie mozliwe zeby moje paznokcie tak sie zachowaly... w momencie gdy przyszlo do pytaniaa : ile place ? powiedzialam ze nic .... a ona mi ze chociaz na paliwo da teraz z tymi pazurami jest juz ok ...

    "pokorne ciele dwie matki ssie ... " pamietaj mini

  11. #186
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    tylko ze ja mam wątpliwości ... czy ona czasem tego nie zrobiła specjalnie ... bo przecież tamte były ok ... założę jej jeszcze raz dla świętego spokoju ...

  12. #187
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    hmm ja zrobilam dokladnie tak samo jak Ty frezarka sciaglam wierzchnia warswe a tipsy zostawilam poniewaz byly dobre i zrobilam kuzynce nowy wzorek i nic sie jej nie dzialo z paznokciami i dlugo sie trzymaly i jeszcze musz powiedziec ze robilam wtedy paznokcie pierwszy raz na kursie i bylo wszystko ok a co do Twojej kolezanki to jakos jej zabardzo nie ufam ze same tak o sobie poodpadaly

  13. #188
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Z klientkami nie mialam takiego przypadku i odpukac,ale ostatnio u siebie zauwazylam cosik,robilam na poczatku akryle,potem zaczalam bawic sie zelem i pazurki zawsze bez problemow mi sie trzymaly,zadnych zapowietrzen itd.No chyba ze sama przydzwonilam.Ale ostatnio odbilo mi zeby pobawic sie akrylem i pazura przygotowywalam tak samo ale po kilku dniach robily sie zapowietrzenia pod akrylem i jestem zla bo niewiem o co chodzi. Kiedys nic mi tez takiego sie nie dzialo.Moze moje pazury nie lubia akrylu

  14. #189
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    tylko ze ja mam wątpliwości ... czy ona czasem tego nie zrobiła specjalnie ... bo przecież tamte były ok ... założę jej jeszcze raz dla świętego spokoju ...
    to zmienia postać rzeczy... może zrób ten jeden raz, a jeśli sytuacja się powtórzy to wtedy jej odmów. Bardzo mi się spodobało co napisała basia że "pokorne ciele dwie matki ssie ... " coś w tym jest ..., napisz jak poradziłaś, buziaki

  15. #190
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    poznań
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ja też bym jeszcze raz zrobiła i czekała na efekt mi sie kiedys przytrafilo ze klientce sie zapowietrzyly a wsystko robiłam dokladnie tak jak zawsze no i okazalo sie ze lampa byla do wymiany

  16. #191
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    zrób jeszcze raz ,ale zerkni uważnie na płytke paznokciowa czy czasem twoja koleżanka nie pomogła im " spaść " jak to nazwała. Paznokcie tak poprostu nie odpadają. Możliwe ze robiła coś w silnych detergentach które mogly osłabić tipsa .

  17. #192
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    hejka ja bym sie na twoim miejscu tak nie martwila ,moja siostra jest mistrzynia w gubieniu pazurkow raz ja przylapalam wiecznie podgryza paznokcie po bokach i sie zapowietrzaja,,,masakra na drugi dzzien jak jej zrobie przylazi i mowi ze zle zrobilam.....zauwazylam ze wiele dziewczyn ,ktore zadko kiedy mialy pazurki wiecznie przy nich dziubia ,podgryzaja ,naginaja zeby sprawdzic jak sie trzymaja.buzka

  18. #193
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Hej
    tez jak robilam kolezance pazury byla u mnie doslownie co tydzien ze zle zrobilam ze odpadaja i wogole zalamalam sie strasznie i wkoncu nie wytrzymalam i powiedzialam ze skoro zle jej robie te pazurki to niech odzaluje kasy i idzie do salonu wtedy przyznala sie ze jednak obgryzala zel
    kolejna sytuacja niedawno
    laska dzwoni ze chce tipsy no spoko jade robie kasuje ale za 2 dni tel ze 2 jej "odpadly " wiec pojechalam zrobic ponownie a tam juz 4 nie ma powiedziala ze jakos tak same odlecialy wiec ja na to to zobacze czy kolejne tez pojda wiec zaczelam cos podwazac patyczkiem i co...... nic. a ona ze w pracy sie zdenerwowala i je zgryzla
    takze mini nie przejmuj sie tym na takie klientki trzeba miec sposoby glowa do gory i bedzie dobrze
    pozdrawiam buziaki
    no to zaczynamy

  19. #194
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    dziewczynki co innego jest jak pazurek jest obgryziony , zgryziiony czy jak wy to tam nazywacie ... a co innego jak po prostu odleci ... czasem baby okres maja i hormony robia swoje ... a czasem nam cos sie nie uda ... musimy byc surowe wobec siebie .. nie wszystkie klientki sa be nie mowie tutaj o klientce mini... trzeba zobaczyc plytke i ocenic ...

  20. #195
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ja też mam taka klientka która co 2 tyg mówi że jej odpadają, ze zele się nietrzymają a jak widziałam jak je obrusza to masakra, ale cóż





  21. #196
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    ja mam identyczną klientkę swoje ma masakrycznie obgryzione,a jak ja jej zrobię to co chwilę 'odpaaja i same się łamia' ... ale ja dobrze wiem co ona z nimi robi i w ogóle o nie nie dba... raz tak samo zrobiłam jej za darmo te co sie poołamały i powiedzialam,ze skoro tak to nie chce jej wiecej widziec a i tak przychodzi i tak...

  22. #197
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    zrobiłam ponownie jej pazurki ... zobaczymy ...

  23. #198
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    no i fajniutko zobaczysz napewno wszystko bedzie oki

  24. #199
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    no i dobrze

  25. #200
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: kiepska sprawa ...

    Bestilka007widze, ze sie nie dajesz nabic w butelke klientkom I tak trzymac
    Mozna zrobic komus reklamacje, nie twierdze, ze nie. Ale bez przesady...niektore rzeczy nawet slepy zauwazy....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •