Strona 43 z 62 PierwszyPierwszy ... 3339404142434445464753 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 051 do 1 075 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #1051
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusiu przy uzupełnieniu to już po robocie. Musisz komplet od nowa zrobić. Może to głupie, ale jak polecam tipsy tunelowe, z mistero milano mają świetne, wąskie, mało piłowania, przezroczyste i migdałki smukłe wychodzą.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #1052
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie

    Dziekuje Sandrus - postaram sie dawac mniej zelu i formowac szkielet. Sztynka wole jakos budowac pazurki na formie..........hihih wiem, ze nie sa idealne ale to jakos dogodniejsza i szybsza forma dla mnie.......... Dziekuje za wsparcie dziewczyny!
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 04-01-2012 o 10:19

  3. #1053
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Bogusia cwiczenie czyni mistrza Ja tez nie lubie od razu frencha klaść na formę Zrob baaardzo, ale naprawde bardzo cienkutką warstwe clear, a później kładź biały. Ja też przerzuciłam się na biały budujący. Jest świetny. Ale do ciut dłuższych pazurków, przy takich calkiem króciakach to wolę rzadki A skończył mi się, i musze kupić
    Im cieńszą masz warstwę podkładową na wolnym brzegu i na niej french, tym mniej zjedziesz frencha przy piłowaniu
    No a tipsy swoja droga tunelowe polecam Bo głownie na tipsach pracuję Ale jak wolisz formę, to oczywiście ćwicz Zobaczysz, jeszcze troche i będziesz trzaskać super pazurki
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  4. #1054
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziekuje Patti - na pewno postaram sie cieniej klasc podklad - zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Dzisiaj sprobowalam zrobic cieniutko szkielet, polozyc na calosc cover, lampa, french lampa, stres, lampa, calosc, lampa i na koncu nadalam ksztalt..i ksztalt frenchu troche sie zmienil ajjjjjjjjjjj ale o wiele szybciej mi to wyszlo niz normalnie. Chcialabym nie przemywac, ale wtedy jak nie nadam ksztaltu pazura zaraz po przedluzeniu na formie to gdzies pozniej gubie ten ksztalt frencha i mam zaburzenie orientacji.......... ojejj jak mam to zrobic sama nie wiem.................
    ale juz znalazlam blad przy wycieraniu pedzla- dlatego mi sie linia frencha rozmywala - zbyt obficie wacik nasaczalam cleanerem i dlatego pedzel byl mokry zostawiajac nierowna linie.........dziekuje za pomoc - bez Was bym nie dala rady- taka prosta rzecz a moze tyle zepsuc

  5. #1055
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja do przecierania frencza nie przemywam pędzla, maczam w żelu clear i wycieram w wacik, po każdym przetarciu linii wycieram w ten sam wacik mokry od żelu clear i wtedy nie rozłazi mi się pędzel. Pędzel musi być mocno wytarty ale taki jakby lekko posklejany i jest ok

  6. #1056
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Tak jak mówi Hersa - nie przemywamy pędzla. Nie dość, że szybko się zniszczy, to linia uśmiechu nie będzie ostra. Wycieramy w czysty wacik takim ruchem, by "naostrzyć", spłaszczyć pędzelek, wtedy stworzymy idealnego frencha bez wysiłku na koniec pracy również tak traktujemy pędzel, jeśli wydaje się suchy, nastroszony to wcześniej moczymy w clear'ze.

  7. #1057
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Popieram przedmówczynie, może źle się wyraziłam mówiąc, że poprawiam linię uśmiechu "oczyszczonym w cleanerze pędzelkiem"- znaczyło to właśnie tyle, że wycieram tylko o nasączony w cleanerze wacik. Myję w cleanerze pędzelki tylko wtedy, gdy korzystam z kolorówek, a i wtedy na koniec taki wyczyszczony pędzelek maziam z odrobince bezbarwnego żelu i zbieram jedynie wacikiem jego nadmiar.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  8. #1058
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kwiatki malowane metoda one stroke

    Witam, was dziewczyny Oglądałam wasze prace są świetne
    Jestem samoukiem, naoglądałam się jak stylistka robiła mi paznokcie i od ok 3 lat zmagam się z tym przyjemnym fachem Zaczełam od siebie potem przyszedł czas na mamę i teściową aż wreszcie znajome podpatrzyły i też im robię
    Gdy będę miała jakieś zdjęcia to prześlę je do krytyki!
    A mam pytanie do was wszystkich Proszę o poradę
    Miałam znajomą której robiłam paznokcie metodą żelową na formie i opowiada , że paznokcie jej odpadły po 2 tygodniach!
    Wiem, że o niczym nie zapomniałamJest to dla mnie niemożliwe Bo ja mam czasem paznokcie półtora miesiąca tak jak i moja matka z racji tej że wolno nam rośnie płytka. Z innymi kobietami nie maiałam takiego problemu
    Błagam odpowiedzcie!

  9. #1059

    Domyślnie Odp: Kwiatki malowane metoda one stroke

    to nie ten temat poszukaj sobie tutaj Metoda żelowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...tml#post319698 napewno coś znajdziesz a od siebie dodam że są różne płytki paznokcia innym się trzymają lepiej innym gorzej nie mniej jednak nie powinny odpadać po 2 tygodniach :/

  10. #1060
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kwiatki malowane metoda one stroke

    Cytat Napisał katarynka89 Zobacz post
    to nie ten temat poszukaj sobie tutaj Metoda żelowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...tml#post319698 napewno coś znajdziesz a od siebie dodam że są różne płytki paznokcia innym się trzymają lepiej innym gorzej nie mniej jednak nie powinny odpadać po 2 tygodniach :/
    Dzięki śliczne!Ale wreszcie mi się przyznała, że zęby poszły w ruch no to je napowietrzyła do tego stopnia że mocniej podważyła zębami i jej poodpadały od strony wolnego brzegu! Dziś do mnie przyjdzie i zrobię jej na nowo! No cóż na jej koszt. Zrozumiała, że to nie z mojej winy, tylko szkoda, że nie chciała się przyznać od razu!Ach ci ludzie!Jestem ciekawa tylko czemu zębów sobie nie połamała! Wrrrr.... A ja pańkę siałam że to z mojej winy!


    Kolor czerwony jest ZAREZERWOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE dla Adminów i Moderatorów ! + Ogranicz wykrzyniki. I tak każdy zauważy Twój post.
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 13-01-2012 o 18:58

  11. #1061
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny proszę o pomoc! Nie potrafię znależć odpowiedniego tematu,związanego z moim problemem więc zapytam tutaj.
    Ostatnio zrobiłam biały french na formie,wszystko było ok,końcówka super biała a po nałożeniu warstwy budującej,a następnie nabłyszczającej paznokcie nie błyszczą się a do tego snieżna biel frencha jakby straciła swój kolor i są takie jakby przebrudzone nie wiem co robie żle. Proszę o rade

  12. #1062
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Co do nablyszczacza to moze za krotko trzymalas w lampie, potrzymaj ciut dluzej albo oliwke za szybko. Po wyjeciu z lampki poczekaj tak z kilka minut.
    Co do bialego to juz kiedys pisaly dziewczyny, ze to wina produktu. Jesli zdarzylo to Ci sie pierwszy raz to raczej stawiam na felerna partie...
    Tak mi sie wydaje
    Agnieszka

  13. #1063
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ja jak sobie robie paznokcie to zawsze na szybko i tez czesto mi sie wlasnie nie swieca pazurki bo za krotko trzymam w lampie bo juz mi sie nie chce. ale w szkole na szybkiego maluje lakierem bezbarwnym hehe

  14. #1064
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    rudzia1985 moze masz racje, potrzymam troszke dluzej w lampie,moze to poskutkujeA co do białego zelu to po zakupie było ok tylko z biegiem czasu zaczal robic sie szary. Ale mam go juz koncowke i pora na zakup nowego Tylko niewiem,ktore sa dobre i w rozsadnej cenie

    DiamondShine dziekuje za podpowiedz, jesli nie wypali z tym potrzymaniem dluzej w lampie to tez pomaluje bezbarwnym


    o wlasnie znalazlam odpowiedni,interesujacy mnie temat Żel do frencha


    rudzia1985 dziękuję za radę,okazała się bardzo przydatna.Potrzymałam troszkę dłużej w lampie i odczekałam kilka minut z nałożeniem oliwki i rezultat jest zdecydowanie lepszy
    Ostatnio edytowane przez dzidzia1987 ; 19-01-2012 o 13:25

  15. #1065
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Dziewczyny , mam problem w pracy.
    Czy u Was również zdarzają się klientki którym nie trzymają się pazury ?
    Staram się jak mogę , dokładnie matowie , nakładam starannie akryl nie zalewając skórek, na koniec porządnie go wypiłowuję przy wale , a klientka przychodzi po tygodniu " tu jej odpadło , tam się zapowietrzyło" o co chodzi ?
    Już nie mam siły do tego ... pomocy
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  16. #1066
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał dzidzia1987 Zobacz post
    rudzia1985 dziękuję za radę,okazała się bardzo przydatna.Potrzymałam troszkę dłużej w lampie i odczekałam kilka minut z nałożeniem oliwki i rezultat jest zdecydowanie lepszy
    No to super
    Kiedys dziewczyny o tym pisaly by trzymac dluzej w lampce i pozniej dac oliwke i ja tez tak sprobowalam. Mi nawet dluzej sie blyszcza a mam zwykly nablyszczacz z Alle

    A bialy > skoro juz masz koncowke to pewnie ze starosci szarzeje


    Paznokietki > Jak Ci nic nie pomaga to sprobuj moze soak off'ami ?
    Wydaje mi sie, ze te klientki moga miec niedostosowana plytke do akrylu ?
    Agnieszka

  17. #1067
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał paznokietki000 Zobacz post
    Dziewczyny , mam problem w pracy.
    Czy u Was również zdarzają się klientki którym nie trzymają się pazury ?
    Staram się jak mogę , dokładnie matowie , nakładam starannie akryl nie zalewając skórek, na koniec porządnie go wypiłowuję przy wale , a klientka przychodzi po tygodniu " tu jej odpadło , tam się zapowietrzyło" o co chodzi ?
    Już nie mam siły do tego ... pomocy
    a zrobiłaś z nią wywiad, zapytałaś o stan zdrowia i zażywane środki farmakologiczne
    może przechodzi leczenie hormonalne lub hemoterapię
    może zażywa silne antybiotyki
    a może ma nadpotliwość dłoni
    wówczas stylizacja nie trzyma się poprawnie i najczęściej po kilku dniach się liftuje

    jeśli masz możliwość spróbuj na produktach z innych firm
    lub zaproponuj po prostu żel
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 26-01-2012 o 00:44

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  18. #1068
    Nałogowiec Avatar Cukierek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    508

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    być może klientka jest taka jak ja czesto gryzłam paznokcie i mi sie odrywały a teraz jak juz nie gryze i chce nosic to i tak sie nie trzymaja bo mam kiepska płytke oczywiscie nie musze wspominac o tym ze po co uzywać frezarki jak mozna samemu zdjeac pazurki wiec teraz mam efekty

  19. #1069
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja miałam taką klientkę, której pazury trzymały się na mur beton. Jednego razu zadzwoniła, że dosłownie kilka odpadło. Przyszła i okazało się to prawdą. Zrobiłyśmy przerwę od pazurków, założyłam nowy komplet i wiecie co no to samo. Po jakimś czasie okazało się, że moja klientka jest... w ciąży Ona też nie podejrzewała. Ale takie hormony, że pazurki leciały. Włosy także i ogólnie jest w kiepskim stanie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #1070
    Nałogowiec Avatar Cukierek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    508

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    nie no w ciązy nie jestem ( mam taka nadzieje) ale nie trzyma mi sie nic ani akryl ani zel

  21. #1071
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    A próbowałas na innych firmach robić? Warto czasem zmienić
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #1072
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cukierek Zobacz post
    nie trzymaja bo mam kiepska płytke oczywiscie nie musze wspominac o tym ze po co uzywać frezarki jak mozna samemu zdjeac pazurki
    he he wiem o czym mowisz ja wlasnie w taki sposób lewa reke doprowadzilam do stanu oplakanego.....czekam az odrosna
    Ale obiecałam sobie nigdy wiecej!

    Co do klientek.....mam chyba 2 której notorycznie sie podpowietrzaja pazurki chociaz nie wiem jak bym je idealnie przygotowala odtłuscila itd
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 31-01-2012 o 09:16

  23. #1073
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ja tez jestem nalogowym "skubaczem"
    czyli wciaz cos robie z paznokciamalbo trzymam je w buzi i podgryzam, wiem ze to okropne ale ja to robie nieswiadomie !

    No i wciaz mam cos nie tak z tymi moimi pazurami, jak na akrylach robilam to sie zapowietrzaly dosc szybko bo po 2 tyg juz mialam cos do porawy.
    Teraz jak zele robie to mi po boczkach pekaja. probowalam nawet wzmacniac te boczki ale nic to nie dalo, tak wiec nie wiem co robi zle.

    a zele mam nail design

  24. #1074
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    mi też się podpowietrzają coś ostatnio te pazury... zrobiłam w sobotę i już widzę

    chyba też od tego, że nieświadomie je w pysku trzymam ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #1075
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witajcie, nie bardzo wiem gdzie sie kierowac z takim pytaniem, wiec sprobuje tu...
    Wczoraj zrobilam sobie pierwsze w moim zyciu akryle kierowalam sie radami z Waszego forum (na kursie mialam tylko teorie i pokaz na jednym palcu) wyszly piekne, cudne i najwspanialsze na swiecie ale dzis, gdy juz wyszlam z samozachwytu zauwazylam ze sa nierowne i garbate czy moge zmyc teraz lqakier bezbarwny i troche je podpilowac? Blagam, pomozcie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •